Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Μαριανα ,Σονια , Βικυ , Πενυ καθε φορα εαν οχι καλυτερες δεν πεφτουν πιο κατω απο αυτο που εχουν προσφερει !!

Τωρα ερωτηση στην Κα Λιτσα !!

Στο Κ6 το πρωτο δωματιο απεναντι απο την κουζινα το εχεται σε καραντινα ?
Η αποτομη Ελληνις υπηρεσια στην απογευματινη βαρδυα που αν δει οτι δεν εισαι απλα περαστικος αλλα τις πιατσας γινετε αρνακι ( να το προσεξει αυτο ) για ποιο λογο το κραταει και δουλευη μονο με τα δυο μπροστινα ?
Και κατι αλλο οταν επισκεπτεσε ενα μαγαζι και θελεις να παρεις ενα κοριτσι και αφου εχεις πληρωσει ειναι πρεπον να φοραει το μπουρνουζακι του να πηγαινει σε αλλο μαγαζι και να χανετε για κανενα μισαωρο ?

Υπαρχη συστημα στην αλυσιδα η ειναι μπατε σκυλοι αλεστε !!!
Αν ειναι ετσι να βγουνε στο πεζοδρομιο καλυτερα !!

Απλες ερωτησεις και την Καλημερα μου !!!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Μαριανα ,Σονια , Βικυ , Πενυ καθε φορα εαν οχι καλυτερες δεν πεφτουν πιο κατω απο αυτο που εχουν προσφερει !!

Δεν εχω κανει ρεπετισιον στις συγκεκριμενες. Θα δοκιμασω και θα γραψω εντυπωσεις.
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Προσωπικα οσες εχω τεσταρει ξανα και ξανα, ΟΛΕΣ εχουν παρει την κατιουσα. Παρακαλω πειτε μου το μυστικο να τις κανω να απογειωνονται αντι να βυθιζονται στη σιγουρια και δημοσιυπαλληλικη αδιαφορια...μηπως δεν ειμαι γλυκοτσουτσουνος? να βαζω μελι μηπως?

Σιγα τα ωα...που εισαι? παρε το αυτοκινητο και σε μιση ωρα εισαι κασσανδρας. Αν δεν σ αρεσει σε αλλη μιση γυρνας σπιτι.Τι εχασες? μια ωρα απο τη ζωη σου και 10 ευρω βενζινη? πως κανεις ετσι? αιωνια θα ζησουμε και λεφτα εχουμε!
Ευκαιρια ρε συ να χτυπησεις και δυο καλαμακια στη γωνια! δεν πιστευω να πηγαινεις σε τιποτα φλωροεβερεστ, αυτα δεν εχουν μπουρδελοεγκριση!
Τα έχω τιμήσει πολλές φορές τα καλαμάκια. :rockon: :rockon:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
εννοειται πως το προγραμμα ειναι ιδιο...
τσαρκα για εντοπισμο στοχου...
...χτύπημα στόχου... :knockinb:
...καλαμάκια στη γωνία μετα αναψυκτικού για... χώνεψη!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
επισης βλεποντας το προγραμμα στη κασσανδρας-βριλησου 60 βλεπω πολλες κοπελες να κανουν διπλη βαρδια πραγμα που θεωρω απαραδεκτο,για μενα αυτο ειναι αντικινητρο για να προγραμματισω επισκεψη
Και κατι αλλο ακομη..
Θελω ρε αδελφε να βγω με τη βαλεντινα για καφε μετα τη δουλεια της,ποτε να προλαβω αν ειναι σε διπλη βαρδια
Υ.Γ Να βγαλουμε και ενα θρεντ με τιτλο <<Εσεις ρωτατε,η Κα λιτσα σας απαντα>>
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ασε ρε Κοκκινιστε που θελεις και καφε !!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
γιατι ρε μπαμπινο το κοριτσι δεν εχει ψυχη,και αν δε θελει για καφε,μια παστα ενα παγωτο ρε αδελφε
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
επισης βλεποντας το προγραμμα στη κασσανδρας βλεπω πολλες κοπελες να κανουν διπλη βαρδια πραγμα που θεωρω απαραδεκτο,για μενα αυτο ειναι αντικινητρο για να προγραμματισω επισκεψη
Και κατι αλλο ακομη..
Θελω ρε αδελφε να βγω με τη βαλεντινα για καφε μετα τη δουλεια της,ποτε να προλαβω αν ειναι σε διπλη βαρδια
Υ.Γ Να βγαλουμε και ενα θρεντ με τιτλο <<Εσεις ρωτατε,η Κα λιτσα σας απαντα>>
  Διπλο βαρδια εχω πετυχει.ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑσε μιλαμε για υπνο. Ανθρωποι ειναι και κουραζονται
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
γιατι ρε μπαμπινο το κοριτσι δεν εχει ψυχη,και αν δε θελει για καφε,μια παστα ενα παγωτο ρε αδελφε
Aν ειναι για παστα τοτε αλαζει το θεμα !!!

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/14806349187086892551.jpg[/img[/URL]]


Μαζι σου !!!! ;D ;D ;D
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
γιατι ρε μπαμπινο το κοριτσι δεν εχει ψυχη,και αν δε θελει για καφε,μια παστα ενα παγωτο ρε αδελφε

Πιο υγιεινό ρόφημα είναι το ζεστό κακάο!! Αποκλείεται να αντισταθεί σε ένα ζεστό κακάο και ένα κρουασάν!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715
Με Κάρμεν δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα πάντως, μάλλον για τυπικές διαδικαστικές διεκπεραιώσεις ήταν η συνεύρεσή μας προ 2μηνου.

Εντυπωσιακή ναι, αλλά δεν ρε παιδάκι μου.
Που είναι η Ντορίν άραγε;
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Μιας κ ημουν εκει γυρω σημερα το πρωι περασα απο το Ηρωων Πολυτεχνειου 37 να δω την Ζωρα!
Καλο κορμι μεν αλλα απο φατσα οτι φαινεται στις φωτος συν του οτι το ελλεηνιδικο-απαξιωτικο βλεμμα της υποσχοταν ομορφες στιγμες ξεπετας!
Να λειπει το βυσσινο

ελλεινίδα ειναι ??? Γερμανικο ποιμενικο Αζώρ(α) το δηλωνουν...  :think:

το μαγαζι αυτο μου εχει βγει ναος της ξεπετας μεχρι τωρα. 2/2 εχω φαει φλομπα...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Σιγά μην της πάρει και μαλλί της γριάς. :2funny:

Και γλειφιτζούρι κοκοράκι ;) :2funny:

CIMG4604.JPG
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Παιδες, εγω τις κερναω ροξακι και γινονται αλοιφη...
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια ξερει καποιος το προγραμμα σημερα απο βριλησσου 42?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ευκαιρια ρε συ να χτυπησεις και δυο καλαμακια στη γωνια! δεν πιστευω να πηγαινεις σε τιποτα φλωροεβερεστ, αυτα δεν εχουν μπουρδελοεγκριση!
Και σε περιπτωση που η καταθεση εγινε Σπυρου Πατση 40 ή 27, η Σερβιων. η Κροκεων για σουβλακια στο Πειναλεωντα. (Σπυρου Πατση και Καβαλας γωνια).......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τελικά αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι όποιος ανοίξει σουβλατζίδικο στη Βριλησσού θα χεστεί στο τάλιρο.
:rockon:
Πλακα,  πλακα........

Να μια καλη προταση για μπιζνα.........
Οχι για μενα ομως.
Γιατι οτι βγαζω, θα τα "τρωω"

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom