Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Μιλας για την Μαρια απο Φυλης 80.

Δουλευει σαν Αντζυ στα ιδρυματα της οδου Κασσανδρας. :thumbsup:

ευχαριστώ φίλε, την έχεις δοκιμάσει στο νέο χώρο εργασίας; τιμάει το 50ευρώ;
(Πάντως το 20 το κέρδιζε και με το παραπάνω!)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ευχαριστώ φίλε, την έχεις δοκιμάσει στο νέο χώρο εργασίας; τιμάει το 50ευρώ;
(Πάντως το 20 το κέρδιζε και με το παραπάνω!)
Δυστυχως οχι.
(Το οχι παει οτι δεν την εχω δοκιμασει-οχι στο αν τιμαει το 50αρικο, για να μην παρεξηγιομαστε)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
μήπως ξέρει κάποιος αν η Μαρία (βουλγάρα) από Φυλής δουλεύει σε στούντιο πλέον (κάτι άκουσα για Κασσάνδρας αλλά δεν την βλέπω στο πρόγραμμα της αλυσιδας) ;

Ναι ρε συ, ...το Κασσάνδρας είναι ψευδώνυμο ! Το κανονικό είναι Φυλής 2 (Πως λέμε Μπαρτσελόνα 2 ?!)

Να μην πω λεπτομέρειες τώρα,....(βαριέμαι) !
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μπουρδελοκατάσταση ! :grin:





 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
και να ξερουν δε λενε για να ξαναπηγαινεις κλπ ;)

Παίζει και αυτό. Είχαμε αλλάξει και τηλέφωνα και μιλάγαμε... Έχω να πάω γύρω στον 1,5 μήνα στο studio και τώρα δεν σηκώνει το τηλ... Υποψιάζομαι ότι μπορεί και να σταμάτησε... Ελπίζω πως οχι
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Δυστυχως οχι.
(Το οχι παει οτι δεν την εχω δοκιμασει-οχι στο αν τιμαει το 50αρικο, για να μην παρεξηγιομαστε)

ΟΚ, άμα κόψω βόλτα από κει και την πετύχω θα περάσω για ένα τέστ :fuck1:, στη Φυλής ήταν το αγαπημένο μου κορίτσι τα τελευταία 2 χρόνια
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αν και λίγο αργοπορημένα τώρα αξιώθηκα να βρω λίγο χρόνο!
Χθεσινοβραδινή βόλτα λοιπόν κατά της 00:00 από το βουνό του έρωτα για να ξεκινήσει καλά η βραδινή έξοδος!

Βριλησσού 42: Ρομίνα! Με υποδέχτηκε με ένα μπλέ σετάκι από εσώρουχα. Ακόμα πιο όμορφη από όταν έφυγε. Πως το καταφέρνεις αυτό ρε γαμώτο…; :headbang: :headbang: :headbang:  Διατηρώντας ακόμα το μαύρισμα της!

Βριλησσού 46: Άγνωστη σε μένα κορασίδα. Ξανθιά, αδυνατούλα με γεμάτο πίσω σύστημα. Όνομα από την υπηρεσία δεν άκουσα ποτέ. Είχε και αρκετό κόσμο στο σαλόνι. Ίσως η Κιμ(?) Θα διαφωτίσει περισσότερο ο spoon!

Βριλησσού 57: Λόλα! Ξανθιά με αδύνατο-στεγνό σώμα. Σφιχτό κωλαράκι το οποίο και δίνει! Στήθος φυσικό κανονικού μεγέθους αν μπόρεσα να διακρίνω καλά καθώς φορούσε σουτιέν!  

Βριλησσού 55: Η γνωστή στους περισσότερους πλέον Έμιλη! Περισσότερα στις φωτογραφίες της στο banner του 55! Χαμογελαστή όπως πάντα στο σαλόνι!

Βριλησσού 36: Η Αμάντα! Δεν την είχα ξαναπετύχει. Ωραία παρουσία, ξανθιά με κοντό καρέ μαλλί, κανονικό στήθος, αδύνατη με σφιχτό σώμα! Αρκετά ευδιάθετη και χαμογελαστή στο σαλόνι!

Βριλησσού 60 πάνω
: Η Μιχαέλα! Μαυρομάλλα, αδύνατη με μικρό στήθος. Γνωστή και από τα ιδρύματα της Κασσάνδρας! Βελτιωμένο σαλονάρισμα σε σχέση με την τελευταία φορά που την πέτυχα στο Κασσάνδρας 4 κάτω!

Βριλησσού 60 κάτω
: Η Σιμόνα και όχι η μόνικα που έλεγε το πρόγραμμα! Νεα παρουσία σύμφωνα με την υπηρεσία. Φαινόταν κιόλας. Με υποδέχτηκε με ένα μαύρο εσώρουχο τύπου baby doll! Κανονικό σώμα, μαυρομάλλα με μικρό στήθος, ίσος λίγο πεσμένο αλλά μέσα από το σουτιέν δεν μπορείς να διακρίνεις! Οπίσθιο σύστημα γεμάτο. Ηλικία δεν μπόρεσα να διακρίνω είναι η αλήθεια και δεν διακινδυνεύω μαντεψιές! Η Σιμόνα είναι η αλήθεια ότι ήταν η εναλλακτική πρόταση χτες το βράδυ στην Βριλησσού καθώς διέφερε από τα στάνταρ των υπολοίπων μαγαζιών!
Σε ερώτησή μου για την Μαντόνα η υπηρεσία μου είπε σε καμία εβδομάδα ίσως. Αν και με αυτά που άκουσα με έπιασε κάτι είναι η αλήθεια! Ας είναι καλά τουλάχιστον η κοπέλα!

Αυτά τα ολίγα!
 

asfatn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα.. Αν και καινουριος στο φορουμ ειμαι συναγωνιστης εδω και αρκετο καιρο ( 2 χρονια τουλαχιστον )  Δεν ξερω αν ρωταω σε σωστο θεμα αλλα υπαρχει σχετικη ημερησια ενημερωση για την Θεσσαλονικη? Και αν υπαρχει κατι σχετικο που να δω τι κοπελα εχει και το προγραμμα οπως ειναι σε αυτα τα διαφημιστικα δεξια και αριστερα της οθονης.

Ευχαριστω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Λίγο μετά τα μεσάνυχτα άφιξη στο Βουρβαχη 19, παρέα με τον lex80 για την Βαλεντινα, που εργαζόταν σύμφωνα με το πρόγραμμα.
Παρόλο που το φως ήταν αναμμένο και η κάτω πόρτα ανοιχτή, δεν μας άνοιξαν και έτσι άρχισε μια mega τσάρκα όπως εξελίχτηκε για την αναζήτηση της εκλεκτής της βραδιάς.

Ξεκίνημα από το βουνό που είχα αρκετα καιρό να περπατήσω:

Βριλησσού 55: Εμιλυ. Νεαρή ξανθή, ευχάριστη κοπέλα. Γνωστή αρκετα πλέον στους θαμώνες του βουνού.

Βριλησσού 57: Ρωξάνη, ή Ολιβια, ή Ντανιελλα από Φ92. Μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά, ντυμένη με λευκό σετ εσωρούχων.

Βριλησσού 36: Άλλη μια Λαουρα (λίγο φαντασία βρε παιδιά). Ξανθιά με ίσια μακριά μαλλιά, αρκετα καλή παρουσία στο σαλόνι, έκφυλο πρόσωπο, χόρεψε αρκετα ναζιάρικα στον στύλο.

Βριλησσού 42: Κλειστόν

Βριλησσού 46: Βαλεντίνα. Ξανθιά με κοντά μαλλιά αρκετα αδύνατη για τα γούστα μου.

Βριλησσού 60 (πάνω) : Ο χορηγός θετικής ενέργειας : η Ιρενα. Από τις πιο πρόσχαρες και γελαστές κοπέλες που έχω δει. Το φυσικό της στήθος άπαιχτο.

Βριλησσού 60 (κάτω) : Σιμονα. Μελαχρινή με πιασίματα. Φουλ προγράμματα. Το χιούμορ της στο σαλόνι, θα το χαρακτήριζα όχι και τόσο επιτυχημένο.

Κατεχακη 8 : Κλειστόν

Αποχώρηση του lex80, ταξί και Γκάζι :

Πειραιώς 121: Άντζελα. Ξανθό pro-milf αρκετα ξινό και βαριεστημένο στο σαλόνι.

Πειραιώς 109Α: Τζέσσικα. Νεαρή γλυκιά κοπελίτσα,  μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά ντυμενη με μαύρο κορμάκι. Αξιοπρόσεκτη παρουσία.

Ευνειδών 5: Αναις. Αδύνατη ξανθούλα, με μηδενική θυληκότητα.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Τζοβάνα. Μελαχρινή πρόσχαρη με ελαφρύ προγναθισμό. Ευγενική και ομιλητική στο σαλόνι, αλλά μέχρι εκεί.

Κωνσταντινουπόλεως 80: Ελένη. Ξανθιά με ίσια μαλλιά και αφέλειες. Πλούσιο φυσικό στήθος και αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Δεν με συγκίνησε για περαιτέρω.

Σπύρου Πατση 27 : Δεν μου έκαναν την τιμή να μου ανοίξουν.

Σπύρου Πατση 40 : Η γλυκιά και sexy Αμάντα

Κασσάνδρας 3(πάνω) : Ναταλι. Η Ξανθιά αδυναμία μου.

Κασσάνδρας 3 (κάτω): Σαντρα και Κατερίνα. Δυο πολύ όμορφες κοπέλες και οι δυο μελαχρινές, με πλούσιο στήθος ( Η Σαντρα φυσικό, η Κατερίνα ενισχυμένο) πολύ ευδιάθετες στο σαλόνι, με παιχνιδάκια μεταξύ τους.

Κασσάνδρας 4 (πάνω) : Άννα και Βιλυ : Αμφοτερες νεαρές μελαχρινές, όμορφες δροσερές παρουσίας

Κασσάνδρας 4 (κάτω) : Κλαουντια, ξανθή αδύνατη, με τις χειρότερες αναμνήσεις από τον γράφοντα και η Λάουρα, η μελαχρινή καλλονή με το πλούσιο φυσικό στήθος.

Κασσάνδρας 6 : Νικολ και Μιχαελλα. Αποφάσισα να ρισκάρω με την Νικολ. Λεπτομέρειες στην κριτική μου.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 24/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βιλη - Κατερινα
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αντζελα - Ναταλι
Κασσανδρας 4(κατω): Αλεξανδρα - Τζενη - www.kassandras4-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Αλινα - Βαλεντινα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(πανω): Μελινα - www.vrilissou60.com/nina]Νινα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Σιμονα - Σιμονα
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Καρέα 30:η Τζίνα έφυγε και θα γυρίσει σε 1 μήνα.Χθές ήτανε η γνωστή Σάρα και η Σοφία τσέχα μαυρομάλλα που έχει ξαναπεράσει απο το μαγαζί 2-3 φορές κυρίως καλοκαίρι.Λίγο νταρντανούλα,ασχημη δεν τη λες αλλά οχι και τίποτα το ιδιαίτερο αλλά στο δωμάτιο πολύ καλή με όλα τα εξτρά μέσα και γύρισε ή θα γυρίσει αυτές τις μέρες γιατί δεν κατάλαβα καλά η Νικόλ που δουλευε πριν 1-2 χρόνια στο μαγαζί.Τσέχα μελαχροινή κοντούλα με τον απίστευτο ΚΩΛΟ !!!!!!!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715
μα τι γίνεται επιτέλους με το ρόστερ σε αυτό το μαγαζί;;;

νέες μεταγραφές δεν παίζουν;
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Καρέα 30:η Τζίνα έφυγε και θα γυρίσει σε 1 μήνα.Χθές ήτανε η γνωστή Σάρα και η Σοφία τσέχα μαυρομάλλα που έχει ξαναπεράσει απο το μαγαζί 2-3 φορές κυρίως καλοκαίρι.Λίγο νταρντανούλα,ασχημη δεν τη λες αλλά οχι και τίποτα το ιδιαίτερο αλλά στο δωμάτιο πολύ καλή με όλα τα εξτρά μέσα και γύρισε ή θα γυρίσει αυτές τις μέρες γιατί δεν κατάλαβα καλά η Νικόλ που δουλευε πριν 1-2 χρόνια στο μαγαζί.Τσέχα μελαχροινή κοντούλα με τον απίστευτο ΚΩΛΟ !!!!!!!!!
η Νικολ πριν 2 χρονια ηταν ποοολυ καλυτερη απο οτι τωρα...ο κωλος ειδικα ηταν μαγια...τωρα ακομα και αυτος εχει χαλασει...και στα μουτρα εχει χασει αρκετα...
και ο Κυρ Βασιλης εκει κολλημενος στο teletext να βλεπει αποτελεσματα... :2funny: :jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom