Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω.Εχουν βγαλει την ενημερωση εδω τα στουντιο που την εβρισκα και για αυτο ρωτησα
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
αν μου επιτρεπεις,κι αφου συμφωνησω για το χαρακτηρισμο στο συναδελφο,παρε αλινα.βουρβαχη.
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Μεγιστε cheyenne απο την τσαρκα σου που διαβασα και δεν ειχε την ζλατα που προτιμω και δεν δουλευει μαλλον σημερα,ποια θα μου προτεινες με το ιδιο σωματοτυπο και τισ υπηρεσιες της.?
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω φιλε μου.Να πω την αληθεια δεν εχω παει με αλλην κοπελα που κανει αυτην την δουλεια,εκτος απο την ζλατα και φοβαμαι μην φαω φολα και τα 50 δεν βρισκονται συνεχεια
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
εγγυηση μαγκα..κλικαρε να διαβασεις κριτικες..στουντιο αρτεμις,ερος και βουρβαχη.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
εγγυηση μαγκα..κλικαρε να διαβασεις κριτικες..στουντιο αρτεμις,ερος και βουρβαχη.
Θα συμφωνησω απολυτα! Τσεκαριστηκε και εχει γυρισει πιο ορεξατη απο ποτε!
Καινουργια κολπα και ισπανικες για σεμιναριο! :tits:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
δεν ξερω φιλε μου γιατι δεν ασχολουμαι με αυτο το σπορ,απλως φιλη μου που την ξερει μου ειπε οτι εχει μερακι μ αυτο :),ασχολειται,φοραει δερματινα και γενικως εχει ολα τα συνεργα που απαιτουνται για την περισταση

γιατι ρε γμτο οι δικες μου φιλες, μου τα σπανε με θεατρα και λοιπες μαλακιες, και εχουν ξενερωτες φιλεναδες που δεν λενε μια?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπερα συναγωνιστες.Εχει παρει το ματι καποιου αν δουλευει η ζλατα καπου.?
Ζλατα :

Σαββατο : Σπυρου Πατση 27 23:00-05:00
Κυριακη : Σπυρου Πατση 27 (17:00-23:00), Κατεχακη 5 (23:00-05:00)
Απο Δευτερα βλέπουμε.........

Θα συμφωνησω και εγω για την Ζλατα.
Την θεωρω μια απο τις πλεον αξιοπιστες επιλογες.
Σε οσους αρεσει εμφανησιακα, σιγουρα θα περασουν καλά.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μεγιστε cheyenne απο την τσαρκα σου που διαβασα και δεν ειχε την ζλατα που προτιμω και δεν δουλευει μαλλον σημερα,ποια θα μου προτεινες με το ιδιο σωματοτυπο και τισ υπηρεσιες της.?
Δυστυχως ειχα φυγει απο το σπιτι οταν εκανες το post και μολις τωρα το ειδα.
Οποτε δεν εχει νοημα να σου απαντησω. :dunno:

Πηγαινε σημερα στην αγαπημενη σου Ζλάτα. :dancing:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 27/02  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]/Τζανα - Λολιτα/Σοφια
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]/Σοφια - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Εφη- www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Δεσποινα[/url] - www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα/Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αλεξανδρα - Γαβριελα/Αλεξανδρα - Ελπιδα/Ρωξανη
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Ελπιδα/Ρωξανη - Ντεση/www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Λολιτα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Τζανα - Μαντονα - Λινα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Καρμεν/Μιρελα - Τζουλη

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Λαρισα[/URL] - www.thiseos40.com/anka]Ανκα/Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL]
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Σε μεσημεριανή μοναχική βαλίτσα για ξεμουδιάσω λίγο :

Ιωαννίνων 3 : Δυο κοπέλες. Η Σουζάνα , Βραζιλιάνα από την Κούβα, όπως χαρακτηριστικά είπε η υπηρεσία. Κοντούλα με σγουρό κοκκινωπό μαλλι. Μαζι της η Τζίνα. Ψηλή με πλούσιο στήθος, και πεταχτό κωλαράκι, πολύ πιο ελκυστική από την Σουζάνα. Τιμές από 30 ευρώ.
Κατά την έξοδο μου από το ίδρυμα, συναντώ ρακένδυτο Πακη, νε με κοιτάει με αγωνία και να με ρωτάει :”sex?, sex?”. Τι άλλο θα δω ………

Κωνσταντινουπόλεως 132 : Στεφη. Ψηλή μελαψή με ωραίο σώμα και ωραίο πρόσωπο. Αξιοπρόσεκτη.

Κωνσταντινουπόλεως 130 : Βίκυ Κοντή στρουμπουλή με πυρόξανθο αφανέ μαλλί και αρκετα περιττά κιλά. Σαν γιουβαρλάκι ήταν. Η Σιντυ όμως που ακολούθησε ήταν ένα γλυκό μελαμψο άδυτο πιπινάκι, με μικρό στηθος. Ίσια μαύρα μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους και ωραίο χαμόγελο.

Δοξατου 2Α : Έλενα. Gilf η οποια έκανε και χρέη υπηρεσίας. Ξανθή, με τα σημάδια του χρόνου εμφανή επάνω της, για να το πω όσο πιο ευγενικά μπορώ. Ενδύκνειται μόνο για τους λάτρεις των ώριμων κυριών….

Σερβίων 26 : Σουζάνα. Γλυκιά pro-milf με κοντά μαλλιά σε μελί χρώμα. Ευγενικό πρόσωπο, σφριγηλό στήθος, και αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Τα βασικά, χωρίς ελεύθερο ή πρωκτικό.

Σπύρου Πάτση 27 : Αγάπη. Η Γνωστή παρουσία από το πέρασμα της ε πολλά studio της Αθήνας.

Σπύρου Πάτση 40 : Τζέσικα. Εμφανώς βελτιωμένη. Αδυνατισμένη, ωραίο κόμμωση στα μαλλιά, πραγματικά αξιοπρόσεκτη, συγκριτικά με το παλιότερο look της.

Κασσάνδρας  3 (πάνω) : Ράνια. Μελαχρινή με ισια μαλλιά αξιοπρεπές σώμα. Προσπαθούσε να είναι sexy στο σαλόνι, όμως η ξινίλα της ήταν εμφανής.

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Βίκυ. Η γνωστή ξανθιά παρουσία του ομίλου.

Κασσάνδρας 6 : Το κορίτσι με ένα από τα ομορφότερα πρόσωπα που υπάρχουν στα Αθηναϊκά studio, ονόματι Μελίνα.

Κασσάνδρας 4Γ : Τζάνα. Μελαχρινή νεαρή με σπαστά μακριά μαλλιά. Ωραίο χαμόγελο.

Κασσάνδρας 4Β : Κάρμεν. Καστανόξανθη νεαρη με μπουκλέ μαλλιά, Φορούσε ένα κορμάκι και μαύρες δικτυωτές κάλτσες. Τον μέσο όρο.

Κασσάνδρας  4 (πάνω) : Νταιάνα. Η αρχοντική ξανθιά με το κοντό καρέ μαλλί, με ωραίο σώμα και πλούσιο ενισχυμένο στήθος. Την είχα επισπευτεί πρόσφατα, με θυμηθεί και ανταλλάξαμε λίγες κουβέντες σε πολύ ευχάριστο κλίμα.

Χαλκιδικής 83 : Δυο κοπέλες. Η Μαίρη, νεαρή μελαχρινή με μεγάλο, μα πολύ μεγάλο φυσικό στήθος το οποίο (λογικό ήταν) είχε κρεμάσει. Μαζί της η Νίκη. Η γνωστή μου milf από Αγίου Μελέτιου 37 και άλλα ιδρύματα πλέον. Εγκάρδιος χαιρετισμός, μιας και είχαμε πολύ καιρό να βρεθούμε, και κουβεντούλα στο σαλόνι.

Κωνσταντινουπόλεως 61 : Αλεξάνδρα. Milf με ξανθά μακριά σπαστά μαλλιά. Πλούσιες καμπύλες. Εργάζεται καις το Σερβιων 26. Επίσης σαν Μιλβα στο Φραντζή 47, Βουλιαγμένης 83.

Κωνσταντινουπόλεως  94 : Μόνικα. Ξανθή με ίσια μαλλιά. Ντυμένη με μαύρο κομπινεζόν. Όχι κάτι το αξιόλογο.

Κωνσταντινουπόλεως  80 : Άννα. Η μελαχρινή στρουμπουλή Ρουμάνα με το χαρακτηριστικό κενό ανάμεσα στα δόντια. Προσωπικά έχω πολύ καλές αναμνήσεις από τις υπηρεσίες της.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Σισσυ. Μια από τις παρουσίες που ξεχώρισα στην σημερινή τσάρκα. Ψηλή γελαστή, με ωραίο σώμα. Καστανά ίσα μαλλιά Θα τιμηθεί στο μέλλον.

Ευνειδών 5 : Κλειστόν

Ιεροφαντών 9 : Χριστίνα. Ελληνίδα καστανή milf, με πλούσιο στήθος, το οποίο διαγραφόταν μέσα από το κοντό μαύρο κομπινεζόν της.

Πειραιώς 109 : Φιόνα. Αδιάφορη, ξινή καστανή με ξανθές ανταύγειες. Κακομοιριασμένο ύφος, Η υπηρεσία με νοοτροπία του είδους  : «Γιατί φεύγεις, δεν σου αρέσει η κοπέλα μας και τα σχετικά.

Πειραιώς 121 : Τζούλια. Ξανθή, μόνο αυτό θυμάμαι…….Sorry

Θαρύπου 10 : Μαρία,. Ελληνίδα milf ξανθιά με πλόυσι9ο στήθος. Αρκετα ευγενική, παρόλο που δεν πέρασα.

Φραντζή 47 : Εντιτα. Ψηλή εντυπωσιακή καστανή με ίσια μαλλιά. Μου κίνησε το ενδιαφέρον, στα υπόψη.

Ιππόνακτος 14 : Εμμανουέλλα. Νεαρή αδύνατη μελαχρινή με κοντά μαλλιά, χωρίς καθόλου sex appeal

Ηλία Ηλιού 82 : Λόλα. Ψηλή ξανθή με ίσια μαλλιά, από την Γεωργία κατά δήλωση της υπηρεσίας. Ωραίο σώμα, λιγότερο όμορφο πρόσωπο κατά την εκτίμηση μου. Φουλ προγράμματα με πρωκτικό. Καμία σχέση με την Λόλα απο το Βριλησσου 55.

Βουλιαγμένης 68 : Αντριάννα. Εντυπωσιακή ψηλή με μακριά ξανθά μαλλιά με μπούκλες. Ωραίο πρόσωπο, αξιοσημείωτη περιφέρεια. Πλούσια προγράμματα, που περιλαμβάνουν ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.

Βουλιαγμένης 83 : Άννα Μαρία. Η γνωστή μας θεσσαλονικιά. Εκτάκτως σήμερα εδώ. Γνωστή πλέον στους περισσότερους δεν χρειάζονται περισσότερα λόγια. Όπως πάντα ευδιάθετη και γελαστή.

Βούρβαχη 19 : Αλίνα. Η τσάρκα τελείωσε εδώ……

Απλά, [size=10pt][size=10pt]Π Α Μ Μ Ε Γ Ι Σ Τ Ο Σ  !  !  ![/size][/size]
Δεν υπάρχει πιό ενημερωμένη εγλυκλοπαίδεια στο χώρο.. και με ορθές υποκειμενικές αναφορές!
Επιτελείς λειτούργημα και, νομίζω, στο αναγνωρίζουν όλοι.
Ευτυχής που σε γνώρισα και επιβεβαιώθηκα για το κύρος σου!
Just respect!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup:
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί  ΣΟΝΙΑ        βράδυ    ΛΙΝΤΑ                              :tits:


Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ                ....    βράδυ ΕΒΙΤΑ                                            :kissass:


Αριστομενους 72                    πρωι      ΑΝΝΕΤΑ                βραδυ                            ΣΑΝΗ                                          :2on1:


Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί                ΜΟΝΙΚΑ              βράδυ                    ΕΛΗ          :fuck2:           
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απλά, [size=10pt][size=10pt]Π Α Μ Μ Ε Γ Ι Σ Τ Ο Σ  !  !  ![/size][/size]
Δεν υπάρχει πιό ενημερωμένη εγλυκλοπαίδεια στο χώρο.. και με ορθές υποκειμενικές αναφορές!
Επιτελείς λειτούργημα και, νομίζω, στο αναγνωρίζουν όλοι.
Ευτυχής που σε γνώρισα και επιβεβαιώθηκα για το κύρος σου!
Just respect!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup:
Υπερβολες. :)
Αλλοι συναγωνιστες ειναι πολυ καλυτεροι απο εμενα, απλα δεν γραφουν τοσο πολυ.
Ευχαριστω παντως για τα καλα σου λογια. :cool2:

Και εγω χαρηκα που σας γνωρισα. :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Mαλλον για αυριο θα ειναι το προγραμμα!!! ;)
Ειπα και εγω.

Και τωρα που διαβαζω και την ωρα που εγινε το post ετσι θα πρεπει να ειναι.

Απλα εξεπλαγην μολις ειδα Σονια την Κυριακη.
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
ποτε και που δουλευει η πενυ αυτη τη βδομαδα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom