Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αν και δεν μου αρεσει να σπαμαρω στην ημερησια ενημερωση ας πω λιγα λογια..
οκ η Νταρια ειπε μια μαλακια σε ενα απο τα πρωτα της ποστ...σε φαση που αν δεν κανω λαθος της την λεγανε ψιλοασχημα...κι εκφραστηκε με αυτο τον τροπο!Δεν της δινω δικιο αλλα ανθρωπος ειναι και ξεσπασε εκεινη την στιγμη!Θεωρω μαλακια να την κυνηγαει αυτο το ποστ καθε φορα που γραφει κατι!Το ειπε παλιοτερα παπαλα!
Υ.Γ Δεν εχω παει ποτε με την Νταρια απλα την εχω δει
Αφερίμ τζάνεμ!.Αφεση αμαρτιών! :priest:
Ο θυμόσοφος Ελληνικός λαός συσχέτισε τον νέο διακονιάρη με την παλιά πουτάνα όχι μόνο γιατί ο νέος διακονιάρης το παραξηλώνει στην κλεψιά αλλά και για να δίνει άφεση αμαρτιών δίκην πνευματικού ποιμένος στην παλιά πουτάνα.
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1


Μέχρι τις 19.00 στο Στούντιο μας η ΜΑΡΙΑ (νέα παρουσία) !!!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τώρα στην Τριγγέτα η Έρρικα. Ρώτησα για τη Σέρβα Άννα και μου είπαν ότι επέστρεψε στην πατρίδα της  :-
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
κοιταξε να δεις, σε αυτη την περιπτωση οποιος και να λεει την αληθεια- η τσατσα δεν εχει δικαιομα να λεει αυταγια τους πελατες... δημοσια κι'ολας...
Ξερεις ποσο σε συμπαθω αλλα πιστευω οτι ηταν μεγα λαθος σου να ανακατευτεις σε διαφωνιες αλλον και να κανεις το δικηγορο του διαβολου.
Ελπιζω να ληξει εδω το θεμα. :-* :-* :-*
Και η ταπεινη μου αποψη ειναι οτι δεν εχει ο πελατης παντα δικιο...............
Για σκεψου το λιγο.Για φαντασου ο καθε ενας που δινει μερικα ευρο να κανει οτι γουσταρει και εσυ να μην λες τιποτα.
Ο πελατης πρεπει να σεβεται το καθε κοριτσι και ποσο μαλλον το καθε μαγαζι που αμι τι αλλο ειναι μια επιχειρηση.
Το εχω ξαναπει πολλες φορες και αλλου δινουμε ολοι καποια ευρο για να παρουμε λιγο χρονο με καποια κοπελα που εμεις διαλεγουμε,δεν παει να πει οτι μας ανηκει κιολας.Δυστυχως πολλη το εχουν παραξηγησει αυτο.
Συγνωμη για το spam....................... :rockon:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Λοιπόν...

μιας και πήγαμε ως εκεί ρίξαμε και μια ματιά στα πορνίδια της οδού Κασσανδρας!

στο 3 (πάνω): Η Μπιάνκα εκ Ρουμανίας... Κατσαρή μαυρομαλλούσα με συμπαθητικό σώμα.
ΠΡΟΣΟΧΗ! Μην μπερδευτεί κανείς με την Μπιάνκα απο Σολωμού...  :headbang: :headbang: :headbang:

στο 3(κάτω): Η Μιχαέλα! Παιδιά έπαθα πλάκα! Μικρής ηλικίας πορνίδιο, μελαχρινό...βγήκε στο σαλόνι όλο νάζι!!!! Αυτά είναι! Αν είχα 80 ευρώ θα έπαιρνα το όμορφο πατουράκι της!!!!  :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
Φυσικά στα υπόψιν!

στο 4: Η Άντζελα! Επίσης εντυπωσιακή μελαχρινή κορασίς... με πλούσιο πρόγραμμα!!!!  :o :o :o :o

μετά δεν άντεξα και πήγα για καφέ...μόνο για αυτό φτάνανε τα χρήματα...!!!!  :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

breakballs

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Σιγουρα δεν χρειαζονται αυτα, και κακως εγραψε αυτα που εγραψε η litsa.com.

Oμως ο πελατης δεν εχει παντα δικαιο.
Δικαιο εχει αν αυτα που ζηταει ανταποκρινονται σε αυτα που προσφερει η κοπελα και για αυτα που εχει πληρωσει.
Δικαιο εχει εαν σεβαιται τους κανονες που υπαρχουν στην δοσοληψια πελατη-κοπελας.

Οπως και η κοπελα εξισου πρεπει να προσφερει αυτα που πληρωνεται να κανει.

Πρεπει ολοι να καταλαβουμε οτι δεν ειναι τιποτα αλλο απο μια συναλλαγη.
Πληρωνεις καποιο ποσο και πρεπει να παρεις το αναλογο.

Ουτε παραπανω, ουτε λιγοτερο.

Σαν πελατες μας συμφαιρει να λεμε "ο πελατης εχει παντα δικαιο". αλλα να το θυμομαστε αυτο και οταν στην δικη μας δουλεια ελθει καποιος πελταης και μας ζηταει τα ακατανομαστα.....συμφωνω και επαυξανω΄,ότι δωσεις σε χρημα πρεπει να το παρεις σε ειδος, στην προκειμενη περιπτωση.ειναι νομος της ελευθερης αγορας και εφοσον εισαι και ελευθερος ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ,π.χ.οπως συμβαινει και στα στουντιο αν μη τι αλλο πρεπει να εκτιμας τα χρηματα του πελατη που σου δινει για την παροχη των αναλόγων υπηρεσιων που εχουν συμφωνηθει .
 

Koulouri_

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Μπιανκα ξερεις τι προγραμματα κανει?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

sepe2009

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Το Σωματείο Εκδιδομένων Προσώπων Ελλάδος δια μέσου της Προέδρου της κ. Δήμητρας Κανελλοπούλου και του Πληρεξουσίου Δικηγόρου κ. Δημητρίου Μωραΐτη είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουν προς όλα τα μέλη του και μη, ότι, κατόπιν επανειλημμένων οχλήσεων και διαμαρτυριών μας προς κάθε αρμόδια διοικητική και αστυνομική αρχή, προκειμένω να παύσουν οι άσκοπες και άδικες συλλήψεις σε οίκους ανοχής στο πλαίσιο της εκκαθάρισης του κέντρου από τους αλλοδαπούς, το Υπουργείο Εσωτερικών ΔΙΕΤΑΞΕ πλήρη εφαρμογή του Ν. 3731/2008, όπου ανακοίνωσε ότι « Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΗΣ ΤΗΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΔΙΑΤΑΞΕΩΝ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΟΙΚΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΝΗΚΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ. ΣΥΝΕΠΩΣ ΟΣΕΣ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΟΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 23.01.2009 ΠΑΣΧΟΥΝ ΑΠΟ ΑΚΥΡΟΤΗΤΑ.». Πληροφορίες στο 6932209268 κ. Μωραΐτης Δημήτριος.
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Στη Βριλησσου 57 ( Studio Edem ) ποιες κοπελες εργαζονται ; Το προγραμμα τους χρηζει ανανεωση .
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Eδω απο πανω λοιπον εχουμε τα 10ρικα και 9αρια της Μιχαέλα με τρέλα , Μικαέλα τρέλλα και κωλ-δέλλα  !!!
Ρουμανακι 20 χρονων εκ Βουκουρεστιου μινιον με στητο βυζακι ομορφο σωματακι και ψιλογυφτε εξυπνη φατσα η οποια εμενα δεν με χαλαει.
Εχω παρει αλωστε μπολικες μπαλοτσες οποτε δεν κολωνω σε τετοια.
Παμε παρακατω πιο μεσα στο δωμα.
Προγραμματακι 70 Γιουρια με αφιλτρο τσιμπουκακι αν και η κυρια τσατσα που πηρε δεκαρικακι βαθμολογια πηγε να μου σφαξει 150 και για το κωλαρακι της νεανιδας.
Σιγα μην χωραγα κιολας και για της τον ακουμπησω στην κωλοτρυπιδα εγω δεν δινω 80 εξτρα sorry ,αντε βια 100 Γιουρια συνολο ολα μεσα .
Τσιμπουκακι καλο αν και βαθια δεν κατεβαινει ουτε με σπρωξιμο αλλα δεν λεω καλο .
Γαμησι επιφανιακο , τι θελω να πω .
Απο πανω την εβαλα οπου εβαλε το κεφαλακι και μου λεει δεν μπαινει αλλο.
Οκ λεω Ιεραποστολικα γυρναμε και αρχιζει τα κατεβασματα της μεσης οποτε παλι τα ιδια.
Ωραια λεω μαλλων οι συναδελφοι δεν ηρθαν να γαμησουν αλλα να της τον ακουμπησουν.
Μαξιλαρι κατω απο την μεση και η κοπελιτσα αρχισε να σπρωχνει αναποδα.
Στα τεσσερα η κοπελιτσα αρχισε να κολυμπαει προς τα μπροστα και να φευγη.
Αφου το γυρισαμε απο εδω απο εκει και παραπερα και δεν βγαλαμε ακρη πεταξα και εγω την καποτα και την πλακωσα στο τσιμπουκι μεχρι να πει κιμινο.
Και ολο και φοβοταν μην τα φαει στην μαπα οπου και εκει τραβιοτανε.
Τα μισα τα εφαγε ομως τελικα οσο και να προσεχε γιατι οσα ξερει ο νοικοκιρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος.
Απολογισμος καλο VFM για 20 Γιουρια.
Α και δαχτυλακια και τετοια μαγκες δεν ειναι να της ακουμπησεται το μουνακι αλλα να της βαλετε ολον τον μεσαιο μεσα και καμμια φορα παρεα και μετον αντιχειρα.
Μικαελα και κορδελα και πουτσες και καπελλα κατα την γνωμη μου . :think: :think:
Kυριε Κυριε μιας και ολοι ειπατε την γνωμη σας να πω και εγω την δικια μου ?
Και βαζω και τα γραφομενα απο πανω για να μην εχουμε παρεξηγησεις.
Πρωτον ο πελατης δεν εχει παντα δικιο !!
Ο πελατης εχει δικιο οταν πληεωνει τα ωραια και ζεστα του λεφτα για κατι η καποια υπηρεσια και δεν την λαμβανει ,μονο τοτε εχει δικιο.
Η κοπελα που αναλαμβανει να κανει αυτη την δουλια πληρωνεται πολυ καλα για τον λογο και μονο οτι προσφερει το κορμι της στον καθε ενα απο μας συνηθως χωρις να εχει την επιλογη του να αρνηθη καποιον .
Συνηθως οχι παντα.
Οπως εγραψα απο πανω δεν εβγαλα την Μικρα ουτε τσοκαρο ουτε αχρηστη.
Δεν ζητησα τιποτα επιπλεον απο αυτα που πληρωσα .
Αφιλτρο πληρωσα το οποιο ειπα οτι το κανει καλα κιολας.
Ενταξει δεν εχει παρει και PHD στο τσιμπουκι αλλα καλα το κανει.
Εκει που ενοχληθηκα και δεν νομιζω οτι ειμαι και τοσο απαιτητικος ειναι στο οτι οταν πληρωνεις καποια για να την γαμησεις η τα παιρνει τα φραγκα και καθεται να την γαμησεις η δεν τα παιρνει και δεν καθεται.
Η κυρια απλα τα πηρε και προσπαθησε να την βγαλει λιγο ελαφρια χωρις να ιδρωσει .
Απλα πραγματα.
Τωρα εαν εσας σας γεμιζει το πηγαινετε να πληρωνεται και τον ακουμπατε απλα ολιγον τι , sorry Παιχτες αλλα εγω οταν πληρωνω θελω να τον βαζω ολο μεσα και οχι μονο το κεφαλακι.
Το δε σχολιο εδω μεσα εγινε απλα και μονο για να καταλαβει το κοριτσι οτι πρεπει να κανει καλα την δουλια της οταν πληρωνεται.
Τωρα εαν σας αρεσει να τις χαιδευεται τις κοπελιτσες οκ με για σας με χαρα σας αλλα εγω δεν θα παρω .
Θα προτιμησω τις καθαρα επαγγελματιες που ειναι VFM και τιμανε τα φραγκα που παιρνουν τα οποια οπως ολοι ξερεται αυτη την εποχη δεν τα βγαζουμαι και πολυ ευκολα.
Απο δε την αλλη πλευρα επειδη η δουλια εχει πεσει πολυ τελευταια παντου και το ιδιο ισχυει και στα μπουρδελακια και τα Studio και τα CT ,καλο ειναι οποιος δεν κανει καλα την δουλια του να περνει τον δρομ για τα αποδυτιρια.
Αυτα απο μενα Παιχτες.
Ειτε σας αρεσει ειτε οχι ετσι εγιναν τα πραγματα.
Και sorry για το ανακατεμα του thread αλλα καλο ειναι να λεγοντε και οι στραβες οχι μονο να εκθιαζουμε επειδη βαλαμε το μικρο μας δαχτυλακι στην σουφρα της καθε κυριας.

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η καυλολαιν χθες εδωσε ρεσιταλ παλι μεχρι πρωιας.... :knockinb:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αυτή τη στιγμή παίζουν:

Studio 57 (Βριλησσού): Σαμπρίνα!!!!  :tits2: :tits2: :tits2:

Studio Κασσάνδρας 4: Μόνικα !!!!   :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Studio Κασσάνδρας 3 (πάνω): Μελίνα !!!!  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

Studio Κασσάνδρας 3 (κάτω): Εύα !!!!  :cum: :cum: :cum: :cum:

Αχαρνών 85: Ρουσλάνα !!!!  :o :o :o :o :o

Σερβίων 26: Στεφανία !!!!  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Poutaniaris_xl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή τη στιγμή παίζουν:

Studio 57 (Βριλησσού): Σαμπρίνα!!!!  :tits2: :tits2: :tits2:

Studio Κασσάνδρας 4: Μόνικα !!!!   :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Studio Κασσάνδρας 3 (πάνω): Μελίνα !!!!  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

Studio Κασσάνδρας 3 (κάτω): Εύα !!!!  :cum: :cum: :cum: :cum:

Αχαρνών 85: Ρουσλάνα !!!!  :o :o :o :o :o

Σερβίων 26: Στεφανία !!!!  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Διάβασα μια προσφατη καλη κριτική για την Ευα! Ξερουμε αν ειναι οντως τοσο καλή?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom