Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Στίς βάρδιες αυτής της εβδομάδας στο Αθανασίας 3 ( Geisha ) αναφέρει καί την Νεφέλη πρώην Φυλής 104 , Κηφισού 30 κ.λ.π. !
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
κατάθεση σήμερα το απογευματάκι στο κατεχάκη 8. Η βικτώρια είναι μια πολλή όμορφη γυναίκα και ανήκει στις περιπτώσεις που η ομορφιά συμβαδίζει και με αρκετά καλές υπηρεσίες. Ενδύκνειται.

όντως!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Μίνι τσάρκα σε Κασσάνδρα και Μ. Αλέξανδρο με mpouzoklido για να δούμε τις άτακτες κορασίδες που εργάζονται. Έχουμε και λέμε.
Κ3 κάτω: η Βάλια η γνωστή μελαχρινή νταρντανα με πρώην θητεία στο Αμνεζια. Πολύ καλές οι αναμνήσεις μου μαζί της.
Κ6:η Ζέτα που ήταν στο δωμάτιο, κοπέλα εξ αλλαγής φύλου, Μάκη μου στα υπόψη.
Κ4Γ: η Μαριλένα, ψηλή αδύνατη κοπέλα μελαχρινή, πολύ μακριά από τα γούστα μου.
Κ4Β: η Σαμπρινα, η Βραζιλία ά του ομίλου. Κοντά μαλιά και στήθος φόρα παρτίδα. Θυμήθηκε τον mpouzoklido.  Τα πάντα όλα στο δωμάτιο. Στα υπόψη.
Μ. Αλεξάνδρου 133: η Λίζα, "τα σαγόνια του καρχαρία" καυλαντισε τον mpouzoklido άσχημα με αποτέλεσμα να την βάλει στα υπόψη. Τι να πω... Μέγας είσαι Κύριε
Κων/πόλεως 80: η Ραφαέλα, ξανθιά κοπέλα ομορφουλα με σώμα κανονικό και 2αρακι στήθος μας είπε και για ισπανική...

Η ενημέρωση έγινε από κινητό σε Προπο της περιοχής βλέποντας τον γαύρο
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Μίνι τσάρκα σε Κασσάνδρα και Μ. Αλέξανδρο με mpouzoklido για να δούμε τις άτακτες κορασίδες που εργάζονται. Έχουμε και λέμε.
Κ3 κάτω: η Βάλια η γνωστή μελαχρινή νταρντανα με πρώην θητεία στο Αμνεζια. Πολύ καλές οι αναμνήσεις μου μαζί της.
Κ6:η Ζέτα που ήταν στο δωμάτιο, κοπέλα εξ αλλαγής φύλου, Μάκη μου στα υπόψη.
Κ4Γ: η Μαριλένα, ψηλή αδύνατη κοπέλα μελαχρινή, πολύ μακριά από τα γούστα μου.
Κ4Β: η Σαμπρινα, η Βραζιλία ά του ομίλου. Κοντά μαλιά και στήθος φόρα παρτίδα. Θυμήθηκε τον mpouzoklido.  Τα πάντα όλα στο δωμάτιο. Στα υπόψη.
Μ. Αλεξάνδρου 133: η Λίζα, "τα σαγόνια του καρχαρία" καυλαντισε τον mpouzoklido άσχημα με αποτέλεσμα να την βάλει στα υπόψη. Τι να πω... Μέγας είσαι Κύριε
Κων/πόλεως 80: η Ραφαέλα, ξανθιά κοπέλα ομορφουλα με σώμα κανονικό και 2αρακι στήθος μας είπε και για ισπανική...

Η ενημέρωση έγινε από κινητό σε Προπο της περιοχής βλέποντας τον γαύρο
τυπε η σαμπρινα στα υποψη? εμφανισιακα πολυ κατω του μεσου ορου
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Μέσα όμως τα πάντα όλα... Και οποίος κατάλαβε, κατάλαβε
 

donald fuck

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
παιδια  η καντυ στο  sweet angels ειναι καλη; στις φωτος εχει σωμα σαν  τισ χορευτριες που βλεπεις στα κλαμπ και θες ν τις γαμησεις πανω στη μπαρα. ελπιζω να μην ειναι ανθρακας ο θυσαυρος
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Μίνι τσάρκα σε Κασσάνδρα και Μ. Αλέξανδρο με mpouzoklido για να δούμε τις άτακτες κορασίδες που εργάζονται. Έχουμε και λέμε.
Κ3 κάτω: η Βάλια η γνωστή μελαχρινή νταρντανα με πρώην θητεία στο Αμνεζια. Πολύ καλές οι αναμνήσεις μου μαζί της.
Κ6:η Ζέτα που ήταν στο δωμάτιο, κοπέλα εξ αλλαγής φύλου, Μάκη μου στα υπόψη.
Κ4Γ: η Μαριλένα, ψηλή αδύνατη κοπέλα μελαχρινή, πολύ μακριά από τα γούστα μου.
Κ4Β: η Σαμπρινα, η Βραζιλία ά του ομίλου. Κοντά μαλιά και στήθος φόρα παρτίδα. Θυμήθηκε τον mpouzoklido.  Τα πάντα όλα στο δωμάτιο. Στα υπόψη.
Μ. Αλεξάνδρου 133: η Λίζα, "τα σαγόνια του καρχαρία" καυλαντισε τον mpouzoklido άσχημα με αποτέλεσμα να την βάλει στα υπόψη. Τι να πω... Μέγας είσαι Κύριε
Κων/πόλεως 80: η Ραφαέλα, ξανθιά κοπέλα ομορφουλα με σώμα κανονικό και 2αρακι στήθος μας είπε και για ισπανική...

Η ενημέρωση έγινε από κινητό σε Προπο της περιοχής βλέποντας τον γαύρο


αποχώρηση από το προπό και συνεχεια της μινη τσάρκας από καλλιθέα

Θησέως 35 : η Τζούλια  μια κοπέλα που πρώτη φορα έβλεπα αρκετά εντυπωσιακή μελαχρινή με ωραίο σώμα και μεγάλο 4η στήθος την χαλάει  ελαφρώς το μέτριο πρόσωπο
επίσης μετά από κουβέντα που είχαμε με την τσατσά για τα προγράμματα στο πρόγραμμα τον 100 που είναι 35 λεπτά μπορείς να διάλεξης ή 2 εκτόνωσης ή το φούλ

ευτυχώς δεν μας καραμούζιασαν όπως περιμέναμε γιατί φτάσαμε την ώρα που έφευγε το πίτσα boy είχαμε ένα άγχος μην είναι ο χοτρόπουστας


Τριγγέτα 3 : η Νικόλ με της μπουταρες που λέει και ο PIATSAS η αλλιώς μετράνο που ξαφνικά άλλαξε καταγωγή και έγινε Ρωσίδα

Αριστοτέλους 6 : η Λίλλυ μια όμορφη νεαρά κοπέλα ξανθιά με όμορφο πρόσωπο και σώμα φαινόντουσαν μερικές από της πεταλουδίτσες της στα μείον το πολύ γρήγορο σαλοναρισμα της


και τέλος για σήμερα στο
Αριστοτέλους 5 όπου είδαμε της : Ρομπέρτα  η κοντούλα  Ρουμάνα με τα βυζιά μέχρι το πάτωμα ελαφρώς γεματούλα σε καμια περίπτωση χοντρή αλλα γεματούλα

δεύτερη κοπέλα η Ιζαμπέλλα κατά δήλωση της Ιταλίδα
με πολύ καλύτερο σώμα πιο ψιλή καλύτερες αναλογίες και καμπύλες χάνει πολύ από το πρόσωπο που την δείχνει και μεγαλύτερη

και η Ίνα  που ο κώλος της όσο πάει και σηκώνεται πιο πολύ αψηφώντας τους νομους της φυσικής
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε Κυριακάκη τσάρκα συντροφιά με τους px75, crazy Ivan και Biker :

Κροκεων 6: Δανάη. Νταρντάνα μ πλούσιο φυσικό στήθος, ανάλογη περιφέρεια, μαύρα μακριά μαλλιά, απλό καθημερινό πρόσωπο, με καλό αέρα στο σαλόνι. Ιδανική για τους λάτρεις των γυναικών με πιασίματα, αυτοί που αρέσκονται σε αδύνατα μοντέλα ας μείνουν  μακρυά.

Λ. Αθηνών 318 :  Φαίη. Νεαρή  συμπαθής  καστανή αδυνατούλα με σωστές αναλογίες. Απλή συνωνυμία με την συνάδελφο της από το Βριλησσού 36. Κλεοπάτρα. Τελικά είναι χειρότερη από την πρώτη εντύπωση που σχημάτισα στην χθεσινή μου τσάρκα που την πρωτοείδα στο Ιεροφαντων 9. Υπέρβαρη ειδικά στην περιφέρεια και τους γλουτούς. Σήμερα είχε λυτά τα μαλλιά της και μου θύμισε στο πρόσωπο την «Ζουμπουλία» του 50-50. :grin:

Λ. Αθηνών 373 :Ελένη. Νεαρή petite με καστανά ίσια μαλλιά μέχρι τους  ώμους Κοπέλα του μέσου όρου σε γενικές γραμμές. Με ελεύθερο στοματικό.
Άννα. Μεγαλόσωμη παχουλοκομψή πορνοδέσποινα (που λέει και ο φίλος μου ο farkeli).Με αρκετά πιασίματα, μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τις ωμοπλάτες περίπου.

Κηφισού 60 : Τάνια. Ξανθιά γαλανομάτα, κλασσικό δείγμα Ρώσικης φυλής. Πολύ ωραίο πρόσωπο και άνω μέρος, στην περιφέρεια τα χαλάμε λίγο. Ακόμα σπάω το κεφάλι μου να θυμηθω που την έχω ξαναδεί, αλλά μέχρι τώρα δεν…….  :woldman: :woldman: :woldman:

Κηφισού 30 : Καθριν εκ Γαλλίας κατά τα λεγόμενα της υπηρεσίας –γκρίνια από το Τατοιοιυ 71 (καλά δεν σας αρέσουν οι κοπέλες μας, γιατι φεύγετε ?  :jerking:– ατάκα που ακούστηκε κλασσικά στην αποχώρηση μας –ο kerveras σίγουρα κατάλαβε για ποια μιλάω). Ξανθούλα, με καλό σώμα γλυκό προσωπάκι, αλλά μέχρι  εκεί. Κέλλυ. Ψηλή νταρντάνα μελαχρινή ,με ίσια μακριά μαλλιά. Καμία σχέση με τη Κέλλυ του Φ104.

Αντιοχείας 64 : Αλεξία. Ψηλή αδύνατη ξανθιά με ίσια μαλλιά. Γνωστή και σαν Σάρα από το Φραντζή 47, το R.I.P. Πειραιώς 109Α, αλλά καις αν Αλέξια επίσης στο Σ. Πάτση 40

Θεσσαλονίκης 96 : Αριάδνη. Ψηλή αδύνατη μελαχρινή milf με πλούσιο ενισχυμένο στήθος. Οι απόψεις για το πρόσωπο της αμφιλεγόμενες, κάτι που όμως δεν ισχύει για το service της, που κατά γενική ομολογία είναι από τα καλυτέρα σε γενικές γραμμές. Γυναίκα έμπειρη με ξεκίνημα από το R.I.P. studio Δροσοπούλου 97 σαν Αγγελική, και στην συνέχεια σαν Ζιζελ στην γερμανική αλυσίδα και το Βριλησσού 42.

Φυλής 104 : Δέσποινα. Νεαρή μικροκαμωμένη, με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά. Φυσικό στήθος, καμπυλωτή περιφερεια, από τις σταθερές άξιες του ιδρύματος. Μαρίνα. Νεαρή με πολύ ωραίο πρόσωπο, μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, σχετικά δυσανάλογη περιφέρεια με το υπόλοιπο σώμα της. Με πρότερη θητεία στο Πειραιώς 193 κλπ σαν Γαβριέλα. Με φουλ πρόγραμμα και οι δυο κοπέλες.

Βριλησσού 55 : Εμιλυ. Ψηλή, αδύνατη με ίσια μακριά μαλλιά με ξανθές ανταύγειες. Αρκετά μαυρισμένη από την θάλασσα, σε topless εμφάνιση, αρκετά ευδιάθετη και φιλική κάθισε πολύ ώρα μαζί μας στο σαλόνι. Τζούλια Η ξανθιά Ρωσίδα που αναφέρθηκα στην χθεσινή μου ενημέρωση. Σήμερα είχε τα μαλλιά της πλεγμένα σε δυο κοτσίδες σε ρόλο sexy φοιτήτριας.

Βριλησσού  36Α: Μαριάννα. Η ψηλή μελαχρινή γυναικάρα του ομίλου, που παράλληλα εργάζεται και στο Πιπίνου 118 σαν Αλίκη.

Βριλησσού  36: Εργαζόμενο κορίτσι η Κλαούντια. Δεν είχαμε την υπομονή να την περιμένουμε μιας και μόλις ξεκίνησε πρόγραμμα μιας ώρας συμφώνα με τον κύριο επί της υποδοχής. Άλλωστε την γνωρίζουμε αρκετά καλά…..

Εδώ ο Biker και ο Crazy Ivan μας εγκατέλειψαν  :'( :'( :'( για να συνεχίσουμε :

Βριλησσού  46: Βίκυ. Μία αξιοπρόσεκτη παρουσία ξανθή με ίσια μακριά μαλλιά μέχρι την μέση, γλυκό γελαστό πρόσωπο, ωραίο σώμα. Από τις παρουσίες που ξεχώρισα στην σημερινή μας βόλτα. Λούνα. Η ξανθιά με το καρέ μαλλί, που βρίσκουμε πολύ συχνά στο ίδρυμα. Δυνατό χαρτί της η περιφέρεια της κατά την άποψη μου, την οποία όμως δεν…. Γνωστή στους μπουρδελιάρηδες από το πέρασμα της στο Φυλής 92Α σαν Τάνια, όπως και με το ίδιο όνομα για λίγο διάστημα εργάστηκε στον όμιλο Κασσάνδρας.

Βριλησσού  42: Μαργκώ. Μια πολύ όμορφη γυναίκα με αμφιλεγόμενο service. Οι περισσότεροι πιστεύω την γνωρίζουμε μιας και είναι αρκετό καιρό στα studio. Αλεξάνδρα.  Μελαχρινή  promilf, αρκετά «μαγκωμένη» και "σφιγμένη" στο σαλόνι. Είχε τα μαλλιά της πιασμένα κοτσίδα, με πλούσιο στήθος, αναλόγων διαστάσεων περιφέρεια, συμπαθητικό πρόσωπο, απέπνεε όμως μια αύρα απειρίας η οποία ήταν αποτρεπτική για να περάσει κάποιος μαζί της στα ενδότερα. Ίσως «μέσα» να είναι καλή…. :dunno:

Βριλησσού  60: Ξένια. Νεαρή ψηλή με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο, φυσικό στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Μια από τις κοπέλες που όσο συχνότερα βλέπω, τόσο πιο πολύ με εντυπωσιάζει και σε συνδυασμό με την ικανοποιητική εμπειρία που είχα προ καιρού μαζί της, σκέφτομαι μια δεύτερη συνάντηση. Γνωστή και από την παράλληλη θητεία της στο Κηφισού 30 και το Αριστοτέλους 5. Άντζελα. Νεαρή μικροκαμωμένη αδύνατη κοπέλα, με κοκκινωπά-μελί ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου. Σωστές αναλογίες σώματος, γλυκό πρόσωπο, αρκετά ευδιάθετη και γελαστή στο σαλόνι, μιλήσαμε λίγο, μιας και την έχω πετύχει πολλές φορές στο Τατοίου 58 σε τσάρκες μου.

Κατεχάκη 5 : Τζέσι. Μελαχρινή με κατσαρά μαλλιά και ελαφρώς προτεταμένη την πάνω οδοντοστοιχία σε στυλ Ροναλντίνιο (όχι τόσο πολύ) Αδύνατη σχετικά, χωρίς κάτι το αξιομνημόνευτο. Αντίθετα η Σάσα που ήταν μαζί της κερδισε τις εντυπώσεις της βραδιάς. Ψηλή ξανθιά με αρμονικό σώμα. Όμορφο πρόσωπο, γλυκό χαμόγελο και πολύ καλό αέρα στο σαλόνι. Στα υπόψη…. :fuck1:

Κατεχάκη 8
: Τζίνα. Μια από τις κοπέλες που ήθελα να δω. Με κάποια κιλάκια παραπάνω συγκριτικά με τις φωτογραφίες, όμως πολύ ωραίο πρόσωπο, ξανθά – πλατινέ μαλλί, βγήκε από το δωμάτιο topless κρύβοντας ναζιάρικα το πλούσιο (ενισχυμένο) στήθος της. Θετική εντύπωση σε γενικές γραμμές και μου μπήκαν  ιδέες για μελλοντική γνωριμία. Έχω πάει και με πολύ χειρότερες στην τελική…. :rolleyes:

Αθανασίας 3 : Σάντυ. ξανθιά με πλούσιο ενισχυμένο στήθος, καμπυλωτή περιφέρεια και , φουλ πρόγραμμα. Από τις σταθερές άξιες του ιδρύματος.

 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Φιλτατε ινδιανε, μηπως μπερδεψες τα Βριλησου 42 με 46??? :think:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Σοβαρα πες μου πως γινεται να τις θυμασαι ολες ???? εγω 5 γκομενες γνωριζο και μετα απο μιση ωρα εχω ξεχασει τα ονοματα τους...
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Σοβαρα πες μου πως γινεται να τις θυμασαι ολες ???? εγω 5 γκομενες γνωριζο και μετα απο μιση ωρα εχω ξεχασει τα ονοματα τους...
Και εγώ το ίδιο παθαίνω ! Να φανταστείς κάποτε είχα τσεκάρει μία στο Φυλής 86Α και μετά μπήκα κατά λάθος Φυλής 86Β και έδωσα απευθείας τα λεφτά στην τσατσά και μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να την ξανά δω και αντί για μελαχρινή που περίμενα μου ήρθε μια ξανθιά ! χαχαχα ευτυχώς ήταν αξιογάμητη και δεν φρίκαρα να φύγω τρέχοντας !

Υ.Γ. Μάλλον κρατάει σημειώσεις ο τύπος :grin:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Και εγώ το ίδιο παθαίνω ! Να φανταστείς κάποτε είχα τσεκάρει μία στο Φυλής 86Α και μετά μπήκα κατά λάθος Φυλής 86Β και έδωσα απευθείας τα λεφτά στην τσατσά και μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να την ξανά δω και αντί για μελαχρινή που περίμενα μου ήρθε μια ξανθιά ! χαχαχα ευτυχώς ήταν αξιογάμητη και δεν φρίκαρα να φύγω τρέχοντας !

Υ.Γ. Μάλλον κρατάει σημειώσεις ο τύπος :grin:

Μα εδω μιλαμε πρεπει να θυμασαι σε πιο μερος ειναι η κοπελα τα χαρακτηριστικα τις γενικα αρκετες πληροφοριες..τι στο διαολο με το κινητο στο χερι ειναι κανουν παυση πανε γαμανε και συνεχιζουν οταν φευγουν ?
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Μα εδω μιλαμε πρεπει να θυμασαι σε πιο μερος ειναι η κοπελα τα χαρακτηριστικα τις γενικα αρκετες πληροφοριες..τι στο διαολο με το κινητο στο χερι ειναι κανουν παυση πανε γαμανε και συνεχιζουν οταν φευγουν ?
Με notepad και χειρόγραφες σημειώσεις γίνονται τα πορνορεπορτάζ !
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Σοβαρα πες μου πως γινεται να τις θυμασαι ολες ???? εγω 5 γκομενες γνωριζο και μετα απο μιση ωρα εχω ξεχασει τα ονοματα τους...
οι πρώτες 5 τσάρκες είναι οι δύσκολες που λένε, μετά τις μαθαίνεις όλες και δεν χρειάζεσαι σημειώσεις. Πάντως στις αρχές και εγώ την ίδια απορία είχα με εσάς. Μετά όλα πήρανε το δρόμο τους. Τώρα πλέον τις θυμάμαι απέξω και ανακατεμένα που λένε.
Θα σας πω και το "μυστικό". Το έλεγα και στον Mpouzoklido προχτές. Προσπαθείστε να θυμόσαστε το δρομολόγιο στα στούντιο που κάνετε με την σειρά που το κάνετε και οι κοπέλες έρχονται από μόνες τους στο μυαλό.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
αποχώρηση από το προπό και συνεχεια της μινη τσάρκας από καλλιθέα

Θησέως 35 : η Τζούλια  μια κοπέλα που πρώτη φορα έβλεπα αρκετά εντυπωσιακή μελαχρινή με ωραίο σώμα και μεγάλο 4η στήθος την χαλάει  ελαφρώς το μέτριο πρόσωπο
επίσης μετά από κουβέντα που είχαμε με την τσατσά για τα προγράμματα στο πρόγραμμα τον 100 που είναι 35 λεπτά μπορείς να διάλεξης ή 2 εκτόνωσης ή το φούλ

Τριγγέτα 3 : η Νικόλ με της μπουταρες που λέει και ο PIATSAS η αλλιώς μετράνο που ξαφνικά άλλαξε καταγωγή και έγινε Ρωσίδα

Αριστοτέλους 6 : η Λίλλυ μια όμορφη νεαρά κοπέλα ξανθιά με όμορφο πρόσωπο και σώμα φαινόντουσαν μερικές από της πεταλουδίτσες της στα μείον το πολύ γρήγορο σαλοναρισμα της

δεύτερη κοπέλα η Ιζαμπέλλα κατά δήλωση της Ιταλίδα
με πολύ καλύτερο σώμα πιο ψιλή καλύτερες αναλογίες και καμπύλες χάνει πολύ από το πρόσωπο που την δείχνει και μεγαλύτερη

και η Ίνα  που ο κώλος της όσο πάει και σηκώνεται πιο πολύ αψηφώντας τους νομους της φυσικής

μερικές παρατηρήσεις και από εμένα στο β' ημίχρονο της τσάρκας μας

1. για την Τζούλια ισχύει το πρόγραμμα των 100€ με φουλ, και αν προλάβεις 2η εκτόνωση είναι απλό, χωρίς τα 69 δηλαδή και τα μασάζ
2. η Νικόλ η Βουλγάρα είναι με τις φώτο με την porche, ή αλλιώς τσίρκο medrano mpouzoklide, και στο είπα πόσες φορές χτες  :uglystupid:
3. η Λίλη, πολύ όμορφη όσο πρόλαβα να δω, με πολλά τατουάζ επάνω της, θα το φυτίλιαζα το 50άρικο, αλλά με 3 δευτερόλεπτα σαλονάρισμα, δεν πρόλαβα να δω τπτ
4. όντως χάνει λίγο στο πρόσωπο, που μου φάνηκε ότι είχε και μουστάκι, δεν ξέρω, λίγο τα φώτα...  :think:
5. είναι εντυπωσιακό αυτό που συμβαίνει με τον κώλο της Ίνας, σίγουρα θα τιμηθεί 3η φορά
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
μερικές παρατηρήσεις και από εμένα στο β' ημίχρονο της τσάρκας μας

2. η Νικόλ η Βουλγάρα είναι με τις φώτο με την [size=10pt]porche[/size], ή αλλιώς τσίρκο medrano mpouzoklide, και στο είπα πόσες φορές χτες  :uglystupid:
FERRARI 430 spider ειναι το εργαλειο!!!  Παρακαλω μην μπερδευουμε τις π...τσες με τις βουρτσες
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    395,2 KB · Εμφανίσεις: 69
  • 2.jpg
    2.jpg
    332,8 KB · Εμφανίσεις: 40
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom