Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Σημερα το πρωι...
Αριστοτελους 5!
Αλεξανδρα...λεπτος σωματοτυπος,ψιλοσυμπαθητικη φατσα αλλα ως εκει!
Απο αυτες που συνανταει κανεις στα μπουρδελα!
ομορφουλα, τσιγγανουλα αλλα σχετικα καθαρη γυναικα,οταν κατεβαινει απο τους κοθορνους κονταινει επικινδυνα,δειχνει καλο παιδι και το παλευει μεσα,μετρια απο τεχνικης πλευρας.γενικα αδιαφορη...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
ομορφουλα, τσιγγανουλα αλλα σχετικα καθαρη γυναικα,οταν κατεβαινει απο τους κοθορνους κονταινει επικινδυνα,δειχνει καλο παιδι και το παλευει μεσα,μετρια απο τεχνικης πλευρας.γενικα αδιαφορη...

δεν αξίζει μια, αναιδής και βαρεμένη. Κακός συνδυασμός.
Η Αριστοτέλους 5 είναι κατ' ευφημισμόν μόνο στούντιο, ντέλο του κερατά...κι ακόμη χειρότερα.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Last but not least Κατερινα....
Ειχα να την δω καιρο και δεν θυμομουν οτι τα  :tits2: της ειναι τοσο μεγαλα!!
Πρεπει να εχει τα μεγαλυτερα μεμε που εχω δει σε γυναικα(απο αυτες που βλεπονται για αυτο δεν αναφερω την

Μεγαλύτερα από της Αλεξάνδρας (Πειραιώς, λ. Αθηνών, Ιεροφάντων);
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Πως θα γίνει να βάλετε στην ίδια βάρδια Πειραιώς-Ιεροφάντων κλπ.

Αλεξάνδρα + Alice ?

Να μας πνίξουν στα βυζιά τους;;;;;
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0
[move] :) :) :)   01/05    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Χριστίνα - Nαταλι
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Άννα - Άννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Σαμπρινα - Ιρενα/Τζούλια - Τζουλια/Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα/Σαμπρίνα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο -Μόνικα - Ν.Άφιξη

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  02/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Σαμπρινα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Nαταλυ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Σαμπρινα/Μελινα - Τζουλια - Τζουλια
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ιρενα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Χριστινα/Μονικα - Χριστινα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.191
Like
3.105
Πόντοι
506
Πεμπτη στο Βριλησσου 42  :-*  Παολα + Αλεξια. Φριντα + Νατασσα. Σαμανθα + Μαργκω.  :-* :-* :-*
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Ήταν απόγεμα, έχω περάσει μια ζεστή μέρα γραφειακής κατάστασης στον 6ο, με τον ήλιο να βαράει ανελέητα τα μπετά...η κοπελίτσα στην υποδοχή λόγω ζέστης κι η άλλη παραπίσω με τους βύζους μου έχουν προκαλέσει έναν ίλιγγο. Ζέστη, ίλιγγος και η φαγούρα του 50άρικου με στέλνουν στο μαγαζί του Ιεροφάντη.
Η κατάσταση του παρκαρίσματος ιδανική. Αν και dodgy η περιοχή, επιλέγω ασφαλή θέση έμπροσθεν ανοικτού συνεργείου.
Καθαρό το αμάξι, ''βρώμικη'' διάθεση, εξάσφαιρο στο παντελόνι, διπλοτούρμπινο και η εικόνα ενός ζεύγους ζουμερών βύζων με ιντριγγάρει...!
Ανεβαίνω, η υπηρεσία με τα ευγενοτσατσοκατινίστικα που δε με χαλάνε πια.
Παρουσίαση σε live .ppt η Νάντια που παρόλες τις παροτρύνσεις της υπηρεσίας έφαγε το άκυρον Χ.
Αναμονή λίγων δευτερολέπτων και σκάει Άλις.
Ισπανολβανίς με ίσως το πιο σφιχτό κωλί και βυζί νατουράλε σπάρκλινγκ. Φάτσα δεν το συζητώ, καμμία σχέση με το υπόλοιπο. Ξυπνήσανε μνήμες της Γυμναστικής Ακαδημίας, στο ΤΕΦΑΑ.
Eίμαι θετικός και ζητώ καθρέφτες, το θέαμα από τα βυζιά που λικνίζονται με την αδρανιακή διεύθυνση είναι πλέον μονόδρομος.
-Τα προγράμματα είναι...
-Καθρέφτες αντικρυστούς έχεις;
-Έχω εδώ.
Μπαίνω και αυτό που με φτιάχνει με τους αντικρυστούς καθρέφτες εις διπλούν είναι ότι η εικόνα σου απειρίζεται. Όταν δε είναι αντικρυστοί έτσι ο ένας απέναντι από τον άλλον, ενισχύεται η μπρος/ πίσω εικόνα και βλέπω πως μπαίνει και τι αποτέλεσμα έχει ταυτόχρονα. (Καμαρώνω κι εμένα)
Σε γενικές γραμμές, πολύ καλό και φιλικό κορίτσι, φιλότιμο μέχρι εκεί που δεν παίρνει, κάνει την πλακίτσα της και γουστάρει.
Δεν άντεξα για πολλά πολλά, πίπα + πισωκολλητό (αρκετό και δυνατό και γρήγορες στροφές) κρατώντας όλες τις στιγμές τις βυζάρες στις χούφτες μου και με συνεχόμενο πυγοράπισμα.
Εξαιρετική εμπειρία που θα επαναληφθεί.
(Αν είχε πρόσωπο που να ανταποκρίνεται στο σώμα τα πράγματα θα ήταν πολύ δυσκολότερα
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
ALIONA[/size]
:tits2: :tits2: :tits2:

 
   
:fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
παρεπιπτόντως, μήπως έχεις κάνει περατζάδα από Καρέα;
τι γίνεται η ταβέρνα;
έχει έρθει καμμιά σερβιτόρα ή είναι η λάντζα που σερβίρει κιόλας;

το Καρέα 30 είναι ανοιχτό μόνο απο της 12 το βραδυ με Σάρα

ο σερβιτόρος μου είπε οτι σύντομα αναμένεται και Τζίνα αλλά δεν τον πιστεύω !!!!!! 
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
ευχαριστώ για την ενημέρωση...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470


Άρτει αφιχθείς από Χίο για την Πασχαλινή μου άδεια και ο δρόμος μου με έβγαλε στον αμαρτωλό δρόμο της Φυλής και συγκεκριμένα στο σοκάκι που είναι το 104. Δτόχος μου η Μαρίνα, η μελαχροινή, μεσογειακή σέξυ κούκλα. Πρόκειται για ένα πολύ γλύκο και σέξυ κορίτσι, με καμπύλες(love handles ) φοβερή περιφέρεια, φυσικό στηθάκι 2άρι, πονηρό και εκφραστικό πρόσωπο, με ένα σκουλαρίκι πάνω από το χείλος, και περιποιημένα πάνω κ κάτω άκρα. Στα της κλινοπάλης πάίρνει άριστα. Φοβερό στοματικό με σάλια, διαρκές, βαθύ, ασχολήθηκε με τη γύρω περιοχή, ρουφώντας, τραβώντας κ γλείφοντας, πεντακάθαρο αιδοίο, ασχολήθηκα αρκετά μαζί του, ωραία κλειτορίδα...αρκετές στάσεις στο ρεπερτόριο, με πολύ καλή συμμετοχή, σε gfe ρυθμούς με ματιές με βρωμόλογα που κ που με φυσική κατάληξη μια πολύ δυνατή εκτόνωση. αξίζει να σημειωθεί το πολύ καλό social, με ενδιαφέροντα στη μουσική, για σπουδές κλπ...΄Ξεκίνησε δυναμικά η άδεια και τη συστήνω ανεπιφύλακτα για όσους θέλουν μια μεσογειακή τσαχπίνα γυναίκα με όρεξη και γούστο στο κρεβάτι!!! θα ακολουθήσει κ κριτική...

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom