Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Όπως είχε πει πριν δυο χρόνια και μια άλλη της Πενταδας , Αφού δεν τον έχω τον κωλο τι το θέλω το πρωκτικο η πουτανα :))
Το ακριβως αντιθετο εννοουσα Μωρο μου!
Μαλλον δεν μου πετυχε η ελευθερη μεταφραση.. :cheesy:
Η Μαρια το δουλευει ¨αβιαστα,αβαδιστα κλπ¨ το πρωκτικο!
Δεν της το ειχα η αληθεια ειναι!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ohhhh αυτο είναι πολυ ευχάριστο τότε :))
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Yπάρχει κάποιος που να έχει δοκιμάσει την Elektra στο Alien girls?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Περιφερόμενος στα συνουσιουργεία της οδού Θησέως στην Καλλιθέα, κατέληξα στο κτίριο με αριθμό 40.

Βοηθός ηλικιωμένη κυρία, συμπαθητική, αλλοδαπή, διοπτροφόρος.
Ντεφιλέ από τέσσερις συνουσιουργούς - σπερματοδέκτες, νεαρές, αλλοδαπές, μειδιούσες.
Οι τρεις ήταν μελαχρινές με την Αρτέμιδα να ξεχωρίζει.

Επέλεξα την ξανθοτάτη εκ φύσεως Σοφία, Ρουμάνα κατά δήλωση.
Αβρή, απαλή, τρυφερή, λεπτοκαμωμένη, κομψή, με ευγενικούς και λεπτούς τρόπους.

Στο δωμάτιο συνουσιών, αναμένοντας την έλευση του νεαρού θήλεος, περιέστρεψα τον ηλεκτρικό αυξομειωτή φωτισμού στη θέση μέγιστης ισχύος, ώστε να μπορώ να παρατηρώ τις ανατομικές και χρωματικές λεπτομέρειες της φύσης του.

Κατά την έναρξη των περιπτύξεων με την αντισυνουσιαζομένη, σκεφτόμουν ότι η καλή ζωή είναι αυτή που εμπνέεται από την Αγάπη και καθοδηγείται από τη Γνώση, ότι συνουσία με πόρνη είναι αυτοσκοπός, και ότι η συνουσία είναι μέσον και όχι αυτοσκοπός μόνον όταν λειτουργεί για την ολοκλήρωση της σχέσης ενός ζεύγους εραστών.
Σταμάτησα αυτές τις αντιπαραγωγικές σκέψεις που με απομάκρυναν από την ψυχολογία που χρειαζόμουν για την επερχόμενη επί χρήμασι συνουσία και συγκεντρώθηκα σε σκέψεις σαρκικού περιεχομένου.

Με τη Σοφία είχα συνουσιασθεί παλαιότερα με επεισοδιακό τρόπο, όταν είχε διαρραγεί με κρότο η περικαυλίδα εντός του κόλπου της κι ενώ ευρισκόμουν σε κατάσταση μέθης και υπερστύσης σε επίπεδο πριαπισμού…
Αυτή τη φορά ο κόλπος της και το αιδοίο της ήταν πιο ευρύχωρα και δουλεμένα…

Το αιδοίο της Σοφίας είναι ευειδές ανοικτό καφέ, πιο σκούρο σε σύγκριση με τις ροζ πρωκτογεννητικές περιοχές άλλων ξανθών θηλέων.

Οι μαστοί της δεν είναι πληθωρικοί, είναι μάλλον κομψοί αν και περιορισμένοι, με μικρές ροζ θηλές.

Ενώ είχα ανακλιθεί μακάριος στον ώμο της σε θέση πλάγια και παρατηρούσα στον καθρέπτη τα γεννητικά μας όργανα να διεισδύουν αργά και βαθειά το ένα στο άλλο, στο νου ήρθε η σκέψη ότι αυτή η διέγερση προερχόταν αποκλειστικά από το κάτω μέρος του σώματος, ήταν ακούσια. Ο ψυχολογικός σύντροφος αυτής της διέγερσης ήταν η Λαγνεία και η Ηδονή.
Η στύση άρχισε να φεύγει.
Η Σοφία αντέδρασε και με επανέφερε, δίνοντας στον αριστερό καρπό της μια χορευτική στάση, όπως οι χορεύτριες μπαλέτου όταν φέρνουν τα χέρια κοντά στο στήθος με τα δάκτυλα σε έκταση.
Τα δάκτυλα των χειρών της Σοφίας είναι εκπάγλου καλλονής.

Άγγιζα τη ξανθή και γαλανή κεφαλή της, που είχε τα ίδια χρώματα με τις κεφαλές των θηλέων της οικογενείας μου και σκεφτόμουν ότι θέλω γυναίκες διαφορετικές από τη μητέρα μου και τις ξαδέρφες μου, θέλω έκφυλες γυναίκες, θέλω γυναίκες που να μπορούν να εκφυλιστούν ευχάριστα και εύκολα.
Η στύση άρχισε να φεύγει πάλι.
Η Σοφία αντέδρασε και με επανέφερε, με ένα επίμονο, βαθύτατο βλέμμα, που διείσδυσε μέχρι το βάθος του κρανίου μου.

Παρατηρούσα την καλλίπυγο Σοφία να με επιδαψιλεύει γυμνή, με αφοσίωση και προσήλωση.
Η λευκότατη σάρκα της, τα αρμονικά δεμένα με το σώμα άκρα της, μου έφεραν στο νου ότι γεννιόμαστε γυμνοί και μόνοι, τελευτούμε γυμνοί και μόνοι, συνουσιαζόμαστε γυμνοί και συνήθως μόνοι.
Με τα επί χρήμασι θήλεα συνουσιαζόμαστε πάντα μόνοι. Για το λόγο αυτό ακόμη και μετά από επάλληλες επί χρήμασι συνουσίες νιώθουμε κενό.  
Νιώθουμε κενό γιατί αυτό που χρειαζόμαστε μετά από ένα αχαλίνωτο ξεπάτωμα, είναι μερικά λογάκια, που συνήθως δεν τα ακούμε ή δεν τα λέμε…
Η στύση άρχισε να φεύγει πάλι.
Η Σοφία με επανέφερε με εγκάρδιο χαμόγελο και με εντατικό πεοθηλασμό.

Άγγιζα τα χείλη της με τα δικά μου, ένιωθα το σφυγμό της, τις συσπάσεις της, την ανάσα της μέσα στην ανάσα μου, τη μικρή αμηχανία της, την ασυναίσθητη συστολή της γυναικείας φύσης της.
Ο νους πήγε στο ότι υπάρχουν πολλές μορφές Αγάπης, κάποια από αυτές τις μορφές διακατέχει τώρα τη Σοφία για εμένα, και κάποια άλλη μορφή Αγάπης διακατέχει εμένα για τη Σοφία.
Άλλη η Αγάπη που νιώθουμε για τη μαμά μας, άλλη για το φίλο μας, άλλη για την πόρνη μας…
Μετά σκέφτηκα ότι όλες οι μορφές Αγάπης είναι ιδιοτελείς και υστερόβουλες.
Η στύση άρχισε να φεύγει πάλι.
Η Σοφία εγκατέλειψε το προσωπείο του Οίστρου το οποίο άλλωστε δεν την κολακεύει, με κοίταξε με όσο μπορούσε πιο ανεπιτήδευτο ύφος και είπε «αγάπι μου».
Γράφω «αγάπι μου» και όχι «αγάπιμου», γιατί θεωρώ ότι ούσα Ευρωπαία, είναι σε θέση να διαχειριστεί το «μου» ως διακριτή λέξη από την «αγάπι».
Το «αγάπιμου» το ακούω από Ασιάτισσες και Αφρικανές. Ειδικά οι δεύτερες, το προφέρουν και ως «αγκάπιμου».

Ανταλλάξαμε λίγα υγρά. Κάμποσα κύτταρά της ήταν μέσα μου, κάμποσα δικά μου μέσα της…

Εν μέσω αυτών των ανώμαλων και ελαττωματικών σκέψεων κι έχοντας μπλεγμένα τα χείλια μας και τις ανάσες μας, επήλθε ο οργασμός.
Η Σοφία εισέπνευσε βαθειά το μικρό βογγητό που άφησα.

Μετά από σχεδόν ημίωρη κλινοπάλη, με το πέος να έχει συμπεριφορά τραμπάλας, η Σοφία απέδωσε το «τέλος καλό όλα καλά» με το δικό της χαριτωμένο τρόπο: «αφού το τέλος ήταν καλό, όλα όσα κάναμε ήταν καλά…».

Προσπάθησα να τακτοποιήσω την ηθική αταξία των τρυφερών, στοργικών αισθημάτων από τη μια μεριά και των φιλήδονων αισθημάτων από την άλλη, θυμούμενος έναν φίλο που είχε συνάψει μια πουτσοκατάσταση στο χώρο εργασίας του με νεαρή συνάδελφό του.
Επί μήνες, εκείνη τον πεοθήλαζε καθ’ εκάστην, στο χώρο εργασίας.
Μετά από κάθε σπερματέγχυση, η νεαρά ξεσπούσε σε κλάματα.
Αυτή η σκέψη όξυνε αντί να αμβλύνει την ηθική αταξία στο κεφάλι μου.

Οι προφητείες των Μάγια και άλλες γραφές προβλέπουν ότι το τέλος του κόσμου είναι φέτος.
Για μένα το τέλος του κόσμου θα είναι αν πάψω να έχω στύση ενώ θα ποθώ τα θήλεα.
Πιθανολογώ λοιπόν ότι φέτος θα πάψει η στύση σε όλους τους άρρενες κι αυτό θα είναι το τέλος του κόσμου.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Γιατι δεν γράψατε ως κριτική την εμπειρία σας?  :think:

Τα κείμενα σας είναι πάντα απολαυστικά.. Ειλικρινά.

(α βλέπω με πρόλαβαν οι εξελίξεις...)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Γιατι δεν γράψατε ως κριτική την εμπειρία σας?  :think:

Τα κείμενα σας είναι πάντα απολαυστικά.. Ειλικρινά.

(α βλέπω με πρόλαβαν οι εξελίξεις...)

Ορίστε:
Σας ευχαριστώ για τα λόγια σας.

Τι εννοείτε με το "...(α βλέπω με πρόλαβαν οι εξελίξεις...)"?
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Ορίστε:
Σας ευχαριστώ για τα λόγια σας.

Τι εννοείτε με το "...(α βλέπω με πρόλαβαν οι εξελίξεις...)"?

είδα ότι μόλις αναρτήθηκε η κριτική (γιαυτο είπα)

Πάρα πολύ καλή. Ειδικά ο επίλογος.
Νομίζω πως η απώλεια μικρών ηδονών σιγά σιγά απο τη ζωή μας, είναι αναπόφευκτο αποτέλεσμα στο πέρασμα του χρόνου...Απλά ελπίζουμε σε παρατάσεις...
 

monika 12

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
[size=20pt]Monika[/size]

 
   
 
    [size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 16/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]/Σουεντη - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/b[/URL]]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Σονια/www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - Καρολινα/www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρομινα - www.kassandras4c.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/url] - Κλαουντια
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Ιρενα - Ρομινα/www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Βερονικα[/URL]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/elena]Ελενα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sonia]Σονια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Νεα αφιξη - Νεα αφιξη - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/marilena]Μαριλενα/Αρτεμις[/url] - www.thiseos40.com/marilena]Μαριλενα/Αρτεμις[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Ξερει κανεις τι παιζει στο Λουκιανου 20; Ξερω οτι εχει ωριμες αλλα αξιζει απο υπηρεσιες;
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
SPEED για σένα ,,, ηλικιακό γκρουπ που θα σε ενδιαφέρει.

Γειά σου!
Σε ευχαριστώ για την επίσκεψη σου.
Το όνομα μου είναι
Βίκη
Θέλεις να με γνωρίσεις; Πάρε τώρα στο
**********
[glow=red,2,300]Είμαι 2012 χρονών.[/glow]

http://www.*****.com/lady/1394

Τώρα είναι στο χέρι σου ...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
...Φαραώ;...
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
παιδια αυριο, την τριτη, 17:00-23:00 κανω την τελευταια βαρδια στην Φραντζη 47 και μετα ξανα τον Απριλη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: φιλια σε ολους :-* :tits2:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 17/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια/Βερονικα[/URL]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexia-ru]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url]/Ειρηνη - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/b[/URL]]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα/Τζουλια[/url] - Σονια/www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρομινα - Σουεντη - Καρολινα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Ιρενα - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Ιζαμπελα[/URL]

Βριλησου 60(κατω): Ξενια - www.vrilissou60-kato.com/sonia]Σονια[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sara]Σαρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): ? - Ξενια - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ελενα/Μαριλενα/Αρτεμις[/url] - www.thiseos40.com/marilena]Μαριλενα/Εφη[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom