Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 09/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Ιλονα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras4-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα/Φλωρα[/URL] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Φλωρα - Μιχαελα/Λολιτα - Αλεξια/Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Σαρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Ναταλι[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Ελπιδα/www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Σαρα - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - Σουεντη - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αρτεμις[/URL] - Ροζη

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Αυτή τη δήθεν ισπανίδα Έλενα που δουλεύει σήμερα το πρωί στο Κεφαληνίας μήπως την εχει δει κανείς από κοντά ή την έχει πάρει; Οι φωτό στις Κυρίες δείχνουν πολύ ενδιαφέρουσες

Επειδή μου άρεσαν και μένα οι φωτογραφίες πέρασα και τη δοκίμασα χθές. Κατά αρχάς από εμφάνιση είναι πιο αδύνατη από τις φωτογραφίες. Δηλαδή πιο αδύνατη από την Μαρία τη ψηλή για παράδειγμα. Σαν την Ντενίσα από Ιεροφαντών, αλλά πιο ψηλή. Πρόσωπο συμπαθητικό αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Δόντια στραβά.

Από σέρβις δεν τόχει. Προκ/κά μηδεν, προφυλακτικό με τη μία, έκατσα μέσα 35 λεπτά και δεν κατάφερα να τελειώσω. Η τσατσά χτύπαγε ντουλάπια, κτύπαγε πόρτες, παραλίγο να μπει και μέσα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Επειδή μου άρεσαν και μένα οι φωτογραφίες πέρασα και τη δοκίμασα χθές. Κατά αρχάς από εμφάνιση είναι πιο αδύνατη από τις φωτογραφίες. Δηλαδή πιο αδύνατη από την Μαρία τη ψηλή για παράδειγμα. Σαν την Ντενίσα από Ιεροφαντών, αλλά πιο ψηλή. Πρόσωπο συμπαθητικό αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Δόντια στραβά.

Από σέρβις δεν τόχει. Προκ/κά μηδεν, προφυλακτικό με τη μία, έκατσα μέσα 35 λεπτά και δεν κατάφερα να τελειώσω. Η τσατσά χτύπαγε ντουλάπια, κτύπαγε πόρτες, παραλίγο να μπει και μέσα.
Kαι εμεις ειμασταν στο σαλονι και περιμεναμε!!! :2funny:
Το φανταστηκα οτι θα'ναι παλτο μιας και εκανε 10 ωρες,......κριμα για σενα και τους υπολοιπους!!! :(
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Επειδή μου άρεσαν και μένα οι φωτογραφίες πέρασα και τη δοκίμασα χθές. Κατά αρχάς από εμφάνιση είναι πιο αδύνατη από τις φωτογραφίες. Δηλαδή πιο αδύνατη από την Μαρία τη ψηλή για παράδειγμα. Σαν την Ντενίσα από Ιεροφαντών, αλλά πιο ψηλή. Πρόσωπο συμπαθητικό αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Δόντια στραβά.

Από σέρβις δεν τόχει. Προκ/κά μηδεν, προφυλακτικό με τη μία, έκατσα μέσα 35 λεπτά και δεν κατάφερα να τελειώσω. Η τσατσά χτύπαγε ντουλάπια, κτύπαγε πόρτες, παραλίγο να μπει και μέσα.
:thumbsup: το παλευει αλλα δεν...
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/jessica]Τζεσσικα[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/jessica-ruslana]Τζεσσικα + Ρουσλανα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/korina]Κορινα[/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα[/url]
11 - 8 : www.peiraios121.com/ruslana]Ρουσλανα [/url]+ www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Χριστίνα
5 - 11 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια [/url]
11 - 8 : Βικυ + Χριστινα

:-* :-* :-*
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Καλημερες!  :) Η Βικτορια που δουλευε Σπυρου Πατση 40 ξερουμε που την βρισκουμε τωρα?  :huh:
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1

Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00      ΣΟNΙΑ                  :fuck1:


Πιπίνου 118                        Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ        ΑΦΡΟΔΙΤΗ                    :tits:


Αριστομενους 72                Πρωί                  ΒΕΡΟΝΙΚΑ              βράδυ  ΣΑΝΗ                    :fuck2:


Πιπίνου 107                          Πρωί          ΕΥΑ                                βράδυ                  ΜΟΝΙΚΑ                    :kissass:
 

eurovizion

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
έχει κάποιες βάρδιες στο Βρ42-57 νομίζω, δες και στις "κυρίες'
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερες!  :) Η Βικτορια που δουλευε Σπυρου Πατση 40 ξερουμε που την βρισκουμε τωρα?  :huh:

έχει κάποιες βάρδιες στο Βρ42-57 νομίζω, δες και στις "κυρίες'

Για το Βριλησσού 42 έχει διαψευσθεί στο thread τους. Επειδή συνεργάζονται τα συγκεκριμένα, πιθανόν να είναι η ίδια κοπέλα, δηλαδή όχι αυτή που δουλεύει/δούλευε στο Σπύρου Πάτση 40.
 

eurovizion

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χμ εγώ από συμφραζόμενα και κριτικές νόμιζα πως πρόκειται για την ίδια.
Ξανθιά, ψηλή μαλλί με αφέλειες μπλέ μάτια μεσαίο στήθος, μακρυά πόδια και ίχνη κυτταρίτιδος.
Για το service δεν ξέρω γιατί όσες φορές την έχω δει και στέκομαι όρθιος στο σαλόνι
μου λέει "καθίστε παρακαλώ" με πολύ επιβλητικό τόνο και ψαρώνω  :idiot:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Για το Βριλησσού 42 έχει διαψευσθεί στο thread τους. Επειδή συνεργάζονται τα συγκεκριμένα, πιθανόν να είναι η ίδια κοπέλα, δηλαδή όχι αυτή που δουλεύει/δούλευε στο Σπύρου Πάτση 40.

Καπου στη Βριλησσου πρεπει να ειναι αλλα σε ποιο???  :P
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Kαι εμεις ειμασταν στο σαλονι και περιμεναμε!!! :2funny:
Το φανταστηκα οτι θα'ναι παλτο μιας και εκανε 10 ωρες,......κριμα για σενα και τους υπολοιπους!!! :(

Σόρρυ γκάις που περιμένατε !!!
Κρίμα δεν λες τίποτα. 70€ χαμένα !!!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
χμ εγώ από συμφραζόμενα και κριτικές νόμιζα πως πρόκειται για την ίδια.
Ξανθιά, ψηλή μαλλί με αφέλειες μπλέ μάτια μεσαίο στήθος, μακρυά πόδια και ίχνη κυτταρίτιδος.
Για το service δεν ξέρω γιατί όσες φορές την έχω δει και στέκομαι όρθιος στο σαλόνι
μου λέει "καθίστε παρακαλώ" με πολύ επιβλητικό τόνο και ψαρώνω  :idiot:

Ίσως. Αυτή στα της Βριλησσού δεν την έχω δει από κοντά είν'η αλήθεια, απλά είδα ότι στο thread του studio το διαψεύδανε.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 09/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Ιλονα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras4-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα/Φλωρα[/URL] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Φλωρα - Μιχαελα/Λολιτα - Αλεξια/Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Σαρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Ναταλι[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Ελπιδα/www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Σαρα - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - Σουεντη - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αρτεμις[/URL] - Ροζη

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
:) :) :) Εγιναν αλλαγες στα προγραμματα στα σαιτ  :) :) :)
 

eurovizion

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
πάντως μου αρέσει πως ένας οίκος ανοχής διαψεύδει κάτι και συναντά λιγότερη αμφισβήτηση από μια διάψευση πχ ενός υπουργού  :grin:
 

Fousekis11

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαρία η Σέρβα πότε γυρίζει?????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom