Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Αλλάζοντας θέμα, ξέρει κανείς τι παίζει με αυτή την κουκλάρα τη Ναόμι? Εμφανίζεται και μετά εξαφανίζεται αμέσως...Και έχει φοβερές κριτικές. Εσυ κάτι θα ξέρεις...

γιατί να ξέρω; όσοι απάντησαν φαίνονται να ξέρουν καλύτερα.
 

ANGELS XXX

Sex Studio
Εγγρ.
7 Ιαν 2015
Μηνύματα
111
Like
2
Καλησπέρα σας φίλοι μου
Θα θελα να σας πω τα νέα. ..θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσω στις 24 /10 2015 και από τις 8.00 μ μ. Στο άνοιγμα του παλαιού μας μαγαζιού τατοιου 58 (το πάνω ) γνωστό μαγαζί σε όλους σας ...θα χαρούμε να σας δούμε ξανά κοντά μας ...!!!!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
Καλημέρα και από εμάς, μετά λύπης μας το Ηρώων Πολυτεχνείου δεν θα επαναλειτουργήσει ξανά, καταβάλλαμε κάθε δυνατή προσπάθεια αλλά δεν μας βγήκε...Σας ζητάμε συγνώμη για την ταλαιπωρία, να είστε όλοι καλά!!!
Κριμα τα φραγκα και η δουλεια.... Μονο αν αλλαξει  ο π@π@ρας ο Δημαρχος μπορει κατι να γινει. Ο μονος που χαιρεται ειναι ο ιδιοκτητης του ακινητου που απο ερειπιο του το ξανακανατε σενιο....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Χθεσινή εξόρμηση σε δύο προεπιλεγμένους στόχους από καιρό. Αρχικά Έλενα από όμιλο Πειραιώς-Ιεροφάντων κλπ και μετά το ματς Σορίνα από Θησέως 35 & Λ. Συγγρού 296. Κατώτερες των προσδοκιών αμφότερες ειδικά η 2η και κυρίως για το πρόγραμμα που επέλεξα. Ενδεχομένως να είναι καλύτερα να μένει κανείς σε απλό πρόγραμμα με τις συγκεκριμένες μια και για πιο advance προγράμματα υπάρχουν άλλες πολύ καλύτερες επιλογές. Λεπτομέρειες στις κριτικές συντόμως.....
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Χθεσινή εξόρμηση σε δύο προεπιλεγμένους στόχους από καιρό. Αρχικά Έλενα από όμιλο Πειραιώς-Ιεροφάντων κλπ και μετά το ματς Σορίνα από Θησέως 35 & Λ. Συγγρού 296. Κατώτερες των προσδοκιών αμφότερες ειδικά η 2η και κυρίως για το πρόγραμμα που επέλεξα. Ενδεχομένως να είναι καλύτερα να μένει κανείς σε απλό πρόγραμμα με τις συγκεκριμένες μια και για πιο advance προγράμματα υπάρχουν άλλες πολύ καλύτερες επιλογές. Λεπτομέρειες στις κριτικές συντόμως.....
και απο εμφανιση παικτη μου?
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
και απο εμφανιση παικτη μου?

Η Έλενα είναι γυναικάρα. Όπως στις φωτό. "Τσολιάς", ψηλή με ποδάρες, κωλάρα, βυζάρες (πρόσθετες) μαυρισμένη επιδερμίδα τσίτα. Γυναικάρα που γεμίζει το κρεβάτι...
Η Σορίνα δηλώνει εκ Τσεχίας γύρω στα 30 με ωραίο πρόσωπο, ξανθό κοντό μαλλί 2,5αρι φυσικό στήθος αλλά κοιλίτσα (λίγο παραπάνω από το κανονικό) περιφέρεια ανάλογα πλούσια (και αυτή κωλάρα βέαβαια).....
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Η Έλενα είναι γυναικάρα. Όπως στις φωτό. "Τσολιάς", ψηλή με ποδάρες, κωλάρα, βυζάρες (πρόσθετες) μαυρισμένη επιδερμίδα τσίτα. Γυναικάρα που γεμίζει το κρεβάτι...
Η Σορίνα δηλώνει εκ Τσεχίας γύρω στα 30 με ωραίο πρόσωπο, ξανθό κοντό μαλλί 2,5αρι φυσικό στήθος αλλά κοιλίτσα (λίγο παραπάνω από το κανονικό) περιφέρεια ανάλογα πλούσια (και αυτή κωλάρα βέαβαια).....
κ τι εγινε?κομοδινα μεσα?κ με μεγαλο προγραμμα?μη γαμησω!
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
40
Like
2.168
Πόντοι
1.206
Ρε μαγκες η Αλεξανδρα που δουλευε στο συγγρου 296 τι εγινε; που χανονται τετοια ταλεντα;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Χθεσινή εξόρμηση σε δύο προεπιλεγμένους στόχους από καιρό. Αρχικά Έλενα από όμιλο Πειραιώς-Ιεροφάντων κλπ και μετά το ματς Σορίνα από Θησέως 35 & Λ. Συγγρού 296. Κατώτερες των προσδοκιών αμφότερες ειδικά η 2η και κυρίως για το πρόγραμμα που επέλεξα. Ενδεχομένως να είναι καλύτερα να μένει κανείς σε απλό πρόγραμμα με τις συγκεκριμένες μια και για πιο advance προγράμματα υπάρχουν άλλες πολύ καλύτερες επιλογές. Λεπτομέρειες στις κριτικές συντόμως.....
ωραιος butts,διαβασα τις κριτικες σου.κριμα τα παραπανω λεφτα.πολλοι νομιζουν οτι με μεγαλα προγραμματα οι κοπελες αποδιδουν καλυτερα....αμ δεν....
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
νομιζω η 1η επαφη πρεπει να γινεται στο απλο προγραμμα να κοψεις κινηση και αν σε καλυψει να πας για το παραπανο,τουλαχιστον εγω αυτο κανω,εν μερει αποδιδει
 

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Καλησπέρα σας φίλοι μου
Θα θελα να σας πω τα νέα. ..θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσω στις 24 /10 2015 και από τις 8.00 μ μ. Στο άνοιγμα του παλαιού μας μαγαζιού τατοιου 58 (το πάνω ) γνωστό μαγαζί σε όλους σας ...θα χαρούμε να σας δούμε ξανά κοντά μας ...!!!!

Αυτα ειναι ωραια νεα!!! Αντε γιατι μας λειψατε...
 

LEON79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
το Κροκεων 6 λειτουργει κανονικα?
Δεν εμφαωιζει προγραμμα τις τελευταιες ημερες :think: :think:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
ωραιος butts,διαβασα τις κριτικες σου.κριμα τα παραπανω λεφτα.πολλοι νομιζουν οτι με μεγαλα προγραμματα οι κοπελες αποδιδουν καλυτερα....αμ δεν....

Δεν είναι αυτό. Προσωπικά δεν ...λειτουργώ με απλό πρόγραμμα (δηλαδή χωρίς ακα). Πέρασαν τα χρόνια, το συνηθίσαμε, καταλαβαίνεις..... Για αυτό το λόγο έχω κόψει την γερμανική αλυσίδα παρόλο που κατά γενική ομολογία έχει τα καλύτερα κορμιά. Για να πάω εν γνώση μου σε υπηρεσία χωρίς αυτό πρέπει η γκόμενα να με φτιάχνει με κάτι άλλο πάρα πολύ...
Π.χ. Την Έλενα σίγουρα θα την ξανάβλεπα γιατί είναι κορμάρα αλλά πλέον μόνο σε απλό πρόγραμμα. Μου την "δίδουν" οι ποδάρες της.... :rockon: :rockon:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Δεν είναι αυτό. Προσωπικά δεν ...λειτουργώ με απλό πρόγραμμα (δηλαδή χωρίς ακα). Πέρασαν τα χρόνια, το συνηθίσαμε, καταλαβαίνεις..... Για αυτό το λόγο έχω κόψει την γερμανική αλυσίδα παρόλο που κατά γενική ομολογία έχει τα καλύτερα κορμιά. Για να πάω εν γνώση μου σε υπηρεσία χωρίς αυτό πρέπει η γκόμενα να με φτιάχνει με κάτι άλλο πάρα πολύ...
Π.χ. Την Έλενα σίγουρα θα την ξανάβλεπα γιατί είναι κορμάρα αλλά πλέον μόνο σε απλό πρόγραμμα. Μου την "δίδουν" οι ποδάρες της.... :rockon: :rockon:
τοσο τουμπανο?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

PhantomQ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Κριτικές
10
Like
218
Πόντοι
291
Ξέρεις σε ποιο ύψος? Κοντά στο kitchen bar που είχε γραφτεί παλιότερα?

Παλιότερα την έβρισκες κοντά στο hotel κρεολή ή λίγο μετά το αεροδρόμιο στο ελληνικό. Για το kitchen bar δεν γνωρίζω..ας επιβεβαιώσει κάποιος αν την έχει δει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom