Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πρόσεχε..Αν δεις τις φώτος για αυτή που σου λεώ μάλλον έχει να δουλέψει καιρό...Αυτή που λες ίσως είναι καινούργια...Για δες τις φώτος από Κασ 4...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πρόσεχε..Αν δεις τις φώτος για αυτή που σου λεώ μάλλον έχει να δουλέψει καιρό...Αυτή που λες ίσως είναι καινούργια...Για δες τις φώτος από Κασ 4...
Την παλια δεν την ξερω......μια καινουρια εχω δει μονο!!!
Αυτη που ειδα τελευταια δεν εχει σχεση με τις φωτο.....εχεις δικιο!!!
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η καινούργια πώς είναι?Για την άλλη ξέρεις τπτ?
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Την παλια δεν την ξερω......μια καινουρια εχω δει μονο!!!
Αυτη που ειδα τελευταια δεν εχει σχεση με τις φωτο.....εχεις δικιο!!!

Η παλιά αν δεν κάνω λάθος έχει αποχωρήσει. Η καινούρια δεν έχει φωτογραφίες...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η καινούργια πώς είναι?Για την άλλη ξέρεις τπτ?
Κλασικη ομορφη Ρωσιδοφατσα (οχι μοντελο) με βλεμα γεματο πονηρια, και ανω του μετριου θα ελεγα σωμα......γι'αυτο δεν παιρνω ορκο γιατι φοραγε μπεημπη ντολ και δεν θυμαμαι και πολλα!!!
Δειχνει να το κατεχει παντως και αν θυμαμαι καλα ο Geopas το επιβεβαιωσε πριν καμια βδομαδα!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Κλασικη ομορφη Ρωσιδοφατσα (οχι μοντελο) με βλεμα γεματο πονηρια, και ανω του μετριου θα ελεγα σωμα......γι'αυτο δεν παιρνω ορκο γιατι φοραγε μπεημπη ντολ και δεν θυμαμαι και πολλα!!!
Δειχνει να το κατεχει παντως και αν θυμαμαι καλα ο Geopas το επιβεβαιωσε πριν καμια βδομαδα!!!

το κατεχει.
επισης εχει πολυ καλο σωμα,λεπτο και σφιχτο αλλα για καποιο χαζο λογο φοραει πολλα και δεν το αναδεικνυει.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κλασικη ομορφη Ρωσιδοφατσα (οχι μοντελο) με βλεμα γεματο πονηρια, και ανω του μετριου θα ελεγα σωμα......γι'αυτο δεν παιρνω ορκο γιατι φοραγε μπεημπη ντολ και δεν θυμαμαι και πολλα!!!
Δειχνει να το κατεχει παντως και αν θυμαμαι καλα ο Geopas το επιβεβαιωσε πριν καμια βδομαδα!!!
Όχι ρε!!!
Ο Κοκό έγραψε για αυτή!!!!
Εγώ είχα γράψει για την Κάτια στο Σ144!!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Σε ευχαριστω καλε μου!!! :-*
Και εμείς το υπουργείο Εξωτερικών που δεν καταργεί την βίζα στην μαμά Ρωσσία!!!!
Θα σε είχαμε "χάσει" προ πολλού αν ήταν "ανοιχτά" τα σύνορα!!!!!
Ήμαρτον ρε κουτάλα....πάλιιιιιιιιιιιιιι?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Όχι ρε!!!
Ο Κοκό έγραψε για αυτή!!!!
Εγώ είχα γράψει για την Κάτια στο Σ144!!!!
Αλλη είναι η Αλεξάνδρα που είχε γραψει ο κοκο και αλλή είναι η Αλεξια.

Γιατί μάλλον έχει γίνει μπερδεμα.

Αν κάνω λαθος σόρρυ.

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Και εμείς το υπουργείο Εξωτερικών που δεν καταργεί την βίζα στην μαμά Ρωσσία!!!!
Θα σε είχαμε "χάσει" προ πολλού αν ήταν "ανοιχτά" τα σύνορα!!!!!
Ήμαρτον ρε κουτάλα....πάλιιιιιιιιιιιιιι?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Kαι ομως εδω ειμαι!!! :)


Τριγγετα 3: Τζαστιν!!!
Κοβω τον πουτσο μου οτι προκειται για πρωην στριπερ.....το απολυτο επιβλητικο μιλφ, εκφυλη ξανθια που ξερει πολυ καλα οτι μετραει και τραβαει η εμφανιση της, κορμαρα γυμνασμενη και απταιστα ελληνικα!!!Το μονο μειον ειναι το ανυπαρκτο στηθος!!!
Ειναι η ιδια κοπελα που δειχνουν οι φωτο!!!Οι μιλφακηδες θα παθουν σοκ!!!!!

Λ. Αθηνων 318: Συλβια....πριν της 23.00!!!
Μελαχρινος ρουμανικος μουναρος.....κορμι στεγνο, λαμπαδα και πολυ ευδιαθετη!Το μαγαζι πολυ ομορφο και ακομα χωρις κοσμο!Οποιος τυχερος πηγε θα πρεπει να περασε πολυ καλα!!!

Πειραιως 121: Δυο κοπελες Χριστινα και Ρουσλανα!
Η πρωτη ξανθια νταρντανε με σφιχτο σωμα καμπυλατο.....σε καμια περιπτωση χοντρη και με ομορφο προσωπο!!!
Η δευτερη Μελαχρινο πιπινι ομορφο κοντοπουτανο και πιο τσαχπινα απο την πρωτη!!!

Πειραιως 200: Κλειστο και απο μπρος και απο πισω!!!

Κροκεων 8:Συλβια και Ισαβελλα!!!
Συλβια ξανθια με μακρια μαλλια καλο σωμα αλλα δεν εδωσα και πολυ σημασια μιας και η Ισαβελλα ηταν απο τις πιο ομορφες παρουσιες που ειδα σημερα αλλα φερνει προς το gfe τουλαχιστον απο εμφανιση!!!

Κων/λεως 80: Ρανια!!!
Μικρουλα αδυνατη με μικρο στηθος καστανη!!!Απο ομορφια αρκετα μακρια απο τα γουστα μου και στο προσωπο αλλα και στο σωμα!!!

Κων/λεως 92: Αντρεα!!!
Ξανθια με σπαστο μακρυ μαλλι και ωραιο προστυχο σωμα και μεγαλο στρογγυλο προσωπο.....στηθος δεν θυμαμαι!!! :-

Κων/λεως 94: Ντιανα!!!
Ξανθια προ gilf ψηλη χωρις στηθος και τα παντα ολα εκτος κωλου στα 30 ευρω!!!Πρπει να εχει περασει και απο φυλης μερια στο παρελθον!!!Ας ενημερωσει ο ειδικος!!! :grin:
Το μαγαζι πρεπει να εχει αποκοπει απο την αλυσιδα απ'οτι καταλαβα!!!

Βριλησσου 36 κατω: Ορνελα!!!
Προ μιλφ ξανθια με σπαστο μαλλι και καβλε φατσα!!!Απο τη μεση και κατω μας τα χαλαει λιγο μιας και εχει εντονα σημαδια κυτταριτιδας και πεσμενο κωλο!!!


Βριλησσου 36 πανω: Αμαρυλλις!!!
Πιπινι ξανθο προστυχο.....σκετη τσοντα....με πολυ πουτανια στο βλεμα της!!!Σωμα και κωλος αριστα οπως και τα ελληνικα της!!!Υστερει μονο στο στηθος λιγο.....στητο αλα μικρο!!!

Βριλσσου 42: Νανσυ πριν τις 23.30!!!Νομιζω ειναι και τωρα!!!
Γνωστη πιστευω σε ολους!!!Ξανθια ψηλη με σιλικονες!Αντικειμενικα ειναι μουναρα αλλα εμενα δεν μου κανει κεφι....ισως λογο ιστορικου!!!

Βριλησσου 57: Κλεοπατρα απογευμα και Λουιζα τωρα!!!Αυτο δια τηλεφωνου!!!



 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Kαι ομως εδω ειμαι!!! :)


Τριγγετα 3: Τζαστιν!!!
Κοβω τον πουτσο μου οτι προκειται για πρωην στριπερ.....το απολυτο επιβλητικο μιλφ, εκφυλη ξανθια που ξερει πολυ καλα οτι μετραει και τραβαει η εμφανιση της, κορμαρα γυμνασμενη και απταιστα ελληνικα!!!Το μονο μειον ειναι το ανυπαρκτο στηθος!!!
Ειναι η ιδια κοπελα που δειχνουν οι φωτο!!!Οι μιλφακηδες θα παθουν σοκ!!!!!

Λ. Αθηνων 318: Συλβια....πριν της 23.00!!!
Μελαχρινος ρουμανικος μουναρος.....κορμι στεγνο, λαμπαδα και πολυ ευδιαθετη!Το μαγαζι πολυ ομορφο και ακομα χωρις κοσμο!Οποιος τυχερος πηγε θα πρεπει να περασε πολυ καλα!!!

Πειραιως 121: Δυο κοπελες Χριστινα και Ρουσλανα!
Η πρωτη ξανθια νταρντανε με σφιχτο σωμα καμπυλατο.....σε καμια περιπτωση χοντρη και με ομορφο προσωπο!!!
Η δευτερη Μελαχρινο πιπινι ομορφο κοντοπουτανο και πιο τσαχπινα απο την πρωτη!!!

Πειραιως 200: Κλειστο και απο μπρος και απο πισω!!!

Κροκεων 8:Συλβια και Ισαβελλα!!!
Συλβια ξανθια με μακρια μαλλια καλο σωμα αλλα δεν εδωσα και πολυ σημασια μιας και η Ισαβελλα ηταν απο τις πιο ομορφες παρουσιες που ειδα σημερα αλλα φερνει προς το gfe τουλαχιστον απο εμφανιση!!!

Κων/λεως 80: Ρανια!!!
Μικρουλα αδυνατη με μικρο στηθος καστανη!!!Απο ομορφια αρκετα μακρια απο τα γουστα μου και στο προσωπο αλλα και στο σωμα!!!

Κων/λεως 92: Αντρεα!!!
Ξανθια με σπαστο μακρυ μαλλι και ωραιο προστυχο σωμα και μεγαλο στρογγυλο προσωπο.....στηθος δεν θυμαμαι!!! :-

Κων/λεως 94: Ντιανα!!!
Ξανθια προ gilf ψηλη χωρις στηθος και τα παντα ολα εκτος κωλου στα 30 ευρω!!!Πρπει να εχει περασει και απο φυλης μερια στο παρελθον!!!Ας ενημερωσει ο ειδικος!!! :grin:
Το μαγαζι πρεπει να εχει αποκοπει απο την αλυσιδα απ'οτι καταλαβα!!!

Βριλησσου 36 κατω: Ορνελα!!!
Προ μιλφ ξανθια με σπαστο μαλλι και καβλε φατσα!!!Απο τη μεση και κατω μας τα χαλαει λιγο μιας και εχει εντονα σημαδια κυτταριτιδας και πεσμενο κωλο!!!


Βριλησσου 36 πανω: Αμαρυλλις!!!
Πιπινι ξανθο προστυχο.....σκετη τσοντα....με πολυ πουτανια στο βλεμα της!!!Σωμα και κωλος αριστα οπως και τα ελληνικα της!!!Υστερει μονο στο στηθος λιγο.....στητο αλα μικρο!!!

Βριλσσου 42: Νανσυ πριν τις 23.30!!!Νομιζω ειναι και τωρα!!!
Γνωστη πιστευω σε ολους!!!Ξανθια ψηλη με σιλικονες!Αντικειμενικα ειναι μουναρα αλλα εμενα δεν μου κανει κεφι....ισως λογο ιστορικου!!!

Βριλησσου 57: Κλεοπατρα απογευμα και Λουιζα τωρα!!!Αυτο δια τηλεφωνου!!!
Ρε πούστη μου.....
Με βάζεις βραδιάτικα και ψάχνω τα σάϊτ!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ρε πούστη μου.....
Με βάζεις βραδιάτικα και ψάχνω τα σάϊτ!!!!
Γιατι ρε συ? :2funny:




Υ.Γ. Η Τζαστιν αν δεν ειναι πρωην στριπερ θα ειναι πρωην βιζιτα.....δεν μπορει!!!Ας ριξουν και μια ματια οι ειδικοι μας πουνε!!!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
μια εμπειρια ειχα μαζι της και δεν το βλπεω για αλλη.
μετριοτητα.

Μήπως να ξαναδοκιμάσεις?Και με εμένα 1 χαρά ήταν,όπως και σε άλλους.


Μαλον το γυρισε στο call-girl για κοιτα εδω:


:thumbsup: :cool2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom