Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Carlo$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2024
Μηνύματα
69
Κριτικές
29
Like
690
Πόντοι
290
here he went to a lousy Sex shop in Athens, he didn't find what he wanted but he had a 'Positive experience' because he sent him elsewhere :2funny: whatever the guy wrote
They didn't have what I was looking for, but they recommend me another place which should have it. I am okay with that. What seems to be a problem here?
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.140
Κριτικές
14
Like
4.367
Πόντοι
3.715
εδώ πήγε σε άθλιο Sex shop της Αθήνας δεν βρήκε αυτό που ήθελε αλλά είχε 'Positive experience' επειδή τον έστειλε αλλού :2funny: ότι να'ναι γράφει ο τύπος
όλα τα είχαμε, Ο carlito μας έλειπε.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.039
Κριτικές
14
Like
15.788
Πόντοι
3.246
Ετσι πληροφοριαακα να ξερετε οτι καποιες εργαζομενες βλεπουν τι γραφουμε εδω στο νημα και στις κριτικες οποτε εχετε το νου σας ,
ακομα και αν δε το δουνε οι ιδιες εχουν τους ρουφιανους-αγαπουληδες που τους τα μεταφερουν :jerking2:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.372
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
Ετσι πληροφοριαακα να ξερετε οτι καποιες εργαζομενες βλεπουν τι γραφουμε εδω στο νημα και στις κριτικες οποτε εχετε το νου σας ,
ακομα και αν δε το δουνε οι ιδιες εχουν τους ρουφιανους-αγαπουληδες που τους τα μεταφερουν :jerking2:
Εις τους όρχεις μας :P
 

Mouxtikosss

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2024
Μηνύματα
106
Like
141
Πόντοι
1
Πρόσεχε γιατί θα σε βγάλει νοκάουτ ... και εγώ δεν θα φταίω μετά.

K2003.jpg
Κι αυτές οι κραυγούλες που έβγαζε όταν τη σφυροκοπούσες με doggie... υπέροχη.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Ετσι πληροφοριαακα να ξερετε οτι καποιες εργαζομενες βλεπουν τι γραφουμε εδω στο νημα και στις κριτικες οποτε εχετε το νου σας ,
ακομα και αν δε το δουνε οι ιδιες εχουν τους ρουφιανους-αγαπουληδες που τους τα μεταφερουν :jerking2:

Το έχουμε καταλάβει. Μιλάμε για την απόλυτη ξεφτίλα, να είσαι ρουφιανάκι ιερόδουλης, μήπως και κερδίσεις κανα εξτραδάκι.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.790
Κριτικές
24
Like
3.825
Πόντοι
2.846
Τελικά αυτή η Ναγια/Ελενη στο Τατοΐου λέει τίποτα ή τσάμπα το ταξίδι;
Είναι πολύ ωραία πιπινα η Ελένη , απλά δεν έχει καρέ μαλλι όπως στις φωτός του portal , πήγα να την δω κι εγώ την βδομάδα που μας πέρασε και να την τεστάρω αλλά μόλις έμπαινε σε πρόγραμμα μισαωρο οπότε βαρεθηκα να περιμενω και πήρα Ναντια το κοντοπουτανο με την κωλαρα και πέρασα άψογα για 2η φορά με φουλ γλωσσοφιλα και χυσιμο στα βυζάκια της τα οποία είναι πιο μικρά κι απ τα δικά μου , αντίθετος η Ελένη φάνηκε να έχει βυζαρα πολύ καλή !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.372
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
Είναι πολύ ωραία πιπινα η Ελένη , απλά δεν έχει καρέ μαλλι όπως στις φωτός του portal , πήγα να την δω κι εγώ την βδομάδα που μας πέρασε και να την τεστάρω αλλά μόλις έμπαινε σε πρόγραμμα μισαωρο οπότε και πήρα Ναντια το κοντοπουτανο με την κωλαρα και πέρασα άψογα για 2η φορά με φουλ γλωσσοφιλα και χυσιμο στα βυζάκια της τα οποία είναι πιο μικρά κι απ τα δικά μου , αντίθετος η Ελένη φάνηκε να έχει βυζαρα πολύ καλή !!!
Παραστατικοτατος όπως παντα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Sorococo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
187
Like
318
Πόντοι
21
Ετσι πληροφοριαακα να ξερετε οτι καποιες εργαζομενες βλεπουν τι γραφουμε εδω στο νημα και στις κριτικες οποτε εχετε το νου σας ,
ακομα και αν δε το δουνε οι ιδιες εχουν τους ρουφιανους-αγαπουληδες που τους τα μεταφερουν :jerking2:
ΟΛΕΣ ! Οχι Καποιες.... Μερος της Δουλεια τους Ειναι !!!......
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Είναι πολύ ωραία πιπινα η Ελένη , απλά δεν έχει καρέ μαλλι όπως στις φωτός του portal , πήγα να την δω κι εγώ την βδομάδα που μας πέρασε και να την τεστάρω αλλά μόλις έμπαινε σε πρόγραμμα μισαωρο οπότε βαρεθηκα να περιμενω και πήρα Ναντια το κοντοπουτανο με την κωλαρα και πέρασα άψογα για 2η φορά με φουλ γλωσσοφιλα και χυσιμο στα βυζάκια της τα οποία είναι πιο μικρά κι απ τα δικά μου , αντίθετος η Ελένη φάνηκε να έχει βυζαρα πολύ καλή !!!
Ναι, νομίζω είχα δει τη κριτική σου φίλε. Αυτό με τα γλωσσόφιλα με έφτιαξε. Αν το είχα δει 10’ νωρίτερα που σχόλασα, θα είχα φύγει καρφωτός. Αλλά τώρα γύρισα σπίτι και είμαι κάπως μακριά.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
705
Κριτικές
59
Like
3.019
Πόντοι
2.666
Αυτός ο Carlo που προωθεί τη Ξεπετοαλυσίδα ψάχνει για μαλάκες..άκου pse η Έμιλυ
Xmm..σαν περιεργα να τα γραφει αυτος..νεο μελος κι εχει προλαβει σε χρονο dt να γραφει εις την αγγλικην πεντακοσιες κριτικες απανωτες..ποτε προλαβε και τις δοκιμασε ολες...?
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
705
Κριτικές
59
Like
3.019
Πόντοι
2.666
Ετσι πληροφοριαακα να ξερετε οτι καποιες εργαζομενες βλεπουν τι γραφουμε εδω στο νημα και στις κριτικες οποτε εχετε το νου σας ,
ακομα και αν δε το δουνε οι ιδιες εχουν τους ρουφιανους-αγαπουληδες που τους τα μεταφερουν :jerking2:
Aς δουν...
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Xmm..σαν περιεργα να τα γραφει αυτος..νεο μελος κι εχει προλαβει σε χρονο dt να γραφει εις την αγγλικην πεντακοσιες κριτικες απανωτες..ποτε προλαβε και τις δοκιμασε ολες...?
Αστείρευτη λίμπιντο και ατελείωτα γκαφρα ο πορνοτουριστας
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.910
Πόντοι
3.346
Επισκέφθηκε κανείς την Καιτη να μας πει εντυπώσεις? Κάπου άκουσα ότι θες χαρτάκι από ΙΚΑ για να περάσεις στο δωμάτιο....τόση ζήτηση έχει...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.444
Κριτικές
171
Like
91.185
Πόντοι
46.423

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.391
Κριτικές
124
Like
31.957
Πόντοι
27.636
Ετσι πληροφοριαακα να ξερετε οτι καποιες εργαζομενες βλεπουν τι γραφουμε εδω στο νημα και στις κριτικες οποτε εχετε το νου σας ,
ακομα και αν δε το δουνε οι ιδιες εχουν τους ρουφιανους-αγαπουληδες που τους τα μεταφερουν :jerking2:

Κάποιες; Μη πω όλες.

Ειδικά αν είσαι καλός πελάτης, είτε σε γραφείο είτε σε αλυσίδα.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.039
Κριτικές
14
Like
15.788
Πόντοι
3.246
Επισκέφθηκε κανείς την Καιτη να μας πει εντυπώσεις? Κάπου άκουσα ότι θες χαρτάκι από ΙΚΑ για να περάσεις στο δωμάτιο....τόση ζήτηση έχει...
Ναι περιμενε εσυ να γραψουν οι παρτακηδες :tooth:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Ναι περιμενε εσυ να γραψουν οι παρτακηδες :tooth:
Αν και εκτός παιχνιδιού επ' αόριστον, ένας από τους λόγους που σταμάτησα από συγκεκριμένα μαγαζιά, μασάζ κυρίως, ήταν η μη πρόσβαση στις καλύτερες του μαγαζιού, αφού ήταν πάντα κλεισμένες και καπαρωμένες. Πληροφορίες προσέγγισης δεν έδινε κανείς, ενώ ένα μάτσο άνθρωποι έγραφαν συχνά πόσο καλά πέρασαν μαζί τους.

Τώρα ότι μας διαβάζουν, ναι μας διαβάζουν, ε και; Έγινε κάτι δηλαδή;

Μια φορά μου είχε πει μασατζού μέσα στο δωμάτιο: "και εσύ τι γράφεις αυτά που γράφεις και κατηγορείς την υπηρεσία", στο άσχετο μου το είπε. Λέω, "εγώ τα γράφω αυτά; είσαι σίγουρη, μήπως με μπέρδεψες με άλλον, γιατί ίσα ίσα είμαι αρκετά ήπιος ακόμα και στις κριτικές που γράφω γενικώς(πρέπει να φάω καλή φόλα για να το γράψω, και πάλι δεν θα βρίσω ή θα ρίξω κατάρες), πόσο μάλλον να εκτοξεύω κατηγορίες και χαρακτηρισμούς συνεχώς". Δεν ήξερε τι να πει, το σκέφτηκε μήπως έκανε λάθος τελικά, και μου είπε εντάξει ξέχνα το, που ΟΝΤΩΣ έκανε λάθος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom