Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Φίλε Πιάτσα σε πιστεύω
και το κουμπαρά μου κλέβω
πάω την Κέλυ να δαμάσω
μήπως και το ξεπεράσω

τι να ξεπεράσω ?

τις γλαρόσουπες που προσφάτως έχω φάει
σ όσα στούντια , έχω πάει !


:grin:
 

Επισκέπτης
Φίλε Πιάτσα σε πιστεύω
και το κουμπαρά μου κλέβω
πάω την Κέλυ να δαμάσω
μήπως και το ξεπεράσω
τι να ξεπεράσω ?
τις γλαρόσουπες που προσφάτως έχω φάει
σ όσα στούντια , έχω πάει !
1.Τσιμπούκιε, τους τελευταίους μήνες διαφαίνεται κάποια ψυχική "πίεση" να εκτονώνεται μέσω του έμμετρου λόγου σου.
[size=20pt]Βαρέθηκες;[/size]

2.Η ανωτέρω Κέλυ μ'αρέσει.Ιδίως το...πρόσωπό της!.Γράψετε λεπτομέρειες.Είναι υπάκουο κορίτσι;
Έχει όρεξη να διευρύνει τους ορίζοντές της;


 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Και το κιν μου μια χαρα κανει την δουλεια του μωρε!
Ολιγον τι πιο underground αλλα κ αυτο εχει την χαρη του! :rockon:
Υ.Γ Αυριο ειναι τα γενεθλια μου δεν πιστευω να το ξεχασες? :2funny:
Kαπου τον ξερω αυτο τον Πατο κυριε PIATSAS !!! :grin: :grin: :grin:
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Βραδυνή τσάρκα και έχουμε και λέμε:

Ιππώνακτος 14: Κορίνα, ψηλή νταρνανογυκαίνα, με πιασιματάκια όπως την είδα στο σαλόνι, μαλλί δεκαετίας 80 που δεν είναι του γούστου μου

Αριστοτέλους 6: Αλίκη. Περιμένω στο σαλόνι για να δω την κοπέλα και μπαίνει συναγωνιστής. Του λέει η τσατσά πως: "Είναι η Αλίκη,
την ξέρετε;", και ρωτάει: "Μία ξανθιά είναι;" για να πάρει καταφατική απάντηση και να αποχωρήσει αμέσως...Αυτό με αποθάρρυνε να την τιμήσω, αλλά από περιέργεια και μόνο περίμενα να την δω. Ξανθούλα, αδύνατη, όχι όμως κάτι το εντυπωσιακό.

Θησέως 79: Μιας και είχα δει πως άνοιξε και εκεί στούντιο είπα να περάσω για πρώτη φορά. Από σαλόνι που φάνηκε αρκετά καλό. Δούλευε μία Αφροδίτη. Μελαχροινή, ψηλή, με τα μπροστινά της δόντια να έχουν κενό μεταξύ τους. Σκόνταψε κιόλας όταν πήγε να φύγει.

Θησέως 35: Ηταν μία μελαμψή κοπέλα, αν δεν με απατά η μνήμη μου η τσατσά πρέπει να μου την είπε Χριστίνα αλλά δεν είμαι σίγουρος. Οχι κάτι το ιδιαίτερο.

Θησέως 40: Με υποδέχθηκε η Ελένα, η οποία άνοιξε και την πόρτα. Με τα τακούνια έμοιαζε αρκετά ψηλή. Αδύνατη κοπέλα, ρουμάνα, μελαχρινή με τα μαλλιά της να τα έχει δύο κοτσιδάκια, piercing στον αφαλό και στο αριστερό της φρύδυ, τατουάζ στη μέση,  εκτέλεσε χρέη...τσατσάς και εκτός από την ίδια μου έδειξε ακόμα δύο κοπέλας. Εφη και Αντριάνα. Στις άλλες δύο δεν έδειξα μεγάλη προσοχή είναι η αλήθεια και η κατάθεση έγινε με την Ελενα, για την οποία θα ακολουθήσει κριτική.

Σ.Σ.: Στην Ηλία Ηλιού δεν άνοιγαν την πόρτα. Το ίδιο και στο στούντιο στη Βουλιαγμένης 83.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
2.Η ανωτέρω Κέλυ μ'αρέσει.Ιδίως το...πρόσωπό της!.Γράψετε λεπτομέρειες.Είναι υπάκουο κορίτσι;
Έχει όρεξη να διευρύνει τους ορίζοντές της;
Αν έχει όρεξη?
Να φαν και οι κότες!!!!
Πολύ καλή παρουσία η Κέλλυ με πλουσιοπάροχο και δυνατό σέρβις!!!!!
Κορμί χυμώδες, στήσιμο στα 4 απίστευτο(γεια σου ρε Πιάτσα με τις φωτό σου, άστον να γκρινιάζει τον άλλον)!!!!!
Απλώς λίγο η φάτσα "σκληρή" αλλά όταν σου χαμογελάει και σου μιλάει, ΄"γλυκαίνει" και γίνεται σέξυ, πονηρό και πρόστυχο!!!!!!
Μπράβο Κέλλυ!!!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Μπραβο και σε σενα Geopa !!! :grin: :grin: :grin:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Σημερα, 27/10

Αγ. Μελετιου 37 Νικη- Βικυ-Ειρινη :kissass:

Δροσοπουλου 95 Βικυ- Εμανουελλα- Ζλατα :fuck1:

Χαλκιδικης 83 Δεσποινα- Τζουλη :fuck1: :tits:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 27/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Νεα αφιξη
Κασσανδρας 4(κατω): Αμαντα - Αλεξανδρα - Τζενη
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Τζενη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Νταιανα - Αντζη - Σαντρα

Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/nina]Νινα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Σιμονα
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Δεσποινα - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
[move] :) :) :) Σημερα 27/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Νεα αφιξη
Κασσανδρας 4(κατω): Αμαντα - Αλεξανδρα - Τζενη
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Τζενη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Νταιανα - Αντζη - Σαντρα

Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/nina]Νινα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Σιμονα
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina][b][

color=red]Βαλεντινα[/color][/b][/url] - www.vrilissou60-kato.com/valentina][b]Βαλεντινα[/b][/url] - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Δεσποινα - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]



Kα λίτσα  που τραγουδάει η μαντόνα?
 

galag

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν η Ντενίσα του Πειραιώς 109 είναι η ίδια με του Πειραιώς 193?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μετά από καιρό είχα όρεξη για κατάθεση. Είδα και τη Σαμπρίνα ότι δουλεύει στην πρωινή βάρδια που με βολεύει και ετοιμάστηκα.
Φτάνω , αλλά δεν δούλευε η Σαμπρίνα και έφυγα. Τώρα είδα ότι άλλαξαν
και τις βάρδιες  :tickedoff:
Πάω φουλ για Σοφία - Μπέτυ στο Βουλιαγμένης 83 , μετά. Φτάνω έξω, όλα κλειστά...  :headbang:
Έμεινα με την όρεξη...  :S
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ενημέρωση δια τηλεφώνου... αυτή τη στιγμή...

Παιωνίου 10: Duet στο εν λόγω "ίδρυμα" μέχρι της 18:00 (όπως με πληροφόρησε η νυσταγμένη υπηρεσία)... Πηνελόπη και Τζούλια τα ονόματα των κορασίδων!

Πειραιώς 109Α: Πάλι μασούλαγε κάτι η υπηρεσία και δεν κατάλαβα τα μισά! Το μόνο που "έπιασα" ήταν το: Άννα!

Βριλησσού 36: Η Σίσσυ...!

Βουλιαγμένης 68: Σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπηρεσίας μέχρι της 18:00 είναι μια νέα κοπέλα εν ονόματι Σίλβια... Ξανθιά και όμορφη (αλίμονο τι θα μου έλεγε η υπηρεσία?)!
Μετά τις 18:00 θα αναλάβει η Άννα-Μαρία!

Αριστομένους 72: Η δεσποινίς Τερέζα εκ Πολωνίας ορμώμενη!

Αυτά για την ώρα...
177.gif
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μετά από καιρό είχα όρεξη για κατάθεση. Είδα και τη Σαμπρίνα ότι δουλεύει στην πρωινή βάρδια που με βολεύει και ετοιμάστηκα.
Φτάνω , αλλά δεν δούλευε η Σαμπρίνα και έφυγα. Τώρα είδα ότι άλλαξαν
και τις βάρδιες  :tickedoff:
Πάω φουλ για Σοφία - Μπέτυ στο Βουλιαγμένης 83 , μετά. Φτάνω έξω, όλα κλειστά...  :headbang:
Έμεινα με την όρεξη...  :S
Υπομονη μεχρι την Παρασκευη αρχοντα.....

Επιστρεφει η Αλίνα !!!!

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Ποια ειναι η Κελυ ρε παιδια μια κοπελα απο Αθανασιας 3? :huh:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ποια ειναι η Κελυ ρε παιδια μια κοπελα απο Αθανασιας 3? :huh:
Εσυ αναφερεσαι στην Μπρεντα-Νινι-Κελυ-οσα ονοματα κ αν αλλαξει παλι το ιδιο βαρετη θα ειναι!
Καμια σχεση με την Κελυ απο Ιπποκρατους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom