Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Δὲν ποσοτικοποιεῖται ἡ συνεισφορὰ ἑνὸς ἑκάστου. Ἐν ἐναντίᾳ περιπτώσει θὰ ἠδύνατο τις μὲ ἀναρτήσεις σχημάτων (smileys) καὶ 10 κριτικὰς ἐρωτικῶν ταινιῶν ἡμερησίως νὰ διεκδικῇ τίτλους καὶ ἀξιώματα.

Δεν διεκδίκησα ούτε διεκδικώ κάτι!!!  :)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
αν το ζητούμενο είναι η δόξα του 1ου ενημερωτή, και όχι η ουσία της ενημερωσης και ανταλλαγής πληροφοριών, giorgos σου χαρίζω και τα δικά μου posts+κριτικές+χρόνια ως μέλος.

Η ουσιά είναι ΟΛΟΙ να ενημερώνουν!Είτε από το thread είτε απο κριτικές !!  :)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Αφου εκανες τον κοπο να ψαξεις το προφιλ του ριξε και μια ματια στα ποστ του και θα καταλαβεις αν και ποσο ενημερωνει ο koko!!!

Αδερφέ εγω δεν είπα οτι δεν ενημερώνει !!! Μου  είπε οτι σπαμάρω και τέλος !Δεν είδε οτι γράφω κριτικές?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μπορεί να είναι και έτσι αδελφέ  :)

Να ξεκαθαρισω κατι :

Ποτε δεν μπηκα στην διαδικασια να "κριτικαρω" post αλλων μελων για spam.
Ολοι μας λιγο - πολυ καποια "εκτος θεματος" post τα εχουμε κανει.
Και αυτο μου το post καλιστα θα μπορουσε να θεωρηθει spam, μιας και μονο ενημερωση για studio δεν ειναι....

Oμως το "συγκριτiκο" post που εκανες ηταν λιγο "ακομψο", ετσι τουλαχιστον το ειδα εγω.
Ολα καλα. ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Οπως επισης να συμπληρωσω και εγω οτι οποιος εχει 10.000-20.000 δεν σημαινει οτι εχουν συμβαλει στο site.  ;)
Μην υπολογιζουμε συμφωνα με την ποσοτητα αλλα με την ποιοτητα!

Εχεις απόλυτο δίκιο συμφωνώ μαζί σου, όπως ο Fantom12 έχει  καμία 300 ποστ και είναι σουπερ στην ενημέρωση  ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Να ξεκαθαρισω κατι :

Ποτε δεν μπηκα στην διαδικασια να "κριτικαρω" post αλλων μελων για spam.
Ολοι μας λιγο - πολυ καποια "εκτος θεματος" post τα εχουμε κανει.
Και αυτο μου το post καλιστα θα μπορουσε να θεωρηθει spam.

Oμως το "συγκριτiκο" post που εκανες ηταν λιγο "ακομψο", ετσι τουλαχιστον το ειδα εγω.
Ολα καλα. ;)

Φιλε CHEYENNE αναγκάστηκα να το κάνω γιατί έτσι όπως το έθιξε το θέμα ο φίλος kokolongos άφησε να εννοηθεί οτι δεν κάνω τίποτα από το να σπαμάρω  :)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Να ξεκαθαρισω κατι :

Ποτε δεν μπηκα στην διαδικασια να "κριτικαρω" post αλλων μελων για spam.
Ολοι μας λιγο - πολυ καποια "εκτος θεματος" post τα εχουμε κανει.
Και αυτο μου το post καλιστα θα μπορουσε να θεωρηθει spam, μιας και μονο ενημερωση για studio δεν ειναι....

Oμως το "συγκριτiκο" post που εκανες ηταν λιγο "ακομψο", ετσι τουλαχιστον το ειδα εγω.
Ολα καλα. ;)

Άλλωστε όλοι το ίδιο σπόρ κάνουμε και αυτό μας αρέσει  :)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Για να μην πλατιάζουμε και να μην το κουράζουμε άλλο εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με το φίλο τον kokolongos ουτε συναγωνίζομαι
κάποιον στο site αλλά προσπαθώ απο την μεριά μου να βοηθάω και να ενημερώνω τους συναθλητές    :)

Από εμένα ,το συμβάν ,απο ετούτη την στιγμή θεωρείται λήξαν για να μην ανακυκλώνεται και κουράζει και είναι -τουλάχιστον για μένα σαν να μην έγινε ποτε-  :)  Συνεχίζουμε κανονικά στο στόχο μας που δεν είναι άλλος απο το να περνάμε καλά με τις εκδιδόμενες γυναίκες  ;)

Αυτά και ζητώ συγνώμη από την μεριά μου αν σας κούρασα  ;)

Καλά μουνιά στον πούτσο μας να έχουμε αδέρφια  :grin: 

Την καλησπέρα μου  ;)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εχεις απόλυτο δίκιο συμφωνώ μαζί σου, όπως ο Fantom12 έχει  καμία 300 ποστ και είναι σουπερ στην ενημέρωση  ;)
Λοιπόν, θα σου κάτι πολύ φιλικά και χωρίς σκοπό να σου την πω.
Δες την προηγούμενη σελίδα (2153) και θα καταλάβεις τι λένε τα παιδια εδώ. Απο τα 15 ποστ τα 9 ειναι δικά σου. Δηλαδή το 60%. Μάλιστα ολα είναι με διαφορά ορισμένων λεπτών με αποκορύφωμα 4 ποστ μεταξύ 15:21-15:27, χωρίς να παρεμβάλεται κανένας άλλος.
Καταννοώ οτι πιθανός θές να απαντήσεις σε κάθε έναν ξεχωριστά αλλα μπορείς να το κάνεις αυτό χρησιμοποιώντας την "τροποποίηση".

Δεν έχει να κάνει με το αν το κάνεις μόνο εσύ ή και άλλοι.

Ο λόγος που μπήκα σε αυτήν την διαδικασία είναι για να δείς ορισμένα πράγματα απο μια διαφορετική πλευρά.
Δεν το συνεχίζω γιατι κάνουμε κατάχρηση του χώρου με τελείως OFF-Topic θέμα.. Ασε που πιστευω οτι εντος ολίγου ο antisthenis θα τα σβήσει..!  :grin: και πολύ καλά θα κάνει!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Λοιπόν, θα σου κάτι πολύ φιλικά και χωρίς σκοπό να σου την πω.
Δες την προηγούμενη σελίδα (2153) και θα καταλάβεις τι λένε τα παιδια εδώ. Απο τα 15 ποστ τα 9 ειναι δικά σου. Δηλαδή το 60%. Μάλιστα ολα είναι με διαφορά ορισμένων λεπτών με αποκορύφωμα 4 ποστ μεταξύ 15:21-15:27, χωρίς να παρεμβάλεται κανένας άλλος.
Καταννοώ οτι πιθανός θές να απαντήσεις σε κάθε έναν ξεχωριστά αλλα μπορείς να το κάνεις αυτό χρησιμοποιώντας την "τροποποίηση".

Δεν έχει να κάνει με το αν το κάνεις μόνο εσύ ή και άλλοι.

Ο λόγος που μπήκα σε αυτήν την διαδικασία είναι για να δείς ορισμένα πράγματα απο μια διαφορετική πλευρά.
Δεν το συνεχίζω γιατι κάνουμε κατάχρηση του χώρου με τελείως OFF-Topic θέμα.. Ασε που πιστευω οτι εντος ολίγου ο antisthenis θα τα σβήσει..!  :grin: και πολύ καλά θα κάνει!

Φίλε lex80 δεν το ήξερα αυτό με την τροποποίηση έτσι αναγκαζόμουν να γράφω για κάθε ποστ ξεχωριστά  :o

Να σαι καλά και καλό απόγευμα να έχεις  ;)  , άλλωστε τοποθετήθηκα στο παραπάνω πόστ μου  :)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Για να μην πλατιάζουμε και να μην το κουράζουμε άλλο εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με το φίλο τον kokolongos ουτε συναγωνίζομαι
κάποιον στο site αλλά προσπαθώ απο την μεριά μου να βοηθάω και να ενημερώνω τους συναθλητές    :)

Από εμένα ,το συμβάν ,απο ετούτη την στιγμή θεωρείται λήξαν για να μην ανακυκλώνεται και κουράζει και είναι -τουλάχιστον για μένα σαν να μην έγινε ποτε-  :)  Συνεχίζουμε κανονικά στο στόχο μας που δεν είναι άλλος απο το να περνάμε καλά με τις εκδιδόμενες γυναίκες  ;)

Αυτά και ζητώ συγνώμη από την μεριά μου αν σας κούρασα  ;)

Καλά μουνιά στον πούτσο μας να έχουμε αδέρφια  :grin: 

Την καλησπέρα μου  ;)




μπραβο για τις 32 κριτικες σου.

ειναι σαν να εχεις κανει 32 καλα ποστ.

εγω τις βαριεμαι και ετσι τα λεω στο ποσταρισμα.

δεν θα μπω στον πειρασμο να συνεχισω την συγκριση που αρχισες.

σου ειπαν πολυ αλλοι ποσο ανερματιστη ηταν.

και κοιτα μαλιστα ποιοι παικτες ειναι αυτοι για να καταλαβεις.

και να ξερεις...με τοσο σπαμαρισμα που κανεις ακομα και με τις διπλασιες κριτικες στο τελος πολυ λιγοι θα τις θυμουνται.
θαβεις τις κριτικες σου δλδ.


μην το παιρνεις προσωπικα.
τα ιδια εχω κανει στο παρελθον και με αλλους.
γερασα ο μαλακας και εχω γινει περιεργος.

φιλικα παντα γιωργη.
καλα γαμησια.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδες πηρα τηλ στο βριλισου 46 για την κιμ αλλα ηταν μια νικολ.γνωριζει κανεις τιποτα για την νικολ;
 

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Ενημερώνω ότι δεν δούλευε τελικά η Αφροδίτη σήμερα στο Πιπινου...Η τσατσά είπε ότι δεν θα είναι εκεί για δέκα ημέρες. Στη βάρδια ήταν μια άλλη κοπελίτσα 23-27, ξανθιά λίγο ατσούμπαλο σώμα και μαλλιά ώς τον ώμο...Η τσατσά μου έδινε τον λόγο της για να μπω αλλά δεν μου άρεσε η κοπέλα καν....Εγινε κατάθεση στην Μαρίνα στο 104!!!Θεά για άλλη μια φορά...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ενημερώνω ότι δεν δούλευε τελικά η Αφροδίτη σήμερα στο Πιπινου...Η τσατσά είπε ότι δεν θα είναι εκεί για δέκα ημέρες. Στη βάρδια ήταν μια άλλη κοπελίτσα 23-27, ξανθιά λίγο ατσούμπαλο σώμα και μαλλιά ώς τον ώμο...Η τσατσά μου έδινε τον λόγο της για να μπω αλλά δεν μου άρεσε η κοπέλα καν....Εγινε κατάθεση στην Μαρίνα στο 104!!!Θεά για άλλη μια φορά...
Μηπως θυμασαι ονομα φιλε?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Nομίζω Λίλη ή Ελλη αλλά δεν ξέρω σίγουρα...Δεν θυμάμαι καλά...Πάντως αδιάφορη ήταν (τουλάχιστον για εμένα)
Ξανθια σκουροχρωμη με πλουσιο οπλισμο :tits2:?
Αν λεμε την ιδια Ελλη την λενε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom