Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βαριόμουνα σπίτι και είπα να περπατήσω λίγο…..
Απογευματινή μοναχική στουντιότσαρκα γύρω στις 19:00

Βουρβαχη 19: Λάουρα. Η ξανθιά Ρωσίδα με τα κοτσιδάκια. Γνωστή και από το Δροσοπούλου 95

Βουλιαγμένης 83 : Άννα Μαρία. Τα πολλά λόγια είναι φτώχια. Γνωστή και σταθερή αξία

Βουλιαγμένης 68 : Ηλιάννα. Η ξανθή mignon κοπελίτσα. Ξανθιά με γλυκό προσωπάκι, με καλές αναλογίες αλλά σε έκδοση small.

Ηλία Ηλιού 82 :Βερόνικα. Ψηλή νεαρή με καστανά μαλλιά σπαστά μέχρι τους ώμους. Αδύνατη σχετικά.

Ιππόνακτος 14 : Κορίνα. Η Γερμανίδα milf. Ντυμένη στα κόκκινα, με πλούσιο στήθος σιλικόνης. Έχει σκουρήνει τα μαλλιά της σχετικά με την τελευταία φορά που την είδα.

Φραντζή 47 : αν και η πινακίδα αναμμένη, η κεντρική πόρτα κλειστή.

Θαρύπου 10 :Αλεξανδρα. Καστανόξανθα μαλλιά, Ντυμενη σε λευκό κορμάκι και λευκές δερμάτινες μπότες. Τιμή εκκίνησης 40 ευρώ, 50 με μασάζ κλπ κλπ.
Εργάζεται καις το Βουρβαχη 19 – Κωνσταντινουπόλεως 61- Σερβιων 26, όπως επίσης  και στο Βουλιαγμένης 83 και Φραντζή 47 με το όνομα Μίλβα.
Ακολούθησε κατάθεση, περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική μου.

Ευνειδων 5 : Ελένη. Νεαρή ξανθιά με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους. Μηδενικό sex apeal. Προγράμματα από 30 το απλό, 50 το ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Με υποδέχτηκε η Βανέσα, η οποία θα αναλάμβανε την επόμενη βάρδια. Ξανθιά, όμορφη γυναίκα. Κρίμα που οι υπηρεσίες της δεν είναι ανάλογες της εμφάνισης της.

Κωνσταντινουπόλεως 61 :  Τα λόγια είναι περιττά. Αλίνα.

Κωνσταντινουπόλεως  80 : Σουζάννα. Νεαρή μελαχρινή συμπαθητική κοπέλα. Ωραίος κάλος, ίσια μακριά μαλλιά. Φεύγοντας η υπηρεσία προθυμοποιήθηκε να μου κάνει έκπτωση στα 40 ευρώ το απλό.

Κωνσταντινουπόλεως  94 : Κλειστόν

Κωνσταντινουπόλεως 130 : Αλεξάνδρα/Σάντρα. Βραζιλιανίζουσα νεαρή μελαψή με λίγο κυτταρίτιδα στα μπούτια.

Κωνσταντινουπόλεως 132 : Μαριάννα.  ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΤΑΤΗ  λατίνα μελαψή, με σπαστά μαλλιά και αγαλματένιο σώμα. Ο κωλος της αγαλμάτινος σαν αυτούς που βλέπουμε στο καρναβάλι ρου Ρίο. Στα λιαν συντομως υπ΄οψην.

Δοξάτου 2Α : Η μεγάλη επιστροφή. Νατάσσα με την πεταλούδα. Η εντυπωσιακή Ρωσίδα τα μαύρα μακριά μαλλιά, τα σαρκώδη χείλη το πλούσιο στήθος και περιφέρεια. Οι παλιότερα σίγουρα την θυμούνται μιας και έχει μεγάλη θητεία στον χώρο.

Σερβίων 26 : Σουζάννα. Εντυπωσιακό Milf με κόκκινα κοντά μαλλιά. Χαμογελαστή, ευγενική στο σαλόνι, μπήκε στην λίστα με τα κορίτσια που θα συναντήσω στο άμεσο μέλλον. Για να μην γίνει σύγχυση με τους παλιότερους λάτρες των milf ΔΕΝ είναι η Σουζαννα που δούλευε στο Βουλιαγμένης 83.

Σπύρου Πάτση  27 : Καρολίνα. Ξανθιά με ίσια μαλλιά, νεαρή, πεταχτό κωλαράκι και πιασίματα. Γνωστή και από την θητεία της σε κάποια ιδρύματα της Βριλησσου.

Σπύρου Πάτση  40: Λίντα. Αυτό φτάνει.

Χάλκιδικης 83 : Νέα κοπέλα από την Ιταλία. Αναστασία το ονοματάκι της. Νεαρή μελαχρινή με ίσια μαλλιά, και σχετικά τροφαντά μπούτια με βάση το υπόλοιπο σώμα της. Στον χαιρετισμό μου «buona sera”, δεν έλαβα απάντηση……

Κασσάνδρας  4 (πάνω) : Άννα. Μελαχρινή νεερή, με πολύ όμορφο πρόσωπο κατ΄εμέ και επίσης καλό σώμα. Αλεξάνδρα, επίσης νεαρή μελαχρινή, με ίσια μαλλιά και ωραίο σωματάκι.

Κασσάνδρας  4Α: Μαριάννα. Όσο την βλέπω τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Ψηλή καστανόξανθη, με ωραίο σώμα και εξαιρετικό sex appeal.. δίδυμο με την Ράνια, μια νεαρή κοπέλα με ίσια μαύρα μακριά μαλλιά και καλό σωματάκι.

Κασσάνδρας  4Β : Λάουρα, η μελαχρινή καλλονή του ομίλου , με το πλούσιο φυσικό στήθος, και η Βαλεντίνα, ανερχόμενο αστέρι της αλυσίδας. Ψηλή, καστανή με πολύ ωραίο σώμα.

Κασσάνδρας 6: Βίλλη. Μελαχρινή νεαρή, με ωραίο στήθος. Μαζί της η Λίζα, η ξανθιά Ελληνίδα.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Νίνα. Νεαρή αρκετά sexy, με πλούσιο ενισχυμένο στήθος.
Καστανή, σκέτος πειρασμός με το στριγκάκι που φορούσε 

Κασσάνδρας  3 (κάτω) : Βίκυ. Ψηλή, ξανθιά γνωστή στην αλυσίδα, ανανεωμένη αρκετα
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Βαριόμουνα σπίτι και είπα να περπατήσω λίγο…..
Απογευματινή μοναχική στουντιότσαρκα γύρω στις 19:00

Βουρβαχη 19: Λάουρα. Η ξανθιά Ρωσίδα με τα κοτσιδάκια. Γνωστή και από το Δροσοπούλου 95

Βουλιαγμένης 83 : Άννα Μαρία. Τα πολλά λόγια είναι φτώχια. Γνωστή και σταθερή αξία

[size=15pt]Βουλιαγμένης 68 : Ηλιάννα. Η ξανθή mignon κοπελίτσα. Ξανθιά με γλυκό προσωπάκι, με καλές αναλογίες αλλά σε έκδοση small.
[/size]

Ηλία Ηλιού 82 :Βερόνικα. Ψηλή νεαρή με καστανά μαλλιά σπαστά μέχρι τους ώμους. Αδύνατη σχετικά.

Ιππόνακτος 14 : Κορίνα. Η Γερμανίδα milf. Ντυμένη στα κόκκινα, με πλούσιο στήθος σιλικόνης. Έχει σκουρήνει τα μαλλιά της σχετικά με την τελευταία φορά που την είδα.

Φραντζή 47 : αν και η πινακίδα αναμμένη, η κεντρική πόρτα κλειστή.

Θαρύπου 10 :Αλεξανδρα. Καστανόξανθα μαλλιά, Ντυμενη σε λευκό κορμάκι και λευκές δερμάτινες μπότες. Τιμή εκκίνησης 40 ευρώ, 50 με μασάζ κλπ κλπ.
Εργάζεται καις το Βουρβαχη 19 – Κωνσταντινουπόλεως 61- Σερβιων 26, όπως επίσης  και στο Βουλιαγμένης 83 και Φραντζή 47 με το όνομα Μίλβα.
Ακολούθησε κατάθεση, περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική μου.

Ευνειδων 5 : Ελένη. Νεαρή ξανθιά με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους. Μηδενικό sex apeal. Προγράμματα από 30 το απλό, 50 το ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Με υποδέχτηκε η Βανέσα, η οποία θα αναλάμβανε την επόμενη βάρδια. Ξανθιά, όμορφη γυναίκα. Κρίμα που οι υπηρεσίες της δεν είναι ανάλογες της εμφάνισης της.

Κωνσταντινουπόλεως 61 :  Τα λόγια είναι περιττά. Αλίνα.

Κωνσταντινουπόλεως  80 : Σουζάννα. Νεαρή μελαχρινή συμπαθητική κοπέλα. Ωραίος κάλος, ίσια μακριά μαλλιά. Φεύγοντας η υπηρεσία προθυμοποιήθηκε να μου κάνει έκπτωση στα 40 ευρώ το απλό.

Κωνσταντινουπόλεως  94 : Κλειστόν

Κωνσταντινουπόλεως 130 : Αλεξάνδρα/Σάντρα. Βραζιλιανίζουσα νεαρή μελαψή με λίγο κυτταρίτιδα στα μπούτια.

Κωνσταντινουπόλεως 132 : Μαριάννα.  ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΤΑΤΗ  λατίνα μελαψή, με σπαστά μαλλιά και αγαλματένιο σώμα. Ο κωλος της αγαλμάτινος σαν αυτούς που βλέπουμε στο καρναβάλι ρου Ρίο. Στα λιαν συντομως υπ΄οψην.

Δοξάτου 2Α : Η μεγάλη επιστροφή. Νατάσσα με την πεταλούδα. Η εντυπωσιακή Ρωσίδα τα μαύρα μακριά μαλλιά, τα σαρκώδη χείλη το πλούσιο στήθος και περιφέρεια. Οι παλιότερα σίγουρα την θυμούνται μιας και έχει μεγάλη θητεία στον χώρο.

Σερβίων 26 : Σουζάννα. Εντυπωσιακό Milf με κόκκινα κοντά μαλλιά. Χαμογελαστή, ευγενική στο σαλόνι, μπήκε στην λίστα με τα κορίτσια που θα συναντήσω στο άμεσο μέλλον. Για να μην γίνει σύγχυση με τους παλιότερους λάτρες των milf ΔΕΝ είναι η Σουζαννα που δούλευε στο Βουλιαγμένης 83.

Σπύρου Πάτση  27 : Καρολίνα. Ξανθιά με ίσια μαλλιά, νεαρή, πεταχτό κωλαράκι και πιασίματα. Γνωστή και από την θητεία της σε κάποια ιδρύματα της Βριλησσου.

Σπύρου Πάτση  40: Λίντα. Αυτό φτάνει.

Χάλκιδικης 83 : Νέα κοπέλα από την Ιταλία. Αναστασία το ονοματάκι της. Νεαρή μελαχρινή με ίσια μαλλιά, και σχετικά τροφαντά μπούτια με βάση το υπόλοιπο σώμα της. Στον χαιρετισμό μου «buona sera”, δεν έλαβα απάντηση……

Κασσάνδρας  4 (πάνω) : Άννα. Μελαχρινή νεερή, με πολύ όμορφο πρόσωπο κατ΄εμέ και επίσης καλό σώμα. Αλεξάνδρα, επίσης νεαρή μελαχρινή, με ίσια μαλλιά και ωραίο σωματάκι.

Κασσάνδρας  4Α: Μαριάννα. Όσο την βλέπω τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Ψηλή καστανόξανθη, με ωραίο σώμα και εξαιρετικό sex appeal.. δίδυμο με την Ράνια, μια νεαρή κοπέλα με ίσια μαύρα μακριά μαλλιά και καλό σωματάκι.

Κασσάνδρας  4Β : Λάουρα, η μελαχρινή καλλονή του ομίλου , με το πλούσιο φυσικό στήθος, και η Βαλεντίνα, ανερχόμενο αστέρι της αλυσίδας. Ψηλή, καστανή με πολύ ωραίο σώμα.

Κασσάνδρας 6: Βίλλη. Μελαχρινή νεαρή, με ωραίο στήθος. Μαζί της η Λίζα, η ξανθιά Ελληνίδα.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Νίνα. Νεαρή αρκετά sexy, με πλούσιο ενισχυμένο στήθος.
Καστανή, σκέτος πειρασμός με το στριγκάκι που φορούσε  

Κασσάνδρας  3 (κάτω) : Βίκυ. Ψηλή, ξανθιά γνωστή στην αλυσίδα, ανανεωμένη αρκετα

για τη συγκεκριμένη κοπέλα ξέρουμε κάτι? έχω δει στο banner του στούντιο έρως του ierodoula.com ότι λέει πολλά αν είναι η ίδια..
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αλινα χωρις δευτερη σκεψη κατ΄εμε.

Ευχαριστώ τον φίλτατο Τσεγιεν κι τους άλλους συναγωνιστές για τη βοήθεια!! Εμφανισιακά είναι πιο ωραία η Λίλη, αλλά η άλλη πρέπει να είναι δυναμίτης (κατά τα λεγόμενά σας). Μια δοκιμή θα με πείσει. Καληνύχτα!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
εχει χασει κανα κιλο η νατασσα-πεταλουδα τσε?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τώρα το έκανες 100% σωστό!!!!
Τώρα συμφωνώ 1000% κουτάλααααααααααα......
Σορυ αλλα εγω διαφωνω.......στις σωστες επαγγελματιες περνας καλα και στο απλο προγραμμα!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
Σορυ αλλα εγω διαφωνω.......στις σωστες επαγγελματιες περνας καλα και στο απλο προγραμμα!!!!


για να μην σου πω οτι στις πολυ σωστες επαγγελματιες με το 50αρι περνας καλυτερα απο οτι με το 80αρι+.... ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
για τη συγκεκριμένη κοπέλα ξέρουμε κάτι? έχω δει στο banner του στούντιο έρως του ierodoula.com ότι λέει πολλά αν είναι η ίδια..
Την εχω συνατησει στο Χαλκιδικης 83, πριν καποιυς μήνες.
Καλη περιπτωση χωρις να ειναι κατι ιδιεταιρο.
Δεν εκλαψα τα λεφτα μου, αλλα δεν παω δευτερη φορα.

Αν δεν βαριεσαι δες την κριτικη μου

[size=8pt]Με είχαν εντυπωσιάσει οι φωτογραφίες της στο site και θέλησα να την γνωρίσω.
Πρέπει να είναι η πιο μικροκαμωμένη κοπέλα που έχω πάρει σε studio. Σε πολύ καλές αναλογίες όμως αλλά σε μέγεθος extra small. Νεαρή, ξανθούλα με μαλλιά μέχρι τους ώμους, πρωσοπακι όμως πολύ έκφυλο και πολλά υποσχόμενο.
Εάν το παραμύθι του Hans Christian Andersen, «Η Τοσοδούλα», μεταφερόταν στο σινεμα, η Ηλιανα θα ήταν η ιδανική πρωταγωνίστρια.

Το δωμάτιο αρκετα μεγάλο, καθαρό με ντουζιέρα και τζακουζι. Σφραγισμένες πετσέτες, αφροντους, αντισηπτικά.

Δεν άργησε να έλθει η νεαρά. Έβγαλε το ροζ σύνολα που φορούσε και ξάπλωσε δίπλα μου. Μιλήσαμε σχετικά, και έναρξη. Πολλά προκαταρκτικά αλλά από μια μονό πλευρά. Την δική μου !!! SmileBigΑυτή περιορίστηκε σε χάδια στον «μικρό Cheyenne» και ένα γαργαλιστικό πέρασμα στα @@κια με τα νύχια της. Ελάχιστα έως μηδενικά γλειψίματα στο στήθος μου.
Θετική όμως σε κάθε διάθεση μου. Την έγλυψα από πάνω μέχρι κάτω. Δεχόταν στο maximum,τα γλυψίματα μου με αναστεναγμούς και βογκητά, που με έπειθαν ότι είναι αληθινά. Αν με ξεγέλασε, μαγκιά της.
Ανεβασμένη η διάθεση της στο στοματικό. Αποδείχτηκε ικανή στην όλη φάση. Περάσματα της γλώσσας στον κορμό, βαθύ, με χρήση χεριών μόνο όταν χρειαζόταν, Καραμελωμα στα @@κια με καλή τεχνική στην χρήση της γλώσσας.
Και το sex ήταν απολαυστικό μαζί της. Λόγω του μικρού σωματοτυπου της, ήταν εύκολη στους χειρισμούς, κάτι που εκμεταλλεύτηκα δεόντως. Την σήκωσα στα όρθια, κρατώντας την στα χέρια μου, και την πήγα στην κυριολεξία βόλτα στο δωμάτιο, αφού προηγηθήκαν μια-δυο στάσεις στο κρεβάτι.
Επιστροφή στο κρεβάτι για ιεραποστολικό, όπου οι εκφράσεις και τα βογκητά της με έφτιαχναν ακόμα περισσότερο.Και έτσι ήλθε το τέλος. Μιλήσαμε λίγο και έφυγε.
Κατά την έξοδο μου από το δωμάτιο, η γοητευτικότατη ομολογουμένως υπηρεσία, με συνόδευσε στην έξοδο, ρωτώντας με ενδιαφέρον πως πέρασα.

Όπως έγραψα και στην αρχή η Ηλιανα είναι η πιο μικροκαμωμένη κοπέλα που έχω «συναντήσει». Η συνεδρία μου μαζί της είχε συνεχώς ανοδική πορεία. Ελάχιστα προκαταρκτικα, αρκετα καλό στοματικό, πολύ καλή στο sex. Μια θετική εμπειρία σε γενικές γραμμές, χωρίς όμως να μπορώ να την κατατάξω και στις κορυφαίες.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ηλιάνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….
[/size]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εχει χασει κανα κιλο η νατασσα-πεταλουδα τσε?
Ναι
Ηταν σκετος πειρασμος στο σαλονι.
Διαφανο κορμακι, το στηθος κανπυλωτο και η κωλαρα-κωλαρα....

Εχει αδυνατισει, ηταν αρκετα ευδιαθετη και sexy.
Μιλησαμε αρκετα, μαις και με θυμηθηε απο τις παλαιοτερες τσαρκες-επισκεψεις μου.

Θα εργαζεται και στο Δροσοπουλου 95 και Αγιου Μελετιου 37
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Βαριόμουνα σπίτι και είπα να περπατήσω λίγο…..
Απογευματινή μοναχική στουντιότσαρκα γύρω στις 19:00

Όλη αυτή την απόσταση δηλαδή την έκανες ποδαράτος :o :2funny:

Σορυ αλλα εγω διαφωνω.......στις σωστες επαγγελματιες περνας καλα και στο απλο προγραμμα!!!!

Σ'αυτές που δεν είναι τόσο σωστές αναφερόμαστε :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Όλη αυτή την απόσταση δηλαδή την έκανες ποδαράτος :o :2funny:
Απο Βουρβαχη μεχρι Θαρυπου με τα ποδια.

Μετα μετρο Συγγρου/Φιξ - Κεραμεικος και τα υπολοιπα παλι με τα ποδια.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
για τη συγκεκριμένη κοπέλα ξέρουμε κάτι? έχω δει στο banner του στούντιο έρως του ierodoula.com ότι λέει πολλά αν είναι η ίδια..
Εμενα προσωπικα δεν με ενθουσιασε καθολου. Φοβομουνα να μην την σπασω!
Στις φωτογραφιες φαινεται εντυπωσιακη αλλα απο κοντα δεν σου γεμιζει το ματι...
Και μαλλον χλιαρες θα τις ελεγα τις υπηρεσιες που προσφερε. Τελος παντων καλουτσικη ηταν για δοκιμη.
Αλλα δεν θα την ξαναπροτιμησω.
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μπα με τίποτα,

μαντραχαλέους
αρουρέους
ποντικαρέους
νέους !

Απαπαπαπα !



ΥΓ :

Να ρε που κλαίτε περι ανεργία και κρίση και πράσινα αλογα,...

Ορίστε μόλις προσελήφθην είς οίκον Πειραιώς 193, ως προπονητής (ημεδαπών και αλλοδαπών εκδιδομένων κορασίδων) !

Ευχαριστώ κυρία Πειραιώς 193, τί ώρα ξεκινάω ? :grin:


Τα πιο θερμά μου συγχαρητήρια για την πρόσληψη σου αγαπητέ tsiboukie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το αξίζεις πραγματικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Your number one fan
Kingdom of Thanos


P.S.  "walk on, walk on
       with hope in your heart
       and you 'll never walk alone
       YOU 'LL NEVER WALK ALONE!!!"


 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Βολτίτσα σε συγκεκριμένα μαγαζιά και σήμερα. Έχουμε και λέμε..

Βριλησσού 36: Πένυ. Γνωστή πλέον στους περισσότερους. Ξανθιά, πλούσιο στήθος, αδύνατη με σφιχτό σώμα! Χαμογελαστή και ευδιάθετη όπως πάντα, με υποδέχτηκε με ένα μαύρο σετ από εσώρουχα!

Βριλησσού 42: Ρομίνα. Μελαχρινή, αδύνατη, ψηλή με πλούσιο φυσικό στήθος! Και αυτή χαμογελαστή και ευδιάθετη. Με υποδέχτηκε με άσπρο σετάκι από εσώρουχα. Η Ρομίνα ήταν το απόγευμα και για το βράδυ (00:00-05:00) θα είναι η Λόλα!


Υ.Γ έρχετε και εκπληξούλα σε λίγες μέρες!  ;)
 

primalgreek

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ε δωσε και μερικα στοιχεια Lex...τι εκπληξουλα;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
http://[URL unfurl="true"]www.replica-watches-guide.com/forum/style_emoticons/default/drool.gif[/img[/URL]]  [img]http://[URL unfurl="true"]www.replica-watches-guide.com/forum/style_emoticons/default/drool.gif[/img[/URL]]  [img]http://[URL unfurl="true"]www.replica-watches-guide.com/forum/style_emoticons/default/drool.gif[/img[/URL]]
[/quote]
Υπαρχει το αντιστοιχο θρεντ...[url=http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?topic=83633.1785]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=83633.1785[/url[/URL]]


 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Μικρή  διόρθωση ... :)
>>>>>>
καλό μουνί δε λέω
50, δεν τα κλαίω
ομως εγγύηση η ΑΛΙΝΑΡΑ
τρελή η Ρωσιδάρα ! 
η ... Λευκορωσιδάρα  ;) :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom