Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

Συνημμένα

  • Nadia-2!.jpg
    Nadia-2!.jpg
    50,1 KB · Εμφανίσεις: 26

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί   ΣΟΝΙΑ         βράδυ    ΛΙΝΤΑ       :fuck2:

Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                           βράδυ ΑΦΡΟΔΙΤΗ              :fuck1:

Αριστομενους 72                Πρωί       ΒΕΡΟΝΙΚΑ                    βράδυ                ΣΑΝΗ                              :tits:

Κωνσταντινουπολεως 94           Πρωί                    ΕΛΛΗ          βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ          :tits2:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Προφανως ο φιλος δεν ξερει την διαφορα γκομενας και πουτανας.μαλον μονο με πουτανες θα πηγαινει,οποτε δικο του και το ρισκο.

Εσυ ρε γαμια,γιατι ασχολεισαι με πουτανες και με το bourdela.tv αφου δεν τις εχεις αναγκη? Γαμα την κυρα σου,ή τη γκομενα/ες που ειμαι σιγουρος οτι σου τρεχουν απο τα μπατζακια, κι ασε μας εδω εμας να ασχολουμαστε με τις συφιλιαρες
Εγω ναι, δεν εχω γκομενα-για να σε βγαλω κι απο τα ερωτηματικα σου
Απο κει και περα,κανεις δε μπορει να κολλησει τιποτα σοβαρο φιλωντας μια γυναικα. Ο,ΤΙ κι αν εχει κανει αυτη προηγουμενως
Ποσο μαλλον οταν στη συντριπτικη τους πλειοψηφια οι κοπελες των στουντιο παιρνουν πιπα με καποτα.Και κανουν εξετασεις καθε τοσο

Ενας αλλος ανεφερε οτι οι πουτανες ειναι για διασκεδαση.Προφανως και ειναι για διασκεδαση, οπως κι ολες οι γυναικες-ΟΤΑΝ ΓΑΝΜΙΟΥΝΤΑΙ. Εκτος αμα εσυ το θεωρεις θρησκευτικη ιεροτελεστια το να γαμας τη γκομενα σου,απο τον φοβερο σεβασμο που εχεις για την προσωπικοτητα της, ή απλως τοσο βαρετο και διαδικαστικο που θες 5-6 βιαγκρα προηγουμενως για να βγαλεις τη "δουλεια"

Τελοσπαντων,σας αφηνω στη μιζερια σας, και στις προκαταληψεις σας. (που σαφως εχουν να κανουν μονο με κοινωνικα κομπλεξ και σε καμια περιπτωση δεν εχουν επιστημονικη βαση/ουτε σχετιζονται επι της ουσιας με ζητηματα υγειας ). Και φιλικη συμβουλη: Γαματε με καποτα τις γκομενες σας... Δεν ξερεις ποτε τι εχει προηγηθει οταν λειπατε απο το σπιτι........ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ!
 

Επισκέπτης
Παραλείψαμε να αναφέρουμε ότι την περασμένη Κυριακή τη νύχτα, στον επί της οδού Θησέως αρ. 365 Οίκο συναπαντήσαμε την ημεδαπή Μελίντα.
Λεπτότατη, μετρίου αναστήματος, ξανθοβαμμένη, με τεχνητά ανορθωμένους μαστούς, την καταγαμήσαμε.
Κύριε Πύραυλε, σε αυτό το μπουρδέλο, παρακολουθείσθε ΚΑΙ στα δωμάτια.Τακτική μέχρι πριν 2-3 έτη.Μην ξαναπάτε.

Μόλις εισέλθετε στο κατάστημα, η υπηρέτρια σας οδηγεί στο σαλόνι όπου υπάρχει κάμερα.
Εν συνεχεία καταγράφεσθε στο δωμάτιο.
 

Aswtos_Yios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Κύριε Πύραυλε, σε αυτό το μπουρδέλο, παρακολουθείσθε ΚΑΙ στα δωμάτια.Τακτική μέχρι πριν 2-3 έτη.Μην ξαναπάτε.

Μόλις εισέλθετε στο κατάστημα, η υπηρέτρια σας οδηγεί στο σαλόνι όπου υπάρχει κάμερα.
Εν συνεχεία καταγράφεσθε στο δωμάτιο.

ελα ρε συ παιζουν τετοια σκηνικα? Δηλαδη μπορει να μαστε εν αγνοια μας πορνοσταρ?  :2funny: :2funny:
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
ελα ρε συ παιζουν τετοια σκηνικα? Δηλαδη μπορει να μαστε εν αγνοια μας πορνοσταρ?  :2funny: :2funny:
γι αυτο πρεπει να προσεχουμε την εμφανιση μας,ε?ξυρισμενοι,γυαλισμενοι,κομβιωμενοι κι οχι ασκεπης παρα μονο εντος του εντευκτηριου... ;) ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.757
Πόντοι
19.505
Εσυ ρε γαμια,γιατι ασχολεισαι με πουτανες και με το bourdela.tv αφου δεν τις εχεις αναγκη? Γαμα την κυρα σου,ή τη γκομενα/ες που ειμαι σιγουρος οτι σου τρεχουν απο τα μπατζακια, κι ασε μας εδω εμας να ασχολουμαστε με τις συφιλιαρες
Εγω ναι, δεν εχω γκομενα-για να σε βγαλω κι απο τα ερωτηματικα σου
Απο κει και περα,κανεις δε μπορει να κολλησει τιποτα σοβαρο φιλωντας μια γυναικα. Ο,ΤΙ κι αν εχει κανει αυτη προηγουμενως
Ποσο μαλλον οταν στη συντριπτικη τους πλειοψηφια οι κοπελες των στουντιο παιρνουν πιπα με καποτα.Και κανουν εξετασεις καθε τοσο

Ενας αλλος ανεφερε οτι οι πουτανες ειναι για διασκεδαση.Προφανως και ειναι για διασκεδαση, οπως κι ολες οι γυναικες-ΟΤΑΝ ΓΑΝΜΙΟΥΝΤΑΙ. Εκτος αμα εσυ το θεωρεις θρησκευτικη ιεροτελεστια το να γαμας τη γκομενα σου,απο τον φοβερο σεβασμο που εχεις για την προσωπικοτητα της, ή απλως τοσο βαρετο και διαδικαστικο που θες 5-6 βιαγκρα προηγουμενως για να βγαλεις τη "δουλεια"

Τελοσπαντων,σας αφηνω στη μιζερια σας, και στις προκαταληψεις σας. (που σαφως εχουν να κανουν μονο με κοινωνικα κομπλεξ και σε καμια περιπτωση δεν εχουν επιστημονικη βαση/ουτε σχετιζονται επι της ουσιας με ζητηματα υγειας ). Και φιλικη συμβουλη: Γαματε με καποτα τις γκομενες σας... Δεν ξερεις ποτε τι εχει προηγηθει οταν λειπατε απο το σπιτι........ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ!

χειμαρρώδης και τόσο μα τόσο αληθινός!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πολυ σωστος ο  kosamf....ειδικα στο τελος!!!

Καλημερα σε ολους!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αυτη η Ροξανα μαγκες τι μουναρα ειναι!!!
http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/tpic_1021130158342621106lathen.jpg[/img[/URL]]

Οι γερμανοι βλεπω μαζευουν τα καλυτερα κομματια τελευταια.....Καρολάιν, Λολα κλπ!!!

Υ.Γ. Απο ομορφια τουλαχιστον!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.757
Πόντοι
19.505
Πριν από λίγο πήγα στο Φωκαίας 27 να δοκιμάσω την Ελβίρα και ποιά βλέπω;;;
Τη Λίντα από Λέλας Καραγιάννη και την τσατσά να ανακοινώνει το πρόγραμμα πρωκτικό με 30
Σκάω επιτόπου το αντίτιμο και εισέρχομαι αν και είχα επιφυλάξεις για την απόδοση της κοπέλας, γιατί άλλο το στούντιο και άλλλο το μπουρδέλο. Παιδιά μπαίνει στο δωμάτιο και μου κάνει μια επίθεση, έχασα το φως μου. Η συνέχεια είναι όπως την έχουν περιγράψει οι συναγωνιστές πολλάκις.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πριν από λίγο πήγα στο Φωκαίας 27 να δοκιμάσω την Ελβίρα και ποιά βλέπω;;;
Τη Λίντα από Λέλας Καραγιάννη και την τσατσά να ανακοινώνει το πρόγραμμα πρωκτικό με 30
Σκάω επιτόπου το αντίτιμο και εισέρχομαι αν και είχα επιφυλάξεις για την απόδοση της κοπέλας, γιατί άλλο το στούντιο και άλλλο το μπουρδέλο. Παιδιά μπαίνει στο δωμάτιο και μου κάνει μια επίθεση, έχασα το φως μου. Η συνέχεια είναι όπως την έχουν περιγράψει οι συναγωνιστές πολλάκις.
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.757
Πόντοι
19.505
Κι έλεγα ποιός θα τσιμπήσει πρώτος το πρωταπριλιάτικο :2funny: :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Αυτη η Ροξανα μαγκες τι μουναρα ειναι!!!
http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/tpic_1021130158342621106lathen.jpg[/img[/URL]]

Οι γερμανοι βλεπω μαζευουν τα καλυτερα κομματια τελευταια.....Καρολάιν, Λολα κλπ!!!

Υ.Γ. Απο ομορφια τουλαχιστον!!!
[/quote]sροονακo νομιζω ειναι η ρωξανα απο φυλης 86β η ρουμανα και φυλης 92 υπογειο,η μοναδικη για την οποια εκανα εξαιρεση και μπηκα δις αν και εκανε πρωκτικο
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
sροονακo νομιζω ειναι η ρωξανα απο φυλης 86β η ρουμανα και φυλης 92 υπογειο,η μοναδικη για την οποια εκανα εξαιρεση και μπηκα δις αν και εκανε πρωκτικο
Ναι φιλε μου...αυτη ειναι!!!Οσο παει και ομορφαινει!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Δυστυχως τωρα τετοια κομματια δεν κυκλοφορουν στη φυλης,γυναικες πανω απο 1,70 εντυπωσιακες που να σε κανουν να βαζεις το χερι αυτοματα στην τσεπη για να μπεις μεσα και που οταν φευγεις να σκεφτεσαι την επομενη στιγμη που θα ξαναπας μετα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom