Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
στο συγγεκριμενο στουντιο αν κ ειναι οφ τοπικ πηγαινα παλια ,πολλοι πληρωμενοι απο δω μεσα κ ατομα που θελουν να γαμουν τζαμπα γραφουν τα καλυτερα , εγω εχω εντελος αντιθετη γνωμη για αυτο το στουντιο...
Πες τα ρε μεγάλε...Σιγά σιγά βρίσκω όλο κ περισσότερους συνειδητοποιημένους εδω μέσα με την ίδια άποψη για το συγκεκριμένο μαγαζί...Δε λέω περισσότερα για να μην πλατιάσουμε,μιας κ είμαστε στη σελίδα με τις ενημερώσεις για τα μπουρδέλα...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ααααα κατάλαβα...Είναι σαν αυτές στο στούντιο στο 104 που πρέπει να πας καμιά 10αριά φορές για να σε ευχαριστήσουν με τις υπηρεσίες τους...


κατσε λιγο μωρο γιατι σορρυ που θα στο πω νομιζω οτι λες μαλακιες ;)

εχεις 2 εμπειριες με εμας.................

την 1η φορα ερχεσαι για πρωτη φορα με την Νεφελη και της βαζεις συμμετοχη 9
τα λεω σωστα?
αυτος ειναι και ο τιτλος της κριτικης σου
"Νεφέλη:να σε κάνει να περάσεις καλά θέλει..."

την 2η φορα και την πιο προσφατη πας με την Ελενη
της βαζεις συμμετοχη 7
τιτλος κριτικης
"Ελένη...δεν την περίμενα έτσι..."
μεχρι εδω καλα?
η κοπελα μεσα στο δωματιο σου αλλαζει 5 στασεις, σε γλυφει κτλ κτλ
την δουλεια της πανω κατω σωστα την εκανε, τωρα αν δεν περασες εσυ καλα δεν φταιει αυτη
φταις εσυ που πριν απο λιγο ειχες ηδη παει σε μπουρδελο της περιοχης και ειχες ηδη τελιωσει
ετσι δεν ειναι?
εστι δεν ξεκινας την κριτικη σου με την Ελένη?
"Μετά από μία άκρως επιτυχημένη συνεύρεση στη Φωκαίας,είπα να κλείσω τη βραδιά μου με μια επίσκεψη στο χιλιοτραγουδισμένο αυτό studio..."
υπαρχει αλλωστε και η κριτικη σου για το αλλο μαγαζι με τις ιδιες ημερομηνιες και τις ιδιες ωρες και βαρδιες επισκεψεις
τωρα συγνωμη αν περνεις 2 μαγαζια σβαρνα το ενα πισω απο το αλλο και 20αρης να εισαι γεματος τεστοστερονη συγουρα στην 2η κοπελα ΔΕΝ προκειτε να περασεις καλα
σωστα?

οποτε ειναι τελειος ακυρο και ανευθυνο το σχολιο σου στο οποιο εκανα παραθεση
και αν θελεις και την συμβουλη μου, δοκιμασε οποιαδηποτε κοπελα θες απο το στουντιο αλλα να εισαι νορμαλ και οχι χυμενος απο πριν
οχι τιποτα αλλο, αλλα θα εισαι και ξεκουραστος γιατι με την Ελενη στην κριτικη σου ολο παραπονα οτι ενιωθες κουρασμενος εκανες
ε πώς να μην εισαι κουρασμενος οταν πηγες στην Ελενη σαν στημενη λεμονοκουπα?

στο συγγεκριμενο στουντιο αν κ ειναι οφ τοπικ πηγαινα παλια ,πολλοι πληρωμενοι απο δω μεσα κ ατομα που θελουν να γαμουν τζαμπα γραφουν τα καλυτερα , εγω εχω εντελος αντιθετη γνωμη για αυτο το στουντιο...

οταν θα βρεις ιεροδουλη που θα πληρωνει πελατες της ή θα γαμιεται τζαμπα ελα να μου την δηξεις και σε μενα να την μουτζωσω κυριε σπίλμπεργκ
θαθελες αλλα δεν και ουτε προκειτε ;)

Πες τα ρε μεγάλε...Σιγά σιγά βρίσκω όλο κ περισσότερους συνειδητοποιημένους εδω μέσα με την ίδια άποψη για το συγκεκριμένο μαγαζί...Δε λέω περισσότερα για να μην πλατιάσουμε,μιας κ είμαστε στη σελίδα με τις ενημερώσεις για τα μπουρδέλα...

αμα μαζευτειτε πολλοι να ανοιξετε και συλλογο ολοι εσεις οι συνειδητοποιημενοι με την ιδια αποψη για το studio ;)


 

Επισκέπτης
την 2η φορα και την πιο προσφατη πας με την Ελενη
της βαζεις συμμετοχη 7
τιτλος κριτικης
"Ελένη...δεν την περίμενα έτσι..."
μεχρι εδω καλα?
η κοπελα μεσα στο δωματιο σου αλλαζει 5 στασεις, σε γλυφει κτλ κτλ
την δουλεια της πανω κατω σωστα την εκανε, τωρα αν δεν περασες εσυ καλα δεν φταιει αυτη
φταις εσυ που πριν απο λιγο ειχες ηδη παει σε μπουρδελο της περιοχης και ειχες ηδη τελιωσει
ετσι δεν ειναι?
Κάτσε γιατί διαβάζοντας την κριτική εγώ άλλο κατάλαβα. Ότι οι 5 εναλλαγές στάσεων δεν έγιναν προς χάριν απόλαυσης αλλά επειδή η κοπελιά κουραζότανε ή για κάποιο λόγο δεν βολευότανε με αποτέλεσμα να τοποθετεί το σώμα της έτσι ούτως ώστε να μην μπορεί ο συναγωνιστής ούτε να γλείψει (υπηρεσία για την οποία πλήρωσε) αλλά ούτε να γαμήσει καλά, καλά.
Δεν ξέρω αν έχει δίκιο, δεν ήμουν και στο δωμάτιο στην τελική, αλλά μην παραφράζουμε και τα λόγια του άλλου κατά το δοκούν!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 11/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 3(πανω): Ρωξανη - Ρωξανη/Καρμεν - www.kassandras3-pano.com/misel]Μισελ[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα/Νεα αφιξη - www.kassandras4-kato.com/misel]Μισελ/Ρανια[/URL] - Μαρια Ψηλη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αλεξια (Ρωσιδα) - Νταιανα - Βερονικα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα  - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Νεα[/URL] αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - Νεα αφιξη - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - Μελινα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/zoi]Ζωη/Αντριανα/Εφη/Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Ζωη[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
στο συγγεκριμενο στουντιο αν κ ειναι οφ τοπικ πηγαινα παλια ,πολλοι πληρωμενοι απο δω μεσα κ ατομα που θελουν να γαμουν τζαμπα γραφουν τα καλυτερα , εγω εχω εντελος αντιθετη γνωμη για αυτο το στουντιο...
Επιτέλους και κάποιος που καταλαβαίνει τι γίνεται. Να σε καλά συνάδελφε, γιατί έχω βαρεθεί να τα λέω.  :rockon:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Πες τα ρε μεγάλε...Σιγά σιγά βρίσκω όλο κ περισσότερους συνειδητοποιημένους εδω μέσα με την ίδια άποψη για το συγκεκριμένο μαγαζί...Δε λέω περισσότερα για να μην πλατιάσουμε,μιας κ είμαστε στη σελίδα με τις ενημερώσεις για τα μπουρδέλα...
Μαζί σου φίλε,  :rockon: :rockon:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Περατζάδα τεραστίων διαστάσεων χτες το βράδυ. Επειδή η μνήμη ατονεί προϊούσης της ηλικίας θα προσπαθήσω να αναφερθώ σε αυτά που θυμάμαι ή μου έκαναν εντύπωση
- Αριστομένους 72 η Νατάσα, αυτό το πιπινάκι πάντα πάω με προοπτική να το σκίσω και κάθε φορά κάτι με αποτρέπει. Πάντως κάνει με 80 ευρώ φουλ. 60 ευρώ ποδολαγνεία, 80 πρωκτικό. Έχει και μια καλή κριτική.
- Κωνσταντινουπόλεως 132 κουβανέζα Σάρα. Μόλις έγραψε κριτική ο caymans.
- Κωνσταντινουπόλεως 94 η Μαρία, φάλαινα με φουλ πρόγραμμα στα 40 ευρώ.
- Κωνσταντινουπόλεως 92α το κάτω, Χριστίνα και Μιλένα. Απαραδεκτη η συμπεριφορά της τροφαντής Χριστίνας που το έπαιζε φουλ ερωτική στην πασαρέλα. Η τσατσά μου είχε πει ότι έχει δύο κοπέλες. Όταν είπα στη Χριστίνα ότι θέλω να δω και τη δεύτερη κοπέλα μου είπε ότι η άλλη κοπέλα φεύγει. Πήγα λοιπόν κι εγώ να φύγω και βγαίνει η τσατσά και μου λέει δεν θα δεις και την άλλη κοπέλα; Της λέω μα αφού φεύγει. Τότε η τσατσά και η δεύετρη κοπέλα ξέχεσαν τη Χριστίνα γιατί κατάλαβαν τι έπαιξε. Φαντάσου τι απάτη θα είναι στο δωμάτιο...
- Oasis Ελ. Βενιζέλου 79 η Ναταλί και η Ελένη. Ναταλί ωραίο γκομενάκι με indie λουκ. Ελένη, αλβανοφατσάκι με απίστευτο σώμα, πολύ σγουρά ξανθά μαλλιά.
- Θησέως 35 Χριστίνα και Αφροδίτη. Δυνατό κομμάτι η Χριστίνα, ρωσιδόφατσα.
- Καρέα 30 ένα καχεκτικό μελαχρινό γλυκούλι κοριτσάκι. Δεν μου είπαν όνομα αλλά κάπου το έχω ξαναπετύχει. Με 60 ευρώ αρχική τιμή για 10 λεπτά πρόγραμμα, δεν θα πάρουμε.
- Μπουζιάνη 2 Έμιλη και ξανθιά Σαμάνθα, αδιάφορες κατ' εμέ. Ωραιότατος χώρος.
- Εφέσσου 11 η Ελβίρα.
- Βουλιαγμένης 83 η Μαριέττα, μιλφόνι με κόμωση για κουμ καν. Κυρία.
- Πειραιώς 193 η Νικόλ, μελαχρινό αδιάφορο κοριτσάκι. Άκαμπτη τσατσά πρώην φυλής 104.
- Βούρβαχη η Ραμόνα, συμπαθητικό πιπινάκι.
- Αριστοτέλους 5 φοβερός παρακμιακός χώρος πρώην μπαρ, δύο κοπέλες, ξανθιές η Μόνικα και το άλλο όνομα δεν το πιασα. Όχι κάτι ιδαίτερο. Φοβερή λατινοαμερικάνα χοντρή τσατσά που μου έδειχνε τις κοπέλες και μου χάιδευε τα παπάρια. Χαχαχα.
- Αριστοτέλους 6 η Λάουρα, ξανθό μιλφ.

Όλα αυτά μεταξύ 8μμ - 9.30μμ
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
heellover, ντελιβερας εισαι? Ποτε προλαβες το γυρο της αθηνας? 8:00-9:30
Καλλιθεα-κεντρο-κεραμεικος...
Ωραιος! Μακαρι και εγω να μπορουσα τετοιες τσαρκες.
Αλλα βαριεμαι... :headbang:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κάτσε γιατί διαβάζοντας την κριτική εγώ άλλο κατάλαβα. Ότι οι 5 εναλλαγές στάσεων δεν έγιναν προς χάριν απόλαυσης αλλά επειδή η κοπελιά κουραζότανε ή για κάποιο λόγο δεν βολευότανε με αποτέλεσμα να τοποθετεί το σώμα της έτσι ούτως ώστε να μην μπορεί ο συναγωνιστής ούτε να γλείψει (υπηρεσία για την οποία πλήρωσε) αλλά ούτε να γαμήσει καλά, καλά.
Δεν ξέρω αν έχει δίκιο, δεν ήμουν και στο δωμάτιο στην τελική, αλλά μην παραφράζουμε και τα λόγια του άλλου κατά το δοκούν!

ουτε εδω ειμουνα ;)
απο ολη την παραθεση εκει πιαστηκες?
ελα μωρε λογικα παρτο, γινετε καποια να ειναι κουρασμενη και να αλλαξει 5 στασεις?
εσυ οταν εισαι κουρασμενος θα κανεις σεξ σε 5 στασεις ή θα τελιωσεις εκει που αρχισες?

Επιτέλους και κάποιος που καταλαβαίνει τι γίνεται. Να σε καλά συνάδελφε, γιατί έχω βαρεθεί να τα λέω.  :rockon:

κοιτα ο μεσος Ελληνας ειναι πια ανοιχτο βιβλιο πως σκεφτεται και πως αντιδρα
αγοραζει ο γειτονας του καινουργο αμαξι και απο μεσα του σκαει απο το κακο του
βλεπει στο δρομο εναν αλλο αντρα με ωραια γυναικα αμεσως ή κερατα θα τον βγαλει ή gay
κανει login στο bourdela και βλεπει οτι 5-10-15 αλλοι γραφουν οτι περνανε καλα σε ενα χωρο, και αμεσως βγαζει το συμπερασμα οτι κατι κρυβετε απο πισω
ομορφη χωρα η Ελλαδα δεν λεω, με κακοψηχους κατοικους ομως  :cheesy:

 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια [/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/tzeni]Τζενη [/url]+ Εβελινα
11 - 8 : www.studio40-gr.com/aliki]Αλικη[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Ντιάνα
5 - 11 : Καρμεν + Βικυ
11 - 8 : www.studio50gr.com/tzeni]Τζενη [/url]+ Χριστινα

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/sandra]Σαντρα[/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα [/url]+ Αντζελα
11 - 8 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ Αντζελα

:-* :-*
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
κοιτα ο μεσος Ελληνας ειναι πια ανοιχτο βιβλιο πως σκεφτεται και πως αντιδρα
αγοραζει ο γειτονας του καινουργο αμαξι και απο μεσα του σκαει απο το κακο του
βλεπει στο δρομο εναν αλλο αντρα με ωραια γυναικα αμεσως ή κερατα θα τον βγαλει ή gay
κανει login στο bourdela και βλεπει οτι 5-10-15 αλλοι γραφουν οτι περνανε καλα σε ενα χωρο, και αμεσως βγαζει το συμπερασμα οτι κατι κρυβετε απο πισω
ομορφη χωρα η Ελλαδα δεν λεω, με κακοψηχους κατοικους ομως  :cheesy:
Γνώμη σου σεβαστότατη, και γνώμη μου. Από εκεί και πέρα ο καθένας στη δουλειά του.
Και για να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη, είσαι μια πανέξυπνη επιχειρηματίας. Καλημέρα, και εγώ σε αγαπάω  :-* :-*
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
heellover, ντελιβερας εισαι? Ποτε προλαβες το γυρο της αθηνας? 8:00-9:30
Καλλιθεα-κεντρο-κεραμεικος...
Ωραιος! Μακαρι και εγω να μπορουσα τετοιες τσαρκες.
Αλλα βαριεμαι... :headbang:
κοντά έπεσες. πάντως το σκούτερ με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
- Αριστοτέλους 5 φοβερός παρακμιακός χώρος πρώην μπαρ, δύο κοπέλες, ξανθιές η Μόνικα και το άλλο όνομα δεν το πιασα. Όχι κάτι ιδαίτερο. Φοβερή λατινοαμερικάνα χοντρή τσατσά που μου έδειχνε τις κοπέλες και μου χάιδευε τα παπάρια. Χαχαχα.

καταμερισμός εργασίας, φίλε. τα προκαταρκτικά η τσατσά, το κυρίως πιάτο η πουτάνα  :grin:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 11/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 3(πανω): Ρωξανη - Ρωξανη/Καρμεν - www.kassandras3-pano.com/misel]Μισελ[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα/Νεα αφιξη - www.kassandras4-kato.com/misel]Μισελ/Ρανια[/URL] - Μαρια Ψηλη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αλεξια (Ρωσιδα) - Νταιανα - Βερονικα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα  - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Νεα[/URL] αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - Νεα αφιξη - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - Μελινα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/zoi]Ζωη/Αντριανα/Εφη/Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Ζωη[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
Αλλαγη:

Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - Ρωξανη/Καρμεν - Μισελ
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρωξανη - Μισελ/Μπελα - Μαρια Ψηλη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - Βερονικα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα  - Αννα/Νεα αφιξη - Αννα/Νεα αφιξη
Κασσανδρας 6: Αλεξια (Ρωσιδα) - Νταιανα - Νικολ

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - Νεα αφιξη - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): Παολα - Ζετα - ?
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Καλησπερα.....στο στουντιο μεχρι της 11 το βραδυ

ΜΠΕΤΥ.....

ΕΛΕΝΗ....

ΑΛΙΚΗ.....

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom