Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Για το υπόλοιπο της ημέρας στο studio 57 (Βριλησσού):

από τις 17:00-23:00: Το σέξυ κοριτσάκι με το όνομα Έμιλυ!!!!
από τις 23:00-τέλος: Η εντυπωσιακή Νάνσυ!!!!
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 19.00 Η ΑΝΝΕΤΑ.................. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΣ 05.00 Η ΠΑΟΛΑ..............................
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει φωτο ρε παιδια απο παολα στο βρι 36?
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Ρε παιδες τι εστι Λατογια στο Παπαδοπουλου... ξερει κανεις? Λες να ειναι κανα καλο λατινομαυρακι ή εχει μονο το ονομα?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Διευκρίνηση για να μην έχουμε κουφές ερωτήσεις: Η Μόνικα της αλυσίδας Σολωμού Κασσάνδρας δεν έχει καμία σχέση με την άλλη της αλυσίδας Φραντζή κ.λ.π. για την οποία δεν έχω άποψη ακόμη.

Διαπίστωση: Η Μόνικα Σολωμού Κασσάνδρας ΓΑ-ΜΑ-ΕΙ. Κωλομέρι σαν την παλάμη μου που γουστάρει spanking  :s&m_1:(το κωλομέρι ;)) και βυζί σα το κεφάλι μου  :boobies:. PSE show, πρόστυχη φάτσα και συμπεριφορά :s&m_2:, σε κάποια στιγμή μ' έπιασε από το λαιμό αλλά μετά συνειδητοποίησε τη διάμετρο (από πουλί δεν παινευόμαστε αλλά από σβέρκο! :2funny:)και γαντζώθηκε από αλλού. Ακούω γνώμες.....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Δηλαδή ρε Αλκη σου άρεσε ?
Γιατί εμένα μου θυμίζει φέτα απο τυράκι chedar, με ενίσχυση στα βυζομπαλέρος !
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Παιδιά απο μούρη λέει ή στο σκοτάδι είναι κουκλάρα;
 

taz70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ειμαι καινουργειος στο σπορ ξερετε απο μερια νοτια προαστεια τι παιζει;
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Δηλαδή ρε Αλκη σου άρεσε ?
Γιατί εμένα μου θυμίζει φέτα απο τυράκι chedar, με ενίσχυση στα βυζομπαλέρος !
Αν και μου αρέσουν οι πολύ αδύνατες, αυτή είναι skinny σε σημείο που το ξανασκέφτηκα να περάσω. Επιπλέον δε μου αρέσουν τα σιλικονάτα στήθη εκτός συγκεκριμένων εξαιρέσεων. Ε! αυτή αποτελεί πλέον εξαίρεση για μένα.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Παιδιά απο μούρη λέει ή στο σκοτάδι είναι κουκλάρα;
Έκφυλη με χειλάρες και μαγουλάκια που ως συνδυασμός μου αρέσει υπερβολικά σε skinny γκόμενες. Σημειωτέον ότι η Μελίνα π.χ. έχει πιό όμορφο πρόσωπο αλλά με αυτά τα μπούτια εγώ δεν θα την πάρω, αν και έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για το service της.
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
εχει κανεις αποψη για την ΜΑΡΤΑ που αγωνιζεται τωρα στην ισμηνης 2?
:helpplea:
καλο φιλε αλλα οχι και να σου μηνει αξεχαστη. βυζι καλο στο ματι αλλα μαπα στο πιασιμο. πιπα αρκετα καλη. αυτα. θα ελεγα να δοκιμασεις. δεν θα τα κλαψεις τα λεφτα σου
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Περασμα απο γοργονες, Αλεξια στο τελος της βαρδιας της,
και καταθεση στο Καμα Σουτρα στην Γκαμπριελα,
που αρχισε βαρδια τωρα.

Η κριτικη εχει σταλει, αντισθενη ενεκρινε και δημοσιευσε.

 

Επισκέπτης
Kαλημέρα αγαπητοί συναγωνιστές... Tο θερμόμετρο ανεβαίνει, και η καύλα μένει σε ψηλά για την εποχή επίπεδα...

Nόρα / Γερμανία / Tώρα στο Σ144... Ξέρει κανείς κάτι σχετικά ή να πάω στυλ Kολόμβου? (στο άγνωστο)
Ηρεμη πρόσχαρη κοπέλα μετρίου προσώπου.Καλά προκαταρκτικά,γλύφει μπάλες,δημιουργεί κλίμα G.F.E.και δέχεται εναλλαγές στάσεων.Μέτρια πίπα χωρίς deep throat προβάλλοντας τα δόντια ως προμελετημένη άμυνα σε ενδεχόμενη πίεση για deep throat:
"it's my teeth baby,what can i do?".Βάζει πολύ κρέμα στο μουνί.Έπαθα πλάκα βλέποντας τον πούτσο μου ασπρισμένο από την κρέμα:"Ο.Κ." μου λέει και βγάζει την άσπρη από την κρέμα καπότα για να βάλει μια άλλη.
Μέτρια θέα των ημισφαιρίων στα τέσσερα,ξενερωτική αφού παίρνει πάντα τέτοια στάση που δεν φαίνεται καθόλου το μουνί.
Πήγα δύο φορές,την πρώτη με 50Ε όταν είχε έρθει στην Ελλάδα να εργαστεί για πρώτη φορά  και τη δεύτερη με 90Ε στην επάνοδό της.Τα προγραφόμενα ισχύουν και για τις δύο φορές.
Τη δεύτερη φορά,στα 20 λεπτά μου είπε:"το πρόγραμμα είναι 15 λεπτά και είμαστε ήδη στα 20".Ηταν 11 η ώρα το πρωί.Ξενέρωσα και έχυσα εκδικητικά στα βυζιά της.
Μετά της είπα "you are cold professional" και απάντησε "yes i'm cold
professional".ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Διευκρίνηση για να μην έχουμε κουφές ερωτήσεις: Η Μόνικα της αλυσίδας Σολωμού Κασσάνδρας δεν έχει καμία σχέση με την άλλη της αλυσίδας Φραντζή κ.λ.π. για την οποία δεν έχω άποψη ακόμη.

Διαπίστωση: Η Μόνικα Σολωμού Κασσάνδρας ΓΑ-ΜΑ-ΕΙ. Κωλομέρι σαν την παλάμη μου που γουστάρει spanking  :s&m_1:(το κωλομέρι ;)) και βυζί σα το κεφάλι μου  :boobies:. PSE show, πρόστυχη φάτσα και συμπεριφορά :s&m_2:, σε κάποια στιγμή μ' έπιασε από το λαιμό αλλά μετά συνειδητοποίησε τη διάμετρο (από πουλί δεν παινευόμαστε αλλά από σβέρκο! :2funny:)και γαντζώθηκε από αλλού. Ακούω γνώμες.....


Ακριβώς έτσι είναι όπως τα λές για το κορίτσι
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Καλημερα, για σημερα το πρόγραμμα είναι

Κασσανδρας 3 (πάνω): Ισαβέλα-Μιχαέλα-Μελίνα
Κασσάνδρας 3 (κάτω): Χριστινα- Μαρία Θεσσαλονικια- Ευα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom