Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Καλο κοριτσι αλλα λιγο ζωχαδιακο.
τι λίγο ρε άρχοντα? για κλωτσιές είναι παλιοπατσαβούρα.άντε στα τσακίδια και να μην την ξαναδούμε στα μπουρδέλα το μπαζοπούτανο.την είχε δει κιόλας 'ιστορία' η παλιοπουτάνα.να πάει να την γαμάνε στη χώρα της αν δεν γουστάρει εδώ.είχε τσακωθεί με όλους τους πελάτες στην λέλας καραγιάνη και είχε φάει και μάπες απο πελάτη για την συμπεριφορά της.να τα λέμε όλα εδώ αν μια πουτάνα αξίζει θάψιμο η κάνει καλά τη δουλειά της. για την Πάολα(Σάσα-Ειρήνη) την Ρωσίδα αναφέρομαι.
 

Επισκέπτης
Βαζω λιγο χρωμα ακομη και την κανω. :2funny: :2funny:
Και οπως ειπαμε με πεισατε για την Παολα την Ελληνιδα. :rockon:
 

Συνημμένα

  • modelThumb.jpg
    modelThumb.jpg
    50,5 KB · Εμφανίσεις: 22

Επισκέπτης
BABY οφείλω να ομολογήσω ότι η Afina είναι πολύ όμορφη μουνάρα αδερφάκι μου
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Βαζω λιγο χρωμα ακομη και την κανω. :2funny: :2funny:
Και οπως ειπαμε με πεισατε για την Παολα την Ελληνιδα. :rockon:

και εγω  εχω πειστει για την Afina εδω και καιρο...μιλαμε το κοριτσι ειναι ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ.
αν μου παει καλα το σκ το στοιχημα με βλεπω να δοκιμαζω
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Τέρμα θα αρχίσω να πετσοκόβω post  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Εδώ μόνο για studio  :tickedoff: Μπήκε μέσα ο citytouras ο ΒΑΒΥ και μας τα έκανε λίμπα  :2funny: :2funny:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Τέρμα θα αρχίσω να πετσοκόβω post  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Εδώ μόνο για studio  :tickedoff: Μπήκε μέσα ο citytouras ο ΒΑΒΥ και μας τα έκανε λίμπα   :2funny: :2funny:

Να αρχίσω να βάζω κι εγώ καμιά φωτό από καμιά cityτουρίστρια εδώ?Θα ομορφύνει το thread  :2funny: :2funny: :2funny:


 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Να αρχίσω να βάζω κι εγώ καμιά φωτό από καμιά cityτουρίστρια εδώ?Θα ομορφύνει το thread  :2funny: :2funny: :2funny:

μη βαλεις γιατι ο πανος ειναι ετοιμος να το αρχισει το σπορ...και αυτο...και θα παρασυρθει

για αυτο φωναζει
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
και να μην χαιρομαστε αδικα η ξανθια σεξοβομβα της παραπανω φωτογραφιας δεν εχει ελευθερη ωρα , εκτος αν πας στις 0100 το βραδυ που θα ειναι ψοφια απο το ρουφα - κουνα
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
καλησπερα και σε σενα φιλε μου!
οχι δεν εχει μεγαλο στηθος!
δεν γλυφει μπαλακια αλλα στο λεω με επιφυλαξη!εχω πολυ καιρο να παω μαζι της!αν καποιος ξερει καλυτερα για το αν γλυφει μπαλακια,ας το ποσταρει!

οχι
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Πεμπτη βραδυ, περι 20.30', Ιπποκρατους 144, πιπινι, αβυζο και αδυνατο, μαυρο κατσαρο μαλλι, μαλλον κοντο, γιατι φοραγε platform shoes. Δεν περασα,αγνωστη λοιπον η αποδοση της.Τσα2, σε εκτακτη εμφανιση εκει, η γνωστη μας κυρια απο Συγγρου 144.
Παρασκευη την ιδια ωρα περιπου, Αριστοτελους 6 & Συγγρου, "μετασκευασμενο" τρανς, εξαιρετικο σωμα και προσωπο,με ανοιχτοχρωμα, αρκετα μακρυα μαλλια, βυζος Νο 2, καλη διαθεση,χωρις πιεση χρονου,τιμη στα Ε 50 , με +30 το 69 και αυταρχικο-υποθετω οτι χρησιμοποιει δονητη- με 69 στα Ε 100. Την συνιστω για μια δοκιμη. Στον ρολο τσα2, γενιοφορος αδυνατος νεος-μαλλον "οπισθογεμης".
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
(αλλά ας κρατήσουμε το θρεντ συγκεκριμένο)  :grin:
ρε παιδια κάνα νέο για σήμερα?  :think:
πολύ ηρεμία έχει πέσει..
ο συναγωνιστής έγραψε για πέμπτη..  :huh:
φρεσκότερα νέα καθόλου??
γουορ, πάνος που είστε???????????? 
 

Επισκέπτης
φρατζη μεχρι 23.00 η ευα!!
στην αγιου μελετιου η αντρεα μεχρι τις 23.00 και βραδυ μια καινουργια,ελενη την λενε,σημερα πρωτη μερα,δεν την εχω δει καν!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
γεια σου ρε γουόρ!
επιτέλους!  :grin:
για εύα ξέρω ότι είναι μέχρι 11..
όσο για αγ.μελετίου θα το ερευνήσω..
:rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom