Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

sogoku12

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Respect για αυτα που εγραψες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πολυ πιθανο να ειναι κι η ιδια...κι ας μην ειδα ολιγον κοιλια υπο γωνια..
Την καμπυλη της Ντοριν η της Γιασμιν στο πατο δεν την εχει αλλα αυτες ειναι περσινα μουνια σταφυλια οποτε παμε για αλλα  ;)
Υ.Γ Για Καρολαιν δεν ανεφερθηκα γιατι προβαλλει αλλα σωματικα προσοντα σε τετοιο υπερβολικο βαθμο που εμενα προσωπικα μου ειναι τοσο αδιαφορα ωστε πολυ δυσκολα θα μπω στη διαδικασια να την δοκιμασω!
χθεσ στην ωριλισοθ ηταν η ζλατα πολη καλη :dancing:
 

Seldom

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
τι βλεπουν τα ματάκια μου :rolleyes: !!! Σαμανθούλα αν μπορέσω θα σου ερθω
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Respect για αυτα που εγραψες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πολυ πιθανο να ειναι κι η ιδια...κι ας μην ειδα ολιγον κοιλια υπο γωνια..
Την καμπυλη της Ντοριν η της Γιασμιν στο πατο δεν την εχει αλλα αυτες ειναι περσινα μουνια σταφυλια οποτε παμε για αλλα  ;)
Υ.Γ Για Καρολαιν δεν ανεφερθηκα γιατι προβαλλει αλλα σωματικα προσοντα σε τετοιο υπερβολικο βαθμο που εμενα προσωπικα μου ειναι τοσο αδιαφορα ωστε πολυ δυσκολα θα μπω στη διαδικασια να την δοκιμασω!

respect κι από εμάς sir.
Πάμε για νέες καυλοπεριπέτειες.
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Απο το καινουριο στουντιο στο Ιλιον περασε κανενας???....αν ειναι καλο θα βολεψει πολυ τα δυτικα προαστεια!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ενημερωσουλα απο μεταμεσονυχτιο βολτιτσα στα studio Της Κυψελης :

Paradise (Αγ. μελετιου 38) : Πληροφοριες ελεγαν για Ζλατα, δουλευε η Καρολινα, η οποια εχει τιμηθει το περασμενο Σαββατο.

Eros (Δροσοπουλου 95) : Λολα. Ξανθια, αδυνατουλα, δεν ειναι εντος των προδιαγραφων μου

Δροσοπουλου 97 : Κοπελα απο το ανατολικο μπλοκ, ξανθια, μου φανηκε αρκετα ψυχρη, δεν ειπε ονομα.

Lelas (Λ. Καραγιαννη 35) : Βικυ/Βιβιαν καπως ετσι. Αξιολογη παρουσια, ξανθια, ψηλη, με καμπυλες, με αρκετο ναζι η εισοδος στο σαλονι, δεν μου εκανε το απαραιτητο "κλικ" για να περασω. Αξιοπροσεκτη.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Καποιος στο πρωτο του ποστ ανεφερε οτι λειτουργει στουντιο στην Θεοδωρας24 στο Ιλιον και οτι εργαζεται εκει καποια λατινα η κατι τετοιο Εμμανουελα!!Η οδος μιας και το κοιταξα οντως υπαρχει στο Ιλιον οπως επισης εχω δει κοπελα με αυτο το ονομα κι αυτα τα χαρακτηριστικα σε αλλο στουντιο!Οποιος συναγωνιστης μενει εκει κοντα ας ριξει μια ματια!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom