Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:   :headbang2: :headbang2: :headbang2:  

Ακριβώς ετσι πιστεύω και γω!!!

Το ίδιο συνεβει και με μένα με την Σόνια από Λ.Καραγιάννη 35!!Επί χρόνια ήταν απο τις αγαπημένες μου πουτάνες!!!Οταν πήγε στην Πιπίνου δεν την έβλεπα τόσο τακτικά!

Τώρα μετα από 3-4 χρόνια την ξανάδα Λ.Καραγιάννη 35 και παρόλο το ακάποτο τσιμπουσι που το επιζητούσα χρόνια !!!  δεν πέρασα γιατί μεγάλωσε   :'(

Ναι η τσα2 μου το είπε τότε πριν κανά 3 μηνο στο πρόγραμμα της!!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 08/02  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ελενα (καινουρια) - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url] - Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Αντζη - Λολιτα
Κασσανδρας 4(πανω): Σοφια - Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Μαντονα - Αννιτα
Βριλησου 60(πανω): Νταιανα - Μιρελα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/anka]Ανκα/Λουση[/url]
Αλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Δεσποινα - Δεσποινα - Αννιτα
 

Triksi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
23:00-05:00, Ηλια Ηλιου 82, η Λιζα  :smitten:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 09/02  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ελενα (καινουρια) - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αντζη - Νεα αφιξη - www.kassandras4-kato.com/ramona]Ραμονα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Δεσποινα - Αλεξανδρα - Αννιτα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Λολιτα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Καρμεν - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Σοφια - Μαντονα - Γαβριελα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Ελπιδα

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/anka]Ανκα/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/lucy]Λουση/Ελενα[/url]
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Αν κοιτάξεις το μήνυμα από το οποίο έκανε την παράθεση θα καταλάβεις γιατί σου έθεσε το ερώτημα :grin:


Εγώ είπα τι ειπώθηκε στο σαλόνι στον επίσημο τιμοκατάλογο!

Που είναι το πρόβλημα?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ είπα τι ειπώθηκε στο σαλόνι στον επίσημο τιμοκατάλογο!

Που είναι το πρόβλημα?

Το πρόβλημα προφανώς είναι ότι έχεις ανοίξει ένα διάλογο με τον εαυτό σου και δεν πολυσυνηθίζεται :) Με όλο το σεβασμό!
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 09/02/2011 στις 12:25 μ.μ. πήγα την καθιερωμένη στουντιότσαρκα. Τελικά κατέληξα στο στούντιο στην οδό Αχαρνών 106 και πήδηξα για 2η φορά την Κατερίνα. Στο συννημένο αρχείο pdf καταγράφω εν συντομία της παρατηρήσεις μου. Το αστείο στην υπόθεση ήταν η συμπεριφορά της τσατσάς στο στούντιο στην οδό Κεφαλληνίας 75. Αύριο το βράδυ θα γράψω για δεύτερη φορά κριτική για την ίδια κοπέλα. Στην κριτική αυτή θα περιγράψω φυσικά τα τεκτενόμενα στο δωμάτιο, καθώς και τα πιο φρέσκα ερωτικά μου νέα.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Στις 09/02/2011 στις 12:25 μ.μ. πήγα την καθιερωμένη στουντιότσαρκα. Τελικά κατέληξα στο στούντιο στην οδό Αχαρνών 106 και πήδηξα για 2η φορά την Κατερίνα. Στο συννημένο αρχείο pdf καταγράφω εν συντομία της παρατηρήσεις μου. Το αστείο στην υπόθεση ήταν η συμπεριφορά της τσατσάς στο στούντιο στην οδό Κεφαλληνίας 75. Αύριο το βράδυ θα γράψω για δεύτερη φορά κριτική για την ίδια κοπέλα. Στην κριτική αυτή θα περιγράψω φυσικά τα τεκτενόμενα στο δωμάτιο, καθώς και τα πιο φρέσκα ερωτικά μου νέα.

Η Κατερίνα απο το αχ. 106 ειναι ίδια με το κεφ. 75?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 10/02  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ελενα (καινουρια) - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Σοφια - Ελπιδα - www.kassandras4-kato.com/ramona]Ραμονα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νεα αφιξη - Αλεξανδρα - Ανιτα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Γαβριελα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Καρμεν - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μιρελα - Ελπιδα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/anka]Ανκα/Λουση[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom