Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εγω το θυμάμαι ως εξής: ¨τσιμπουκάκι, πισοκολλητο, ελευθερα πιασιματα 3.000¨ περιπου το 97...
Λιγο πριν το περασμα στο ευρω το 2002, το ιδρυμα της προεδρου (Αχαρνων 104), ειχε 10.000 δραχμες.
Τα υπολοιπα στην Φυλης 5.000
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Μια (σχετικα) συντομη περιγραφη της χθεσινης μου επισκεψης στην Αθηνα..
Με βασικα 3 στοχους την Σαμπρινα (Τσεχα) απ' το Αντιοχειας 64, την Μονικα (Σλοβακα) απ' το Κηφισου 30 κ φυσικα την Ρομινα του Βριλησσου 42, που ακομα δεν εχω δοκιμασει..! Η Σαμπρινα δυστυχως δουλευε πρωινη βαρδια μεχρι τις 5μμ, κ γι' αυτο επρεπε να ξεκινησω νωρις απ' τις 8:30 για να την προλαβω..
Τα Τεμπη δυστυχως ηταν κλειστα εκεινη τη μερα, κ καναμε ολοκληρο κυκλο μεσω Ελασσονας, ετσι ακολουθησαμε διαδρομη με παρα πολλες στροφες κ μεγαλη χρονικη καθυστερηση με αποτελεσμα να φτασουμε στη Ν.Φιλαδελφεια γυρω στις 4:30μμ.. Ο Μαθιου μου 'χε πει να κατεβω στη σταση στην εξοδο της Αχαρνων, κι ετσι ειπα στον οδηγο να μ' αφησει εκει.. Πηρα τηλ στο Αντιοχειας κ τους ρωτησα αν προλαβαινω την Σαμπρινα, κ μου 'παν οχι, γιατι ειχε ηδη πελατες.. Τους εξηγησα οτι ερχομουν απο μακρια κι οτι σε λιγο θα 'μουν εκει.. Ωστοσο ειχε αρκετο ποδαροδρομο ως στη γεφυρα Βρυουλων κι εφτασα εκει γυρω στις 5 παρα 10..
Παρα το καθυστερημενο της ωρας η Σαμπρινα δεχτηκε να κανει μια εξαιρεση λογω της περιστασης κ να με δεχτει για ενα απλο προγραμμα..!
Εμφανησιακα απ' το στηθος κ πανω ηταν πολλη καλη, αλλα απ' τη μεση κ κατω ηταν πολλη πιο γεματη απ' οτι περιμενα κι απ' οτι φαινοταν στις φωτο.. Εχει κοιλιτσα κ κωλαρα, που καταφερνει να κρυβει επιδεξια στις φωτο του σαϊτ..
Παντως στο προσωπο ειναι πολλη ομορφη κ γλυκια, οπως γλυκια κι ευχαριστη ειναι κι ως ανθρωπος, οσο προλαβα να την γνωρισω την λιγη ωρα που μιλησαμε..! Κ μιλα πολυ καλα τα ελληνικα.. Επισης εχει ενα πολυ ομορφο κ φυσικο στηθος, που εξουδετερωνει την αρνητικη εντυπωση απ' τα παραπανισια κιλα στην περιφερεια..!
Ουτως ή αλλως επικεντρωθηκαν στα στοιχεια που μ' αρεσαν περισσοτερο πανω της κι αδιαφορωντας για τα υπολοιπα.. Οπως στη θεα των βυζιων της να παλλονται μ' αυτην απο πανω, σταση στην οποια ηταν πολλη καλη με πολλες εναλλαγες ρυθμου απο μερους της.. Γενικα μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις απο πλευρας συμμετοχης, κ την αισθηση οτι με τοσο ομορφο προσωπο θα 'ταν σε αλλο επιπεδο αν εχανε μερικα κιλα στην περιφερεια (αλλα δυστυχως θα χανε κ λιγο στο βυζι μαλλον, αλλα τι να κανουμε)..
Δεν μπορω να πω οτι δεν εχει ομοιοτητες με την μακαριτισσα Αν Νικολ Σμιθ, αλλα στην πιο παχουλη της περιοδο κι οχι οταν ηταν πλεϊμεϊτ του playboy..!
Μετα ψαχνοντας τροπο να κατευθυνθω προς τα ΚΤΕΛ του Κηφισου, μπηκα σ' ενα πρακτορειο να παιξω ενα μικρο στοιχηματακι, οπου βρεθηκε ενας καλος ανθρωπος, που προσφερθηκε να με παει καθως πηγαινε προς τα κει.. Ευτυχως, γιατι απ' οτι καταλαβα, αλλιως επρεπε να παω Ομονοια κι απο κει να παρω λεωφορειο για Κηφισο..!
Απ' τα ΚΤΕΛ το Κηφισου 30 ειναι μολις δυο βηματα..
Στην Μονικα ειχα ξαναπαει περσι το καλοκαιρι στο Πειραιως 193 κ δεν μπορω να πω οτι εχει αλλαξει σε πολλα απο τοτε απο εμφανιση κ συμπεριφορα.. Αν κ πρεπει να χει βαλει μερικα κιλακια απο περσι.. Την θυμομουνα πιο αδυνατη..
Μαζι με την Λαουρα πρεπει να 'χουν τις ομορφοτερες κ μεγαλυτερες φυσικες βυζαρες σε στουντιο, κ πλεον μοιαζουν πολυ κ στο σωματοτυπο καθως ειναι κι οι δυο γεματες..! Απο υπηρεσιες μην περιμενετε παπαδες, αλλα δεν ειναι κ ξεπετα..
Αλλωστε βαζι κ κρεμα στο μουνι, οποτε δυσκολα να νιωσεις πολλα.. Αλλα μονο κ μονο που βλεπεις κ χουφτωνεις τετοια βυζια φτανει ως εμπειρια..!
Οποτε εφυγα ικανοποιημενος..! Εγω πηρα το απλο προγραμμα, ισως στα μεγαλυτερα να 'ναι καλυτερη, δεν ξερω..
Μετα γυρναω στα ΚΤΕΛ παιρνω λεωφορειο για Ομονοια κι απο κει παω Π.Αρεως για να παρω το 224 για Βριλησσου για να παω στη Ρομινα, οπως ελεγε στο προγραμμα στο Γκρις Λειντις.. Περιμενοντας στη σταση παιρνω τηλ για επιβεβαιωση, αλλα τζιφος..!
Η Ρομινα δουλευει την Παρασκευη μου λενε..!
Κ καλα τους ειχα παρει τηλ. κι απ' τη θεσ/νικη για να τους ρωτησω αν θα δουλευει την Πεμπτη (σημερα), αλλα δεν σκεφτηκα να τους ρωτησω κ για την Τεταρτη, γιατι το θεωρησα δεδομενο, οτι αφου το λεει το προγραμμα στο ιντερνετ θα ισχυει..!
Οποτε κιτρινη καρτα απο μενα στο Βριλησσου 42 γιατι δεν ενημερωνουν κ δεν διορθωνουν εγκαιρα το προγραμμα τους στο ιντερνετ, κι ελπιζω αυτο να μην επαναληφθει γιατι σκοπευω να ξανακατεβω για τη Ρομινα, κ δε θελω να την ξαναπατησω ετσι..!
"Ουδεν κακον αμιγες καλου" λενε ομως, κι ετσι αυτη η μικρη αναποδια στο σχεδιασμο της εκδρομης μου, μου δωσε τον χρονο κ την ευκαιρια να γνωρισω απο κοντα ορισμενα μελη του φορουμ, οι ιδιοι γνωριζουν σε ποιους αναφερομαι..!
Κ να ξερουν οτι για μενα οι κριτικες κι οι γνωμες τους, ειναι οτι κι οι τουριστικοι οδηγοι για καποιον που θελει να δει τα αξιοθεατα της πολης..!
Με οδηγησαν στο γνωστο μπαρ Αμνεζια, οπου δεν ειδα καποια κοπελα που να μου κανει εντυπωση κ στο συγκροτημα της Κασσανδρας, οπου ειδα μια νεα κοπελα που δεν εχει φωτο στο σαϊτ, που μου αρεσε πολυ..! Την Ιλονα, μελαχροινη με πολυ ωραιο μοντελισιο σωμα κ στητο στηθος, το οποιο αν ηταν λιγο μεγαλυτερο, θα 'ταν σιγουρα μες στις επιλογες μου..! Ωστοσο, δεν αποκλειεται να τη δοκιμασω, αναλογα με τις κριτικες σας που θα διαβασω γι' αυτην..!
Καληνυχτα συντροφοι κ στο επανειδειν..!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 29/07  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sabrina]Σαμπρινα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - Λορενα/Ελενη - Σουεντη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - Σαρα/Σαμπρινα - Λορενα/Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Ελενη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/ilona]Ιλονα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - Παολα - Σαρα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/alina]Αλινα/Ζωη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαρα/Σοφια/Ζωη/Εφη/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα/Σαρα/Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Βικυ
5 - 11 : www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα[/url]
11 - 8 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ www.peiraios121.com/xristina]Χριστινα[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/xristina]Χριστινα[/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/ruslana]Ρουσλανα [/url]+ Μπιανκα
11 - 8 : www.peiraios121.com/amanda]Αμαντα[/url]

:-* :-* :-*
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
Μια (σχετικα) συντομη περιγραφη της χθεσινης μου επισκεψης στην Αθηνα..
Με βασικα 3 στοχους την Σαμπρινα (Τσεχα) απ' το Αντιοχειας 64, την Μονικα (Σλοβακα) απ' το Κηφισου 30 κ φυσικα την Ρομινα του Βριλησσου 42, που ακομα δεν εχω δοκιμασει..! Η Σαμπρινα δυστυχως δουλευε πρωινη βαρδια μεχρι τις 5μμ, κ γι' αυτο επρεπε να ξεκινησω νωρις απ' τις 8:30 για να την προλαβω..
Τα Τεμπη δυστυχως ηταν κλειστα εκεινη τη μερα, κ καναμε ολοκληρο κυκλο μεσω Ελασσονας, ετσι ακολουθησαμε διαδρομη με παρα πολλες στροφες κ μεγαλη χρονικη καθυστερηση με αποτελεσμα να φτασουμε στη Ν.Φιλαδελφεια γυρω στις 4:30μμ.. Ο Μαθιου μου 'χε πει να κατεβω στη σταση στην εξοδο της Αχαρνων, κι ετσι ειπα στον οδηγο να μ' αφησει εκει.. Πηρα τηλ στο Αντιοχειας κ τους ρωτησα αν προλαβαινω την Σαμπρινα, κ μου 'παν οχι, γιατι ειχε ηδη πελατες.. Τους εξηγησα οτι ερχομουν απο μακρια κι οτι σε λιγο θα 'μουν εκει.. Ωστοσο ειχε αρκετο ποδαροδρομο ως στη γεφυρα Βρυουλων κι εφτασα εκει γυρω στις 5 παρα 10..
Παρα το καθυστερημενο της ωρας η Σαμπρινα δεχτηκε να κανει μια εξαιρεση λογω της περιστασης κ να με δεχτει για ενα απλο προγραμμα..!
Εμφανησιακα απ' το στηθος κ πανω ηταν πολλη καλη, αλλα απ' τη μεση κ κατω ηταν πολλη πιο γεματη απ' οτι περιμενα κι απ' οτι φαινοταν στις φωτο.. Εχει κοιλιτσα κ κωλαρα, που καταφερνει να κρυβει επιδεξια στις φωτο του σαϊτ..
Παντως στο προσωπο ειναι πολλη ομορφη κ γλυκια, οπως γλυκια κι ευχαριστη ειναι κι ως ανθρωπος, οσο προλαβα να την γνωρισω την λιγη ωρα που μιλησαμε..! Κ μιλα πολυ καλα τα ελληνικα.. Επισης εχει ενα πολυ ομορφο κ φυσικο στηθος, που εξουδετερωνει την αρνητικη εντυπωση απ' τα παραπανισια κιλα στην περιφερεια..!
Ουτως ή αλλως επικεντρωθηκαν στα στοιχεια που μ' αρεσαν περισσοτερο πανω της κι αδιαφορωντας για τα υπολοιπα.. Οπως στη θεα των βυζιων της να παλλονται μ' αυτην απο πανω, σταση στην οποια ηταν πολλη καλη με πολλες εναλλαγες ρυθμου απο μερους της.. Γενικα μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις απο πλευρας συμμετοχης, κ την αισθηση οτι με τοσο ομορφο προσωπο θα 'ταν σε αλλο επιπεδο αν εχανε μερικα κιλα στην περιφερεια (αλλα δυστυχως θα χανε κ λιγο στο βυζι μαλλον, αλλα τι να κανουμε)..
Δεν μπορω να πω οτι δεν εχει ομοιοτητες με την μακαριτισσα Αν Νικολ Σμιθ, αλλα στην πιο παχουλη της περιοδο κι οχι οταν ηταν πλεϊμεϊτ του playboy..!
Μετα ψαχνοντας τροπο να κατευθυνθω προς τα ΚΤΕΛ του Κηφισου, μπηκα σ' ενα πρακτορειο να παιξω ενα μικρο στοιχηματακι, οπου βρεθηκε ενας καλος ανθρωπος, που προσφερθηκε να με παει καθως πηγαινε προς τα κει.. Ευτυχως, γιατι απ' οτι καταλαβα, αλλιως επρεπε να παω Ομονοια κι απο κει να παρω λεωφορειο για Κηφισο..!
Απ' τα ΚΤΕΛ το Κηφισου 30 ειναι μολις δυο βηματα..
Στην Μονικα ειχα ξαναπαει περσι το καλοκαιρι στο Πειραιως 193 κ δεν μπορω να πω οτι εχει αλλαξει σε πολλα απο τοτε απο εμφανιση κ συμπεριφορα.. Αν κ πρεπει να χει βαλει μερικα κιλακια απο περσι.. Την θυμομουνα πιο αδυνατη..
Μαζι με την Λαουρα πρεπει να 'χουν τις ομορφοτερες κ μεγαλυτερες φυσικες βυζαρες σε στουντιο, κ πλεον μοιαζουν πολυ κ στο σωματοτυπο καθως ειναι κι οι δυο γεματες..! Απο υπηρεσιες μην περιμενετε παπαδες, αλλα δεν ειναι κ ξεπετα..
Αλλωστε βαζι κ κρεμα στο μουνι, οποτε δυσκολα να νιωσεις πολλα.. Αλλα μονο κ μονο που βλεπεις κ χουφτωνεις τετοια βυζια φτανει ως εμπειρια..!
Οποτε εφυγα ικανοποιημενος..! Εγω πηρα το απλο προγραμμα, ισως στα μεγαλυτερα να 'ναι καλυτερη, δεν ξερω..
Μετα γυρναω στα ΚΤΕΛ παιρνω λεωφορειο για Ομονοια κι απο κει παω Π.Αρεως για να παρω το 224 για Βριλησσου για να παω στη Ρομινα, οπως ελεγε στο προγραμμα στο Γκρις Λειντις.. Περιμενοντας στη σταση παιρνω τηλ για επιβεβαιωση, αλλα τζιφος..!
Η Ρομινα δουλευει την Παρασκευη μου λενε..!
Κ καλα τους ειχα παρει τηλ. κι απ' τη θεσ/νικη για να τους ρωτησω αν θα δουλευει την Πεμπτη (σημερα), αλλα δεν σκεφτηκα να τους ρωτησω κ για την Τεταρτη, γιατι το θεωρησα δεδομενο, οτι αφου το λεει το προγραμμα στο ιντερνετ θα ισχυει..!
Οποτε κιτρινη καρτα απο μενα στο Βριλησσου 42 γιατι δεν ενημερωνουν κ δεν διορθωνουν εγκαιρα το προγραμμα τους στο ιντερνετ, κι ελπιζω αυτο να μην επαναληφθει γιατι σκοπευω να ξανακατεβω για τη Ρομινα, κ δε θελω να την ξαναπατησω ετσι..!
"Ουδεν κακον αμιγες καλου" λενε ομως, κι ετσι αυτη η μικρη αναποδια στο σχεδιασμο της εκδρομης μου, μου δωσε τον χρονο κ την ευκαιρια να γνωρισω απο κοντα ορισμενα μελη του φορουμ, οι ιδιοι γνωριζουν σε ποιους αναφερομαι..!
Κ να ξερουν οτι για μενα οι κριτικες κι οι γνωμες τους, ειναι οτι κι οι τουριστικοι οδηγοι για καποιον που θελει να δει τα αξιοθεατα της πολης..!
Με οδηγησαν στο γνωστο μπαρ Αμνεζια, οπου δεν ειδα καποια κοπελα που να μου κανει εντυπωση κ στο συγκροτημα της Κασσανδρας, οπου ειδα μια νεα κοπελα που δεν εχει φωτο στο σαϊτ, που μου αρεσε πολυ..! Την Ιλονα, μελαχροινη με πολυ ωραιο μοντελισιο σωμα κ στητο στηθος, το οποιο αν ηταν λιγο μεγαλυτερο, θα 'ταν σιγουρα μες στις επιλογες μου..! Ωστοσο, δεν αποκλειεται να τη δοκιμασω, αναλογα με τις κριτικες σας που θα διαβασω γι' αυτην..!
Καληνυχτα συντροφοι κ στο επανειδειν..!
ηρωας!
χαρα στο κουραγιο σου ρε παιχτη!
εκανες τοοοσο δρομο και χωρις μεταφορικο μεσο δικο σου! με λεωφορειο!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
ηρωας!
χαρα στο κουραγιο σου ρε παιχτη!
εκανες τοοοσο δρομο και χωρις μεταφορικο μεσο δικο σου! με λεωφορειο!

Σορυ, αλλα το ΙΧ το χρειαζεσαι για να μετακινεισαι μεσα στην Αθηνα στα διαφορα στουντιο, αλλα αν δεν ειχαν απεργια βολευεσαι κ με ταξι, οπου δεν υπαρχει σταση μετρο κοντα..
Αλλα για να κατεβεις Αθηνα οδικως δε συμφερει ουτε οικονομικα με τις βενζινες κ τα διοδια, ουτε απο αποψη κουρασης.. Με ΙΧ αποκλειεται να το κανεις ολο αυτο αυθημερον.. Με λεωφορειο τουλαχιστον ριχνεις κι εναν υπνακο στο δρομο, ή μπορεις να διαβασεις κανα βιβλιο ή να σερφαρεις στο ιντερνετ..
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΣΤΟΥΝΤΙΟ Π.ΙΖ.Ε (ΠΙΤΣΟΣ,ΙΖΟΛΑ,ΕΣΚΙΜΟ)

Ανοίγει νέο μαγαζί, μαθαίνω
για ψύξη-θέρμανση ακούω, και παθαίνω!
Πίτσος, Ιζόλα, Εσκιμό
προτίμηση στο Ελληνικό !

Θέλεις μοτέρ να ξεπαγιάσεις;
θα πάρεις Πίτσο να ξενοιάσεις !
Θέλεις να τα παγώσεις όλα;
Να προτιμήσεις μιά Ιζόλα !

Προσωπικά μιλώντας, Εσκιμό
για πλήρη ψύξη  προτιμώ !
Οτι κι αν πάρεις τελικά
θα είναι απο καλά υλικά !

θα είναι αθόρυβα εργαλεία
θα έχουν και μιά ηλικία
ψυγεία νέας εποχής
τα παίρνεις άνευ δοκιμής !

:grin:


Αργότερα, θα γράψουμε και οδηγίες χρήσεως των νέων μηχανημάτων ψύξης (τώρα έχει δουλειά το αφεντικό !)  :cheesy:







 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΟΔΗΓΙΑΙ ΧΡΗΣΗΣ

Παίρνει μπροστά με πενηντάρι
και σου παγώνει το παπάρι
μ΄ένα δεκάρικο επιπλέον
σου κάνει κοίταγμα ωραίον !

Διαθέτει σύγχονο ντιζάϊν
μετράει σωστά έως το  νάϊν
στο τέταρτο σε ξεπετάειν
είναι ήσυχο και δε μιλάειν

Κάθε δεκάρικο που χώνεις
αλλάζει στάση και κρυώνεις
παγοκωλόνα και καριόλα
η Πίτσος, Εσκιμό, ιζόλα !

:grin:

 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Καλησπερα...... :smitten:

Στο στουντιο μεχρι το πρωι θα ειναι η.....

ΚΕΛΛΥ...... :smitten:

ΝΕΦΕΛΗ...... :smitten:

ΑΛΙΚΗ..... :smitten:

:-* :-* :-*
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/jessica]Τζεσσικα[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11 - 8 :www.studio40-gr.com/amanda] Αμαντα [/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Σοφία
5 - 11 : Σοφία + www.peiraios121.com/xristina]Χριστινα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/aliki]Αλικη [/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/xristina]Χριστινα[/url]
5 - 11 : Βικυ + Μπιανκα
11 - 8 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ Αλις

:-* :-* :-*
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 30/07  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sabrina]Σαμπρινα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - Σουεντη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - Σαρα/Σαμπρινα - Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Ελενη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/ilona]Ιλονα/Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/sara]Σαρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/alina]Αλινα/Ζωη/Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαρα/Εφη/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Εφη/Σοφια/Ζωη[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

alekos1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αλισα βουλιαγμενης 68.
μαλλον θα με δειτε μεσα να περιμενω!!
φενεται προβατο αλλα ειναι λυκος και θελει πολυ <χτυπημα>
δαν το περιμενα ποτε οτι θα γινω θαμωνας σε μπουρδελο. :headbang:
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Καλησπέρα  :-*


ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

17.00 - 23.00  ΜΟΝΙΚΑ
23.00 - 06.00  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΜΙΛΥ


ΚΗΦΙΣΟΥ 30

17.00 - 23.00  ΣΥΛΒΙΑ
23.00 - 06.00  ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Λ.ΑΘΗΝΩΝ 318

17.00 - 23.00  ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ
23.00 - 06.00  ΕΛΕΝΑ


:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114

:smitten: :smitten: :smitten:

Απόψε  23:00 μέχρι 7:00 το πρωί στο στούντιο Oriental-Φίλης 104
:tits2: ΜΑΡΙΝΑ&ΕΛΕΝΗ  :tits2:


www.postimage.org/] [/url]

                                       :smitten: :grouphug: :smitten:

                                                         kisses by marina
 

Επισκέπτης

επίσκεψη πρώτες πρωινές ώρες στο στούντιο Fire Θησέως 40 και πήρα Έλενα μελαχρινό μούναρο από Ρουμανία...η κοπέλα από εμφάνιση σκίζει αλλά από απόδοση κάτω του μετρίου,σχεδόν έπιπλο θα τη χαρακτήριζα.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
εγω το θυμάμαι ως εξής: ¨τσιμπουκάκι, πισοκολλητο, ελευθερα πιασιματα 3.000¨ περιπου το 97...
Και τα στουντιο εκεινη περιπου την εποχη δεν ειχαν 1 αλλα 6-7 κοπελες και διαλεγες...
μεχρι που εκανε καποιος μαλακας δημοσιογραφος εκπομπη και μετα τα εκλεισαν :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Θυμαμαι ενα στη Σολωμου στον τελευταιο οροφο, το ειχα χτισει...!!!
10 η μια 15 οι δυο κορασιδες... δυο-δυο λοιπον τοτε (ημουν και νιατο...)
Τωρα ο τσατσος στην Ηρ Π37 για Λολα μου ζητησε με κωλο και ελευθερο 150 :idiot:  :idiot:
Και δεν παιρνω ενα δοκιμασμενο call girl γαι μια ωρα σπιτακι μου, να το φαω και δυο φορες??
Οχι 20 λεπτα στο στουντιακι....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom