Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Eισαι αδικαιολογητος!!! :2funny:
Να σου πω την αληθεια σε κωλομπαρα παω πολυ σπανια γιατι τα θεωρω πεταμενα λεφτα,
και πολλα χαλας και δε γαμας...αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα...
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
εως τις 23:00 (με αλφαβητικη σειρα :grin:)

Αλινα                                                Δροσοπουλου 95
Βαλεντινα(πρωην Καρολινα)              Αγ. Μελετιου 37
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
εως τις 23:00 (με αλφαβητικη σειρα :grin:)

Αλινα                                                 Δροσοπουλου 95
Βαλεντινα(πρωην Καρολινα)              Αγ. Μελετιου 37
Δύο ΜΕΓΑΛΑ  ονόματα!!!!!!!!!!!!!  :cum: :cum: :cum: :cum:

Αυτό κι αν είναι δίλλημα!
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Κεφαληνίας 75 η Αλίνα

Αριστοτέλους 177 το Χριστινάκι, μελαχρινό, υπέροχο χαμόγελο
σώμα ελληνίδας νησιώτισσας με κρεμαστό στήθος, φουλ πρόγραμμα a-level

Δροσοπούλου 97 καινούργια κοπέλλα η Άννα (αν άκουσα καλά), μελαχρινή
σωματότυπος Κλαούντιας, τη ρώτησα τι πρόγραμμα κάνει και μου είπε
"τα πάντα". a-level με 80, ακάποτα και χυσίματα για τους τολμηρούς,
πρέπει να δοκιμαστεί αλλά ήμουν ρέστος


Εχει δοκιμαστεί η Αννα. Λέει ότι είναι Ρουμάνα απο το Βουκουρέστι, χωρίς να ξέρει λέξη απο Ρουμάνικα. :2funny:
Ειναι πολύ καλή άλλα όχι καλύτερη απο το μωράκι μου την Κλαούντια.  :kissass:


 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Στην ελλαδα οτι δηλωσεις εισαι. Και εγω λεω οτι ειμαι ο ΜΕΣΣΙ της Μπαρτσελονας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Και ας μην με πιστευει κανενας
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
εως τις 23:00 (με αλφαβητικη σειρα :grin:)

Αλινα                                                 Δροσοπουλου 95
Βαλεντινα(πρωην Καρολινα)              Αγ. Μελετιου 37

αλινα ποιο αδυνατη απο την Βαλεντινα(πρωην Καρολινα) , η βαλεντινα ποιο βυζαρου απο την αλινα , αλινα ποιο νορμαλ , βαλεντινα ποιο τρελη ( με την καλη εννοια ) . . . .
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Επιστροφή από ενημερωτική νυχτερινή βόλτα σε studio...

Πειραιώς 109: Η Αλεξία...κορασίς καστανόξανθη,αδύνατη και ότι συνεπάγεται αυτό  :) :) :) ... είχε κάνει θητεία με το όνομα Σάρα στα Βριλησσού 55, 57, Φραντζή 47 και Βουλιαγμένης 83...επίσης έχει κάνει ένα σύντομο πέρασμα και από Βριλησσού 36!

Ιάκχου 7Α: Η Ζέτα! Δηλαδή η πρώην Καρίνα από Σολωμού 32 (ισόγειο) και Κασσάνδρας 3 (ανώγειο). Ξανθιά κοπέλα, με συμπαθητικό πατουράκι, μικρό στήθος (?)...  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Μ.Αλεξάνδρου 133: Αγνώστου ονόματος κοπέλα εμφανίστηκε στο σαλόνι...Ξανθιά, αδύνατη, με ασύμμετρο κώλο..."καλύτερη δεν υπάρχει" σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπηρεσίας!!!! Αυτό ας το αφήσει σε εμάς!!!!  :hammer:

Κασσάνδρας 4: Η Χριστίνα!!!! Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει...  :think: :think: :think: Συμπαθητικό πλάσμα, με στήθος γύρω στο 2...τατού στον ώμο και μαζεμένα σε αλογοουρά ξανθιά κόμη... (αν τα είχε λιτά θα μπορούσα να την ταυτίσω 100%).

Κασσάνδρας 3(κάτω): Η Εύα! εντυπωσιακή ξανθιά κοπέλα με πλούσια τα ελέη   :tits: :tits: :tits:...ποικιλία προγραμμάτων συμπεριλαμβανομένου και πρωκτικού στην τιμή των 80 ευρώ...!!!!  :fuck2:

Κασσάνδρας 3 (πάνω): Η Μελίνα! Ένα πλάσμα που θα το δοκιμάσω οπωσδήποτε  :knockinb: :knockinb: :knockinb:!!!! Ξανθιά, χαμογελαστή κοπελίτσα, με όμορφο στήθος (όχι ιδιαίτερα μεγάλο) και συμπαθέστατο πατούρι το οποίο μπορεί να γευτεί κανείς προς 80 ευρώ!!!!  :fuck2:

Σπύρου Πάτση 40: Η Σοφία! Μελαχρινή κορασίς, με καλό σωματάκι αλλά δεν σε προδιαθέτει ιδιαίτερα για μια "στενότερη" γνωριμία... "έχει φωτογραφηθεί στο pent house" έλεγε η υπηρεσία και η κοπέλα γέλαγε...τα συμπεράσματα δικά σας...  :grin: :grin: :grin: :grin:

Κωνσταντινουπόλεως 94: Η μούφα Λίντα ή αλλιώς Λίντα(2)...γνωστή σε κάποιους και σαν Σύλβια από Παρασσίου 36...μελαχρινή νεαρά, συμπαθητικό σώμα...ως εκεί...!  :) :) :)

Δροσοπούλου 95: Η γνωστή σε όλους μας Βαλεντίνα, πρώην Καρολίνα από Αγ.Μελετίου 37! Αυτές οι βυζάρες σε τρελαίνουν  :tits2: :tits2: :tits2:!!!!!!!! Μπορεί να την βρει κανείς στα Κωνσταντινουπόλεως 61, Βούρβαχη 19, Αγ. Μελετίου 37 και στο παρών "κατάστημα"...

Δροσοπούλου 97: Δεν περίμενα και τίποτα καλύτερο από αυτούς... απλά δεν άνοιξαν την θύρα του αποκαλούμενου "ιδρύματος"...απορώ γιατί δεν αλλάζει πολιτική το μαγαζί...!  :dunno: :dunno: :dunno:
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Ιάκχου 7Α: Η Ζέτα! Δηλαδή η πρώην Καρίνα από Σολωμού 32 (ισόγειο) και Κασσάνδρας 3 (ανώγειο). Ξανθιά κοπέλα, με συμπαθητικό πατουράκι, μικρό στήθος (?)...  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

κανει πρωκτικο?
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Η υπηρεσία δεν μου ανέφερε κάτι τέτοιο...αλλά στα άλλα "καταστήματα" που εργαζόταν έκανε...τώρα πραγματικά δεν ξέρω... :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

αν ξερεις ειναι η ιδια (πολωνεζα) απο συγγρου 248?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα από Βριλησσού 55 και Ρομίνα. :tits2:

Οφείλω να πω ότι σε σχέση με την προηγούμενη επίσκεψη μου η κορασίδα επέδειξε ΘΕΑΜΑΤΙΚΗ βελτίωση τόσο στον τομέα της εμφάνισης, όσο και στο κρεβάτι.

Ευγέ και εις ανώτερα.

Ki εγώ Ρομίνα πήρα ολα καλά αν εξαιρεσουμε την κρέμα που βάζει
Στο 57 ηταν μια Ελληνιδα αλλά δεν ειπε ονομα η τσατσά ξέρουμε κάτι γι αυτήν; οποιος πέρασε αποψε μετά τις 12 απο το 57 ας ενημερώσει!
 

Mou-Ni-La

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα ένα περασμα απο το Μελετιου 37 χθες. Η Ζλατα ηταν εκει...την εχει παρει κανεις αλλος? εμενα καλη μου φανηκε. μπορω να γραψω και κριτικη ετσι?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Έκανα ένα περασμα απο το Μελετιου 37 χθες. Η Ζλατα ηταν εκει...την εχει παρει κανεις αλλος? εμενα καλη μου φανηκε. μπορω να γραψω και κριτικη ετσι?
Η Ζλάτα αποτελεί μια καλή περίπτωση και τελευταία ακούω πως είναι καλύτερη από παλαιότερα στα ενδώτερα...

φυσικά και μπορείς να γράψεις κριτική, απλά στην βαθμολογία θα έχεις περιορισμούς!  ;) ;) ;) ;)
 

Mou-Ni-La

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Η Ζλάτα αποτελεί μια καλή περίπτωση και τελευταία ακούω πως είναι καλύτερη από παλαιότερα στα ενδώτερα...

φυσικά και μπορείς να γράψεις κριτική, απλά στην βαθμολογία θα έχεις περιορισμούς!  ;) ;) ;) ;)
οκ
 

arizon

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
35
Like
9
Πόντοι
0
Η Κατερίνα που χάθηκε από το συγκεκριμένο μαγαζί;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom