Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
αυτη ειναι
 

Συνημμένα

  • gif.jpg
    gif.jpg
    6,2 KB · Εμφανίσεις: 32
  • gif.jpg
    gif.jpg
    6,2 KB · Εμφανίσεις: 21

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
αυτη
 

Συνημμένα

  • gif.jpg
    gif.jpg
    6,6 KB · Εμφανίσεις: 27

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Όμορφη κοπέλα, με ωραίο κορμί...την τίμησα πριν αρκετό καιρό με κακές εντυπώσεις...έχω γράψει και κριτική..στο Αθηνών 318...
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Δεν  βλέπω  τελευταία  στις  βάρδιες  του  Κασσάνδρας  8Γ  την Βάλια    :tits2:! ξέρουμε  γιατί   :think: ?  
 

Συνημμένα

  • 06.jpg
    06.jpg
    9,4 KB · Εμφανίσεις: 35

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν  βλέπω  τελευταία  στις  βάρδιες  του  Κασσάνδρας  8Γ  την Βάλια    :tits2:! ξέρουμε  γιατί   :think: ?  
Γιατι πηγε στην πατριδα της για διακοπες carrissimo DON.
Θα επιστρεψει γυρω στις 22/12.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Unexperienced

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, η φαιη ξερετε που εργαζετε σημερα?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Επισκέπτης
απο WiFi Προπατζιδικου πλησιον Αγ. Παντελεημονα :grin:
1) Λελλας Καραγιαννη ανοικτο χθες και σημερα.
2) Ρεμουνδου ανοικτα.
3) Πιπινου στο 118 δεν περασα απεξω.

Ησυχια επικρατει τοσο σε Φυλης αλλα και Μιχαηλ Βοδα. Επιστροφη στο τζογο!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Νέα κοπέλα (Μαρία) από Θησέως 35!
01.jpg


περισσότερες φωτογραφίες σύντομα!  :dancing:

Η αρκετά όμορφη Μαρία η "Τσέχα"...

Ξεκίνησε από Κεραμεικού 13γ, συνέχισε Κολωνού 11 υπόγειο και κατόπιν πήγε στο Κολωνού 32β.

Πέρασε από τα περισσότερα μαγαζιά της συγκεκριμένης αλυσίδας για να καταλήξει στην αλυσίδα Ιάσωνος 30 και 33.

Ενδιάμεσο πέρασμα από στούντιο και επιστροφή - μέχρι πριν από λίγο διάστημα-στα Κολωνού 32β, Κολωνού 15β και Κολωνού 11 υπόγειο.

Οι τιμές στο Μεταξουργείο όπου δούλευε η Μαρία,είναι γνωστές οπότε ας μη τις αναφέρω-μη μού πάθετε τίποτα βραδυάτικα εσείς οι στουντιακοί....
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Πεμπτη στο Βριλησσου 42 - Έλισ + Λίνα. Μαριαννα + Σελενα. Μαριαννα + Αρτεμισ  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Λίνα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_4783 copy.jpg
    IMG_4783 copy.jpg
    354,5 KB · Εμφανίσεις: 41
  • IMG_4796 copy.JPG
    IMG_4796 copy.JPG
    333 KB · Εμφανίσεις: 47

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Περασμα απο de paris για να δουμε τι παιζει με φιλο και μπαινοντας μεσα παθαινω σοκ!!βλεπω τη μαρινα(δε λεγεται μαρινα στην πραγματικοτητα->σιγα το νεο  :2funny: :2funny:),η οποια ειναι μια γκομενα που καυλαντιζα μεχρι αηδιας μερικα χρονια πριν στο fb,χωρις να ξερω οτι δουλευει σε studio(και πολυ πιθανο τοτε να μην ειχε ξεκινησει καν)και μαλιστα μου εκανε και την πολυυυυυ δυσκολη.Την ειχα πετυχει και εξω και μου ειχε μεινει τρελο αποθημενο να τη γαμησω και να πως τα εφερε η ζωη και τωρα μπορω θελει δε θελει να της δωσω το μουνι στο χερι!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
Σημερα δεν περασα γιατι δεν ημουν προετοιμασμενος απο καμια αποψη(κλασσικα ο στανταρ μαλακας τσατσος μας εκραξε full αλλα στ'αρχιδια μας τον γραφουμε εννοειται) αλλα ειναι σιγουρο οτι αυτο θα συμβει λιαν συντομως!!πουτανα ζωη πως τα φερνεις!!  :grin: :grin:
 

Paparazzi 32

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζουμε κατι για Δευκαλίωνος και συγγρου 328,ευχαριστω!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Περασμα απο de paris για να δουμε τι παιζει με φιλο και μπαινοντας μεσα παθαινω σοκ!!βλεπω τη μαρινα(δε λεγεται μαρινα στην πραγματικοτητα->σιγα το νεο  :2funny: :2funny:),η οποια ειναι μια γκομενα που καυλαντιζα μεχρι αηδιας μερικα χρονια πριν στο fb,χωρις να ξερω οτι δουλευει σε studio(και πολυ πιθανο τοτε να μην ειχε ξεκινησει καν)και μαλιστα μου εκανε και την πολυυυυυ δυσκολη.Την ειχα πετυχει και εξω και μου ειχε μεινει τρελο αποθημενο να τη γαμησω και να πως τα εφερε η ζωη και τωρα μπορω θελει δε θελει να της δωσω το μουνι στο χερι!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
Σημερα δεν περασα γιατι δεν ημουν προετοιμασμενος απο καμια αποψη(κλασσικα ο στανταρ μαλακας τσατσος μας εκραξε full αλλα στ'αρχιδια μας τον γραφουμε εννοειται) αλλα ειναι σιγουρο οτι αυτο θα συμβει λιαν συντομως!!πουτανα ζωη πως τα φερνεις!!  :grin: :grin:
καράφλα μου δεν μας ενδιαφέρει ούτε πως λέγεται στην πραγματικότητα η κοπέλα, ούτε το παρελθόν που έχετε(αν έχετε)...το πως τα φέρνει η ζωή στον καθένα είναι κάτι που δεν μπορεί κανένας να προβλέψει και για αυτό δεν μπορείς να κρίνει ή κατακρίνεις κανέναν...αυτό που μας ενδιαφέρει είναι ότι η Μαρίνα είναι μια σωστή επαγγελματίας με άριστες υπηρεσίες, σέβεται τα λεφτά του πελάτη της και κάνει ό,τι περνάει από το χέρι της για να περάσεις καλά στο δωμάτιο. Την έχω "τιμήσει" τόσες φορές και ΟΥΤΕ ΜΙΑ δεν έφυγα παραπονεμένος...να πας λοιπόν και να μας πεις τις εντυπώσεις σου από τη συνάντηση  μαζί της...
 

Inspector Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2014
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η αρκετά όμορφη Μαρία η "Τσέχα"...

Ξεκίνησε από Κεραμεικού 13γ, συνέχισε Κολωνού 11 υπόγειο και κατόπιν πήγε στο Κολωνού 32β.

Πέρασε από τα περισσότερα μαγαζιά της συγκεκριμένης αλυσίδας για να καταλήξει στην αλυσίδα Ιάσωνος 30 και 33.

Ενδιάμεσο πέρασμα από στούντιο και επιστροφή - μέχρι πριν από λίγο διάστημα-στα Κολωνού 32β, Κολωνού 15β και Κολωνού 11 υπόγειο.

Οι τιμές στο Μεταξουργείο όπου δούλευε η Μαρία,είναι γνωστές οπότε ας μη τις αναφέρω-μη μού πάθετε τίποτα βραδυάτικα εσείς οι στουντιακοί....
από υπηρεσίες ξέρουμε τίποτα??
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
από υπηρεσίες ξέρουμε τίποτα??

Επιθεωρητά μου,γνωρίζουμε...

Ό,τι υπηρεσίες παρείχε η,εκ Θεσσαλονίκης,Ζωή στο Φυλής 84(νυν Κωνσταντινουπόλεως 59),αναλόγου (ή για να είμαι ακριβοδίκαιος ελαφρώς καλύτερες...)επιπέδου ήταν οι υπηρεσίες της όμορφης,εκ "Τσεχίας" ορμώμενης, Μαρίας στο Μεταξουργείο...
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
καράφλα μου δεν μας ενδιαφέρει ούτε πως λέγεται στην πραγματικότητα η κοπέλα, ούτε το παρελθόν που έχετε(αν έχετε)...το πως τα φέρνει η ζωή στον καθένα είναι κάτι που δεν μπορεί κανένας να προβλέψει και για αυτό δεν μπορείς να κρίνει ή κατακρίνεις κανέναν...αυτό που μας ενδιαφέρει είναι ότι η Μαρίνα είναι μια σωστή επαγγελματίας με άριστες υπηρεσίες, σέβεται τα λεφτά του πελάτη της και κάνει ό,τι περνάει από το χέρι της για να περάσεις καλά στο δωμάτιο. Την έχω "τιμήσει" τόσες φορές και ΟΥΤΕ ΜΙΑ δεν έφυγα παραπονεμένος...να πας λοιπόν και να μας πεις τις εντυπώσεις σου από τη συνάντηση  μαζί της...
Φυσικά  και δε σας ενδιαφερει τυπε  μου τίποτα από όλα αυτά και ούτως ή  άλλως και να είχε γίνει κάτι δεν πρόκειται να έμπαινα πότε σε λεπτομερειες για  οτιδήποτε την αφορά!απλά ανεφερα το γεγονος γιατί ήταν ένα από αυτα που σου συμβαίνουν  και λες "όχι ρε  μαλακα  δε γίνονται αυτα"!!!ασφαλώς και θα την τιμήσω  και θα ενηνερωσω!την Καλημέρα μου κυριοί! !
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
απο WiFi Προπατζιδικου πλησιον Αγ. Παντελεημονα :grin:
1) Λελλας Καραγιαννη ανοικτο χθες και σημερα.
2) Ρεμουνδου ανοικτα.
3) Πιπινου στο 118 δεν περασα απεξω.

Ησυχια επικρατει τοσο σε Φυλης αλλα και Μιχαηλ Βοδα. Επιστροφη στο τζογο!

Το Πιπίνου 118 ήταν κλειστό την περασμένη Παρασκευή πρωί. Είχαν βάλει λουκέτο!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom