Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.039
Κριτικές
14
Like
15.788
Πόντοι
3.246
Αν και εκτός παιχνιδιού επ' αόριστον, ένας από τους λόγους που σταμάτησα από συγκεκριμένα μαγαζιά, μασάζ κυρίως, ήταν η μη πρόσβαση στις καλύτερες του μαγαζιού, αφού ήταν πάντα κλεισμένες και καπαρωμένες. Πληροφορίες προσέγγισης δεν έδινε κανείς, ενώ ένα μάτσο άνθρωποι έγραφαν συχνά πόσο καλά πέρασαν μαζί τους.

Τώρα ότι μας διαβάζουν, ναι μας διαβάζουν, ε και; Έγινε κάτι δηλαδή;

Μια φορά μου είχε πει μασατζού μέσα στο δωμάτιο: "και εσύ τι γράφεις αυτά που γράφεις και κατηγορείς την υπηρεσία", στο άσχετο μου το είπε. Λέω, "εγώ τα γράφω αυτά; είσαι σίγουρη, μήπως με μπέρδεψες με άλλον, γιατί ίσα ίσα είμαι αρκετά ήπιος ακόμα και στις κριτικές που γράφω γενικώς(πρέπει να φάω καλή φόλα για να το γράψω, και πάλι δεν θα βρίσω ή θα ρίξω κατάρες), πόσο μάλλον να εκτοξεύω κατηγορίες και χαρακτηρισμούς συνεχώς". Δεν ήξερε τι να πει, το σκέφτηκε μήπως έκανε λάθος τελικά, και μου είπε εντάξει ξέχνα το, που ΟΝΤΩΣ έκανε λάθος.
Καλα στα παπαρια μας αν μας βλεπουν η οχι,
Το point ειναι οτι μερικοι πανε και καμαρωνουν ειμαι ο ταδε γραφω κριτικες μπας και τσιμπησουν κανα εξτραδακι η κανα τηλεφωνο και παει λεγοντας , οι καποιοι αλλοι γραφουν πολλες λεπτομερειες του ραντεβου και τους παιρνουν χαμπαρι ,

Σιγα μη τους πω εγω ποιος ειμαι να μου σκοτιζουν τα παπαρια μετα :tooth:
Και εξτραδακια παιρνω ουτως η αλλως χωρις να κανω κατι απ αυτα οποτε δεν υπαρχει λογος
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
240
Κριτικές
18
Like
951
Πόντοι
1.011
άσχετο σχετικό! Την Αλεξάνδρα από deluxe έχω άχτι. Μια φορά έχω μπει δωμάτιο, έκανε φιλότιμες προσπάθειες, είχα πιει τον πάτο μου και δεν μου σηκώθηκε ποτέ! Πρέπει να κάνει οκ γαμησακι! Τι λέτε ;
Παλιά που την είχα πάρει αρκετές φορές ήταν μουναρα με τρομερή κωλαρα αλλά δεν γουστάρει φιλιά να πέσεις πάνω της και δεν ήταν για υψηλές στροφές...σαν γκόμενα της βάζω 9 ,απλά για το παλμαρέ αξίζει.
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
240
Κριτικές
18
Like
951
Πόντοι
1.011
Πέρασμα σήμερα από de Paris για την katy αλλά μόνιμη αναμονή δεν κατάφερα καν να την δω στο σαλοναρισμα.Παρακληση οποίος πέρασε ας γράψει τουλάχιστον αν η εμφάνιση της είναι ίδια με τότε η χάλασε! Έχω σκοπό να πάω και αύριο με βλέπω από τις 8 να περιμένω από κάτω την τσα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.910
Πόντοι
3.346
Ουτε στο σαλονι δε προλαβε να τη δει ο αλλος φαντασου :tooth:
Γύρισε η Καιτη και τρελάθηκε το σύμπαν. Δικαίως σε ένα βαθμό, ειδικά αν σκεφτείς ότι θα είναι εδώ μόνο 1 εβδομάδα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.039
Κριτικές
14
Like
15.788
Πόντοι
3.246
Γύρισε η Καιτη και τρελάθηκε το σύμπαν. Δικαίως σε ένα βαθμό, ειδικά αν σκεφτείς ότι θα είναι εδώ μόνο 1 εβδομάδα.
Καλα μη το δενεις και κομπο , μια εβδομαδα εννοεις να δει πως παει και ποσα κονομαει , αμα πεφτει χρημα παει για παραταση σιγουρα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.910
Πόντοι
3.346
Καλα μη το δενεις και κομπο , μια εβδομαδα εννοεις να δει πως παει και ποσα κονομαει , αμα πεφτει χρημα παει για παραταση σιγουρα
Σε ένα πρωινό έχει βγάλει μισό διαμέρισμα, σε μια εβδομάδα θα αγοράσει μια πολιτεία των ΗΠΑ....
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
705
Κριτικές
59
Like
3.019
Πόντοι
2.666
Γύρισε η Καιτη και τρελάθηκε το σύμπαν. Δικαίως σε ένα βαθμό, ειδικά αν σκεφτείς ότι θα είναι εδώ μόνο 1 εβδομάδα.
Κριμα...δε προλαβαινω...παντως αν διατηρει ετσι ακομη το ολο στυλ και τη συμμετοχη...δικαιως να γινει χαμος...γιατι τετοιες σαν κι αυτη...στα στουντιο πλεον δε τις βρισκουμε ουτε και με κυαλια...
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
705
Κριτικές
59
Like
3.019
Πόντοι
2.666
Πέρασμα σήμερα από de Paris για την katy αλλά μόνιμη αναμονή δεν κατάφερα καν να την δω στο σαλοναρισμα.Παρακληση οποίος πέρασε ας γράψει τουλάχιστον αν η εμφάνιση της είναι ίδια με τότε η χάλασε! Έχω σκοπό να πάω και αύριο με βλέπω από τις 8 να περιμένω από κάτω την τσα.
Ω ρε katy... εγω ειμαι σιγουρος θα χει γινει ακομη καλυτερη!!
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
736
Κριτικές
24
Like
4.837
Πόντοι
2.836
Δεν τη ξέρω τη κοπέλα αλλά από τους 50 που θα έχουν περάσει από το πρωί ένας δεν είναι μέλος εδώ να γράψει κάτι?:coffee:
 

Lonewolff(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
20
Οι φώτο όντως αντιστοιχούν στο πως ήταν πριν 5 με 6 χρόνια που είχα συνευρεθει μαζί της. Το θέμα είναι αν ισχύουν και τώρα στα 28 της! Την είδε κανείς να μας πει αν έχει αλλάξει από τότε ή παραμένει κορμαρα;;
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
736
Κριτικές
24
Like
4.837
Πόντοι
2.836
Οι φώτο όντως αντιστοιχούν στο πως ήταν πριν 5 με 6 χρόνια που είχα συνευρεθει μαζί της. Το θέμα είναι αν ισχύουν και τώρα στα 28 της! Την είδε κανείς να μας πει αν έχει αλλάξει από τότε ή παραμένει κορμαρα;;
Περιμένουμε ρεπορτάζ από τον οίκο
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.444
Κριτικές
171
Like
91.185
Πόντοι
46.423
Παρακαλώ πολύ ο πράκτωρ @papaphilips όπως ενημερώσει για την κατάσταση της Katy's.

:tooth:

Watching Zac Efron GIF by Baywatch Movie
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Οι φώτο όντως αντιστοιχούν στο πως ήταν πριν 5 με 6 χρόνια που είχα συνευρεθει μαζί της. Το θέμα είναι αν ισχύουν και τώρα στα 28 της! Την είδε κανείς να μας πει αν έχει αλλάξει από τότε ή παραμένει κορμαρα;;
Εν τω μεταξύ 28 ήταν πριν από 6 χρόνια ...
kontizas-oh-oh-oh.gif

:coffee:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom