Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Marina_F104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
60
Like
0
Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λόγια μωρο...χαίρομαι που περασες ωραία κ προσωπικά που πέρασα κ εγω εξίσου ωραία  ;) ;)
Εργασία και χαρά που λέμε...κάπως έτσι  :cheesy: :cheesy: ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν θα γινω καλα ρε ??

θα σας φτειαξω και τους δυο (τον καθενα στον υομεα του.)

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λόγια μωρο...χαίρομαι που περασες ωραία κ προσωπικά που πέρασα κ εγω εξίσου ωραία  ;) ;)
Εργασία και χαρά που λέμε...κάπως έτσι  :cheesy: :cheesy: ;)
καλησπερα μαρινα με τα υπεροχα καπουλια :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Οοοοο καλησπέρα και σε σένα που δεν ξέρω επειδή δεν σε έχω δει τι έχεις υπέροχο για να σου πω και εγω...αλλα και πάλι καλησπέρα !!! :P :-*
θα μαθεις λιαν συντόμως τι υπέροχο εχω πανω μου ;) ;) 
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Κορμάρα το Μαρινάκι. Εύγε κοριτσάρα μου!  :rockon: :rockon:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Αναμενουμε λοιπόν  ;) ;) Άντε και αν είσαι πολύ καλός θα σου γράψω και κριτική  :P :cheesy: ;)
Χαχαχαχα
αν ειναι να μου γραψεις και κριτικη τωρα θα ερθω τρεχοντας θα παρω σβαρνα ολη την πειραιως και ολη την 3ης σεπτεμβριου με το μποξερακι :grin: :grin:δεν θα χασω ουτε δευτερολεπτο
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Άρτει αφιχθείς από Χίο για την Πασχαλινή μου άδεια και ο δρόμος μου με έβγαλε στον αμαρτωλό δρόμο της Φυλής και συγκεκριμένα στο σοκάκι που είναι το 104. Δτόχος μου η Μαρίνα, η μελαχροινή, μεσογειακή σέξυ κούκλα. Πρόκειται για ένα πολύ γλύκο και σέξυ κορίτσι, με καμπύλες(love handles ) φοβερή περιφέρεια, φυσικό στηθάκι 2άρι, πονηρό και εκφραστικό πρόσωπο, με ένα σκουλαρίκι πάνω από το χείλος, και περιποιημένα πάνω κ κάτω άκρα. Στα της κλινοπάλης πάίρνει άριστα. Φοβερό στοματικό με σάλια, διαρκές, βαθύ, ασχολήθηκε με τη γύρω περιοχή, ρουφώντας, τραβώντας κ γλείφοντας, πεντακάθαρο αιδοίο, ασχολήθηκα αρκετά μαζί του, ωραία κλειτορίδα...αρκετές στάσεις στο ρεπερτόριο, με πολύ καλή συμμετοχή, σε gfe ρυθμούς με ματιές με βρωμόλογα που κ που με φυσική κατάληξη μια πολύ δυνατή εκτόνωση. αξίζει να σημειωθεί το πολύ καλό social, με ενδιαφέροντα στη μουσική, για σπουδές κλπ...΄Ξεκίνησε δυναμικά η άδεια και τη συστήνω ανεπιφύλακτα για όσους θέλουν μια μεσογειακή τσαχπίνα γυναίκα με όρεξη και γούστο στο κρεβάτι!!! θα ακολουθήσει κ κριτική...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Marina_F104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
60
Like
0
:grin: :grin:βρε μαρινακι γιατι δεν βαζεις καμια φωτογραφια στο σιτε του studio που να μας δειχνεις  τα βυζακια σου η το νινακι σου.επαγγελματικη εννοώ ;) ;)

Γιατι κάποια πράγματα μωρο μου καλυτερα να μένουν στην φαντασία  ;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
καλα και μ.παρασκευη ανοιχτα  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom