Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Φίλε, με όλο το συμπάθειο κιόλας, αλλά είσαι χαζός;

Να κάνω 1 διευκρίνηση και θα λείξει το θέμα .

Δίκιο είχες .Εγώ το έθεσα λάθος .Δηλαδή έκανα copy paste σε 1 pm που με ρώταγε ακριβώς αυτό το πράγμα !

Η αλήθεια είναι οτι το είδα σήμερα χθες δεν γύρισα να διαβάσω πίσω  :)

Σόρρυ παίχτες  :sunglasses:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Νταξ ρε γιώργογιώργο δύοτρία

τα λάθη είν΄ανθρώπινα
κι εγώ εχτές που τα΄πινα
είπα να πάω να γαμήσω,
πριν εντελώς λιποθυμήσω

κι όμως δεν τα κατάφερα
αν και δυό μούνες έφερα,
ξερός έπεσα και ροχάλιζα
και το βρακί ψιχάλιζα

κι αυτή η ψιχάλα ρε παιδί μου
πότισε όλο το βρακί μου
κι οι γκόμενες με κάναν χάζι
και χαμουρέυονταν με νάζι

Αλλά εγώ, είχα σαλπάρει
και ο Μορφέας μ΄είχε πάρει
άλλο ένα λάθος και αυτό
με κόστος διακοσόμπαλο !

Τουλάστιχον το δικό σου λάθος δεν κοστίζει ακριβά ! Μόνο λίγη ηλεκτρονική μελάνη,....σνιφ, κλαψ, μπουμ !

:grin:



Ευτυχείτε ! :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Νταξ ρε γιώργογιώργο δύοτρία

τα λάθη είν΄ανθρώπινα
κι εγώ εχτές που τα΄πινα
είπα να πάω να γαμήσω,
πριν εντελώς λιποθυμήσω

κι όμως δεν τα κατάφερα
αν και δυό μούνες έφερα,
ξερός έπεσα και ροχάλιζα
και το βρακί ψιχάλιζα
κι αυτή η ψιχάλα ρε παιδί μου
πότισε όλο το βρακί μου
κι οι γκόμενες με κάναν χάζι
και χαμουρέυονταν με νάζι
Αλλά εγώ, είχα σαλπάρει
και ο Μορφέας μ΄είχε πάρει
άλλο ένα λάθος και αυτό
με κόστος διακοσόμπαλο!
Τουλάστιχον το δικό σου λάθος δεν κοστίζει ακριβά ! Μόνο λίγη ηλεκτρονική μελάνη,....σνιφ, κλαψ, μπουμ !

:grin:


Ευτυχείτε ! :2funny:

Χαχαχα!!! Πολυ καλο!!!

Ο δαιμον του τυπογραφειου!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
[move] :) :) :) Σημερα 10/02  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ελενα (καινουρια) - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Σοφια - Ελπιδα - www.kassandras4-kato.com/ramona]Ραμονα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νεα αφιξη - Αλεξανδρα - Ανιτα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Γαβριελα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Καρμεν - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μιρελα - Ελπιδα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/anka]Ανκα/Λουση[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Καιρο εχουμε να δουμε την Λιζα.

:think: :think: :think: :think: :think:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 11/02  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/gabriela]Γαβριελα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αλεξανδρα - Μαριανα - Τζουλια
Κασσανδρας 4(πανω): Σοφια - Ελπιδα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Τζανα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/katia]Κατια[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - Μιρελα - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/anka]Ανκα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/lucy]Λουση/Ελενα[/url]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

Επισκέπτης
Μπορείτε να με βοηθήσετε παρακαλώ? Υπάρχει καμία κριτική για Αλεξάνδρα απο Τσεχία που εργάζεται στα
Χαλκιδικής 83
Βριλησσού 42
Θησεως 365
Αντιοχείας 64?

Φαίντεται αξιο :fuck1: .....
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715
δοκιμασμένη...και είναι και συμπαθής η Τσέχα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μπορείτε να με βοηθήσετε παρακαλώ? Υπάρχει καμία κριτική για Αλεξάνδρα απο Τσεχία που εργάζεται στα
Χαλκιδικής 83
Βριλησσού 42
Θησεως 365
Αντιοχείας 64?

Φαίντεται αξιο :fuck1: .....

Υπαρχει μια δικη μου στο Βρολισσου 42 με ημερομηνια 8/1
Ακομα μια εδω :


Και αλλη μια εδω :

Κατι αλλο δεν μπορεσα να βρω
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Υπαρχει μια δικη μου στο Βρολισσου 42 με ημερομηνια 8/1
Ακομα μια εδω :


Και αλλη μια εδω :

Κατι αλλο δεν μπορεσα να βρω
Εισαι εγκυκλοπαιδεια τον στουντιο τελικα
 

mattos13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
[move] :) :) :) Σημερα 11/02  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/gabriela]Γαβριελα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αλεξανδρα - Μαριανα - Τζουλια
Κασσανδρας 4(πανω): Σοφια - Ελπιδα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Τζανα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/katia]Κατια[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - Μιρελα - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/anka]Ανκα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/lucy]Λουση/Ελενα[/url]

Κυρια Λιτσα η Αννα που εχει χαθει το τελευταιο καιρο?   :think: :think: :think: :think: :think:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
καμμια ενημερωση , για βικυ απο κασσανδρας 3?
 

Επισκέπτης
Υπαρχει μια δικη μου στο Βρολισσου 42 με ημερομηνια 8/1
Ακομα μια εδω :


Και αλλη μια εδω :

Κατι αλλο δεν μπορεσα να βρω
:rockon: :rockon: :rockon:

ωραιος!!! ευχαριστω!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κυρια Λιτσα η Αννα που εχει χαθει το τελευταιο καιρο?   :think: :think: :think: :think: :think:
Πληροφοριες αναφερουν οτι σταματησε απο την αλυσιδα.

Αγνωστο προς το παρον, εαν εργαζεται καπου αλλου.
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Χθές βράδυ πήγα για πρώτη φορά να δω τη Μαντόνα. :tits2:
Κανείς στο σαλόνι και λέω μάλλον δεν θα δουλεύει ως συνήθως. :jerking:
Τελικά ήτανε η Μαντόνα αλλά ρε παιδιά την είδα και έφυγα. :think:

Αρκετό σκοτάδι στο σαλόνι,φορούσε και ένα ημιδιαφανές  μέχρι τον αστράγαλο μάλλον για να κρύβει κάποιες ατέλειες γιατί όπως την είδα λίγα κιλάκια παραπάνω τα έχει το κορίτσι.

Μπορεί να είναι σούπερ στο δωμάτιο όπως γράφουνε οι περισσότεροι αλλά γούστα είναι αυτά εμένα εμφανισικός δεν μου άρεσε καθόλου !!!!!!
 

Επισκέπτης
Χθές βράδυ πήγα για πρώτη φορά να δω τη Μαντόνα. :tits2:
Κανείς στο σαλόνι και λέω μάλλον δεν θα δουλεύει ως συνήθως. :jerking:
Τελικά ήτανε η Μαντόνα αλλά ρε παιδιά την είδα και έφυγα. :think:

Αρκετό σκοτάδι στο σαλόνι,φορούσε και ένα ημιδιαφανές  μέχρι τον αστράγαλο μάλλον για να κρύβει κάποιες ατέλειες γιατί όπως την είδα λίγα κιλάκια παραπάνω τα έχει το κορίτσι.

Μπορεί να είναι σούπερ στο δωμάτιο όπως γράφουνε οι περισσότεροι αλλά γούστα είναι αυτά εμένα εμφανισικός δεν μου άρεσε καθόλου !!!!!!
Βλασφημε!  :s&m_1:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Χθές βράδυ πήγα για πρώτη φορά να δω τη Μαντόνα. :tits2:
Κανείς στο σαλόνι και λέω μάλλον δεν θα δουλεύει ως συνήθως. :jerking:
Τελικά ήτανε η Μαντόνα αλλά ρε παιδιά την είδα και έφυγα. :think:

Αρκετό σκοτάδι στο σαλόνι,φορούσε και ένα ημιδιαφανές  μέχρι τον αστράγαλο μάλλον για να κρύβει κάποιες ατέλειες γιατί όπως την είδα λίγα κιλάκια παραπάνω τα έχει το κορίτσι.

Μπορεί να είναι σούπερ στο δωμάτιο όπως γράφουνε οι περισσότεροι αλλά γούστα είναι αυτά εμένα εμφανισικός δεν μου άρεσε καθόλου !!!!!!

θα συμφωνήσω μαζί σου την πρώτη φορά και γω έφυγα  :s&m_1:

Την δεύτερη έμεινα.Πιστεύω ότι είναι υπερεκτιμημένη  :-  .Υπάρχουν πολύ καλύτερες στην περιοχή  ;)
 

achortagos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κυρια Λιτσα η Μονικα θα δουλέψει το σαββατοκυριακο? 
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Μπορεί να είναι σούπερ στο δωμάτιο όπως γράφουνε οι περισσότεροι αλλά γούστα είναι αυτά εμένα εμφανισικός δεν μου άρεσε καθόλου !!!!!!

περι ορέξεως και σεβαστη η αποψη σου αλλά θα προτιμούσα να αφησω τα λεφτα μου σε μια που δεν ειναι του γουστου μου εμφανισιακα και τιμαει τα λεφτα που της δινω ανεξαρτητα απο το αν αντικειμενικα ειναι μουναρος, μετρια κλπ (παντως σιγουρα να μην ειναι πατσαβούρα)

και τι εννοω με αυτό... η Σόνια πχ απο λελας εχει ψιλοσιτεψει αλλά απο σερβις ειναι εγγυηση, ενω η Νατασσα απο κροκεων παρολο που ειναι τρελλο μουνακι και πιτσιρικα τις τελευταιες 2 φορες που την πηρα (την εχω παρει 5-6) μου την εσπασε με ξεπεταξε.
κοπελες σαν τη σονια, τη μαντονα, την παολα και σαμανθα (απο φρατζη που σταματησανε) εχουν/ειχαν σταθερα καλό σέρβις.

εγω θα σου πω μονο ότι απο τότε που μπηκε στα στουντιο αυτη η κοπέλα δεν εχω πάει με άλλο στουντιοκοριτσο ουτε βιζιτα ουτε τιποτα.
τιμαει τα λεφτα μου ειναι γαμω τα ατομα και κανουμε και την κουβεντα μας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom