Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

poutanocarnivore

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2014
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μας  αποσύρθηκε  οριστικά από ότι φαίνεται, αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις και ένα σωρό κόσμο να αναστενάζει για πάρτη της ;)

Ευχαριστώ για την απάντηση. πάει και αυτή κρέμασε το στριγκάκι τις.

Τίποτα πληροφορίες κριτές κλπ για αυτή έχουμε ?
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Ευχαριστώ για την απάντηση. πάει και αυτή κρέμασε το στριγκάκι τις.

Τίποτα πληροφορίες κριτές κλπ για αυτή έχουμε ?
Τελικά δεν είναι γραφτό μας, να βρούμε κοινό σημείο στίξης, μόλις προχθές γύρισε στην χώρα της, οικογενειακά θέματα την ανάγκασαν να επιστρέψει, τώρα αν θα γυρίσει πίσω είδωμεν.. Σε ευχαριστούμε πολύ και μια καλή μέρα σου ευχόμαστε :).
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Τελικά δεν είναι γραφτό μας, να βρούμε κοινό σημείο στίξης, μόλις προχθές γύρισε στην χώρα της, οικογενειακά θέματα την ανάγκασαν να επιστρέψει, τώρα αν θα γυρίσει πίσω είδωμεν.. Σε ευχαριστούμε πολύ και μια καλή μέρα σου ευχόμαστε :).
τόσες κοπέλες έχετε...νισάφι ποια...κάποια θα του κάνει... :grin: :grin:

άκυρο... :grin: :grin: αφού τη βλέπω απογευματινή βάρδια στο Αριστοτέλους... :grin:
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
τόσες κοπέλες έχετε...νισάφι ποια...κάποια θα του κάνει... :grin: :grin:

άκυρο... :grin: :grin: αφού τη βλέπω απογευματινή βάρδια στο Αριστοτέλους... :grin:
Και όμως έχει φύγει, θα αλλάξει κοπέλα η βάρδια, θα ενημερώσουμε εγκαίρως συγνώμη για την ταλαιπωρία. 
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Και όμως έχει φύγει, θα αλλάξει κοπέλα η βάρδια, θα ενημερώσουμε εγκαίρως συγνώμη για την ταλαιπωρία. 
Είναι η κιάρα, θα είναι απο 20.00 έως 04.00 το ξημέρωμα της Παρασκευής, δύσκολος ο Αύγουστος το βαρύ πυροβολικό διακοπές, κάτι ακυρώσεις λόγω ασθένειας και κάτι αναπάντεχα, μας δυσκολεύουν κομματάκι, άλλα που θα πάει θα περάσει ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Είναι η κιάρα, θα είναι απο 20.00 έως 04.00 το ξημέρωμα της Παρασκευής, δύσκολος ο Αύγουστος το βαρύ πυροβολικό διακοπές, κάτι ακυρώσεις λόγω ασθένειας και κάτι αναπάντεχα, μας δυσκολεύουν κομματάκι, άλλα που θα πάει θα περάσει ;)

Ξέρεις το καλοκαίρι,αρρωσταίνουν εύκολα οι κορασίδες... :P
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
γνωμη για την μαρια απ το θαρυπου 10? :huh:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Είναι η κιάρα, θα είναι απο 20.00 έως 04.00 το ξημέρωμα της Παρασκευής, δύσκολος ο Αύγουστος το βαρύ πυροβολικό διακοπές, κάτι ακυρώσεις λόγω ασθένειας και κάτι αναπάντεχα, μας δυσκολεύουν κομματάκι, άλλα που θα πάει θα περάσει ;)
οφείλω να αναγνωρίσω πάντως ότι ακόμα και όταν λείπει το..."βαρύ πυροβολικό" όπως λες, το αντικαθιστάτε με "ευέλικτες μονάδες εφόδου"...και τα κορίτσια που "επιτίθενται" αυτήν την περίοδο είναι παραπάνω από αξιόλογα...Άννα, Ναόμι, Μπριάννα, Τόνια....μου έχουν αφήσει θετικότατες εντυπώσεις...η πρώτη στη λίστα για να την..."τραυματίσω" :grin: :grin: είναι η Άννα...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
τι βλέπουν τα όμορφα μπιρμπιλοτά ματάκια μου.. :sunglasses: :sunglasses: γύρισε το Βουλγάρικο ξανθό "άλογο" η Ιζαμπέλα? ξέρω κάποιον ο οποίος θα γίνει πολύ χαρούμενος!!! :fuck2: :fuck2:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Βραδυνή μίνι εκπόρνευση με τον άρτι αφιχθέντα από την επαρχία και τις διακοπές του συνάδελφο mpouzoklidos...

Κασσάνδρας4β: Κασσάνδρα: Μια αξιοπρεπέστατη παρουσία, με μακριά μαύρα μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, ωραίο σώμα με καμπύλες και όμορφο κώλο. Φόραγε και ένα ωραίο "φόρεμα" σαν αυτά τψν χανουμισσών που κάλυπτε με ένα πέπλο την περιφέρειά της...στα υπόψιν. Μαζί της η Έμυ: Ελληνίδα, γλυκό καθημερινό πρόσωπο, μικρό έως ανύπαρκτο στήθος, αρκετές καμπύλες και "πιασίματα" χωρίς να είναι αντιαισθητικά με έμφαση ιδιαίτερη στην τσουπωτή περιφέρειά της.

Κασσάνδρας4γ: Το "όπλο" που ακούει στο όνομα Μάνια. Η μιλφ που με έκανε να παραπατάω...Γλυκό προσωπο, ωραίος κώλος και κορμί. Χαμογελαστή και ευδιάθετη. Μαζί της η Σαμπρίνα: Πιο μοντελέ, αδύνατη και γυμνασμένη, μαύρα μαλλιά, ωραίο στήθος και κώλος. Τα μάτια της πανέμορφα. Με θητεία και στο Κηφισού60.

Κασσάνδρας3(κάτω):Έλενα: η γνωστή, μελαχρινή Ρουμάνα, με χρόνια στο συγκεκριμένο όμιλο. Ενισχυμένο στήθος, ωραίο κορμί και περιφέρεια, πολύ γλυκό και εκφραστικό πρόσωπο.

Κασσάνδρας6: η Ζέτα: ίσως το ωραιότερο κορίτσι εξ αλλαγής φύλου...

Κασσάνδρας8α: η Πολωνεζάρα η Τζούλια, με διχτυωτές ζαρτιέρες, ωραίο πρόσωπο, με γαλαζοπράσινα μάτια, μικρό στήθος και ωραία περιφέρεια. Μαζί της η Άντζυ: Ξανθιά με πολύ ωραίο πρόσωπο, ενισχυμένο στήθος, ωραίο και καλοσχηματισμένο κωλαράκο. Γνωστή και σα Λάουρα από τη θητεία της στην αλυσίδα Ιεροφαντών...

Κασσάνδρας 8β+γ: Μαρίνα+Βάλια: Πασίγνωστες και με άριστες υπηρεσίες, με ενισχυμένο στήθος και οι 2...νταρντανοειδή κορίτσια που "γεμίζουν" το κρεβάτι...

Κων/πόλεως92: η Ελληνίδα σεξοβόμβα, ή αλλιώς η Ελληνίδα jenna jameson, Μαντόνα: Πανέμορφη με τα πολύ μακριά ξανθά μαλλιά της, ωραίο πρόσωπο, τεράστιο στήθος το οποίο ασφυκτιούσε στο σουτιέν της, ωραίες καμπύλες, εκπληκτική περιφέρεια και πόδια. Φιλικότατη και άνετη, κατάφερε και με έκανε να ιδρώσω και μόνο που την είδα...σύντομα και στα ενδότερα...

Κων/πόλεως94: Έμιλυ: η γνωστή Βραζιλιανοκύπρια με το σοκολατί δέρμα και το ωραίο κορμί, με φυσικό στήθος, ωραία περιφέρεια και πόδια, γλυκό πρόσωπο. Ναταλί: Ελληνίδα κατά δήλωσίν της, μαύρο μαλλί, ωραίο φυσικό στήθος, αψεγάδιαστος κωλαράκος τον οποίο χαστούκιζε συνέχεια, ωραίο κορμί..

Κων/πόλεως92Α: Αμαλία: Άρτι αφιχθείσα από τις διακοπές της, κούκλα όπως τη θυμόμουν και ακόμα πιο όμορφη. ίσιο μακρύ μαλλί, πολύ ωραίο πρόσωπο με "γατίσια" μάτια, μικρό στήθος, κορμί αδύνατο με ωραία περιφέρεια και σφιχτά πόδια. Μαζί της η Ντόνα: Νέα άφιξη για τον όμιλο. Κοντό καρέ μαλλί, μαύρο, πιο γεμάτη από την Αμαλία, με καμπύλες, με δυνατό σημείο τον καλοσχηματισμένο κωλαράκο της.

Κων/πόλεως80:Κλαούντια: Με μαύρα γυαλιά(Κέρβερα ακούς??), κατσαρό μαλλί και μαύρο σετ εσωρούχων και πολύχρωμα νύχια. Αυτό το κορίτσι έχει βελτιωθεί 500% στον τρόπο της στη δουλειά.

Μεγ. Αλεξάνδρου133: Σάντρα: ξανθούλα, αδύνατη, κοντή, πολλά υποσχόμενη...αλλά δεν...αφού είναι η Μισέλ από τη Φυλής...

Αθηνών204: Άννα: Πολύ όμορφη παρουσία, όσο τη βλέπω τόσο μου αρέσει.Μακριά ξανθά μαλλιά, γλυκό πρόσωπο με ωραίο χαμόγελο, ενισχυμένο στήθος, ωραίο κορμί και αξιοσημείωτη περιφέρεια.

Κηφισού30: Αφροδίτη: η κατσαρομάλλα Ελληνίδα σέξυ θεά, με το ενισχυμένο 3άρι στήθος, ωραίο κορμί "ζουμερό" και με όμορφα πόδια.

Αθηνών 373: Αντζελίνα: Γνωστή εδώ και καιρό, μακριά ξανθά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, μοντελέ κορμί και άψογος κώλος. Με θυμήθηκε μιας και είχαμε συμπέσει στις διπλανές ξαπλώστρες στο Bolivar στον Άλιμο. Κρίμα που η εμπειρία μου μαζί της πριν αρκετό καιρό ήταν μέτρια. Μαζί της η Μελίνα: Μάυρα μακριά μαλλιά, πολύ ιδιάιτερο πρόσωπο, όμορφο, ενισχυμένο στήθος3.5άρι, ωραίο κορμί και περιφέρεια.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλησπέρα λαγέ. Αν και δεν θα έπρεπε να επικοινωνώ μαζί σου για εμφανέστατο λόγο, :2funny: :2funny:
πρέπει να σε συγχαρώ για την ενημέρωση.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
:2funny: :2funny:...μην ανησυχείς, δεν κινδυνεύεις...είμαι χορτάτος!! να σαι καλά!!
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
670
Κριτικές
37
Like
1.733
Πόντοι
2.290
Καλησπερα το site της Τριγετα δεν δουλευει παρακαλω δειτε το γιατι επιστρεφω την μεθεπομενη
εβδομαδα και ειναι κοντα στην εταιρια που δουλευω για να εχουμε ενημερωση και να πεταγομαστε
λιγο στα κενα μας  ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Καλησπερα το site της Τριγετα δεν δουλευει παρακαλω δειτε το γιατι επιστρεφω την μεθεπομενη
εβδομαδα και ειναι κοντα στην εταιρια που δουλευω για να εχουμε ενημερωση και να πεταγομαστε
λιγο στα κενα μας  ;)
εμένα μια χαρά μου ανοίγει...
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
670
Κριτικές
37
Like
1.733
Πόντοι
2.290
εμένα μια χαρά μου ανοίγει...
Εμένα πάλι ακόμα δεν ανοίγει, με πετάει σε ένα site trigeta.com με ταινίες και σίριαλ θα δω στα cookies μου μπάς και έχω κολήσει τίποτα περίεργο στον υπολογιστή ευχαριστώ...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

xpeke

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα , κοπελες με σωμα γυμνασμενο και μικροκαμωμενες σε ποια studio εχει?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Καλησπερα , κοπελες με σωμα γυμνασμενο και μικροκαμωμενες σε ποια studio εχει?
μικροκαμωμένες και αδύνατες/γυμνασμένες είναι η Αλίνα(αλυσίδα μεγαλέξανδρου), Αντζελίνα(Πειραιώς193 κλπ),Ελένη(Κασσάνδρας),Κιάρα(Γερμανικός όμιλος)Μάγια(Τατοίου58)...αυτές μου έρχονται προς το παρόν...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom