Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απογευματινή βολτίστα στο βουνό παρέα με τον συνοδοιπόρο Pitsiriko1

Βριλησσού 60 (πάνω) : Μιχαέλλα. Η νεαρή όμορφη μελαχρινή Ρουμάνα. Φουλ προγράμματα, όσον αφόρα τις υπηρεσίες της, άλλοι την εξυμνούν και άλλοι την στέλνουν στα τάρταρα….

Βριλησσού 60 (κάτω) : Βαλεντίνα. Ρωσίδα με ωραίο σώμα, ψηλή καστανή , μικρό σχετικά στήθος συγκριτικά με το υπόλοιπο κορμί της. Ευδιάθετη, γελαστή, έχει αρχίσει να κάνει το δικό της «fun club”

Βριλησσού 46 : Λάουρα, νεαρή, ξανθή από Τσεχία όπως μας είπε η συμπαθέστατη και ευγενέστατη υπηρεσία. Ίσια μαλλιά με αφέλειες, αρκετα ναζιάρα στο σαλόνι. Την έχουμε ξαναδεί καις το Βριλησσου 36.

Βριλισσού 42 : Ελένη η ΕλληνοΑιγύπτια. Πλούσιο φυσικό στήθος, καστανή, ωραία παρουσία σε γενικές γραμμές.

Βριλησσού 36: Τζοβάνα. Μελαχρινή πρόσχαρη κοπέλα με μακριά μαλλιά. Ωραιο σώμα, πεταχτο κωλαράκι, με ελαφρύ προγναθισμό.

Βριλησσού 36Α: Το νέο ίδρυμα της περιοχής. Δίπλα ακριβώς από το «αδελφικό» 36. στο υπόγειο του κτιρίου. Εξαιρετικός χώρος. Πολυτελή δωμάτια με ντουζιέρες, διακριτικός φωτισμός, άνετα πεντακάθαρα. Σωστό παλάτι Και πριγκίπισσα σε αυτό το παλάτι η Πένυ. Γνωστή και μη εξαιρετέα πλέον στον χώρο. Μας περιμένει στα επίσημα εγκαίνια σήμερα Τέταρτη 9/12…..

Βριλησσού 24: Μαργαρίτα. Νεαρή Τσέχα κατά δήλωση. Αδυνατούλα, ωραίο προσωπάκι, όλα τα προγράμματα εκτός πρωκτικού.

Βριλησσού 55 : Βικτώρια. Όμορφη Ρωσίδα, με πλούσιο ενισχυμένο στήθος. Τατουάζ διακοσμούν το όμορφο κορμί της. Μου έφερε στην μνήμη τις καλές στιγμές που έχω περάσει μαζί της, τον περασμένο Απρίλιο, αν θυμάμαι καλά.

Βριλησσού 57: Μαργκώ. Κοπέλα αρκετα γνωστή στο χώρο, χωρίς να είναι το «πρώτο όνομα». Ξανθιά με ενισχυμένο στήθος, ωραίο σώμα. Γελαστή και πρόσχαρη στο σαλόνι, ντυμένη με πράσινο σετ εσωρούχων.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Κλαούντια που μετεγγράφηκε πρόσφατα από τα Κασσάνδρας στο Κροκεών 6 αξίζει μιαν επίσκεψη;
Μια απο τις χειροτερες εμπειρίες μου.

Διαδικαστική, ψυχρή, βιαστική.

Δεν τιμησε το πενηνατρικο ουτε μια στιγμή.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πριν λίγο πέρασμα από συγγρού 144 όπου ήτο η νατάσσα την οποία είδα πρώτη φορά.Εντυπωσιακό κορμί,γλυκό ωραίο πρόσωπο αλλά όχι για γαμήσια πορνοστάρικα που θέλω εγω και η παρέα μου(πήγαμε 4 άτομα και φύγαμε όλοι πάραυτα).Η φάτσα της ωραία αλλά όχι για να μπείς για γαμήσι.Εμένα προσωπικά μου ήρθε να της πώ να πάμε για κανα ποτάκι όποτε έχει ελεύθερο χρόνο!Τέσπα έχει πολύ ωραίο  ψηλό σωμα όμως.

Πέρασμα μετέπειτα και από αριστοτέλους 6 όπου παρά τα κουδουνικά κλήσ(ματά) μας δεν εισακουσθήκαμεν και την κάναμε ελαφρώς(τρόπος του λέγειν διοτι έχουμε τα κιλάκια μας).Μόλις παμε να φύγουμε βλέπουμε ακριβώς απέξω μελαχροινή πιατσετσερί να κάνει πως μιλάει και καλά στο κουνητό και να σουλατσέρνει πάνω κάτω την αριστοτελους..ενδιαφέρουσα περίπτωση μου φάνηκε για τους λάτρεις της πιατσοσεξουαλικής πραγματογνωμοσύνης αλλά παρά το πολλά υποσχόμενο(κάτι σαν τον αείμηνστο αντρέα ένα πράμα) γλέμμα της την έκανα για σπιτοτσερί.Αυτά μονσερί.Πάλι με λεφτά γύρισα σπίτι(ένδειξη της καταχνιάς που κυριαρχεί εκεί όξω...και πού να πιάσουν και τα κρύα!!!!!!!!!!!)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Βριλησσού 36Α: Το νέο ίδρυμα της περιοχής. Δίπλα ακριβώς από το «αδελφικό» 36. στο υπόγειο του κτιρίου. Εξαιρετικός χώρος. Πολυτελή δωμάτια με ντουζιέρες, διακριτικός φωτισμός, άνετα πεντακάθαρα. Σωστό παλάτι Και πριγκίπισσα σε αυτό το παλάτι η Πένυ. Γνωστή και μη εξαιρετέα πλέον στον χώρο. Μας περιμένει στα επίσημα εγκαίνια σήμερα Τέταρτη Πεμπτη 9/12…..
;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μια απο τις χειροτερες εμπειρίες μου.

Διαδικαστική, ψυχρή, βιαστική.

Δεν τιμησε το πενηνατρικο ουτε μια στιγμή.

καλά την είχα κόψει εγώ από την "κασσανδρεία".Δεν πειράζει άστην τώρα να παίζει για το μεροκάματο στου σαρακάκη... :2funny:
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Με αποθάρρυνες εντελώς μιλάμε.Αλλά πάλι καλά γιατί ήμουν έτοιμος να πάω με την πρώτη ευκαιρία.Όμως ωραίο κορίτσι φαίνεται.
Kαι αλλος συναγωνιστης, δεν μου εχει μιλησει με τα καλυτερα για την κορασιδα..........

:- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :- :-
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Με αποθάρρυνες εντελώς μιλάμε.Αλλά πάλι καλά γιατί ήμουν έτοιμος να πάω με την πρώτη ευκαιρία.Όμως ωραίο κορίτσι φαίνεται.

δεν πειράζει έχεις να φάς το ωραιότατο κοτσονάτο αχλάδι του αβαταρίου σου και να ξεραθείς για ύπνο
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 09/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Αννα - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Ρανια - Λουση
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Βαλεντινα - Βιλη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Λουση - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - Βιλη - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(πανω): Λουση - ? - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Μαντονα - Ανκα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url]
 

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
Κυρα Λιτσα, η Αντζη χαθηκε ή παιζει υποχθονια διπλοβαρδια και πρεπει να δοκιμασουμε την τυχη μας;
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
κωνσταντινουπολεως 94      ΕΥΑ  :tits:


πιπινου107    ΜΙΛΑΝΑ......  :kissass:


λελας  καραγιανη  35    Πρωι ΣΟΝΙΑ .... βραδυ ΕΥΑ (94)  :cum:


Πιπινου 118        Πρωι ΕΥΑ .... βραδυ ΑΛΙΚΗ  :dancing:

Αριστομενους 72      ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ oλη μερα  :tits:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
ωραιος κι ο στιχος,

Γκαμπριελα ολη μερα,

μετα τα ψωνια,
ελα στη Σονια,

η περνα απο Μιλανα
νασου αλλαξει πανα!

παρτε ρε κανενα μαθημα απο τσιμπουκιο, τζαμπα τα δινει!

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom