Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
:) :) :) Οι φωτoγραφιες ειναι απο καποιους που κανανε κατι κακο  :) :) :)
σαν τι;δεν πληρωσαν;κλεψαν;σας χτυπησαν;σας εβρισαν;καταγγελια κανατε και τα σχετικα;και που αποσκοπει που τους κρεμασατε εκει;μπας και ξαναρθουν να τους γνωρισετε;
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
σαν τι;δεν πληρωσαν;κλεψαν;σας χτυπησαν;σας εβρισαν;καταγγελια κανατε και τα σχετικα;και που αποσκοπει που τους κρεμασατε εκει;μπας και ξαναρθουν να τους γνωρισετε;
:) :) :) Τις φωτογραφιες της κρεμασαμε γιατι μπορει καποιος να τους δει και να μας ειδοποιησει :) :) :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλα σε πεντε εκατομμυρια κοσμο στατιστικα ειναι τοσο απιθανο οσο να σου πεσει το λαχειο αλλα τεσπα.....αν βαζατε κανα ποσο απο κατω επικηρυξης.... :2funny: :2funny:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
καλα σε πεντε εκατομμυρια κοσμο στατιστικα ειναι τοσο απιθανο οσο να σου πεσει το λαχειο αλλα τεσπα.....αν βαζατε κανα ποσο απο κατω επικηρυξης.... :2funny: :2funny:
To περίφημο σκουπάκι!  :2funny: :2funny: :2funny:



 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πρωϊνή "βόλτα" σε σκόρπια studio των Αθηνών...

Βριλησσού 46: Η Λίζα... αδιάφορη περίπτωση, κατ' εμέ, από πλευράς εμφάνισης (ατσούμπαλο σώμα, πρόσωπο αδιάφορο)... μόλις μου χαμογέλασε είδα κι άλλο ένα χαρακτηριστικό ανάμεσα στα δόντια και τότε θυμήθηκα ότι κάπου την έχω ξαναδεί... Αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ γαμώτο  :headbang:  :tickedoff: ... ίσως επειδή δεν μου κάνει καμία εντυπωση...

Βριλησσού 42: Η Αλεξάνδρα... Ξανθιά, με μεγαλούτσικο στήθος (που τράβηξε το βλέμμα μου κατευθείαν), συμπαθητικό κωλαράκι... σε γενικές γραμμές καλή...  :grin: :grin: :grin:

Βριλησσού 55: Κλειστόν!

Βριλησσού 57: Κλειστόν!

Βριλησσού 24: Κλειστόν!

Επόμενη στάση...

Δοξάτου 2Α και Λ.Αθηνών: Η Έλενα... φαίνεται να έχει κατασκηνώσει για τα καλά εκεί! Χρέη υπηρεσίας έκανε η ίδια... Milf, ντυμένο με ερυρθρό ημιδιαφανές baby doll... μέσα από το οποίο διαγραφόταν το milfδιασμένο σώμα της... δεν θα κάνω περιγραφή...  :P :P :P

Σερβίων 26: Μια νέα milfοπαρουσία! Σουζάνα! Κοντό, καστανό μαλλί... καλό στήθος, καλό milf κωλαράκι... μέτρια θα την χαρακτήριζα... από ότι κατάλαβα πρέπει να είναι νέα στο χώρο... μόλις μία εβδομάδα... Οι milfoγνώστες ας πουν...  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Σπ. Πάτση 27: Να και μια πιτσιρίκα! Ναταλί... ή κάποιοι μπορεί να την ξέρουν ως Ιλιάνα (είχε θητεύσει στα Χαλκιδικής 83, Αγ.Μελετίου 37 κτλ...). Μινιόν κοριτσάκι... λίγο αγουροξυπνημένο... η υπηρεσία μάλιστα μου πρότεινε αν ήθελα καφέ ή ουίσκι (?)... Καλά φαίνομαι αλκοολικός  >:( :headbang: :tickedoff:???

Αυτά τα ολίγα προς το παρόν...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πρωϊνή "βόλτα" σε σκόρπια studio των Αθηνών...
Βριλησσού 55: Κλειστόν!

Βριλησσού 57: Κλειστόν!

Βριλησσού 24: Κλειστόν!
Κλειστόν λόγο Πολυτεχνίου;
(Το ν ταιριάζει κιόλας με το ολο κλίμα!  :grin:)

η υπηρεσία μάλιστα μου πρότεινε αν ήθελα καφέ ή ουίσκι (?)... Καλά φαίνομαι αλκοολικός  >:( :headbang: :tickedoff:???
:2funny: :2funny: :2funny:
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
σαν τι;δεν πληρωσαν;κλεψαν;σας χτυπησαν;σας εβρισαν;καταγγελια κανατε και τα σχετικα;και που αποσκοπει που τους κρεμασατε εκει;μπας και ξαναρθουν να τους γνωρισετε;

o συγκεκρημενος που ειναι στη φωτο,πηκε μεσα και τιναξε την μπανγκα στον αερα !!!  σε χρονο τε-τε πηρε το ταμειο ολο. δεν προλαβε να ερθει ουτε ο ...''υπευθηνος'' των καταστηματων εκει...

<<<<(ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΤΣΑ2 ΣΤΟ 4 )>>>
 

Επισκέπτης
o συγκεκρημενος που ειναι στη φωτο,πηκε μεσα και τιναξε την μπανγκα στον αερα !!!  σε χρονο τε-τε πηρε το ταμειο ολο. δεν προλαβε να ερθει ουτε ο ...''υπευθηνος'' των καταστηματων εκει...

<<<<(ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΤΣΑ2 ΣΤΟ 4 )>>>
ας κάνουν καταγγελια στην αστυνομία τότε και να παραδώσουν εκεί το υλικό από τις κάμερες! Το να βρίσκονται κρεμασμένα (παραπάνω απο ένα, οι άλλοι τι έκαναν?) πρόσωπα στην κοινή θέα συνιστά ποινικό αδίκημα! Προσέξτε κυρία Λίτσα μήν πάτε για μαλί και βρεθείτε κουρεμένη! Κανένα αδίκημα δεν δικαιολογεί τον νομικό εκτροχιασμό εκ μέρους σας! Φιλικά σας τα λέω αυτά!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
:) :) :) Τις φωτογραφιες της κρεμασαμε γιατι μπορει καποιος να τους δει και να μας ειδοποιησει :) :) :)

πολλά γουέστερν βλέπεις κυρά Λίτσα


URL]]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μαλακιες στο τετραγωνο.... :jerking:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
:) :) :) Τις φωτογραφιες της κρεμασαμε γιατι μπορει καποιος να τους δει και να μας ειδοποιησει :) :) :) ς
και αν σας ειδοποιησει τι θα κανετε ?εχετε σεριφη να στειλετε να τους πιασει? :police:
:2funny:
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
θα στείλουν τις κοπέλες να τους "γαμήσουν"  :2funny:

όχι,μάλλον θα γίνει το άλλο που είδα πρίν κάνα μήνα στο 3 πάνω... ο τύπος-πελάτης μεθυσμένος... φώναζε ''θελω απόδηξη - θέλω απόδηξη'' και γενηκά έκανε λίγο φασαρία.. και αφού μπήκε μέσα στο καμαράκι της τσατσάς,πάλι φώναζε.. έφυγε - χτυπούσε τη πόρτα δυνατά και έβρηζε, πιάνει η κοπέλα το κινητό και λέει (στον υπέυθηνο !!!) ''έλα,αυτός με το άσπρο μπουφάν που κατεβένει τώρα είναι..'' ,μετά από δυο λεπτά που κατέβηκα και εγώ ,στο πάρκινγκ κάτω, πέφτανε μπουκέτα κατα ρυπάς !!! η ώρα 5 παρά..
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
όχι,μάλλον θα γίνει το άλλο που είδα πρίν κάνα μήνα στο 3 πάνω... ο τύπος-πελάτης μεθυσμένος... φώναζε ''θελω απόδηξη - θέλω απόδηξη'' και γενηκά έκανε λίγο φασαρία.. και αφού μπήκε μέσα στο καμαράκι της τσατσάς,πάλι φώναζε.. έφυγε - χτυπούσε τη πόρτα δυνατά και έβρηζε, πιάνει η κοπέλα το κινητό και λέει (στον υπέυθηνο !!!) ''έλα,αυτός με το άσπρο μπουφάν που κατεβένει τώρα είναι..'' ,μετά από δυο λεπτά που κατέβηκα και εγώ ,στο πάρκινγκ κάτω, πέφτανε μπουκέτα κατα ρυπάς !!! η ώρα 5 παρά..
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAXAXA
Εχω καποιον στον νου μου που παιζει και να το εκανε...
Εχουμε και καιρο να ακουσουμε νεα του..

Βρε λες;
:2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
καλα σε πεντε εκατομμυρια κοσμο στατιστικα ειναι τοσο απιθανο οσο να σου πεσει το λαχειο αλλα τεσπα.....αν βαζατε κανα ποσο απο κατω επικηρυξης.... :2funny: :2funny:
μια ολοκληρη νυχτα με τη μαντονα για δωρακι ;) ακομη εδω εισαι...? :grin: :badair:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom