Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Περασμα απο de paris για να δουμε τι παιζει με φιλο και μπαινοντας μεσα παθαινω σοκ!!βλεπω τη μαρινα(δε λεγεται μαρινα στην πραγματικοτητα->σιγα το νεο  :2funny: :2funny:),η οποια ειναι μια γκομενα που καυλαντιζα μεχρι αηδιας μερικα χρονια πριν στο fb,χωρις να ξερω οτι δουλευει σε studio(και πολυ πιθανο τοτε να μην ειχε ξεκινησει καν)και μαλιστα μου εκανε και την πολυυυυυ δυσκολη.Την ειχα πετυχει και εξω και μου ειχε μεινει τρελο αποθημενο να τη γαμησω και να πως τα εφερε η ζωη και τωρα μπορω θελει δε θελει να της δωσω το μουνι στο χερι!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
Σημερα δεν περασα γιατι δεν ημουν προετοιμασμενος απο καμια αποψη(κλασσικα ο στανταρ μαλακας τσατσος μας εκραξε full αλλα στ'αρχιδια μας τον γραφουμε εννοειται) αλλα ειναι σιγουρο οτι αυτο θα συμβει λιαν συντομως!!πουτανα ζωη πως τα φερνεις!!  :grin: :grin:
Επο τις εμπειριες μου, εντελως ενημερωτικα και χωρις διαθεση αντιπαραθεσης:

1. Μια ιεροδουλη δεν σημαίνει οτι είναι "ευκολη" στην προσωπικητ ης ζωη. Το ατιθετο θα ελεγα.
2. Αμα δεν θελει δεν μπορεις. Εχει το δικαιωμα να αρνηθει να σε δεχτει στο δωματιο.
3. Σε αυτο συμφωνω απολυτως

;) ;) ;) ;) ;)
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Επο τις εμπειριες μου, εντελως ενημερωτικα και χωρις διαθεση αντιπαραθεσης:

1. Μια ιεροδουλη δεν σημαίνει οτι είναι "ευκολη" στην προσωπικητ ης ζωη. Το ατιθετο θα ελεγα.
2. Αμα δεν θελει δεν μπορεις. Εχει το δικαιωμα να αρνηθει να σε δεχτει στο δωματιο.
3. Σε αυτο συμφωνω απολυτως

;) ;) ;) ;) ;)
1.το ότι μου το έπαιζε δύσκολη το ανέφερα  σε συνάρτηση με το ότι δουλευει  σε στούντιο και αν το ηξερα εξ'αρχής  μόνο δύσκολο δε θα ήταν να πάω μαζί της.
2.από τα 15 μου που πηγαίνω σε στούντιο και μπουρδελα,πότε καμιά εκδιδομενη  δε μου έχει αρνηθει να περάσει μαζί μου.λες να είναι η πρώτη μετά από τόσα χρόνια που θα κάνει  κάτι τέτοιο?με βάση αυτό λοιπόν το ανέφερα αυτό.
και εννοείται ότι δεν υπάρχει διάθεση αντιπαραθεσης,κουβέντα κανουμε..τρελή κωλαρα  πάντως το μαρινακι...  :sunglasses:
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
172
Κριτικές
8
Like
244
Πόντοι
281
επειδη δεν ξερω την ζωη στο φυλης για την μαρια την τσεχα τι ξερει καποιος που την εχει δοκιμασει;
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
172
Κριτικές
8
Like
244
Πόντοι
281
Είναι καλή;την έχεις δοκιμάσει;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Επο τις εμπειριες μου, εντελως ενημερωτικα και χωρις διαθεση αντιπαραθεσης:

1. Μια ιεροδουλη δεν σημαίνει οτι είναι "ευκολη" στην προσωπικητ ης ζωη. Το ατιθετο θα ελεγα.
2. Αμα δεν θελει δεν μπορεις. Εχει το δικαιωμα να αρνηθει να σε δεχτει στο δωματιο.
3. Σε αυτο συμφωνω απολυτως

;) ;) ;) ;) ;)

Όντως έχει το δικαίωμα,να μην τον δεχτεί...ειδικά αν την έχει ενοχλήσει με οποιονδήποτε τρόπο...θα τον θυμάται...
Αν το παίξει και πονηρός/άνετος στο σαλόνι,ακόμα χειρότερα...

Αυτό δεν αφορά τον @karaflas85 μόνο...εννοείται,αλλά όλους...
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
172
Κριτικές
8
Like
244
Πόντοι
281
Την Μαρία έλεγα αν έχεις δοκιμάσει, γενικός οπουδήποτε
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
kαλημερα παιδια σημερα ειπα να αλλαξω ροτα και η βολτα πραγματοποιηθηκε σε διαφορα στουντιο ετσι η γυρα ξεκινησε απο Νεα Φιλαδελφεια μιας και βρεθηκα στην περιοχη λιγο μετα της19.00

Θεσσαλονικης96και σκρα παλια Ρενω δουλευε Βικυ Ελληνιδα Μιλφαρα με καστανοξανθο μαλλι ψηλη με σωμα και βυζαρες τουμπανο δοκισμαμενη με αριστα αποτελεσματα και Καρλα καινουργια κοπελα ωραιοτατο σωμα επισης πρεπει να ειναι Ελληνιδα
Η βολτα συνεχιστηκε μετα απο λιγες ωρες ετσι κατα της 22.40 περασα απο Αριστοτελους5 οπου δουλευαν τρεις κοπελες Ινα νεαρη μελαχρινη καλο σωματακι μακρι μαυρο μαλλι,Μπελλα μελαψη κοπελα κοντη με ωραια βυζια σχετικα καλο προσωπο σωμα με αναλογιες σωστες,και Δαναη ανοικτοχρωμη με ξανθομελι κοπελα ωραιο σωματι και συμπαθητικο προσωπο αυτη ηταν η πιο αξιολογη
Αριστοτελους6 Σονια μελαμψη κοπελα ψηλη σωμα μοντελε αδυνατο πολυ καλο μακρια μαυρα ισια μαλλια πολυ καλη χαμογελαστη αλλα καπως σφιγμενη στο σαλονι μαζι της ηταν η Ρομπερτα σωμα με πιασιματακια κοντο καστανοκοκκινο μαλλι ψηλη σχετικα ωραιο χαμογελο ειχε
Κασσανδρας4Α δεν ανοιξαν εδω πρεπει να αναφερω οτι ανεβαινοντας τις σκαλες ο χωρος μυριζει μουχλα και καμια συντηρηση-Βαψιμο που και που  δεν βλαπτει
Κασσανδρας4Β Τρεις νεαρες κοπελες Μαρια αρκετα αδυνατη κοπελιτσα μελαχρινη μετριου υψους στυλιαρι, Ελενη επισης μελαχρινη κοπελα οχι τοσο αδυνατη με κοντο μαλλι ως τους ωμους και Κωσταντινα με μακρι μαυρο μαλλι κανονικο υψος και σωματακι φορουσε γυαλια μυωπιας
Κασσανδρας3 ισογειο Ελενη απο Θησεως40 ψηλη μελαχρινη αρκετα βαριεστημενη βγηκε στο σαλονι
Κασσανδρας8Γ Μαριαννα καστανοξανθη μιλφ με πολυ ωραιο σωμα βυζαρες αερα εμπειρης γυναικας εβγαζε εντονο ερωτισμο που διεγειρει τις αισθησεις αφηνε πολλες υποσχεσεις για καλοπεραση φωτια στο δωματιο αξιολογοτατη
Κωσταντινουπολεως80 Πενυ ηταν στο δωματιο βαρεθηκα να περιμενω εφυγα
Βριλησσου60 κατω αυτο ειναι ανοικτο Σαμπρινα πολυ ψηλη εντυπωσιακη σε σωμα κοπελα καστανοξανθο μακρι μαλλι το προσωπο της ειναι λιγο μετριο αλλα γενικα ειναι πολυ αξιολογη παρουσια
Βριλησσου36 Φαιη η οποια μαλιστα ανοιξε την πορτα πριν προλαβω να χτυπησω κουδουνι καθως χαιρετουσε εναν πελατη που εφευγε ετσι με τραβηξε μεσα και αρχισε ενα εντονο πεσιμο με φιλια σε λαιμο αιφνιδιαζοντας με αφου συστηθηκαμε της ειπα οτι θα την εχω στα υποψιν και εφυγα πολυ ανετη παντως μου φανηκε απο εμφανιση κοντο μαλλι ως τους ωμους αδυνατη με συμπαθητικο προσωπο καλη παρουσια με αριστες συστασεις απο συναγωνιστες.Και στο36α δουλευε μια Κελυ με αλβανικη προφορα ψηλη καστανοξανθη με μακρια ποδια πιασιματα με εντονο καυλαντισμα-πρεσαρισμα στο σαλονι στη συνεχεια ομως οταν με ρωτησε τι ψαχνω εγω της ειπα για την Λαουρα και Ντορινα που δουλευαν παλιοτερα εκει και αλλαξε σταση αμεσως εκνευριστηκε και μου την ειπε λεγωντας μου οτι θα την παιξω μονος μου κανοντας την αναλογη χειρονομια κατοπιν αυτου του σκηνικου που το ειδε η τσατσα παω να φυγω και λεω στην ευγεναστατη υπηρεσια οτι η κοπελα ειναι αγενης μου ειπε οτι εχεις δικιο απολυτο και οτι δεν επρεπε να μιλησει ετσι ενταξει της ειπα δεν παρεξηγω σιγουρα της εριξε γκαζια οταν εφυγα παντως εμφανισιακα  η Κελυ ηταν καλη περιπτωση αλλα σε καμια περιπτωση εφαμιλλη ουτε της Ντορινας ουτε της Λαουρας

αυτα τα ολιγα και απο τον τομεα των στουντιο καλη συνεχεια καλο ξημερωμα σε ολους
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κασσανδρας8Γ Μαριαννα καστανοξανθη μιλφ με πολυ ωραιο σωμα βυζαρες αερα εμπειρης γυναικας εβγαζε εντονο ερωτισμο που διεγειρει τις αισθησεις αφηνε πολλες υποσχεσεις για καλοπεραση φωτια στο δωματιο αξιολογοτατη
Αν μου επιτεπεις Μανια και οχι Μαριαννα.  ;)
Η Μαριαννα εργαζεται στο 8Γ και ειναι διαφορετικη απο την περιγραφη σου  :cool2:
 

tdk74

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
71
Like
6
Πόντοι
0
Παιδια γνωριζει το προγραμμα της Πενυς?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Αν μου επιτεπεις Μανια και οχι Μαριαννα.  ;)
Η Μαριαννα εργαζεται στο 8Γ και ειναι διαφορετικη απο την περιγραφη σου  :cool2:
Καλημέρα περασα απο το κασσανδρας8Γ στην αριστερή πόρτα όπως κατεβαίνεις προς Καστοριάς μπορεί και να μην άκουσα καλά το όνομα και είπε Μανία νομιζω πως ακουσα Μαριαννα πάντως η κοπελα είχε μακρια μαλλια ηταν πολύ καλη ευχαριστώ για την παρατηρηση-επισημανση
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
επειδη δεν ξερω την ζωη στο φυλης για την μαρια την τσεχα τι ξερει καποιος που την εχει δοκιμασει;

Ότι όσο δούλευε εκεί που δούλευε ήταν (επιεικώς) μέτρια στις υπηρεσίες της.

Αν σου αρέσει όμως εμφανισιακά,ας μην σε προδιαθέτει αρνητικά το γεγονός αυτό.

Αρκετές κοπέλες που μεταπήδησαν από τους οίκους ανοχής σε στούντιο άλλαξαν προς το καλύτερο-με βάση βέβαια τα λεγόμενα και τις κριτικές των στουντιακών συναγωνιστών.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Όμορφη κοπέλα, με ωραίο κορμί...την τίμησα πριν αρκετό καιρό με κακές εντυπώσεις...έχω γράψει και κριτική..στο Αθηνών 318...
  :rockon: :rockon: ευαρηστο τυπε μου, θαχανα τσαμπα το 50αρι...καλυτερα μονικα στο κασσανδρασ  :rockon:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Σημερα βραδυ στο Βριλησσου 42 - Μαριαννα + Μαργκω  :-* :-* :-*
Σαββατο  - Λιλιαν + Λινα. Μαριαννα + Αρτεμισ. Μαριαννα + Μαργκω  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Λιλιαν  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • PC210008.JPG
    PC210008.JPG
    69,8 KB · Εμφανίσεις: 49

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΕΜΑ - ΤΡΙΓΓΕΤΑ

Ψηλό, μελαχρινό, με πλάστικ βύζους, τιμήθηκε και έλαβε  6,5/10 (αναλυτικά σε κριτική, που ίσως ακολουθήσει).



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom