Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Κάθε κρίσις ἐμπεριέχει ὑποκειμενικότηταν. Καὶ ἡ κρίσις δικαστηρίου.

Οι νόμοι μεταβάλλονται προϊόντος του χρόνου.
Π.χ. προ 500 ετών οι χρήστες του παρόντος ιστοτόπου θα είχαν οδηγηθεί στην πυρά, ώστε οι ψυχές τους να κατέλθουν στον 7ο πάτο της Κόλασης.
 

Επισκέπτης
Οι νόμοι μεταβάλλονται προϊόντος του χρόνου.
Π.χ. προ 500 ετών οι χρήστες του παρόντος ιστοτόπου θα είχαν οδηγηθεί στην πυρά, ώστε οι ψυχές τους να κατέλθουν στον 7ο πάτο της Κόλασης.

Ναί, ἀλλὰ τότε ἡ διαφυγὴ ἐπραγματοποιεῖτο διὰ ἀναρριχήσεως εἰς παρακείμενον λόφον. Σήμερον μὲ τοὺς φυλάττοντας Θερμοπύλας φρουροὺς τοῦ ἠλεκτρονικοῦ σύμπαντος τὶς δύναται νὰ ἀποκρυβῇ;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
δεν λειτουργεί το λινκ

Ας μας συγχωρησουν οι υπολοιποι :

[size=9pt]
Κλαούντια - Παραφωνία

Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, η Κλαουντια δεν έχει στα standards της γυναίκας που μου αρέσει. Ξανθή με ίσια μακριά μαλλιά, αδύνατη με πολύ μικρό στήθος, μικρό κωλαράκι, μετρίου αναστήματος, γενικά μια μικροκαμωμένη κοπέλα. Συμπαθητικό πρόσωπο, όμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια.
Αυτό που έκανε να περάσω ήταν ότι όταν την συναντούσα στις τελευταίες τσάρκες μου, με είχε εντυπωσιάσει το mini sex show που κάθε φορά έκανε στο σαλόνι, και οι θετικότατες εντυπώσεις συναγωνιστή (που είχε όμως πάρει το φουλ πρόγραμμα των 100).

Χαμογελαστή μπαίνει στο δωμάτιο, λίγες κουβέντες. Στην ερώτηση μου «από πού είσαι» μου απάντησε Ιταλία. Έπεσε στον άνθρωπο….
Τυχαίνει να ξέρω Ιταλικά και της ξεκίνησα κουβέντα, και ανταποκρίθηκε με άψογα Ιταλικά. Τέλος πάντων μικρή σημασία εχει αυτό.
Χωρίς ίχνος προκαταρκτικών έβαλε το σκουφάκι στον ανέτοιμο «μικρό Cheyenne».
Στοματικό κάτω του μετρίου, μιας και είχε καλύψει όλο τον κορμό με την παλάμη της και ουσιαστικά το ελεύθερο κεφαλάκι, ήταν το μόνο σημείο που δεχόταν την περιποίηση της. Σαφώς σε καμία περίπτωση βαθύ και σχετικά μονότονο θα έλεγα.
Καμία επαφή με την υπόλοιπη περιοχή, ούτε λόγος για τα @@κια.
Ανέβηκε επάνω μου για ξεκίνημα του sex. Μηδενική συμμετοχή. Σε κάποια φάση τα πρόσωπα μας έφτασαν αρκετά κοντά και τότε μου είπε (στα Ιταλικά) εντελώς ψυχρά «Μην φοβάσαι δεν θα σε φιλήσω».
Στην προσπάθεια μου να περιποιηθώ τον λαιμό και τα αυτιά της, απομακρυνόταν με διακριτικές κινήσεις, έτσι ώστε να το αποφύγει.
Συνεχεία στα τέσσερα. Αρκετά «ξύλινη» μπορώ να πω, το γυρίσαμε στο ιεραποστολικό. Η ανυπαρξία συμμετοχής, συνεχίστηκε, αλλά ευτυχώς τα κατάφερα και το τέλος ηλθε μιας και ως εκ θαύματος άρχισε κάποια χάδια και ελαφρά τσιμπήματα στο στήθος μου.
Γρήγορο ντύσιμο, καληνύχτα και αποχώρηση.

Αυτή την φορά το ένστικτό μου με διέψευσε. Αρκετά τυπική, χωρίς καθόλου διάθεση στο δωμάτιο, με έντονη την διάθεση του «…να τελειώνουμε». Ήταν μια παραφωνία στο σύνολο των καλών εμπειριών που έχω, σε γενικές γραμμές, στα εν λόγω ιδρύματα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κλαούντια, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας Κλαούντια
Προκαταρκτικά Όχι
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)
[/size]

ΥΓ: Επειδη ο γραπτος λογος μπορει ευκολα να παρερμηνευτει, σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητω τα λεγομενα σας και στην κριτικη σας.
η συμεπριφορα των κοριτσιων διαφερει απο επισκεπτη σε επισκεπτη.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Παράθεση από: litsa.com στις σήμερα στις 10:25
Smiley Smiley Smiley Σημερα 20/03 Smiley Smiley Smiley
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αμιρα/ Δεσποινα - Ρωξανη/Βαλερια - Σαντρα/Ρωξανη


Βριλησου 60(πανω): Σαρα - Μιρελα/Ρωξανη - Αντζη/Ιρενα
Προς τι η απορια αγαπητε ?

Εργαζεται 1η βαρδια στο Κασσανδρας 4 και δευτρη στο Βριλησσου 60

προφανως καπου μπερδευτηκες.
Το εχω παθει και εγω αυτο......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγω οπως το αντιλαμβανομε αγαπητε το προγραμμα λεει οτι η ρωξανη δουλευει απογευμα αλλα και βραδυ στο 4 κατω και μετα λεει οτι δουλευει και στο 60 πανω το απογευμα!
Στο 4κατω ειναι δευτερη βαρδια μαζι με την μιρελα ενω την λεει ως δευτερη βαρδια και στο 60 πανω.

Εκτος αν αντιλαμβανομε λαθος τις παυλες και τις πλαγιοκαθετους!

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω οπως το αντιλαμβανομε αγαπητε το προγραμμα λεει οτι η ρωξανη δουλευει απογευμα αλλα και βραδυ στο 4 κατω και μετα λεει οτι δουλευει και στο 60 πανω το απογευμα!
Στο 4κατω ειναι δευτερη βαρδια μαζι με την μιρελα ενω την λεει ως δευτερη βαρδια και στο 60 πανω.

Εκτος αν αντιλαμβανομε λαθος τις παυλες και τις πλαγιοκαθετους!
Ζητω συγνωμμη, εχεις δικιο εσυ.
Τελικα εγω μπερδευτηκα.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Κε Πύραυλε ἀκροβατεῖτε ἐπὶ ξυροῦ ἀκμῆς. Ἐπιστρέψατε εἰς τὰς ὠρίμους καλλονάς.

Υποψιάζομαι επίσης, ότι η παραίνεσή σας είναι ερπετή και δολερή:
Κάθε φορά που ερωτοτροπώ με ώριμα θήλεα, εσείς επιδίδεστε σε σκωπτικά σχόλια, κυρίως για την ηλικία των θηλέων αυτών.
Θέλετε λοιπόν να συνεχίσω να σας παρέχω το κατάλληλο έδαφος για τους δηλητηριώδεις σχολιασμούς σας...
 

Επισκέπτης
Καλύτερον λοιδωρούμενος παρὰ κατηγορούμενος (ἐκ τῶν διωκτικῶν ἀρχῶν)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Εγω οπως το αντιλαμβανομε αγαπητε το προγραμμα λεει οτι η ρωξανη δουλευει απογευμα αλλα και βραδυ στο 4 κατω και μετα λεει οτι δουλευει και στο 60 πανω το απογευμα!
Στο 4κατω ειναι δευτερη βαρδια μαζι με την μιρελα ενω την λεει ως δευτερη βαρδια και στο 60 πανω.

Εκτος αν αντιλαμβανομε λαθος τις παυλες και τις πλαγιοκαθετους!

Και εγώ έτσι το καταλαβαίνω
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 21/03 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/gabriela]Γαβριελα/Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Σαμπρινα/Αλεξια
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Αλεξανδρα/www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.kassandras4-kato.com/antzy]Αντζη/Ρωξανη[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Τζανα - Γαβριελα/Σαρα - Νελη
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα/Νεα αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Μαρια Σερβα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6:  www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Μιρελα/Ρωξανη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Νταιανα - Νελη - www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα/Αλεξανδρα[/URL] - Ελπιδα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url]
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
  :smitten: :smitten: :smitten:ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ                  :smitten: :smitten: :smitten:
21/3/2011



Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί  ΣΟΝΙΑ          βράδυ    ΛΙΖΑ                    :fuck2:


Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ ΒΕΡΟΝΙΚΑ                                  :2on1:


Αριστομενους 72                Πρωί        ΛΙΖΑ                    βράδυ                ΦΙΟΝΑ                  :kissass:


Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί                    ΕΥΑ        βράδυ                    ΕΛΗ                      :tits:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.669
Πόντοι
19.505
Πρωινή περίπολος

Παιωνίου 10 η γνωστή ανάγωγη & αναιδής τσατσά μου παρουσίασε τη Νάδια και την Ελένη δύο καλλίγραμμες αλλά κακάσχημες γραίες που έκαναν φουλ πρόγραμμα. Μπρρρρρρ!

Φυλής 104 η Αιγυπτία Ελένη, η Αλίκη και η ξανθούλα αλλα υπερβολικά αδύνατη Στέλλα

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Πρωινή περίπολος

Παιωνίου 10 η γνωστή ανάγωγη & αναιδής τσατσά μου παρουσίασε τη Νάδια και την Ελένη δύο καλλίγραμμες αλλά κακάσχημες γραίες που έκαναν φουλ πρόγραμμα. Μπρρρρρρ!


Για αυτό λόγο λοιπόν δεν έχουν αναρτήσει φωτογραφίες τους στο διαδίκτυο!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom