Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
θα σας βάλω δύσκολα τώρα
Επειδή απόψε χαζοπήδησα,....για αύριο πρωί (πριν δηλαδή με φάει το λιοπυρι) τί προτείνουν οι σεφ ?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Καλά εννοείται ! Αλλά λέμε κανά καινούργιο με λίγο ρίσκο αμα λάχει να ανεβαίνουν και οι αδρεναλί-, γιατί ενώ έχω πεί να μη δοκιμάζω καινούργια πια , απο την άλλη με φτιάχνει κάπως η φάση του νέου του άγνωστου , και βέβαια κατά κανόνα τρώω ήττες,...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Καλά εννοείται ! Αλλά λέμε κανά καινούργιο με λίγο ρίσκο αμα λάχει να ανεβαίνουν και οι αδρεναλί-, γιατί ενώ έχω πεί να μη δοκιμάζω καινούργια πια , απο την άλλη με φτιάχνει κάπως η φάση του νέου του άγνωστου , και βέβαια κατά κανόνα τρώω ήττες,...
Μεσα στο προγραμμα ειναι ολα!Εδω τρωμε ηττες απο τα λεγομενα σιγουρακια δεν θα φαμε απο αλλες!Χωρις να θελω να σε παρω στον λαιμο μου...και δεν λαμβανω υποψιν μου καποιες κριτικες που εχουν γραφτει γι αυτην απο παντελως αγνωστα μελη...αυτη η Βανεσσα απο Βριλλησου 36 και Αθανασιας 3 εχω μια μικρη υποψια οτι ισως και να ειναι καλη εως πολυ καλη μεσα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
πιατσα ξερεις τι παιζει στο 36 στο βουνο?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Βανέσσα έ ? 36 Βριλ έ ? πάω νάνι λοιπον αυριο ξυπνήσω νωρίς και αμα κάνει κλικ το Βανέσσσα μπαίνω και το μεσημέρι έχουμε κριτική, απο 1ο χερι . Η κριτική μου για Σύλβια μόλις ανέβηκε και έχει και αναφορές και για τα σιγουράκια !  :grin:
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
πιατσα αυτη που δουλευει τωρα στο βουλιαγμενης 83 τι λεει????
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Βανέσσα έ ? 36 Βριλ έ ? πάω νάνι λοιπον αυριο ξυπνήσω νωρίς και αμα κάνει κλικ το Βανέσσσα μπαίνω και το μεσημέρι έχουμε κριτική, απο 1ο χερι . Η κριτική μου για Σύλβια μόλις ανέβηκε και έχει και αναφορές και για τα σιγουράκια !  :grin:
Την εχουν στο Αθανασιας διπλοβαρδια μεθαυριο!Αυριο δεν δουλευει!Απλα σου ποσταρα για ποια θα ρισκαρα γενικα απο οσες εχω δει τελευταια...μαζι με την Μονικα απο τα Κασσανδρας που ειναι πολυ ωραιο μωρο
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
παιδια  η μονικα που δουλευει τωρα στο βουλιαγμενης 83 τι λεει???κ η τινα απο φραντζη 47????
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Καλά ευχαριστώ πάντως ! Θα την έχω στα tbf.
Τώρα μπαίνω στο φορτιστή γιατί αύριο η μέρα είναι αφιερομένη σε αναζήτηση της Ζαν Ντ Αρκ της καύλας !
Καληνύχτα παιδιά !


ΥΓ Ευχαριστώ px75
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
παιδια  η μονικα που δουλευει τωρα στο βουλιαγμενης 83 τι λεει???κ η τινα απο φραντζη 47????
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
παιδια  η μονικα που δουλευει τωρα στο βουλιαγμενης 83 τι λεει???κ η τινα απο φραντζη 47????
Η Μονικα μαζι με την Μαργαριτα απο την αλυσιδα Τριγγετα κλπ ειναι οι πιο ψηλες πουτανες που κυκλοφορουν αν εχεις τετοια γουστα!Αν δεν εχεις αστο καλυτερα!Η Τινα ειναι ενα ρουμανακι της σειρας
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Βανέσσα έ ? 36 Βριλ έ ? πάω νάνι λοιπον αυριο ξυπνήσω νωρίς και αμα κάνει κλικ το Βανέσσσα μπαίνω και το μεσημέρι έχουμε κριτική, απο 1ο χερι . Η κριτική μου για Σύλβια μόλις ανέβηκε και έχει και αναφορές και για τα σιγουράκια !  :grin:

TSIBOUKIE η βανεσσα ειναι πολυ καυλα.Την πηρα χθες και περασα γαματα μαζι της στο απλο προγραμμα των 50 εκατσε 20-25 λεπτα μεσα και μου εκανε και γαμω τα γαμησια το κοριτσι.Ειναι πολυ σεξυ και εχει attitude που σε φτιαχνει πολυ ωραια....παρτην ασυζητητι.Τετοια κομματια πραγματικα χρειαζονται τα στουντιο και οχι λειλες,συλβιες,μαρθες,κατιες,ροζες και δε συμμαζευεται......Τ'ακους στρατηγέ τριγγέτα? >:(
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η Μονικα μαζι με την Μαργαριτα απο την αλυσιδα Τριγγετα κλπ ειναι οι πιο ψηλες πουτανες που κυκλοφορουν αν εχεις τετοια γουστα!Αν δεν εχεις αστο καλυτερα!Η Τινα ειναι ενα ρουμανακι της σειρας

ρε συ αυτη η μονικα μπορει να εχει πολυ ωραιο και πανυψηλο κορμι αλλα στη φατσα ειναι σαν να με κοιταει ο σκυλος οταν θελει να τον βγαλω βολτα στο αλσος.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πριν την γκεισα περασα μια βολτα απο το half note(καρεα δηλ. :rolleyes:) και κατα τις 10 το βραδυ ηταν το μαρακι οποτε δεν περασα και την εκανα ευτυχως για αθανασιας.Μετα εκανα και εκανα μικρο-scout στη συγγρου οπου στο 144 ητο η γνωστη ξενερα συλβια και στη τριγγετα μια καινουρια λεει τυπισσα,η ζετα.Μπαινω τριγγετα και βλεπω μια ψηλη ξανθια προστυχοφατσα με πολυ στραβα ποδια και ωμους να συρρικνωνονται προς τα πίσω και προς το κεφαλι.Εμενα μου κανει και για τραβε-τρανσε αυτη.Παντως οτι και να ναι απο εμφανιση ειναι σκατα.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
H Ρόζα έχω ακούσει ότι είναι και πολύ ψηλή και ομορφούλα...Αλλα από κρεββάτι τι κάνει???σολάρει ή καρατάει ρυθμικές και αχαρες κιθάρες???
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αρχηγέ μου με φτιάχνεις ! Που το βρίσκουμε σήμερα ή αύριο το ΒΑνέσσα ? Ενι ινφορμεϊσον ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom