Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Συγκεντρωτικό πρόγραμμα για 15/7 από τα διαθέσημα banner.
Για 100% πάρτε καλύτερα τηλ.   

Βριλλησού 36 ► Βανέσσα – Χριστίνα
Βριλλησού 55 ► Πάολα – Ρομίνα – Νάνσυ (Πραγματική μουνοθύελλα… Αλλά όσο πιο νωρίς πάει κανεις –βάρδια- τόσο καλύτερα θα περάσει  ;))
Βριλλησού 60 ► ? – Ελένη
Καταχάκη 8 ► Κατερίνα – Κάρλα – Κάρλα
Λουκιανού 20 ► Μόνικα – Ανγκέλα
Ιπποκράτους 144 ► Νόρα – Λίλλη
Σολωμού 32 1ος ►  Μελίνα – Ειρήνη   
Λέλας Καραγιάννη 35 ► Ναταλία – Λίντα
Αγ. Μελετίου 37 ► Νική – Μελίσσα-Ζλάτα
Πιπίνου 118 ► ? – Εύα (η Βουργάρα)
Φυλής 104 ►Κλαούντια – Εύα - Νανά
Σερβιών 26 ► ? – Στεφανία
Παρασίου 36 ►Στέλλα – Βικτώρια – Σοφία
Μ. Αλεξάνδρου 133 ► Ρενάτα - ?
Ιάκχου 7α ► Ρουσλάνα – Κλαούντια
Σ. Πάτση 40 ► Λίζα – Σοφία – Φρίντα
Κασσάνδρας 3 κάτω ►Χριστίνα – Μαρία Σαλονικιά – Εύα
Κασσάνδρας 3 πάνω ►Ισαβέλλα – Μιχαέλα – Μελίνα
Κασσάνδρας 4  ► ? – Μόνικα - ?
Κωνταντινουπόλεως 61 ► Ζλάτα – Λάνα - Βαλεντίνα
Κωνταντινουπόλεως 80 ► Βερόνικα – Βανέσσα
Κωνταντινουπόλεως 94 ► Σόνια – Λίζα
Πειραιώς 193 ► Ντανιέλα – Κωνσταντίνα
Αθανασίας 3 ► Τζένη – Κιμ
Ηλία Ηλιού 82 ► Σουζάνα – Κριστίν
Βούρβαχη 19 ► Μελίσσα – Βαλεντίνα – Σάσα
Βουλιαγμένης 83 ► Μίλβα – Μόνικα - Γκαμπριέλα
Ισμήνης 2 ► Τζέσυ – Μαργαρίτα
Φραντζή 47 ► Σαμάνθα – Αλεξία – Αλίσα
Ιππόνακτος 14 ► ? – Κορίνα
Θαρύπου 10 ► Μαρία - ?
Τριγγέτα 3  ► Μάρτα – Κάρολαιν
Συγγρού 144 ► Μάγια – Βικτωρία
Παπαδοπούλου 2 ► Ρωξάνη

*Αθανασίας 3 ► Τζένη – [size=12pt]Κιμ[/size]
Ξέρει κανείς εαν πρόκειται για το πιπίνι Κιμ απο Βρ46 ή το μιλφειγ απο Σ. Πάτση ?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Εύγε Βαβελ πολύ καλή δουλειά!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Συγκεντρωτικό πρόγραμμα για 15/7 από τα διαθέσημα banner.
Για 100% πάρτε καλύτερα τηλ.   
Φυλής 109 ►Κλαούντια – Εύα - Νανά

καλημερα ;) :cheesy:
μας μετακομοισες 5 νουμερα πιο πανω βρε μαναρι? :- :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Μεγάλε Βαβέλ είδαμε τα πάντα όλα !!!
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
χθεσινη αναφορα απο συγγρου 144,ονομα κοπελας:καρολαιν
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

καλυτερα να γαμαγα μια τρυπα στο νερο,τετοια αερογαμια δεν εχω ξανακανει μαγκες,τι λιπαντικα,τι βαζελινες,τι 10ρακι λαδι για υδραυλικα τιμονια,ολα τα εβαλε στο μουνι της ποιο πολλα θα χαμπαριαζα αν γαμουσα μια μπασκετα.
κατα τα αλλα σκατα,αεροπιπα και αεροχαδια.
παμε γι'αλλα :rockon:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
το eros δεν λειτουργει σημερα?
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
χθεσινη αναφορα απο συγγρου 144,ονομα κοπελας:καρολαιν
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

καλυτερα να γαμαγα μια τρυπα στο νερο,τετοια αερογαμια δεν εχω ξανακανει μαγκες,τι λιπαντικα,τι βαζελινες,τι 10ρακι λαδι για υδραυλικα τιμονια,ολα τα εβαλε στο μουνι της ποιο πολλα θα χαμπαριαζα αν γαμουσα μια μπασκετα.
κατα τα αλλα σκατα,αεροπιπα και αεροχαδια.
παμε γι'αλλα :rockon:

Φίλε αν δε σου κάνει κόπο ενημέρωσε μας για το ποιο πρόγραμμα πήρες και τι περιελάμβανε αυτο. 50 γιούρια, 100, 120? Να δούμε αν θα επαληθευτεί ακόμα μια φορά αυτό που έχει χιλιογραφτεί περι της χάλια υπηρεσίας της κοπελιάς στα "χαμηλά" προγράμματα ή αν το ξεφτύλισε τόσο πολύ που χάλασε το πρόγραμμα της ακόμα και στα ψηλά...  :jerking: :jerking: :jerking:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Διευκρίνηση για να μην έχουμε κουφές ερωτήσεις: Η Μόνικα της αλυσίδας Σολωμού Κασσάνδρας δεν έχει καμία σχέση με την άλλη της αλυσίδας Φραντζή κ.λ.π. για την οποία δεν έχω άποψη ακόμη.

Διαπίστωση: Η Μόνικα Σολωμού Κασσάνδρας ΓΑ-ΜΑ-ΕΙ. Κωλομέρι σαν την παλάμη μου που γουστάρει spanking  :s&m_1:(το κωλομέρι ;)) και βυζί σα το κεφάλι μου  :boobies:. PSE show, πρόστυχη φάτσα και συμπεριφορά :s&m_2:, σε κάποια στιγμή μ' έπιασε από το λαιμό αλλά μετά συνειδητοποίησε τη διάμετρο (από πουλί δεν παινευόμαστε αλλά από σβέρκο! :2funny:)και γαντζώθηκε από αλλού. Ακούω γνώμες.....
αυτη πρεπει να ειναι μια πιτσιρικα βουλγαρα που δουλευε στο αχαρνων 106 και μερικες φορες στο κεφαλληνιας.δε θυμαμαι με τι ονομα δουλευε εκει. πραγματι πολυ skinny ,καπου 1,65 πρεπει να ειναι,με τεραστιες σιλικονατες βυζαρες.ηθελε να παρει μερικα κιλα,φαινεται δε τα εχει καταφερει.δειχνει προστυχη και το βγαζει μεσα.το παλευει φιλοτιμα για deep throat,μπουκωνει το κακομοιρο :grin: καλα ανοιγματα - στησιματακια.γουσταρει σκαμπιλακια και αγριαδες.σου πεταει κατι fuck me hard,τι βιδωνεις δυνατα και ενω νομιζεις οτι θα σπασει επειδη ειναι αδυνατουλα,σου λεει harderrrrrr :) καλη φαση ειναι στα ορθια,δεν στηνεται πολυ καλα βεβαια,αλλα δυνατο χτυπημα πιασμενος απο τα μπαλονια λεει...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
αυτη πρεπει να ειναι μια πιτσιρικα βουλγαρα που δουλευε στο αχαρνων 106 και μερικες φορες στο κεφαλληνιας.δε θυμαμαι με τι ονομα δουλευε εκει. πραγματι πολυ skinny ,καπου 1,65 πρεπει να ειναι,με τεραστιες σιλικονατες βυζαρες.ηθελε να παρει μερικα κιλα,φαινεται δε τα εχει καταφερει.δειχνει προστυχη και το βγαζει μεσα.το παλευει φιλοτιμα για deep throat,μπουκωνει το κακομοιρο :grin: καλα ανοιγματα - στησιματακια.γουσταρει σκαμπιλακια και αγριαδες.σου πεταει κατι fuck me hard,τι βιδωνεις δυνατα και ενω νομιζεις οτι θα σπασει επειδη ειναι αδυνατουλα,σου λεει harderrrrrr :) καλη φαση ειναι στα ορθια,δεν στηνεται πολυ καλα βεβαια,αλλα δυνατο χτυπημα πιασμενος απο τα μπαλονια λεει...
Eσυετσι οπως πας θα με καταστρεψεις!!! :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Eσυετσι οπως πας θα με καταστρεψεις!!! :2funny:
τσιμπισες? :)επιτηδες το κανω :2funny: θυμηθηκα το ονομα,ψεμματα,το διαβασα στο αλλο ποστ "ημερησια ενημ. μπουρδελα". σοφακι το λεγανε!

χθεσινη συνευρεση με αλεξια στο βουλιαγμενης 83.προγραμμα απλο των 50 κλασσικα.
ομορφο γλυκο προσωπο,καλο σωμα,καπου 1.70 πρεπει να ειναι και γυρω στα 25+ ετη :) νομιζα ειναι ρουμανα αλλα τελικα ρωσσιδα(ασχετη λεπτομερεια).λιγα προκαταρκτικα,καλη πιπουλα,καλουτσικο στησιμο στα 4,λιγο καλυτερο ανοιγμα-στησιμο στο ιεραπ/κο. εκατσε μακρυα ωστε να μην μπαλαμουτιαζω(το γνωστο κολπο). μου εδωσε την εντυπωση πως ψιλοβαριοταν και ειχε μια ταση κρυφο-ξεπετας.μολις και μετα βιας περασε τη βαση(5).ενα 6αρακι γενικα ειναι οτι πρεπει,αν και σε εμφανιση για τα γουστα μου ζυγωνει το 7. 2η φορα δυσκολα θα με δει :grin:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
χθεσινη αναφορα απο συγγρου 144,ονομα κοπελας:καρολαιν
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

καλυτερα να γαμαγα μια τρυπα στο νερο,τετοια αερογαμια δεν εχω ξανακανει μαγκες,τι λιπαντικα,τι βαζελινες,τι 10ρακι λαδι για υδραυλικα τιμονια,ολα τα εβαλε στο μουνι της ποιο πολλα θα χαμπαριαζα αν γαμουσα μια μπασκετα.
κατα τα αλλα σκατα,αεροπιπα και αεροχαδια.
παμε γι'αλλα :rockon:

Θεϊκό αυτό για το 10ρακι !!!
Στο ψητό τώρα. Εγώ όταν είχα δεί την καρολαιν στο Σ144 πριν δύο εβδομάδες περίπου
στο τέλος της βάρδιας της είχα πάθει πλάκα από την εμφάνιση της. Μούναρος...κορμάρα.
Αλλά το ύφος της και κυρίως η ματιά της ήτανε κάτι μεταξύ βαριεστημένου δημοσίου υπαλλήλου και μπαιλντισμένης γυναίκας που λέει απο μέσα της: Αλλος ένας καυλωμένος περιμένει να με γαμήσει.
Επαναλαμβάνω όμως ότι ήτανε στο τέλος της βάρδιας της και είμασταν 2 στο σαλόνι και άλλος ένας μέσα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
τσιμπισες? :)επιτηδες το κανω :2funny: θυμηθηκα το ονομα,ψεμματα,το διαβασα στο αλλο ποστ "ημερησια ενημ. μπουρδελα". σοφακι το λεγανε!
Ναι καλα!!!Εγω παντως θα το δοκιμασω το "Σοφακι"  :fuck1:
:grin: :grin: :grin:
 

ΧΧΧ-Man

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.842
Πόντοι
5.595
*Αθανασίας 3 ► Τζένη – [size=12pt]Κιμ[/size]
Ξέρει κανείς εαν πρόκειται για το πιπίνι Κιμ απο Βρ46 ή το μιλφειγ απο Σ. Πάτση ?
Μια μερα ειχα κ εγω την ιδια απορια...και περασα να δω...
Ε..καμια σχεση με το πιπινακι απο την Βρ.46 ! ;)
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Σήμερα 15/07/2009 κατά τις 18.00 πέρασα από Παρασίου 36 όπου διάβασα οτι θα είναι
ένα μωρό η Βικτώρια, νομίζοντας οτι θα είναι η Βικτώρια η φίλη της Ξένιας πήγα.
ΑΛΛΑ η αποκάλυψη ήταν οτι αυτή η Βικτώρια είναι η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΘΕΑ από το Φωκαίας 25 ισόγειο με σκαλάκια
ή η 'δίδυμη αδερφή' της.

Περιγραφή του μωρού: Ρωσίδα 1.80+ ΞΥΠΟΛΥΤΗ με ΚΟΡΜΑΡΑ λεπτή όσο πρέπει, με 2-αράκια βυζάκια με ωραίες ρόγες,
ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ Προσωπάκι 'Σκανδιναβικού τύπου' μπλέ ματάκια ξανθά μαλλάκια (η ιδανική γυναίκα ως εμφάνιση για
να σου κάνει πανέμορφα παιδιά).

Στο σέξ ήταν τυπική χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, αλλά όμως ήταν χαμογελαστή με σχετική διάθεση, καλό αυτό.
Το κακό ήταν οτι είχε μια ελαφρά διάθεση ξεπέτας.

Οικονομικά 'Με Έγδαρε' γιατί το 69 που πήρα μου το χρέωσε 70 Ευράκια, βέβαια πάτησε στην αδυναμία μου
το ότι ήθελα να την ρουφήξω αυτήν την απίστευτη κουκλάρα, κι έτσι τα έχωσα ο πουτανιάρης.

Το θετικό ήταν οτι εκπλήρωσα 'το όνειρο μου' να γλύψω αυτήν την κουκλάρα, και έχει μια υπέροχη
'χορταστική' κλειτοριδούλα και πολύ ευαίσθητη...χεχεχε

Λοιπόν όσοι έχετε 'απωθημένο' να 'ρουφήξετε' την Βικτώρια του Φωκαίας 25 ή την 'δίδυμη αδερφή' της
σπεύσατε.   Εάν αυτή η θεά είχε πιο θετική συμμετοχή στο δωμάτιο θα γινόταν πάμπλουτη.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.052
Πόντοι
17.085

Επισκέπτης
καλησπέρα συναγωνιστές,

Gabriella σήμερα 23-06:00 στο στούντιο Γοργόνες Bουλιαγμένης, είναι η ίδια Gabriella με τις καλές κριτικές της Φραντζή???
Ποιός γνωρίζει???

Eυχαριστώ εκ των προτέρων

Since1991
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Σήμερα 15/07/2009 κατά τις 18.00 πέρασα από Παρασίου 36 όπου διάβασα οτι θα είναι
ένα μωρό η Βικτώρια, νομίζοντας οτι θα είναι η Βικτώρια η φίλη της Ξένιας πήγα.
ΑΛΛΑ η αποκάλυψη ήταν οτι αυτή η Βικτώρια είναι η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΘΕΑ από το Φωκαίας 25 ισόγειο με σκαλάκια
ή η 'δίδυμη αδερφή' της.

Περιγραφή του μωρού: Ρωσίδα 1.80+ ΞΥΠΟΛΥΤΗ με ΚΟΡΜΑΡΑ λεπτή όσο πρέπει, με 2-αράκια βυζάκια με ωραίες ρόγες,
ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ Προσωπάκι 'Σκανδιναβικού τύπου' μπλέ ματάκια ξανθά μαλλάκια (η ιδανική γυναίκα ως εμφάνιση για
να σου κάνει πανέμορφα παιδιά).

Στο σέξ ήταν τυπική χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, αλλά όμως ήταν χαμογελαστή με σχετική διάθεση, καλό αυτό.
Το κακό ήταν οτι είχε μια ελαφρά διάθεση ξεπέτας.

Οικονομικά 'Με Έγδαρε' γιατί το 69 που πήρα μου το χρέωσε 70 Ευράκια, βέβαια πάτησε στην αδυναμία μου
το ότι ήθελα να την ρουφήξω αυτήν την απίστευτη κουκλάρα, κι έτσι τα έχωσα ο πουτανιάρης.

Το θετικό ήταν οτι εκπλήρωσα 'το όνειρο μου' να γλύψω αυτήν την κουκλάρα, και έχει μια υπέροχη
'χορταστική' κλειτοριδούλα και πολύ ευαίσθητη...χεχεχε

Λοιπόν όσοι έχετε 'απωθημένο' να 'ρουφήξετε' την Βικτώρια του Φωκαίας 25 ή την 'δίδυμη αδερφή' της
σπεύσατε.   Εάν αυτή η θεά είχε πιο θετική συμμετοχή στο δωμάτιο θα γινόταν πάμπλουτη.
επιβεβαιωνω την πληροφορια, η κοπελα ειναι ο ορισμος της "μουναρας", αν βελτιωσει και τη συμμετοχη της στο σεξ, γιατι ειναι ψιλοεπιπλο, θα κανει παταγο...

αληθεια, μηπως πρεπει να πηγαινουνε σε σχολη ιεροδουλων? :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom