Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Γεια και πολυ χαρά μαγκες μολις εφτασα home.Ακολουθει σε λιγο μεταδοση για τα κοριτσια μας.
Να ειστε προετοιμασμενοι καποιοι γιατι δε θα σας αρεσουν ορισμενα απο τα γραπτα μου.
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
131
Κριτικές
9
Like
622
Πόντοι
301
H βικυ ρε παιδια απο αριστοτελους δειχνει καρατουμπανο. Κορμαρα απο τις λιγες οι φωτο.
Δεν την εχω δει ποτέ live.
Τι εγχειρησμενη?
εν το μεταξυ 1.80 υψος κοντα σε εμενα 1.86

Αυριο θα εχει τεραστια πορνο βολτα απογευματινη βραδινη θα δουμε πολλες. Μόνο να εχω κανα τετραδιο μαζι μου να γραφω.χαχαχααχαχαχ
Η Βίκη φίλε είναι εγχειρισμένη , δεν είναι τόσο γλυκιά όσο στης φωτογραφίες , μια φορά έφαγα κ εγώ καψούρα και όταν την είδα από κοντά το κατάλαβα αλλά οι καβλες το ποτό δεν με άφησαν έτσι μπήκα μαζί της σε μεγάλο πρόγραμμα , πέρασα καλά αλλά θα πέρναγα καλητερα εάν δεν με βασάνιζε η ιδέα ότι το κάνω με μια transformer …..
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ξεκιναμε το λοιπον με Ισμηνης οπου εμφανιζονται η Ινα κλασικη αξια δε χρειαζεται να σχολιασω την γνωριζουμε απλα πηγα για το φιλο.
Στο ιδιο η μαράια. Δε μιαζει με τις φωτο νομιζω ειναι αρκετα παλιες.Γεμάτη κοπελα σωματικα ψιλονταρντανα και δειχνει η ηλικια της.Εντελως αδιαφορη γυναικα για μενα παντα.

Επομενη σταση Τριγγετα να δουμε την Μαλβινα αλλα και την Ευα.
Μαλβινα ενα ΚΟΝΤΟ ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΓΙΟΥ ΒΑΡ ΛΑΚΙ. Καλα ρε μυστες τι λεγατε? Κοντη ναι το ηξερα, χαζοζαρουμενη ναι επισης το ηξερα αλλα αυτο που δεν υποθηκε ειναι το γιουβαρλακι.Καμια μα καμια σχεση με φωτο περασε και δεν ακουμπησε τι περασε δηλαδη ουτε καν.Περιμενα και εγω να δω αλλα τι να δω αυτο το κοντοχοντρο γεματαρι.Ρωτησα την τσατσα δεκα φορες αν ειναι η Μαλβινα την επρηξα.Τεσπα παμε παρακατω.
Ευα εδω ηταν μια μικρη εκπληξη.Ψιλουτσικο κοριτσι με ωραιοτατο κορμι και ομορφα εσωρουχα και βυζι αρκετα γεματο και ομορφο.Κορμι λαμπαδάτο ισιο καλοστημενο θυμιζει μοντελε αλλα οχι το ακριβώς.Προσωπο πολυ sexy σου εβγαζε το θελω να σε σκισω τωρα αλλα και συναμα γλυκο προσωπο.Ειδικα με τα γυαλακια σε καυλωνε ακομα ποιο πολυ.Καλη παρουσια μπηκε στα υποψιν.

Επομενος στοχος Θεσσαλιας με καινουργια κοπελα ονοματι Εμιλη δεν ειχε αλλη.
Οι φωτο που εχει δειχνουν την ιδια κοπελα αλλα με 45 φιλτρα οπου εχουν αλλαξει την πραγματικοτητα.
Μιλαμε για ενα κοριτσι νταρντανα.Δεν κρεμοτανε κοιλιες κτλ ουτε βυζια αλλα ηταν οπως το ειπα ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ και αδιαφορο προσωπο.Μην περιμενετε να δειτε αυτο που οι φωτο δειχνουν.

Επομενη σταση Κασσανδρας. Εδειξα στο φιλο Βαλερια χριστινα ειπα και ενα γεια στις φιλεναδες και συνεχεια στο απεναντι εκει με τον αγενη τσατσο.Μην πω ονοματα δειτε τα στο ετερο site.Ολες ηταν φροκαλα με κωλους μεγαλους κορμια ενταξει ο φιλος ειχε λυθει στα γελια και μου ελεγε ρε που με φερνεις.Τεσπα κοπελες ειχε για μερακληδες και μονο.

Ειδαμε και την Μαρια που καποιοι μπερδευοντουσαν ποια ειναι κτλ.
Ενα κοριτσι με γυαλια αδιαφορο προσωπο εως εντελως.Κορμι επισης αδιαφορο και απλα γαμιοτανε και γελουσε συνεχεια.Δε νομιζω πως ειναι αξια αναφορας οπως επισης και η διπλανη η Θεσσαλονικια Αναστασια τιποτα το ιδιαιτερο βαραγε μυγες αμφοτερες.Τσουπωτο κορμι αγυμναστο εντελως και σκυλο μινιον.Δυο μυστες με το σκυλο ασχολιοντουσαν και την Αναστασια εμφανος εκνευρισμενη που δεν εδωσε καποιος σημασια σε αυτην.

Εδω ειναι η χάλια πλευρα της βολτας η οπως αλλιως θετε πεστετο.
Συνεχιζω σε λιγο με μια μεγαλη εκπληξη και οχι αυτη που φανταζεστε οχι φωτο
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
ξεκιναμε το λοιπον με Ισμηνης οπου εμφανιζονται η Ινα κλασικη αξια δε χρειαζεται να σχολιασω την γνωριζουμε απλα πηγα για το φιλο.
Στο ιδιο η μαράια. Δε μιαζει με τις φωτο νομιζω ειναι αρκετα παλιες.Γεμάτη κοπελα σωματικα ψιλονταρντανα και δειχνει η ηλικια της.Εντελως αδιαφορη γυναικα για μενα παντα.

Επομενη σταση Τριγγετα να δουμε την Μαλβινα αλλα και την Ευα.
Μαλβινα ενα ΚΟΝΤΟ ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΓΙΟΥ ΒΑΡ ΛΑΚΙ. Καλα ρε μυστες τι λεγατε? Κοντη ναι το ηξερα, χαζοζαρουμενη ναι επισης το ηξερα αλλα αυτο που δεν υποθηκε ειναι το γιουβαρλακι.Καμια μα καμια σχεση με φωτο περασε και δεν ακουμπησε τι περασε δηλαδη ουτε καν.Περιμενα και εγω να δω αλλα τι να δω αυτο το κοντοχοντρο γεματαρι.Ρωτησα την τσατσα δεκα φορες αν ειναι η Μαλβινα την επρηξα.Τεσπα παμε παρακατω.
Ευα εδω ηταν μια μικρη εκπληξη.Ψιλουτσικο κοριτσι με ωραιοτατο κορμι και ομορφα εσωρουχα και βυζι αρκετα γεματο και ομορφο.Κορμι λαμπαδάτο ισιο καλοστημενο θυμιζει μοντελε αλλα οχι το ακριβώς.Προσωπο πολυ sexy σου εβγαζε το θελω να σε σκισω τωρα αλλα και συναμα γλυκο προσωπο.Ειδικα με τα γυαλακια σε καυλωνε ακομα ποιο πολυ.Καλη παρουσια μπηκε στα υποψιν.

Επομενος στοχος Θεσσαλιας με καινουργια κοπελα ονοματι Εμιλη δεν ειχε αλλη.
Οι φωτο που εχει δειχνουν την ιδια κοπελα αλλα με 45 φιλτρα οπου εχουν αλλαξει την πραγματικοτητα.
Μιλαμε για ενα κοριτσι νταρντανα.Δεν κρεμοτανε κοιλιες κτλ ουτε βυζια αλλα ηταν οπως το ειπα ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ και αδιαφορο προσωπο.Μην περιμενετε να δειτε αυτο που οι φωτο δειχνουν.

Επομενη σταση Κασσανδρας. Εδειξα στο φιλο Βαλερια χριστινα ειπα και ενα γεια στις φιλεναδες και συνεχεια στο απεναντι εκει με τον αγενη τσατσο.Μην πω ονοματα δειτε τα στο ετερο site.Ολες ηταν φροκαλα με κωλους μεγαλους κορμια ενταξει ο φιλος ειχε λυθει στα γελια και μου ελεγε ρε που με φερνεις.Τεσπα κοπελες ειχε για μερακληδες και μονο.

Ειδαμε και την Μαρια που καποιοι μπερδευοντουσαν ποια ειναι κτλ.
Ενα κοριτσι με γυαλια αδιαφορο προσωπο εως εντελως.Κορμι επισης αδιαφορο και απλα γαμιοτανε και γελουσε συνεχεια.Δε νομιζω πως ειναι αξια αναφορας οπως επισης και η διπλανη η Θεσσαλονικια Αναστασια τιποτα το ιδιαιτερο βαραγε μυγες αμφοτερες.Τσουπωτο κορμι αγυμναστο εντελως και σκυλο μινιον.Δυο μυστες με το σκυλο ασχολιοντουσαν και την Αναστασια εμφανος εκνευρισμενη που δεν εδωσε καποιος σημασια σε αυτην.

Εδω ειναι η χάλια πλευρα της βολτας η οπως αλλιως θετε πεστετο.
Συνεχιζω σε λιγο με μια μεγαλη εκπληξη και οχι αυτη που φανταζεστε οχι φωτο
Κανονισε να μας βγαλεις κανα παπαρι παλι φατσα φορα τις φοβαμαι τις εκπληξεις σου :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ο αριστιπος η εδειξε το βιντεο γιατι ισως καπου με ειδε και ξερει η το εκανε απλα απο κλασικη μαλακια.
Ελα μου ντε που το μουνι που μας δειχνει εγω σημερα ενα σχεδον ιδιο θα μπορουσε να ειναι και η ιδια εγω σημερα με φιλο γαμησαμε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Το τελος της βολτας μου σημερα αλλα και η αρχη ηταν στο στουντιο Allien.
Αξιο αναφορας οσο δε παει.Παρολο που εχω γραψει και δικαιως ασχημες κριτικες για το εν λογο στουντιο σημερα με αποζημιωσε με το παραπανω.
Ονομα κοπελας LEYLA.
Κορμι κορμαρα πραγματικου μοντελου εσωρουχων και λιγα λεω.Θα προσπαθησω να τη δειξω μεσα απο τον γραπτο μου λογο οσο μπορεσω χωρις καμια υπερβολη.
Ψηλη κοπελα μελαχρινη οχι πολυ ομως αλλα οσο πρεπει δηλαδη οχι ηλιοκαμμενη.
Ποδαρες ολοισιες με γαμπες αβαν γκαρντ ατελειωτες και πανεμορφα πατουσακια για τους λατρεις.
Βυζια τοσο οσο να χωραει στο χερι σου και σχημα δακρυ το απολυτο σχημα.Ρογες που στις δινει να γλυψεις και μετα περαγονται.
Σωματοδομη σφιχτη στην οψη αλλα μαλακια οσο πρεπει να εχει μια γυναικα.Απαλο δερματακι λειο προσεγμενο.Πρεπει να αφιερωνει πολλες μα πολλες ωρες στην εμφανιση της και το κορμι της.
Κωλος χαρμα οφθαλμον μοντελου κωλος στημενος στη θεση του καλοσχηματισμενος ουτε τσουπωτος και ουτε κυταριτιδες κτλ.Μιλαμε για το ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ.
Προσωπο Κ Α Υ Λ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΙΠΟΥ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΣΕ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟ.
Στα του αγωνα περασα παρα μα παρα πολυ ομορφα.Η Λευλα κανει πολλα προκαταρκτικα ωστε να σε καυλωσει με γλειψιματα με χαδια σε ολο το σωμα σου με φιλια οχι στομα .Χαιδευεται πανω στο καυλι σου με λιγα λογια οταν θα σου φορεσει το σκουφι θα εισαι τεντα ρεντα.Σε ολες τις στασεις που καναμε ( 4 ) σημετειχε σαν να ημουνα το αγορι της το ζουσε ρε παιδακι μου η κοπελα.Δεν ακουσα οχι μη κτλ.
ΜΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΓΑΜΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Έλα ρε φέραν καινούργιο πατομουνο;
Πηγαινε να τη δεις. Η κοπελα ειναι απο αλλο πλανητη και δεν υπερβαλω οταν λεω πραγματικο μοντελο.Εκει ειναι τωρα σε περιμενει αντε σηκω απο τον καναπε σου.
Να πω εδω οτι η κριτικη αφορα την κοπελα για εμενα 43 σχεδον και για το φιλο μου 28 χρονων νορμαλ παιδια ειμαστε και δειχνουμε μικροτεροι.Αν παει καποιος πολυ μεγαλης ηλικιας η κανας σαβουρης η δε ξερω εγω τι αλλο δεν μπορω να ξερω τι θα κανει η κοπελα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Βορδελε τι φωτο δειχνεις αστο. Εμπιστευσουμε και πηγαινε να περασεις καλα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δεν είχε και τη Ρενάτα στη βάρδια;
Ναι ξεχασα να πω απο τη φουρια μου οτι εγω για τη Ρενατα ξεκινησα.
Ναι την ειδα τη Ρενατα ηταν στο διπλανο μαγαζι.
Ρενατα καμια σχεση με φωτο μα καμια σχεση.
Εντελως αδιαφορο look.Σχετικα νορμαλ σωμα αλλα ΟΧΙ αυτο που σε προδιαθετουν οι ψευτικες φωτο.Μεγαλης ηλικιας που το δειχνει την ξεχασα κιολας
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Ναι ξεχασα να πω απο τη φουρια μου οτι εγω για τη Ρενατα ξεκινησα.
Ναι την ειδα τη Ρενατα ηταν στο διπλανο μαγαζι.
Ρενατα καμια σχεση με φωτο μα καμια σχεση.
Εντελως αδιαφορο look.Σχετικα νορμαλ σωμα αλλα ΟΧΙ αυτο που σε προδιαθετουν οι ψευτικες φωτο.Μεγαλης ηλικιας που το δειχνει την ξεχασα κιολας
Εχει και δυό τρεις δικές της. Μέχρι πριν τρια χρόνια πάντως, που ήταν στην φυλής ήταν μουνάρα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Να βιαστουμε τότε γιατί το κόβω να γίνονται ουρες
δεν ανεβαζουν την κριτικη μου για το συγκεκριμενο μαγαζι. Μαλλον δεν πληρωνουν καλα.
Η κοπελα δεν ειπα οτι ειναι καινουργια.Την ειχα καιρο στο site αλλα ποτέ live.
Δεν ανεβαινουν οι κριτικες σε αυτο το μαγαζι.Κριμα γιατι αλλιως θα πηγαινα νωριτερα να τη βρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχει και δυό τρεις δικές της. Μέχρι πριν τρια χρόνια πάντως, που ήταν στην φυλής ήταν μουνάρα.
Μουναρα η ρενατα? Οταν λεμε τετοιες λεξεις να ημεθα σοβαροι
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom