Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Απο τις φωτο τουλαχιστον αυτη ειναι
Αλλα δεν περιοριστηκα στις φωτο.

Ρωτησα και επιβεβαιωθηκε.......


Sorry, αλλά είχα μείνει στο post της litsas (αρκετές σελίδες πιο πίσω) "η Άννα έχει σταματήσει από μας". Δεν έγραψε "θα λείψει για λίγες βδομάδες".
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αλλαξαν φαινεται τα πραγματα......








........ευτυχως
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μεγάλο πανηγύρι γίνεται απ΄ότι  βλέπω,
Αννα όμως τι εστί, μάγκες μου, δεν κατέχω !
Στο Πολυπουτανείο, πουλάει σεξ η Αννα,
κι απ ότι ξέρω είναι, μιά όμορφη  πουτάνα !

Το Πολυπουτανείο όμως, μου βγαζει μιά ξεπέτα
και κάπως μου θυμίζει, την άλυσο Τριγγέτα !
Κι έτσι καλοί μου φίλοι, έγώ θα κάνω πίσω
τη θέση μου παραχωρώ και δεν θα τη γαμήσω !

Μιά βόλτα όμως απο κεί σίγουρα θα τη πάω
το 50άρι όμως δύσκολα με βλέπω να  το σκάω !
Εκτός κι άν με τραβήξει πάλι,...
το ατίθασο, το άμυαλο, το κάτω μου κεφάλι !


:grin:

 
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
που ειναι η κριτικη μου οεο;;; :hmm: :hmm:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καφεδάκι στο Γκάζι με SPEED, Pitsiriko1 και Dimit31 για να προκύψει

Η ΤΣΑΡΚΑ ΤΗΣ ΞΙΝΗΣ και ΕΥΓΕΝΙΚΗΣ ΤΣΑΤΣΑΣ :

Ιεροφαντών 9 : Αμάντα. Όχι η γνωστή ,αλλά μια καστανή pro milf χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον, Ο  SPEED αντίθετα συγκινήθηκε και την έβαλε στα υπ’ όψιν. Το studio πεντακάθαρο και πολύ προσεγμένο. Η κύρια επί της υποδοχής ευγενέστατη.

Ευνειδών 5 : Κατερίνα. Ξανθή ξινή νεαρή με αδύνατο σχετικά σώμα.
Στο ίδρυμα αυτό είδαμε κάτι που δεν έχω ξαναδεί στην πορεία μου :
Η υπηρεσία κτυπάει την πόρτα του δωματίου, οπου διαδραματιζόταν "το ματς", μετά από κάποια λεπτά και αποσύρεται στην κουζίνα. Η πόρτα ανοίγει και ξεπροβάλει ο συναγωνιστής φορώντας το παντελόνι του με ξεκούμπωτα φερμουάρ.
Η πόρτα ξανακλείνει.
Η τσάτσα επιστρέφει και ΑΝΟΙΓΕΙ την πόρτα ρωτώντας «Υπάρχει κανένα πρόβλημα»? Όλο το σαλόνι εμβρόντητο. Μετά από λίγο βγήκε η Κατερίνα με μια μούρη μέχρι το πάτωμα και ο συναγωνιστής φανερά εκνευρισμένος
Φυσικά έφυγαν και όσοι ήταν στο σαλόνι. Για την ενημέρωση απλό με 30 ευρώ, 70 φουλ με πρωκτικό.…..

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Τζούλια. Ψηλή, όμορφη ξανθιά κοπέλα με ωραίο σώμα και γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου. Πέρασε για λίγο και από τα Κασσάνδρας με το όνομα Ρωξαννα εάν θυμάμαι καλά. Ευγενέστατη στο σαλόνι σε αντίθεση με  ην γηραιά υπηρεσία, που μας γέμισε πικρόχολα σχόλια κατά την αποχώρηση μας, του τύπου «και 50 γυναίκες να δείτε εσείς καμία δεν θα σας αρέσει».

Κωνσταντινουπόλεως 80 : Επιγραφές ανάμενες, πόρτα ανοιχτή, κτύπημα κουδουνιού απάντηση τσάτσας : «Φύγετε δεν έχω κοπέλα» τα συμπεράσματα δικά σας.

Κωνσταντινουπόλεως 94 : Με ιδιαιτέρα επιθετικό και αγενή τρόπο η υπηρεσία μας προλόγισε την Μόνικα η οποία ήταν απασχολημένη στο δωμάτιο. Ξανθιά συμπαθητική παρουσία, με ίσια μαλλιά και ωραίες καμπύλες. Τα προγράμματα από 40 ευρώ στο όποιο συμπεριλαμβάνεται και το ελεύθερο στοματικό για τους λάτρεις.
Με υπεροπτικό υφάδι, δυσανασχέτησε σε ερώτηση μου για το όνομα της κοπελας, μιας και το είχε πει και εγώ δεν το είχα ακούσει καλά «Μόνικα είπαμε» απάντησε.
Ειρωνικά σχόλια άνευ αιτίας του τύπου «α και οι τέσσερεις μαζί είσαστε» και άλλα τέτοια χαζά, με φανερή την δυσαρέσκεια της.
Και κούκλα να ήταν η κοπέλα και να μας άρεσε, δεν υπήρχε περίπτωση να περάσουμε.
Φιλική συμβουλή προς την διεύθυνση : Τετοιες υπηρεσίες κάνουν κακό στην κοπέλα και την επιχείρηση σας.

Δοξατου 2Α : Κλειστών

Σερβίων 26 : Σουζαννα. Όμορφο Pro milf ,με γλυκό πρόσωπο και σώμα με αρμόνικες καμπύλες. Κοντό χτένισμα στα μελί μαλλιά της που αναδεικνύουν τα όμορφα χαρακτηριστικά της. Υποδειγμα ευγένειας η υπηρεσία, μας κέρασε σφηνάκι βότκα.

Ελευθερίου Βενιζέλου 40 : Τέσσερεις !!!! κοπέλες : Τρεις μελαχρινές η Λούση, η Ανκα και η Έλενα. Με κοινα χαρακτηριστικά. Μακριά μαλλιά ωραία κορμιά, ψηλές κοπέλες. Μαζί τους και η ξανθή Αντριαννα, σγουρομάλλα, με γλυκό χαμόγελο.
Για μένα η Έλενα ήταν μια κλάση μπροστά. Χωρίς και τα υπόλοιπα κορίτσια να είναι άσχημα. Εάν θα έπρεπε να διαλέξω θα έβαζα με σειρά Έλενα, Λούση, Ανκα , Αντριαννα. Όμως γούστα είναι αυτά.

Ελευθερίου Βενιζέλου 35 : Το καλό το παλικάρι ξέρει κι΄άλλο μονοπάτι. Είσοδος ξεχωριστή ανά δυάδες για σίγουρο άνοιγμα της πόρτας.
Δυο τα εργαζόμενα κορίτσια. Η Ξένια, ξανθιά, με σπαστά μαλλιά, ντυμένη σε λευκό κορμάκι, γνωστή και από το πέρασμα της στα Κασσάνδρας παλιότερα, και η Χριστίνα pro milf με ευτραφείς γλουτούς καστανή με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους.
Στην αποχώρηση μας, η τσάτσα σχολιάζει :¨"Είστε το όγδοο δίδυμο που περναει σήμερα από εδώ. Κάνεις δεν μπήκε. Δεν ξανανοίγω σε δίδυμο».
Σκασίλα μας, για να μην χρησιμοποιήσω βαρύτερο χαρακτηρισμό.

Ελευθερίου Βενιζέλου 79 : Δυο κοπέλες. Η Αγνή (spoon ακούς ?). Γνωστή από το πέρασμα της από το Παιωνίου 10 και όχι μόνο. Αδυνατισμένη ευγενέστατη έκανε και χρέη υπηρεσίας αναλύοντας μας τα προγράμματα της, όπως επίσης και της Αννιτας, μιας μελαχρινής νεαρής με γλυκό πρόσωπο ίσια κοντά μαλλιά. Ευγενική καληνύχτα κατά την αποχώρηση μας και από τις δυο κοπέλες και η Ανίτα μας συνόδευε έως την πόρτα ανοίγοντας την μας,  μάλιστα.

Θησέως 365 : Στεφανία. Η γνωστή μας super milf , ο ορισμός της νταρντάνας με πλούσιες καμπύλες, μεγάλο φυσικό στήθος, ευγενικά και όμορφα χαρακτηριστικά πρόσωπου. Γελαστή μίλησε μαζί μας αρκετα στο σαλόνι. Άψογη η κύρια επί της υποδοχής.

Συγγρού 144 : Ζόρα. Νεαρή ξανθή με κοντά μαλλιά και καλλίγραμμο σώμα. Όλα τα προγράμματα εκτός πρωκτικού.

Αριστοτέλους 6 : Δεν μας έκαναν την τιμή να μας ανοίξουν.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
απορώ που τις θυμάσαι όλες  :think:

εγώ ούτε τις μισές...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Τι εστί Άννα από Κ?
Άννα εστί σε εμφάνιση κάτι σαν την Αλεξανδράκι...
alexandraki3.jpg


Σε σέρβις κάτι σαν το απόλυτο GFE σε ρουμάνικο στυλ....!!!!!
Την τελευταία φορά που την είδα, είχε αδυνατίσει κιόλας.....κόλαση!!!!
Μία επίσκεψη επιβάλλεται στην κιουρία των απανταχού μπουρδελιάριδων!!!!!
Μερικοί δε από ότι βλέπω....την έχουν υοθετήσει!!!!

Τις καλημέρες μου!!!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26


Κατά την άποψη μου είναι [size=16pt]ολόιδια η Μαρία Σολωμού[/size], όπως ήταν στην "Φούσκα" του Νίκου Περάκη!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 02/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Μαριανα[/url] - Μαρια Σερβα/Γαβριελα
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]/Λολιτα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα/Εφη[/URL] - www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα/Ντεση[/URL] - Ρωξανη/Τζουλια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Καρμεν - Ελπιδα - Ντεση/Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Νεα αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Αλεξανδρα[/URL] - www.kassandras4.com/irena]Ιρενα/Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Τζανα - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα/Τζανα[/URL] - Σαντρα/www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλεξανδρα - Μαντονα - Σοφια
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Μιρελα

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Ροζη - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Λουση[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ανκα[/url]
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εχθές στο 6 (νομίζω) δουλεύανε δύο κοπέλες. όπως και σε όλα της Κασσάνδρας. έκανα μια κασκαντερισιά για την Τζένη, ενώ είχα πάει για να πάρω Λάουρα, διότι η υπηρεσία (ευγενέστατη κατά τα λοιπά) είπε πως η Λάουρα ήταν πιο ξεπέτα.
Η πράξη δυστυχώς δεν την επιβεβαίωσε. Η "ισπανίδα" Τζένη ήταν με τον τρόπο της "βιαστική"
και ήταν αυτός ο λόγος που με εκανε να ξαναεπιβεβαιώσω πως δεν αξίζουνε πια τα στούντιο των 50 όταν μπορείς να διαθέσεις 10 ευρώ παραπάνω για μασατζίδικο.

Δεν ξέρω αν είναι οφφ τόπικ, αν είναι, βάλτε το στο αντίστοιχο θρεντ.

μερσί τα μάλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom