Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
ναι ρε γαμώτο γιατί χάλασε το θέμα ξέρουμε?
:think:

Γιατί όπως είπε και συναγωνιστής διαβάζουν.... Και για να μην γίνουν βούκινο πέφτει άκυρο...

Εγώ θέλω να ρωτήσω και κάτι άλλο.. Γιατί έχουν εξαφανιστεί τα banner  των Ηλιούπολης,Κατεχάκη και Δάφνης της τριγγετοαλυσίδας???

Και εκτός αυτού,αν πας στα site τους δεν δείχνουν βάρδιες...

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γιατί όπως είπε και συναγωνιστής διαβάζουν.... Και για να μην γίνουν βούκινο πέφτει άκυρο...

Εγώ θέλω να ρωτήσω και κάτι άλλο.. Γιατί έχουν εξαφανιστεί τα banner  των Ηλιούπολης,Κατεχάκη και Δάφνης της τριγγετοαλυσίδας???

Και εκτός αυτού,αν πας στα site τους δεν δείχνουν βάρδιες...
To studio της Ηλιουπολης δεν λειτουργει προσωρινα.
Το Κατεχακη 8 και το Ισμηνης 2 λειτουργουν κανονικοτατα.
Το γιατι δεν εμφανιζονται πλεον στo site ειναι θεμα της διοιηκησης του site και της αλυσιδας και δεν nομιζω οτι μας αφορα o λογος διακοπης της προβολης τους.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Η kendra απο αλυσιδα τι καπνο φουμαρει;

Επισης Σονια, Αλισα απο το ιδιο ιδρυμα;

Ο χαμος απο πιτσιρικορουμανακια...
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Τεταρτη στο Βριλησσου 42 - Λαιμα. Διανα + Ελενα. Μαργκω + Ελενα  :-* :-* :-*
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
To studio της Ηλιουπολης δεν λειτουργει προσωρινα.
Το Κατεχακη 8 και το Ισμηνης 2 λειτουργουν κανονικοτατα.
Το γιατι δεν εμφανιζονται πλεον στo site ειναι θεμα της διοιηκησης του site και της αλυσιδας και δεν nομιζω οτι μας αφορα o λογος διακοπης της προβολης τους.

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση... Εννοείται ότι δεν μας αφορά ο λόγος..Απλά βοηθούσε στο να ξέρω που βρίσκονται τα ανάλογα τεμάχια που ήθελα...
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Καλησπερα σε ολους!!! Μηπως γνωριζει καποιος για την Σονια απο συγγρου 144 τι λεει απο υπηρεσιες? Ειναι πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση απο εμφανιση παντως..
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Νέες φωτογραφίες Kathrin από Φυλής 104!
http://[URL unfurl="true"]www.filis104.com/images/stories/koritsia/kathrin/04.jpg[/img[/URL]]
[URL unfurl="true"]http://www.filis104.com/el/nea/388-kathrin[/URL]
 

kastanoksanthos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα! Ποιες δύο κοπέλες θα προτεινατε για παρτουζα-αυταρχικο για την τρέχουσα βάρδια;;
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Πιπινακι μεχρι 27xr για gfe με πλουσιο στηθος  τι προτεινετε?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αυτη την στιγμή απο το Κων. 92Α

Η νεα αφιξη του ομιλου η Γερμανιδα Λουιζα.
Ψηλη ξανθια με πολυ γλυκο προσωπο αρμονικες καμπυλες, με θητεια στα FKK και σαν call girl.
ΕΝΤΘΠΩΣΙΑΚΗ οντως.
Στα του δωματιου θα μαθουμε απο τον λαγο που αυτη την στιγμη αγωνίζεται μαζι της

:rockon: :rockon:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Καλησπερα σε ολους!!! Μηπως γνωριζει καποιος για την Σονια απο συγγρου 144 τι λεει απο υπηρεσιες? Ειναι πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση απο εμφανιση παντως..

Λοιπόν η Σόνια από εμφάνιση είναι τούμπανο!!!Κώλος, ποδάρες και βυζί κανονικό. συν το πρόσωπο που είναι πολύ όμορφο. ΑΠό υπηρεσίες, όμως, τα πράγματα δεν είναι πολύ ευχάριστα.....Όχι ότι βαριέται πρόθυμη είναι , αλλά είτε λόγω απειρίας είτε λόγω κάτι άλλου δεν τραβάει....Δεν θα την έλεγα κομοδίνο, αλλά δεν απέχει και πολύ. Πρέπει να το δουλέψεις εσύ το πράγμα και μόνο αν σε φτιάχνει τόσο πολύ εμφανισιακά. Αλλά τότε γιατί να πάς σε επαγγελματία?
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Πεμπτη στο Βριλησσου 42 - Διανα. Λαιμα + Ελενα. Μαργκω + Ελενα  :-* :-* :-*
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Λοιπόν η Σόνια από εμφάνιση είναι τούμπανο!!!Κώλος, ποδάρες και βυζί κανονικό. συν το πρόσωπο που είναι πολύ όμορφο. ΑΠό υπηρεσίες, όμως, τα πράγματα δεν είναι πολύ ευχάριστα.....Όχι ότι βαριέται πρόθυμη είναι , αλλά είτε λόγω απειρίας είτε λόγω κάτι άλλου δεν τραβάει....Δεν θα την έλεγα κομοδίνο, αλλά δεν απέχει και πολύ. Πρέπει να το δουλέψεις εσύ το πράγμα και μόνο αν σε φτιάχνει τόσο πολύ εμφανισιακά. Αλλά τότε γιατί να πάς σε επαγγελματία?
είναι πολύ ωραίο Μούνι στα γούστα μου ,απο άποψη υπηρεσιών αμα το στρώσει λίγο ακόμα πιστεύω θα αφήσει εποχή
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Αυτη την στιγμή απο το Κων. 92Α

Η νεα αφιξη του ομιλου η Γερμανιδα Λουιζα.
Ψηλη ξανθια με πολυ γλυκο προσωπο αρμονικες καμπυλες, με θητεια στα FKK και σαν call girl.
ΕΝΤΘΠΩΣΙΑΚΗ οντως.
Στα του δωματιου θα μαθουμε απο τον λαγο που αυτη την στιγμη αγωνίζεται μαζι της

:rockon: :rockon:
αναμένουμε Λαγό με ανυπομονησία
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
αναμένουμε Λαγό με ανυπομονησία
η συνάντησή μου με τη Λουίζα κυμάνθηκε σε υψηλότατα στάνταρντ...γλυκύτατη, χαμογελαστή, ήξερε τι να κάνει και πως, με πολύ καλά προκαταρκτικά και αληθοφανείς αντιδράσεις, ωραία φιλιά, πολύ καλό  :pipa2: :pipa2: βαθύ και με περιποίηση των @@...στο σεξ δεκτική, χωρίς μα και μου....Από τις καλές rookies των στουντιο με λαμπρό μέλλον μπροστά της. Λεπτομέρειες στην κριτική...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom