Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Διατί; Εσυγχίσθη δια την όλως αντίθετον κριτικήν περί Χριστίνης (Αχαρνών 85);
Με το ''περι Χριστινης΄΄γινεσαι Κατακουζηνος.
Ειπαμε,respect στα Αρχαια Ελληνικα αλλα γινε λιγο πιο ''μαλλιαρος΄΄στο λογο σου.

Τα πανεπιστημιακου στυλ γραφομενα ειναι λιγο δυσκολο να διαβαστουν και να αποκωδικοποηθουν απο την μπουρδελοκοινοτητα μπακαλη
 

MOUSIGETIS

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
παιδες κανα καλο στουντιακι με ζουμερη.. ξερει κανεις για σημερα?
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Περιήγησις Σάββατον 22/03 23.00.

Αχαρνών 85 η Χριστίνα. Άσκοπος δαπάνη. Απεστάλη κριτική.

Βριλησσού 12 η Κωνσταντίνα. Θετική η δημιουργουμένη εντύπωσις. Εις τα υπ' όψιν. Η ηλικιωμένη υπηρεσία καλή επαγγελματίας.

Βριλησσού 36 εργαζομένη ολίγον υπέρβαρος, σχετικώς συμπαθής. Αλλά άξιον απορίας πώς εισέρχεται έστω και εις πελάτης με την αγενεστάτην, προπετήν και δύσμορφον υπηρεσίαν την οποία διεθέτει αυτό το σπουδαστήριον.

Βριλησσού 46 ξανθή (τεχνητή) μετρίου αναστήματος, αρχετυπικόν "ξέκωλον".

Και τέλος Βριλησσού 57, ως ειρωνία της τύχης, εμφανίζεται η υπέρλαμπρος Σαμάνθα (η εκδίκησις της μαυρομάλλας) εντός ερυθρού φορέματος, κάνοντάς μας να αυτοφασκελωνόμεθα επί μακρού χρόνου δια την προηγηθείσαν κατάθεσιν η οποία μας κατέστησεν σχεδόν ανικάνους σωματικώς και πλήρως ανικάνους χρηματικώς.

Συμφωνώ απολύτως για τα όσα αναφέρει ο φίλος Bakalhs, για Χριστίνα, Κωνσταντίνα και Σαμάνθα. Τιμήστε αυτές που τιμούν τα λεφτά που παίρνουν...
 

Επισκέπτης
παντως ρε παιδια αυτη η μισελ χριστινα η παει με τα κεφια της η μας κοροιδευουν αυτοι που γραφουν...δεν μπορει ο καυλινος να γραφει οτι ειναι μητρομανης κ μετα ο αλλος που εγραψε σημερα κριτικη να λεει επιπλοπιειο κατι ρε παιδια δεν παει καλα πειτε μου εκτος εαν κανω λαθος γιατι η μητρομανης με το επιπλο εχει τεραστεια διαφορα :idiot:
 

Επισκέπτης
πηγα να δω για πρωτη φορα τι παιζει πειραιως 109α ενω ειχα καταθεσει αλλου επομενως πηγα για μπανιστιρι :2funny:....κ να δω τι παιζει...λοιπον χωρος αρκετα καλος δεν λεω τελειως καθως υπαρχουν καλυτεροι αλλα καθαρος κ μουνι ενα ψηλο μελαχρινο φατσα μπουγατσα αλλα απεπνεε μια ηρεμια το μουνι κ μια θετικη ενεργεια..θα δοκιμαζα αλλα μπατιρισα για αυτην την εβδομαδα :2funny:
 

Επισκέπτης
Ενας συναδελφος εγραψε οτι στην ιππονακτος παιζει ενα milf απο γερμανια ονοματι κορινα.Αν ειναι αυτη που νομιζω,μελαμψο δερμα,ματαρες,σιλικονη,εμφανιση "τιγρη",ασε που πρεπει να δουλευε στα μαγαζια του "Κωστα" (λιοσιων-μ.αλεξανδρου-πειραιως109),μιλαμε για απιστευτη γυναικα,εξωτικης ομορφιας και ΑΨΟΓΗΣ περιποιησης.Οχι δεν ειμαι ερωτευμενος απλα της εχω χτισει σπιτι στο auxbourg μ΄αυτα που τις εχω σκασει.
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Ενας συναδελφος εγραψε οτι στην ιππονακτος παιζει ενα milf απο γερμανια ονοματι κορινα.Αν ειναι αυτη που νομιζω,μελαμψο δερμα,ματαρες,σιλικονη,εμφανιση "τιγρη",ασε που πρεπει να δουλευε στα μαγαζια του "Κωστα" (λιοσιων-μ.αλεξανδρου-πειραιως109),μιλαμε για απιστευτη γυναικα,εξωτικης ομορφιας και ΑΨΟΓΗΣ περιποιησης.Οχι δεν ειμαι ερωτευμενος απλα της εχω χτισει σπιτι στο auxbourg μ΄αυτα που τις εχω σκασει.

Η κορινα στην ιππονακτοςείναι απο γερμανια 40αρα αρκετά καλή, φοβερη πίπα και πολυ γυμναζμένο σώμα,εαν θυμάμαι καλά τα ελληνικά της ήταν λίγα.Γενικά θα τιμήσει το 50ρικο σου.
 

Επισκέπτης
Η κορινα στην ιππονακτοςείναι απο γερμανια 40αρα αρκετά καλή, φοβερη πίπα και πολυ γυμναζμένο σώμα,εαν θυμάμαι καλά τα ελληνικά της ήταν λίγα.Γενικά θα τιμήσει το 50ρικο σου.
η κορινα δουλευει και στη βριλλησου 36!
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
η κορινα δουλευει και στη βριλλησου 36!
H Κορινα της Βρηλισου ειναι αλλη και ειναι ελληνιδα.
Η Γερμανιδα Κορινα πρεπει να ειναι αυτη που δουλευε λιοσιων και η οποια ειναι φοβερη στο δωματιο.
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
παντως ρε παιδια αυτη η μισελ χριστινα η παει με τα κεφια της η μας κοροιδευουν αυτοι που γραφουν...δεν μπορει ο καυλινος να γραφει οτι ειναι μητρομανης κ μετα ο αλλος που εγραψε σημερα κριτικη να λεει επιπλοπιειο κατι ρε παιδια δεν παει καλα πειτε μου εκτος εαν κανω λαθος γιατι η μητρομανης με το επιπλο εχει τεραστεια διαφορα :idiot:
Τη Παρασκευη το βραδυ που πηγα με ενα φιλαρακι στη Χριστινα στην Αχαρνων μπηκε και μου ειπε οτι ειναι μεγαλο παλτο. Ουτε τα βυζια δεν τον αφηνε να γλυψει επειδη πηρε λεει το απλο προγραμμα. Τα ιδια μου μετεφερε και αλλος.
Εγω παντως δεν εχω προσωπικη αποψη αλλα τα παιδια ειναι φερεγγυα.
 

Επισκέπτης
Τη Παρασκευη το βραδυ που πηγα με ενα φιλαρακι στη Χριστινα στην Αχαρνων μπηκε και μου ειπε οτι ειναι μεγαλο παλτο. Ουτε τα βυζια δεν τον αφηνε να γλυψει επειδη πηρε λεει το απλο προγραμμα. Τα ιδια μου μετεφερε και αλλος.
Εγω παντως δεν εχω προσωπικη αποψη αλλα τα παιδια ειναι φερεγγυα.


μπες να δεις την κριτικη ενος καυλινου στο αγιου μελετιου 37 που λεει μητρομανης..κ εγω ψηλο παλτο της εχω κοψει οταν ειχα δοκιμασει κ πολυ κουρασμενη μου φαινοταν παρολο που ηταν αρχη βαρδιας
 

Επισκέπτης
Η Κορινα δουλευε και Αριστοτελους παλια και ειναι σταθερη αξια με βυζους δυνατους και πολυ καλο γαμησι ,  εαν δε σε γουσταρει κιολας ειναι για πολλα κολπα. :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
 

Επισκέπτης
H Κορινα της Βρηλισου ειναι αλλη και ειναι ελληνιδα.
Η Γερμανιδα Κορινα πρεπει να ειναι αυτη που δουλευε λιοσιων και η οποια ειναι φοβερη στο δωματιο.
η ιππωνακτος εχει και τις 2!και τη γερμανιδα και την ελληνιδα!μαλσιτα στο λενε οταν πας,¨εχω την κορινα την ελληνιδα ή την κορινα την γερμανιδα"!!η γερμανιδα ειναι και στη βριλλησου 36!
 

Επισκέπτης
Και μην ξανακουσω για την Λιντα απο Λελας οτι ειναι τραβελι .
Μιλαμε για την πιο HOT ΠΟΥΤΑΝΑ που κυκλοφορει τα τελευταια χρονια σε Studio.
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Μηπως γνωριζει κανεις αν δουλευει και που η Μαρια η Θεσσαλονικια που ηταν Βριλη 36 και παλια φωκαιας?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom