Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (8 μέλη και 24 επισκέπτες)

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τελικά χθες πραγματοποίησα τη φαντασίωσή μου κ συνευρέθηκα με Μαντόνα κ Κάρολαϊν το ίδιο βράδι..! Το ματσάκι θα λεγα ότι έληξε ισόπαλο, αν κι ίσως να 'μαι ο μόνος εδώ πέρα που θα λεγα ότι η Κάρολαϊν κέρδισε στα σημεία..!
Τι να πω, γυναικάρες κι οι δυο τους, κ δεν υπάρχουν πολλοί τυχεροί που να 'χουν παει με δυο τόσο όμορφες γυναίκες μέσα σε μια νύχτα, έστω κ πληρώνοντας..!
Κ στις δυο πήρα τ' απλό πρόγραμμα, μιας κι ήμουν αρκετά κουρασμένος απ' το ταξίδι απ' τη Θεσ/νικη κι ήξερα ότι δεν είχα πολλές αντοχές.. Κι ήθελα να πάω κ στις δυο, κ γιατί όχι σε καμιά τρίτη αν προλάβαινα..! Η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι κιόλας πάρα πολύ μ' όλη αυτή τη φάση, ειδικά με τη Μαντόνα, γιατί όλοι λέτε τι χαμός γίνεται εκεί πάνω κ δεν ήξερα αν θα προλάβαινα, ή αν θα πρεπε να περιμένω κανα δίωρο κτλ..!
Πάντως, σ' αυτό στάθηκα τυχερός, ήταν κι η ώρα που παιζε κι ο ΠΑΟ, κ τα δωμάτια ήταν άδεια, κ μόλις ένας πριν από μένα κ περίμενα μόνο κανα μισάωρο..!
Πω,πω, τί να πω άλλο για τη Μαντόνα.. Απίστευτες βυζάρες πάντως..! Δε χόρταινα να βυζαίνω..!
Πρέπει πάντως να την πετύχω σε κάποια φάση που να μαι πιο ξεκούραστος πάντως, για να 'ναι πιο υψηλή κι η δική μου απόδοση, γιατί με ξετινάζει στο δεκάλεπτο η άτιμη κ δεν αντέχω για παραπάνω..!
Όσο για την Κάρολαϊν τα 'χω πει κ στο θρεντ της, είναι η αδυναμία μου..!
Απ' ότι μου 'πε, αναγκάστηκε πάντως να ξαναγυρίσει κόντρα στην επιθυμία της για λίγο καιρό, λόγω ενός προβλήματος που προέκυψε.. Πάντως, θέλει να σταματήσει κ να κάνει σύντομα οικογένεια..! Το σίγουρο είναι οτι θα κάτσει κανα μήνα ακόμα..
Δεν ξέρω, αν κάποιος άλλος θα περάσει το ίδιο καλά με μένα, γιατί έχουμε αναπτύξει μια καλή σχέση κ νομίζω ότι με συμπαθεί κι αυτή..! Την πρώτη φορά που τη συνάντησα ήταν αρκετά ψυχρή θυμάμαι, αλλά κατάφερα να σπάσω τον πάγο, κ νομίζω ότι έχουμε ότι πιο κοντινό σε GFE μπορεί να υπάρξει σε στούντιο..! Δε φιλά στο στόμα, (όπως δεν κάνει κ γυμνό στοματικό), αλλά την ώρα που 'ταν πάνω μου, την αγκάλιαζα σφιχτά κι έσκυβε το πρόσωπο της στο δικό μου κι ένιωθα τη ζεστή ανάσα της στο πρόσωπό μου..! Απλά τέλεια..!
Η αλήθεια είναι ότι βοηθά κι ο σωματότυπός της, που 'ναι πιο αρμονικός με το δικό μου..
Είμαι 1,79 κ 73 κιλά, οπότε η Κάρολαϊν που 'ναι γύρω στο 1,65 είναι ιδανική για μένα για να την κουμαντάρω στο σεξ, ενώ η Μαντόνα που 'ναι γυναικάρα σχεδόν στο ύψος μου, μάλλον με κουμαντάρει αυτή..! Για ν ασταθείς δίπλα στη Μαντόνα πρέπει να 'σαι τουλάχιστον 1,85 πιστεύω..!
Πέρασα κι από Βριλήσσου 36 κι είδα την Πένυ, κι άκουσ ακ τις φωνούλες της στο δωμάτιο..!
Η τσατσά μου τη διαφήμιζε ότι είναι το καλύτερο στουντιοκόριτσο..! Έφυγα γιατί δεν προλάβαινα.. Πάντως, από εμφανιση εγώ θα της έβαζα κανα 8αρι, υπάρχουν πολλές σαν αυτή νομίζω στην Αθήνα, κ γενικά μου φάνηκε πολύ ξέκωλο κι έτσι..! Να μου πεις, σε μπουρδέλο πας, τί περιμένεις..; Ναι, αλλά αυτή έχει πολύ έντονο αυτό το πουτανέ το στυλάκι..!
Τη Ρομίνα στο Βρ.42 δεν την είδα γιατί ήταν μέτα τις 12..!
Τελοσπαντων, αν ξαναπεράσω από κει μπορεί να τις τιμήσω..!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παντα τετοια συναγωνιστη  :thumbsup:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
14
Like
4.596
Πόντοι
3.715
Προφανως εννοει την Εμμανουελ-Μαρλυν που εργαζεται στην Τριγγετοαλυσιδα

Ομορφη γυναικα οντως, εγω προσωπικα θα την χαρακτηριζα διαδικαστικη και τυπικη.
θα ηθελα κατι παραπανω.

Για μια φορα καλη ειναι.

Πάντως ανοίγει διάπλατα στυλ μπαλαρίνας τα πόδια της και ψαλιδίζει τον αέρα με περίσσεια χάρη.
Διαδικαστική ναι, αλλά υπάκουη.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Σημερινή βραδινή βάρδια από tele-scouting :

Βριλησσου 55:  Αλεξια

Βριλησσου  57: Δεν απαντανε  :jerking:

Βριλησσου  36: Αμαντα

Βριλησσου  42: Λολα

Βριλησσου  46: Τηλεφωνητής με μηνυμα ανευ ουσίας !!!!! :think:

Αγιου Μελετιου 37 : Ειρηνη

Δροσοπουλου 95 : Ζλατα

Πιπινου 118 : Αφροδιτη

Βουλιαγμενης 68: Μαρια

Βουλιαγμενης  83 : Μαργαριτα

Βουρβαχη 19: Βαλεντινα

Φραντζη 47 : Δεν απαντανε. :jerking:

Ιππονακτος 14:  Κορινα

Ισμηνης 2: Καρολαιν

Αντιοχειας 64 : Κιμ

Ηλια Ηλιου 82 : Ευα

Κηφισου 30 : Αφροδιτη

Κροκεων 6 : Αννετα

Τελειωσε η καρτα γμτ οποτε σταματησα εδώ………..
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλησπέρα

πέρασα στις 1.40 απο βριλησσού 60 κλειστά κ τα 2 . Και σε σένα ηταν κλειστά ή δεν πήγες?
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Καλησπέρα

πέρασα στις 1.40 απο βριλησσού 60 κλειστά κ τα 2 . Και σε σένα ηταν κλειστά ή δεν πήγες?

tele scouting, το λεει...μονο αυτα ηταν κλειστα, η μηπως ειχε γινει καμια εφοδος και κλεισαν? στα αλλα πηγες?
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Τελικά χθες πραγματοποίησα τη φαντασίωσή μου κ συνευρέθηκα με Μαντόνα κ Κάρολαϊν το ίδιο βράδι..! Το ματσάκι θα λεγα ότι έληξε ισόπαλο, αν κι ίσως να 'μαι ο μόνος εδώ πέρα που θα λεγα ότι η Κάρολαϊν κέρδισε στα σημεία..!
Τι να πω, γυναικάρες κι οι δυο τους, κ δεν υπάρχουν πολλοί τυχεροί που να 'χουν παει με δυο τόσο όμορφες γυναίκες μέσα σε μια νύχτα, έστω κ πληρώνοντας..!
Κ στις δυο πήρα τ' απλό πρόγραμμα, μιας κι ήμουν αρκετά κουρασμένος απ' το ταξίδι απ' τη Θεσ/νικη κι ήξερα ότι δεν είχα πολλές αντοχές.. Κι ήθελα να πάω κ στις δυο, κ γιατί όχι σε καμιά τρίτη αν προλάβαινα..! Η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι κιόλας πάρα πολύ μ' όλη αυτή τη φάση, ειδικά με τη Μαντόνα, γιατί όλοι λέτε τι χαμός γίνεται εκεί πάνω κ δεν ήξερα αν θα προλάβαινα, ή αν θα πρεπε να περιμένω κανα δίωρο κτλ..!
Πάντως, σ' αυτό στάθηκα τυχερός, ήταν κι η ώρα που παιζε κι ο ΠΑΟ, κ τα δωμάτια ήταν άδεια, κ μόλις ένας πριν από μένα κ περίμενα μόνο κανα μισάωρο..!
Πω,πω, τί να πω άλλο για τη Μαντόνα.. Απίστευτες βυζάρες πάντως..! Δε χόρταινα να βυζαίνω..!
Πρέπει πάντως να την πετύχω σε κάποια φάση που να μαι πιο ξεκούραστος πάντως, για να 'ναι πιο υψηλή κι η δική μου απόδοση, γιατί με ξετινάζει στο δεκάλεπτο η άτιμη κ δεν αντέχω για παραπάνω..!
Όσο για την Κάρολαϊν τα 'χω πει κ στο θρεντ της, είναι η αδυναμία μου..!
Απ' ότι μου 'πε, αναγκάστηκε πάντως να ξαναγυρίσει κόντρα στην επιθυμία της για λίγο καιρό, λόγω ενός προβλήματος που προέκυψε.. Πάντως, θέλει να σταματήσει κ να κάνει σύντομα οικογένεια..! Το σίγουρο είναι οτι θα κάτσει κανα μήνα ακόμα..
Δεν ξέρω, αν κάποιος άλλος θα περάσει το ίδιο καλά με μένα, γιατί έχουμε αναπτύξει μια καλή σχέση κ νομίζω ότι με συμπαθεί κι αυτή..! Την πρώτη φορά που τη συνάντησα ήταν αρκετά ψυχρή θυμάμαι, αλλά κατάφερα να σπάσω τον πάγο, κ νομίζω ότι έχουμε ότι πιο κοντινό σε GFE μπορεί να υπάρξει σε στούντιο..! Δε φιλά στο στόμα, (όπως δεν κάνει κ γυμνό στοματικό), αλλά την ώρα που 'ταν πάνω μου, την αγκάλιαζα σφιχτά κι έσκυβε το πρόσωπο της στο δικό μου κι ένιωθα τη ζεστή ανάσα της στο πρόσωπό μου..! Απλά τέλεια..!
Η αλήθεια είναι ότι βοηθά κι ο σωματότυπός της, που 'ναι πιο αρμονικός με το δικό μου..
Είμαι 1,79 κ 73 κιλά, οπότε η Κάρολαϊν που 'ναι γύρω στο 1,65 είναι ιδανική για μένα για να την κουμαντάρω στο σεξ, ενώ η Μαντόνα που 'ναι γυναικάρα σχεδόν στο ύψος μου, μάλλον με κουμαντάρει αυτή..! Για ν ασταθείς δίπλα στη Μαντόνα πρέπει να 'σαι τουλάχιστον 1,85 πιστεύω..!
Πέρασα κι από Βριλήσσου 36 κι είδα την Πένυ, κι άκουσ ακ τις φωνούλες της στο δωμάτιο..!
Η τσατσά μου τη διαφήμιζε ότι είναι το καλύτερο στουντιοκόριτσο..! Έφυγα γιατί δεν προλάβαινα.. Πάντως, από εμφανιση εγώ θα της έβαζα κανα 8αρι, υπάρχουν πολλές σαν αυτή νομίζω στην Αθήνα, κ γενικά μου φάνηκε πολύ ξέκωλο κι έτσι..! Να μου πεις, σε μπουρδέλο πας, τί περιμένεις..; Ναι, αλλά αυτή έχει πολύ έντονο αυτό το πουτανέ το στυλάκι..!
Τη Ρομίνα στο Βρ.42 δεν την είδα γιατί ήταν μέτα τις 12..!
Τελοσπαντων, αν ξαναπεράσω από κει μπορεί να τις τιμήσω..!

Άπαιχτος είσαι  ;) και στις 2 !

Η Κάρολάιν είναι από τα πιο ωραία σώματα και έχει απίστευτο δερμα

Είναι από τις αγαπημένες μου  :zfuck:

Την Μαντ΄να δεν την έχω δει να τραγουδάει.Το έχω προσπαθήσει 2 φορες αλλά είχε κόσμο .Ισως πάω την άλλη βδομάδα.

Καλή συνέχεια.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
tele scouting, το λεει...μονο αυτα ηταν κλειστα, η μηπως ειχε γινει καμια εφοδος και κλεισαν? στα αλλα πηγες?

Δεν λέει ότι ήταν ούτε κλειστά ούτε ανοικτά !!!

Στο βριλησσού 36 ήταν η Αμάντα
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Α,ξέχασα να πω ότι το ωριαίο πρόγραμμα της Μαντόνα με τζακουζάκι κτλ είναι στα 250 ευρώ..! Κι έχει ζήτηση..! Την Τρίτη είχε 3 τέτοια μονόωρα μου πε..! Δεν ρώτησα αν αυτό το πρόγραμμα περιλαμβάνει κ γυμνό στοματικο (υποθέτω πως ναι) κ πρωκτικό (αυτό θα 'ναι μάλλον εξτρα)..
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Τελικά χθες πραγματοποίησα τη φαντασίωσή μου κ συνευρέθηκα με Μαντόνα κ Κάρολαϊν το ίδιο βράδι..! Το ματσάκι θα λεγα ότι έληξε ισόπαλο, αν κι ίσως να 'μαι ο μόνος εδώ πέρα που θα λεγα ότι η Κάρολαϊν κέρδισε στα σημεία..!
Τι να πω, γυναικάρες κι οι δυο τους, κ δεν υπάρχουν πολλοί τυχεροί που να 'χουν παει με δυο τόσο όμορφες γυναίκες μέσα σε μια νύχτα, έστω κ πληρώνοντας..!
Κ στις δυο πήρα τ' απλό πρόγραμμα, μιας κι ήμουν αρκετά κουρασμένος απ' το ταξίδι απ' τη Θεσ/νικη κι ήξερα ότι δεν είχα πολλές αντοχές.. Κι ήθελα να πάω κ στις δυο, κ γιατί όχι σε καμιά τρίτη αν προλάβαινα..! Η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι κιόλας πάρα πολύ μ' όλη αυτή τη φάση, ειδικά με τη Μαντόνα, γιατί όλοι λέτε τι χαμός γίνεται εκεί πάνω κ δεν ήξερα αν θα προλάβαινα, ή αν θα πρεπε να περιμένω κανα δίωρο κτλ..!
Πάντως, σ' αυτό στάθηκα τυχερός, ήταν κι η ώρα που παιζε κι ο ΠΑΟ, κ τα δωμάτια ήταν άδεια, κ μόλις ένας πριν από μένα κ περίμενα μόνο κανα μισάωρο..!
Πω,πω, τί να πω άλλο για τη Μαντόνα.. Απίστευτες βυζάρες πάντως..! Δε χόρταινα να βυζαίνω..!
Πρέπει πάντως να την πετύχω σε κάποια φάση που να μαι πιο ξεκούραστος πάντως, για να 'ναι πιο υψηλή κι η δική μου απόδοση, γιατί με ξετινάζει στο δεκάλεπτο η άτιμη κ δεν αντέχω για παραπάνω..!
Όσο για την Κάρολαϊν τα 'χω πει κ στο θρεντ της, είναι η αδυναμία μου..!
Απ' ότι μου 'πε, αναγκάστηκε πάντως να ξαναγυρίσει κόντρα στην επιθυμία της για λίγο καιρό, λόγω ενός προβλήματος που προέκυψε.. Πάντως, θέλει να σταματήσει κ να κάνει σύντομα οικογένεια..! Το σίγουρο είναι οτι θα κάτσει κανα μήνα ακόμα..
Δεν ξέρω, αν κάποιος άλλος θα περάσει το ίδιο καλά με μένα, γιατί έχουμε αναπτύξει μια καλή σχέση κ νομίζω ότι με συμπαθεί κι αυτή..! Την πρώτη φορά που τη συνάντησα ήταν αρκετά ψυχρή θυμάμαι, αλλά κατάφερα να σπάσω τον πάγο, κ νομίζω ότι έχουμε ότι πιο κοντινό σε GFE μπορεί να υπάρξει σε στούντιο..! Δε φιλά στο στόμα, (όπως δεν κάνει κ γυμνό στοματικό), αλλά την ώρα που 'ταν πάνω μου, την αγκάλιαζα σφιχτά κι έσκυβε το πρόσωπο της στο δικό μου κι ένιωθα τη ζεστή ανάσα της στο πρόσωπό μου..! Απλά τέλεια..!
Η αλήθεια είναι ότι βοηθά κι ο σωματότυπός της, που 'ναι πιο αρμονικός με το δικό μου..
Είμαι 1,79 κ 73 κιλά, οπότε η Κάρολαϊν που 'ναι γύρω στο 1,65 είναι ιδανική για μένα για να την κουμαντάρω στο σεξ, ενώ η Μαντόνα που 'ναι γυναικάρα σχεδόν στο ύψος μου, μάλλον με κουμαντάρει αυτή..! Για ν ασταθείς δίπλα στη Μαντόνα πρέπει να 'σαι τουλάχιστον 1,85 πιστεύω..!
Πέρασα κι από Βριλήσσου 36 κι είδα την Πένυ, κι άκουσ ακ τις φωνούλες της στο δωμάτιο..!
Η τσατσά μου τη διαφήμιζε ότι είναι το καλύτερο στουντιοκόριτσο..! Έφυγα γιατί δεν προλάβαινα.. Πάντως, από εμφανιση εγώ θα της έβαζα κανα 8αρι, υπάρχουν πολλές σαν αυτή νομίζω στην Αθήνα, κ γενικά μου φάνηκε πολύ ξέκωλο κι έτσι..! Να μου πεις, σε μπουρδέλο πας, τί περιμένεις..; Ναι, αλλά αυτή έχει πολύ έντονο αυτό το πουτανέ το στυλάκι..!
Τη Ρομίνα στο Βρ.42 δεν την είδα γιατί ήταν μέτα τις 12..!
Τελοσπαντων, αν ξαναπεράσω από κει μπορεί να τις τιμήσω..!

Χίλια συγνώμη για την παρέμβαση αλλά δεν αντέχω άλλο, θα ρωτήσω. Νομίζω πως ξέχασες να μας πεις το σημαντικότερο: με την Εμμανουέλ τι έγινε τελικά; Τόση συζήτηση κάναμε στο forum για πάρτη της!!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 04/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Ουαλα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Βαλεντινα - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μαριανα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Ρανια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - Σιμονα

Θησεως 40(κατω): Αμαντα - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Προχτές το απόγευμα πέρασα από Ιποκράτους 144 και συνευρέθηκα με Κέλυ,πολύ καλή συμπεριφορά,βυζάρες και στον στίβο μάχης τα δίνει όλα!Δεν ξετρελάθηκα κιόλας μια και η εμφάνιση πέρα από το στήθος δε με τρέλανε αλλά για μια φορά καλή είναι.
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Ρε μάγκες την Καρολάιν που λέτε παραπάνω σε ποιο στούντιο τη βρίσκουμε;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Από Δροσοπούλου 97 πέρασε κανείς τώρα τελευταία ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Από Δροσοπούλου 97 πέρασε κανείς τώρα τελευταία ?

Ειχα περασει την Κυριακη το μεσημερι και είχε μια ξανθούλα ψιλοαδιαφορη. Μαλλον Ρωσιδα
Καρε μαλλι. μικρο βυζι, μετριο σωμα, αλλα χαμογελαστη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom