Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

ax9

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Προχθές το βράδυ στην Βριλησσου: Η 'υπηρεσία' στο 36 συνεχίζει να γαυγίζει... Ήθελε να περάσουμε και με το μπάζο που είχε...
ΜΑΥΡΟ FOREVER
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Προχθές το βράδυ στην Βριλησσου: Η 'υπηρεσία' στο 36 συνεχίζει να γαυγίζει... Ήθελε να περάσουμε και με το μπάζο που είχε...
ΜΑΥΡΟ FOREVER

γιατι χαλιεσε και μπαινει μεσα , αφου τα εχουμε πει το νουμερο αυτο απλα το προσπερναμε !!!!!!
 

STINGER

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω πάντα τη γειώνω η της λέω κάτι για να την εκνευρίσω περισσότερο. Η καλύτερη τσα ειναι η ελληνίδα στο 46 πάντως πολύ γελιο η κυρία "Καλώς τα ομορφόπαιδα!"
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εγω πάντα τη γειώνω η της λέω κάτι για να την εκνευρίσω περισσότερο. Η καλύτερη τσα ειναι η ελληνίδα στο 46 πάντως πολύ γελιο η κυρία "Καλώς τα ομορφόπαιδα!"
Όντως καλή υπηρεσία είναι εκείνη του 46!Όσο για εκείνη του 36 πόσο να αντέξει η καημένη να προσποιείται κα΄τι που δεν είναι? Ξέσπασε και έγινε πάλι ο εαυτός της!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Η μικρή έκφυλη Μιχαέλα έχει την τύχη να θητεύει στο μαντείο που ειδικεύεται στις δυσμενείς προβλέψεις δίπλα στη δασκάλα Ρένα που παλιά εξέπεμπε στους 248 Μεγάκυκλους.
ΚΟΛΑΣΗ!
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
η καρολαιν δουλευει σημερα? εχω μια εκκρεμοτητα  :zfuck:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Η μικρή έκφυλη Μιχαέλα έχει την τύχη να θητεύει στο μαντείο που ειδικεύεται στις δυσμενείς προβλέψεις δίπλα στη δασκάλα Ρένα που παλιά εξέπεμπε στους 248 Μεγάκυκλους.
ΚΟΛΑΣΗ!
 
Εγραψες. Αλλος ενας λογος να παρω το χρησμο της
 

Mou-Ni-La

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Η Μιχαελα ειναι η πτσρικα που φαινεται στις φωτογραφιες στο σαιτ του Κασσανδρας 4? Σε αυτην αναφερεστε?

να σας πω μονο, επειδη ετυχε και τηνειδα, πως ειναι αρκετα ομορφη και εχει πολυ ωραιο σωμα!
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
η καρολαιν δουλευει σημερα? εχω μια εκκρεμοτητα  :zfuck:

Αυτη ειναι η καρολαιν που εχει φωτο στο ιακχου 7 κ στο στουντιο καρολαιν?
Καλη φαινεται αλλα σε αυτα τα 2 στουντιο -δεν εχω παει βεβαια- απο το προγραμμα φαινεται οτι δεν δουλευει ποτε!Την τιμαει τη φανελα?
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
για την αλλη καρολαιν που δουλευει τριγγετα , συγγρου και ιππικρατους ....
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παίδες καλησπέρα. Διάβασα στη σελίδα για το στούντιο Σολωμού 32 (1ος όροφος) ότι για σήμερα στην απογευματινή βάρδια δουλεύει η Γιούλη. Επηρεασμένος από τις φώτο και τις κριτικές, πήγα για την συνεύρεση μαζί της. Ανέβηκα με υποδέχτηκε μία κοπέλα (δεν είπε όνομα) και εγώ δεν ήθελα να τη ρωτήσω, φαντάστηκα πως ήτανε η Γιούλη (δεν έχω ξαναπάει και στις φώτο δεν φαίνεται το πρόσωπο). Σύμφωνα με τα γραφόμενα στη σελίδα του στούντιο σήμερα το πρωί δούλευε εκεί κάποια Μόνικα, που και για αυτή έχουν γραφτεί πολύ καλές κριτικές και το απόγευμα η Γιούλη. Να μην τα πολυλογώ, στο δωμάτιο αποκαλύφθηκε πως η κοπέλα ήτανε η Μπιάνκα. Για άλλη πήγα και με άλλη κατέληξα. Όχι ότι πέρασα άσχημα, το αντίθετο η κοπέλα τιμάει τα λεφτά που της δίνεις και αξίζει. Απλά θα πρέπει να γίνει διόρθωση σε αυτά που γράφουν στη σελίδα τους για να μην την πατήσει και άλλος. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν κανένας συναγωνιστής πήγε σήμερα το πρωί από εκεί και αν όντως δούλευε η Μόνικα. Σύμφωνα με το πρόγραμμα αύριο το πρωί εκεί δουλεύει η Γιούλη και το απόγευμα η Μαρία η Θεσσαλονικιά. Πολύ αμφιβάλω αν ισχύει κάτι τέτοιο. Πήγα και στο διπλανό και μου είπανε πως εκεί δουλεύει κάποια Ρενάτα. Όταν ρώτησα για τη Γιούλη (στο ισόγειο τώρα) μου είπε η κυρία της υποδοχής ότι η κοπέλα είναι άρρωστη και δεν δουλεύει. Και για να μην σας κουράζω σε ερώτησή μου προς τη Μαρία πριν από λίγες μέρες (επειδή δεν είχα ξαναπάει εκεί) αν πρόκειται για το ίδιο στούντιο (το ισόγειο και αυτό του 1ου) μου είπε πως ένα είναι το στούντιο. Ότι θέλουμε λέμε μάλλον. Τέλος πάντων όποιος ξέρει κάτι παραπάνω παρακαλώ να ενημερώσει. 
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Παίδες καλησπέρα. Διάβασα στη σελίδα για το στούντιο Σολωμού 32 (1ος όροφος) ότι για σήμερα στην απογευματινή βάρδια δουλεύει η Γιούλη. Επηρεασμένος από τις φώτο και τις κριτικές, πήγα για την συνεύρεση μαζί της. Ανέβηκα με υποδέχτηκε μία κοπέλα (δεν είπε όνομα) και εγώ δεν ήθελα να τη ρωτήσω, φαντάστηκα πως ήτανε η Γιούλη (δεν έχω ξαναπάει και στις φώτο δεν φαίνεται το πρόσωπο). Σύμφωνα με τα γραφόμενα στη σελίδα του στούντιο σήμερα το πρωί δούλευε εκεί κάποια Μόνικα, που και για αυτή έχουν γραφτεί πολύ καλές κριτικές και το απόγευμα η Γιούλη. Να μην τα πολυλογώ, στο δωμάτιο αποκαλύφθηκε πως η κοπέλα ήτανε η Μπιάνκα. Για άλλη πήγα και με άλλη κατέληξα. Όχι ότι πέρασα άσχημα, το αντίθετο η κοπέλα τιμάει τα λεφτά που της δίνεις και αξίζει. Απλά θα πρέπει να γίνει διόρθωση σε αυτά που γράφουν στη σελίδα τους για να μην την πατήσει και άλλος. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν κανένας συναγωνιστής πήγε σήμερα το πρωί από εκεί και αν όντως δούλευε η Μόνικα. Σύμφωνα με το πρόγραμμα αύριο το πρωί εκεί δουλεύει η Γιούλη και το απόγευμα η Μαρία η Θεσσαλονικιά. Πολύ αμφιβάλω αν ισχύει κάτι τέτοιο. Πήγα και στο διπλανό και μου είπανε πως εκεί δουλεύει κάποια Ρενάτα. Όταν ρώτησα για τη Γιούλη (στο ισόγειο τώρα) μου είπε η κυρία της υποδοχής ότι η κοπέλα είναι άρρωστη και δεν δουλεύει. Και για να μην σας κουράζω σε ερώτησή μου προς τη Μαρία πριν από λίγες μέρες (επειδή δεν είχα ξαναπάει εκεί) αν πρόκειται για το ίδιο στούντιο (το ισόγειο και αυτό του 1ου) μου είπε πως ένα είναι το στούντιο. Ότι θέλουμε λέμε μάλλον. Τέλος πάντων όποιος ξέρει κάτι παραπάνω παρακαλώ να ενημερώσει. 
Γι αυτό και κάνουμε ενημερώσεις... γιατί τα προγράμματα αλλάζουν...

για το το πρωϊνό είχαμε πει πως ήταν η Όλγα αντί της Μόνικας:

Πρωϊνό τηλεφωνικό σκάουτινγκ:

Σολωμού 32 (ανώγειο): Η βυζαρού Όλγα!!!!  :tits: :tits: :tits:
Τα studio της Σολωμού είναι ένα! Αύριο θα είναι εκεί η Μαρία η "Θεσσαλονικιά" αλλά δεν θυμάμαι σε πιο από τα δύο , πάνω ή κάτω.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Εντάξυ φίλε συμφωνώ και μαζί σου είμαι, αλλά να μην γράφουν πράγματα που δεν ισχύουν στη σελίδα τους. Τέλος πάντων, για τη Γιούλη καμιά πληροφορία αν θα δουλεύει αύριο? Η Μαρία η θεσσαλονικιά στον όροφο δουλεύει ή στο δίπλα?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εντάξυ φίλε συμφωνώ και μαζί σου είμαι, αλλά να μην γράφουν πράγματα που δεν ισχύουν στη σελίδα τους. Τέλος πάντων, για τη Γιούλη καμιά πληροφορία αν θα δουλεύει αύριο? Η Μαρία η θεσσαλονικιά στον όροφο δουλεύει ή στο δίπλα?
Πάρε ένα τηλέφωνο αύριο για να σου πουν ποια κοπέλα θα δουλεύει το πρωϊ!

Όσο για την Μαρία, θα δουλεύει αλλά δεν θυμάμαι αν είναι στο πάνω ή στο κάτω!  ;) ;) ;) ;)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Επιστρέφω από κατάθεση.Εφάρμοσα τη γνωστή μπαρμπουτομέθοδο. 6 ονόματα μπήκαν στη μπαρμπουτιέρα. Λίντα, Βαλεντίνα από Δροσοπούλου 95, Σοφία - Λιν από Βουλιαγμένης 68, Ντενίζα, Βανέσα και Μαρία βουλγάρα από τα μπουρδέλα. Τώρα προκρίθηκαν 2 στον τελικό και η νικήτρια βγήκε στις 4 νίκες!!! Μετά από σκληρή μουνομαχία  Ντενίζας και Λιν-Σοφίας νίκησε το κινεζάκι. Πάω λοιπόν Βουλιαγμένης και μου είπαν ότι θα καθυστερήσει λίγο η Λιν. Άρα μηδενίστηκε στον συγκεκριμένο αγώνα. Κανονικά έπρεπε να πάω Ντενίζα , αλλά βαριόμουνα και πήγα στο κοντινό σπιτάκι της Βούρβαχη όπου κατέθεσα στη Λάουρα
Ακολουθεί κριτική. Ελπίζω η Ντενίζα να μην προσφύγει στο CAS.
Y.Γ. Κύριοι ψυχίατροι νομίζατε ότι τα είχατε δει όλα, ε ? :tooth:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Επιστρέφω από κατάθεση.Εφάρμοσα τη γνωστή μπαρμπουτομέθοδο. 6 ονόματα μπήκαν στη μπαρμπουτιέρα. Λίντα, Βαλεντίνα από Δροσοπούλου 95, Σοφία - Λιν από Βουλιαγμένης 68, Ντενίζα, Βανέσα και Μαρία βουλγάρα από τα μπουρδέλα. Τώρα προκρίθηκαν 2 στον τελικό και η νικήτρια βγήκε στις 4 νίκες!!! Μετά από σκληρή μουνομαχία  Ντενίζας και Λιν-Σοφίας νίκησε το κινεζάκι. Πάω λοιπόν Βουλιαγμένης και μου είπαν ότι θα καθυστερήσει λίγο η Λιν. Άρα μηδενίστηκε στον συγκεκριμένο αγώνα. Κανονικά έπρεπε να πάω Ντενίζα , αλλά βαριόμουνα και πήγα στο κοντινό σπιτάκι της Βούρβαχη όπου κατέθεσα στη Λάουρα
Ακολουθεί κριτική. Ελπίζω η Ντενίζα να μην προσφύγει στο CAS.
Y.Γ. Κύριοι ψυχίατροι νομίζατε ότι τα είχατε δει όλα, ε ? :tooth:
:2funny: :2funny:
Δεν παιζεσαι εισαι φοβερος :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
:2funny: :2funny:
Δεν παιζεσαι εισαι φοβερος :2funny:
Όταν δυο εξαρτήσεις συναντιόνται. Τζόγος και πουτάνες... :2funny:
Θα το κάνω σε όλη τη σεζόν και στο τέλος αυτή που θα έχει τις περισσότερες νίκες θα κερδίσει την Πορνολίγκα! :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom