Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Στους δίπλα γράφουν η ίδια είναι. Την είχες δει;
Όχι, άλλαξε το μαλλάκι και έγινε ξανθό αλβανιδοκωλαράκι όμως.
Για την Alsu στο studio12 έχουνε ακουστεί καλά λόγια.

IMG_0261.jpg
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Αυτόν τον Κινέζο τον έχω δει κι εγώ. χαχαχα
Με μια μπεμπα κυκλοφορει. Του τα χουν φαει οι πουτανες κ οι λαμαρινες του μπαγασα:2funny:


Ιζαμπέλ από Κηφισού ε;
Ναι. Ειχε κατσει καλη χημεια κ σε εμφανιση με αναβε τρελα, ειναι στα γουστα μου. Σε συμμετοχη κιαρια απο κηφισο, λιλι απο θεσσαλιας , ζενια στο τριγγετα κ ιζαμπελ θα ελεγα απο τωρινες εμεινα ικανοποιημενος ή ηταν λιγοτερο διεκπεραιωτικες. Βεβαια ακομη μια ηταν πολυ τιμια η moni απο θησεως 40 η αφρατουλα αλλα κανε πως δε διαβασες οτι μπηκα:2funny:
Όχι, άλλαξε το μαλλάκι και έγινε ξανθό αλβανιδοκωλαράκι όμως.
Για την Alsu στο studio12 έχουνε ακουστεί καλά λόγια.

IMG_0261.jpg
Καιρο ελεγα μηπως να ριξω μια ματια προς τα κει γτ δεν εχω παει στο 12 ποτε. Τωρα θα τιμηθει σιγουρα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Τέλος του μήνα θα πάω να δω την Dasha στο Κροκέων. Την έχω βάλει στο μάτι καιρό τώρα.

large-949ce7514a0c22b51347d42c1e77dca7.png


Επίσης γιαυτήν δεν έχει ακουστεί τίποτα τώρα τελευταία και το κορμί φαίνεται φωτιά. Μόνο πρωινές βάρδιες από ότι έχω παρατηρήσει.

https://*****/en/StudioWorker/4053-Alisa
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αν μας διαβάζει ο συναγωνιστής ελληνοκινεζος που είμαι σίγουρος μας διαβάζει ας πάρει τη μπέμπα να ρίξει μια ματιά στο στουντιο12. Περιμένουμε ενημέρωση.
如果我确定的竞争希腊华裔男子读到了我们,让他带着孩子去看看工作室12。我们正在等待更新。

Γράψτο και έτσι να τον διευκολύνουμε τον άνθρωπο.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Αυτη η σερβα η μουναρα η νικολ κρεμασε τα στρινγκ; δε τη βλεπω πουθενα , φοβηθηκε μη μαθευτει μαλλον οπως η αλλη κ τη πλακωσουν στη πουτσα

Στουντιο 12 ερχομαστε, ειμαστε πολλοι κ καβλωμενοι:rockon:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Εχω πετυχει τυπακο στη λιλιαν την ουκρανεζα στη λεωφ αθηνων στο σαλονι να κραταει ενα μικρο λουλουδι. Μολις με πηρε πρεφα το βαλε στη τσεπη γτ μαλλον ντραπηκε κ του σκασα ενα χαμογελο κ του κλεισα το ματι να ξεκομπλαρει. Κατι σχετικα με αγαπουληδες, ναι η καθαριοτητα, ναι οκ ευγενεια νταξει αλλα ρε μαγκες μου δε χρειαζονται υπερβολες, σα πορτοφολι μας βλεπουν, δε μας καθονται τσαμπα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εχω πετυχει τυπακο στη λιλιαν την ουκρανεζα στη λεωφ αθηνων στο σαλονι να κραταει ενα μικρο λουλουδι. Μολις με πηρε πρεφα το βαλε στη τσεπη γτ μαλλον ντραπηκε κ του σκασα ενα χαμογελο κ του κλεισα το ματι να ξεκομπλαρει. Κατι σχετικα με αγαπουληδες, ναι η καθαριοτητα, ναι οκ ευγενεια νταξει αλλα ρε μαγκες μου δε χρειαζονται υπερβολες, σα πορτοφολι μας βλεπουν, δε μας καθονται τσαμπα
Ο @koulourakias θα ήταν.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
14
Like
15.969
Πόντοι
3.246
Εχω πετυχει τυπακο στη λιλιαν την ουκρανεζα στη λεωφ αθηνων στο σαλονι να κραταει ενα μικρο λουλουδι. Μολις με πηρε πρεφα το βαλε στη τσεπη γτ μαλλον ντραπηκε κ του σκασα ενα χαμογελο κ του κλεισα το ματι να ξεκομπλαρει. Κατι σχετικα με αγαπουληδες, ναι η καθαριοτητα, ναι οκ ευγενεια νταξει αλλα ρε μαγκες μου δε χρειαζονται υπερβολες, σα πορτοφολι μας βλεπουν, δε μας καθονται τσαμπα
Νταξει ρε συ δε κοστιζει και κατι ενα λουλουδι, ετσι ενιωσε ο τυπος ετσι επραξε αλλοι τα σκανε χοντρα, και επισης μου χε πει μια βιζιτα οτι καποιος της εστελνε ανθοδεσμη καθε μερα στο δωματιο του ξενοδοχείου εκει τι εχετε να πειτε? :cheesy:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Νταξει ρε συ δε κοστιζει και κατι ενα λουλουδι, ετσι ενιωσε ο τυπος ετσι επραξε αλλοι τα σκανε χοντρα, και επισης μου χε πει μια βιζιτα οτι καποιος της εστελνε ανθοδεσμη καθε μερα στο δωματιο του ξενοδοχείου εκει τι εχετε να πειτε? :cheesy:
Μα δε το αποπηρα το παλικαρακι , το καθε αλλο . Απλα οι πιτσιρικαδες πρεπει να μαθουν να μη τσιμπανε ευκολα με τις πουτανες και με ενα κρεβατι που θα τους κανουν , θελει γκεμια η φαση. Αν εισαι συναισθηματικα ευαλωτος εισαι ευκολος στοχος στη ζωη, τωρα για πιο μαντραχαλους αγαπουληδες τι να πω εχω δει πολλα , μου χει δειξει πουτανα ανεξαρτητη στιχακια απο ποιηματα που της εστελνε ενας αγαπουλης κ γελαγε ταυτοχρονα . Ο τυπος τη παρακαλαγε να σταματησει τη δουλεια κ να πανε μαζι να ζησουν σε νησι , ηταν παντρεμενος με παιδια
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Kουλουρακιας απο τη αρχη μου εκανε κλικ οτι ηταν ο βορδελος.Αμα ειναι εμενα το ιδιο μου κανει.Ποτέ δεν ειχα διαβασει παπαριες απο μερους του.μακαρι να υπηρχαν και αλλα ατομα εδω μεσα σαν αυτον.Υπαρχουν το ξερω αλλα λιγοστα 3-4 αντε ζορισμενα 5.
Ωραια μουνια βλεπω στις φωτο πιπινομουναροι αλλα θα ειναι ετσι η απο κοντα κοτετσι?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
14
Like
15.969
Πόντοι
3.246

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
14
Like
15.969
Πόντοι
3.246
Το λουλούδι δεν κοστίζει αλλά η άλλη αμέσως σε καταχωρεί στα κατάστιχα των αγαπουληδων πυρφόρων υποψηφιων για μαδημα
Ελα μωρε τωρα αλλοι κανουν μεγαλυτερες υπερβολες αυτο ειναι πταισμα, ειναι μικρος αγαπουλης χαχαχ
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
14
Like
15.969
Πόντοι
3.246
Kουλουρακιας απο τη αρχη μου εκανε κλικ οτι ηταν ο βορδελος.Αμα ειναι εμενα το ιδιο μου κανει.Ποτέ δεν ειχα διαβασει παπαριες απο μερους του.μακαρι να υπηρχαν και αλλα ατομα εδω μεσα σαν αυτον.Υπαρχουν το ξερω αλλα λιγοστα 3-4 αντε ζορισμενα 5.
Ωραια μουνια βλεπω στις φωτο πιπινομουναροι
Ελα ρε φιλε και νομιζα οτι ειμουν ο μονος που το παρατηρησε, ο τροπος γραφης τους μοιαζει τωρα ειναι δεν ειναι :2funny:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
14
Like
15.969
Πόντοι
3.246
Μα δε το αποπηρα το παλικαρακι , το καθε αλλο . Απλα οι πιτσιρικαδες πρεπει να μαθουν να μη τσιμπανε ευκολα με τις πουτανες και με ενα κρεβατι που θα τους κανουν , θελει γκεμια η φαση. Αν εισαι συναισθηματικα ευαλωτος εισαι ευκολος στοχος στη ζωη, τωρα για πιο μαντραχαλους αγαπουληδες τι να πω εχω δει πολλα , μου χει δειξει πουτανα ανεξαρτητη στιχακια απο ποιηματα που της εστελνε ενας αγαπουλης κ γελαγε ταυτοχρονα . Ο τυπος τη παρακαλαγε να σταματησει τη δουλεια κ να πανε μαζι να ζησουν σε νησι , ηταν παντρεμενος με παιδια
Απο τετοιες ιστοριες εχω ακουσει αρκετες, ας κλεισω ομως με αλλη μια, κοπελα που ηταν μαζι μου εκεινη την ωρα λαμβανει ενα μυνημα και τσαντιστηκε, και ο λογος ηταν ενας πρηξαρχιδης που της εστελνε how are you και how are you? Και λεει μετα λεφτα θελω δεν θελω μυνηματα, ο αλλος ομως ειχε τσιμπησει φουλ και κριμα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Απο τετοιες ιστοριες εχω ακουσει αρκετες, ας κλεισω ομως με αλλη μια, κοπελα που ηταν μαζι μου εκεινη την ωρα λαμβανει ενα μυνημα και τσαντιστηκε, και ο λογος ηταν ενας πρηξαρχιδης που της εστελνε how are you και how are you? Και λεει μετα λεφτα θελω δεν θελω μυνηματα, ο αλλος ομως ειχε τσιμπησει φουλ και κριμα

εχω βρεθει σε τετοια φαση με μπουρδελοκοριτσα.
Οταν πας και ( μπλεκεις ) με δαυτες γιατι ετσι σου εκατσε γιατι ηταν τυχη γιατι γιατι οτιδηποτε ειναι ευκολο να πεσεις στη λουμπα.Σου αρεσει αυτο που εκεινες τις μερες εχεις και σου συμβαινει.Δεν εχω ερωτευτει ποτέ πουτανες επι πληρωμης αλλα μια φορα εφτασα κοντα που ευτυχως ελειξε απο μερους της με ηλιθιες δικαιολογιες αλλα τελικα στη μπουτσα μου ημουνα τυχερος.Τωρα αν στο μελλον γινει τιποτα δε ξερω και βασικα δεν ειμαι τυπος που δε ξερει που παταει και που πηγαινει.Μπορω ομως να καταλαβω κατανοησω καποιους που την πατησαν.Αλωστε αγαπαμε το μουνι αρκει να μη μας σερνει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom