Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26

Συνημμένα

  • 04.jpg
    04.jpg
    148,2 KB · Εμφανίσεις: 43

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA!!!  :smitten: :smitten: :smitten:
SIMERA MASI MAS APO 10:OO EOS 20:00 STO KATEXAKI8 NEO KORITSI LINA!!!

 

Συνημμένα

  • image_1367568963942981.jpg
    image_1367568963942981.jpg
    111 KB · Εμφανίσεις: 15

Zegna

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
10
μιας και το έφερε η συζήτηση ο fantom που εχει εξαφανισθει.εχει να μπει 1.5 χρόνο στο σαιτ.οι κριτικες του ηταν απιστευτες.

Kάποιος είχε αναφέρει ότι ανέλαβε μια δουλειά στις ΗΠΑ αν θυμάμαι καλά και μένει εκεί.
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  04/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Nαταλυ
Κασσανδρας 4(πανω): ---------Κλειστο---------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Τζουλια - Τζουλια/Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ιρενα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Κλειστο - Ιζαμπελα/Ελενα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  05/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Κλειστο - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Nαταλυ
Κασσανδρας 4(πανω): ---------Κλειστο--------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Κλειστο - Αννα Μαρια/Σαμπρινα - Τζουλια/Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ιρενα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Κλειστο - Ιζαμπελα/Ελενα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  06/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Nαταλυ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Σαμπρινα/Μελινα - Τζουλια/Σαμπρινα - Ιρενα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ζετα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Χριστινα/Μονικα/Ιζαμπελα - Χριστινα/Ελιζα/Τζουλια/Ελενα/Ιζαμπελα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Αμάρτησα για έναν γυναικείο κώλο!!! :grin: :grin: :grin: Αντί να είμαι εκκλησία και να συμμετέχω στα θεία Πάθη ενέδωσα στα δικά μου Πάθη και μετά από μια μεγάλη τσάρκα με το φίλο μου τον πρωθυπουργό το Μάκη, καταλήξαμε στο αριστοτέλους 5 όπου μαγεύτηκα με το θεσπέσιο κωλί της Ίνας. την Ίνα την είχα ξαναπάρει πριν κανά χρόνο περίπου στο τατοίου71, έκτοτε σκούρηνε το μαλλί της, αδυνάτισε και έκανε γυμναστική με αποτέλεσμα ο ήδη υπέροχος κώλος της να είναι ακόμα πιο πεταχτός, σφιχτός και "ατίθασος". Γενικά η κοπέλα έχει ένα σύνολο φωτιά!! Μικρό στηθάκι κοριτσίστικο, λεμονάκια, γλυκό πρόσωπο, γυμνασμένη κοιλιά και ωραία ίσια πόδια και όμορφα ακροδάχτυλα βαμμένα μαύρα. Πληρώνω το παράβολο για απλό, στα 40 και μπαίνω στο δωμάτιο. Η συνάντηση ήταν πετυχημένη, με την ίνα να επιδίδεται σε μια υπέροχη ποδομαλακία προς το πέος μου, σχετικά καλή πίπα, κάπως σύντομη είναι η αλήθεια και αρκετές στάσεις και συμμετοχή περιλάμβανε το κυρίως πιάτο... Λεπτομέρειες στην αυριανή κριτική...τώρα πάω να προσευχηθώ για να ξεπλύνω τις αμαρτίες μου... :grin: :grin: :priest: :priest: :priest: :priest:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Αμάρτησα για έναν γυναικείο κώλο!!! :grin: :grin: :grin: Αντί να είμαι εκκλησία και να συμμετέχω στα θεία Πάθη ενέδωσα στα δικά μου Πάθη και μετά από μια μεγάλη τσάρκα με το φίλο μου τον πρωθυπουργό το Μάκη, καταλήξαμε στο αριστοτέλους 5 όπου μαγεύτηκα με το θεσπέσιο κωλί της Ίνας. την Ίνα την είχα ξαναπάρει πριν κανά χρόνο περίπου στο τατοίου71, έκτοτε σκούρηνε το μαλλί της, αδυνάτισε και έκανε γυμναστική με αποτέλεσμα ο ήδη υπέροχος κώλος της να είναι ακόμα πιο πεταχτός, σφιχτός και "ατίθασος". Γενικά η κοπέλα έχει ένα σύνολο φωτιά!! Μικρό στηθάκι κοριτσίστικο, λεμονάκια, γλυκό πρόσωπο, γυμνασμένη κοιλιά και ωραία ίσια πόδια και όμορφα ακροδάχτυλα βαμμένα μαύρα. Πληρώνω το παράβολο για απλό, στα 40 και μπαίνω στο δωμάτιο. Η συνάντηση ήταν πετυχημένη, με την ίνα να επιδίδεται σε μια υπέροχη ποδομαλακία προς το πέος μου, σχετικά καλή πίπα, κάπως σύντομη είναι η αλήθεια και αρκετές στάσεις και συμμετοχή περιλάμβανε το κυρίως πιάτο... Λεπτομέρειες στην αυριανή κριτική...τώρα πάω να προσευχηθώ για να ξεπλύνω τις αμαρτίες μου... :grin: :grin: :priest: :priest: :priest: :priest:

Βλέπω έκανες άλλου τύπου περιφορά...! :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σε καταλαβαίνω αλίμονο...
Η αμαρτία πάντως άξιζε 100%...είναι μοναδικό θέαμα η ίνα στημένη στα 4 και να σου λέει ιταλικά βρωμόλογα... :rockon: :rockon: άσε που η τσάρκα είχε και απρόσμενες εκπλήξεις(ενημέρωση από το μάκη, εγώ βαριέμαι :grin:)
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Η αμαρτία πάντως άξιζε 100%...είναι μοναδικό θέαμα η ίνα στημένη στα 4 και να σου λέει ιταλικά βρωμόλογα... :rockon: :rockon: άσε που η τσάρκα είχε και απρόσμενες εκπλήξεις(ενημέρωση από το μάκη, εγώ βαριέμαι :grin:)
περιμενουμε με αγωνια τις δηλωσεις του μακη :grin: :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αμάρτησα για έναν γυναικείο κώλο!!! :grin: :grin: :grin: Αντί να είμαι εκκλησία και να συμμετέχω στα θεία Πάθη ενέδωσα στα δικά μου Πάθη και μετά από μια μεγάλη τσάρκα με το φίλο μου τον πρωθυπουργό το Μάκη, καταλήξαμε στο αριστοτέλους 5 όπου μαγεύτηκα με το θεσπέσιο κωλί της Ίνας. την Ίνα την είχα ξαναπάρει πριν κανά χρόνο περίπου στο τατοίου71, έκτοτε σκούρηνε το μαλλί της, αδυνάτισε και έκανε γυμναστική με αποτέλεσμα ο ήδη υπέροχος κώλος της να είναι ακόμα πιο πεταχτός, σφιχτός και "ατίθασος". Γενικά η κοπέλα έχει ένα σύνολο φωτιά!! Μικρό στηθάκι κοριτσίστικο, λεμονάκια, γλυκό πρόσωπο, γυμνασμένη κοιλιά και ωραία ίσια πόδια και όμορφα ακροδάχτυλα βαμμένα μαύρα. Πληρώνω το παράβολο για απλό, στα 40 και μπαίνω στο δωμάτιο. Η συνάντηση ήταν πετυχημένη, με την ίνα να επιδίδεται σε μια υπέροχη ποδομαλακία προς το πέος μου, σχετικά καλή πίπα, κάπως σύντομη είναι η αλήθεια και αρκετές στάσεις και συμμετοχή περιλάμβανε το κυρίως πιάτο... Λεπτομέρειες στην αυριανή κριτική...τώρα πάω να προσευχηθώ για να ξεπλύνω τις αμαρτίες μου... :grin: :grin: :priest: :priest: :priest: :priest:
δικε μου σημερα επρεπε να εχεις υπο μαλης το οπλο σου  :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
επιβεβαιώνω τα γραφόμενα του λαγού....υπομονή,μέχρι αύριο για να αναρτηθούν τα τεκτενόμενα της σημερινής τσάρκας :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom