Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Πειραιώς 193

ΜΟΝΙΚΑ

Ωραίο παιδί : ηλικία 20-25,  ύψος 1.70+ , κορμί λαμπάδα, μελαχρινό (φυσικό), ζιβύ 3+ (φυσικό), μέση δαχτυλίδι, πίσω σύστημα σφριγιλό και γυμνασμένο,(εννοώ γυμνασμένο τουρλωτό κολαράκι, με ωραίες ερωτολαβές,- όχι κουλούρια και τέτοια-) ... γενικά άριστες προδιαγραφές

Στο γήπεδο όμως,....ρετάρει,....δεν το έχει,....κρίμα !

Αν θα την ξανάβλεπα ? Δύσκολα (Αμα το κανε 30 ευρά, αντί 50, θα ξαναπήγαινα ίσως άλλη μιά φορά, για να της δώσω μιά ακόμη ευκαιρία - που δεν την πολυδικαιούται-)

Αν θα την σνυνιστούσα ? Μόνο για τη συλλογή (όσοι ενδιαφέρονται να την εμπλουτίσουν)

Αριστείο στο μαγαζί, που αν και μικρό είναι το πιό καθαρό που έχω δεί !



ΥΓ1 : Κάπως έτσι (με χάλια απόδοση) ξεκίνησαν κι άλλες στο χώρο και τώρα είναι δυνατά ονόματα (εύχομαι τα ανάλογα και για τη Μόνικα - που δεν το βλέπω)
ΥΓ2 : Αμα λάχει, μπορεί να γράψω αναλυτική κριτική,....
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
η μαργαριτα ειναι 1,80 kingdom, εψαχνα να τη βρω και κατα λαθος μου την βρηκες εσυ,δουλευε κατεχακη 8,η περιγραφη ειχε χιουμορ

Thanks! Πάντως χαίρομαι που βοήθησα να την βρεις!
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ρε παιδια εμφανιστηκε κανενα ωραιο μουνι ψηλομοντελε να γαμησουμε??τις βαρεθηκα τις παλιες.....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πειραιώς 193

ΜΟΝΙΚΑ

Ωραίο παιδί : ηλικία 20-25,  ύψος 1.70+ , κορμί λαμπάδα, μελαχρινό (φυσικό), ζιβύ 3+ (φυσικό), μέση δαχτυλίδι, πίσω σύστημα σφριγιλό και γυμνασμένο,(εννοώ γυμνασμένο τουρλωτό κολαράκι, με ωραίες ερωτολαβές,- όχι κουλούρια και τέτοια-) ... γενικά άριστες προδιαγραφές

Στο γήπεδο όμως,....ρετάρει,....δεν το έχει,....κρίμα !

Αν θα την ξανάβλεπα ? Δύσκολα (Αμα το κανε 30 ευρά, αντί 50, θα ξαναπήγαινα ίσως άλλη μιά φορά, για να της δώσω μιά ακόμη ευκαιρία - που δεν την πολυδικαιούται-)

Αν θα την σνυνιστούσα ? Μόνο για τη συλλογή (όσοι ενδιαφέρονται να την εμπλουτίσουν)

Αριστείο στο μαγαζί, που αν και μικρό είναι το πιό καθαρό που έχω δεί !



ΥΓ1 : Κάπως έτσι (με χάλια απόδοση) ξεκίνησαν κι άλλες στο χώρο και τώρα είναι δυνατά ονόματα (εύχομαι τα ανάλογα και για τη Μόνικα - που δεν το βλέπω)
ΥΓ2 : Αμα λάχει, μπορεί να γράψω αναλυτική κριτική,....
Ακριβως τα ιδια εισεπραξα και εγω απο την Μονικα και την ιδια αποψη εχω.......



 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Είχαμε,... μιά ανάλογη εμπειρία, Cheyenne !  :2funny:


Τεσπα ! Κρίμα όμως, γιατί το παιδί σκίζει απο εμφάνιση !


-Επόμενος στόχος μου, Skarlet ( Ελπίζω να μη μου βγεί,....Toyota Starlet ) :grin:
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Είχαμε,... μιά ανάλογη εμπειρία, Cheyenne !  :2funny:


Τεσπα ! Κρίμα όμως, γιατί το παιδί σκίζει απο εμφάνιση !


-Επόμενος στόχος μου, Skarlet ( Ελπίζω να μη μου βγεί,....Toyota Starlet ) :grin:
Φιλε ευχομαι να σου βγει σκαρλετ γιοχανσον
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Φιλε ευχομαι να σου βγει σκαρλετ γιοχανσον

Κι εγώ το εύχομαι, αν και δε μασάω και να μη μου βγεί !  :grin:


Αμα είναι ωραία γκόμενα και στις προδιαγραφές μου, της ακουμπάω 50 ευρώ βενζίνη να δώ τι κάνει το εργαλείο και στη συνέχεια, άμα έχει καλές ροπές τη πληρώνω και πιο πολύ ! Γιά περισσότερα ,....(μπαντιλίκια-στροφιλίκια- ανηφόρες-κατηφόρες-εσάκια κ.λ.π) ;)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
eρωτηση...η βανεσσα που παιζει πειραιως 193  ειναι η ιδια με του κηφισσου 30? απιστευτο κορμι....ειναι η γνωστη βανεσσα της φυλης?

Την έχεις πάρει..; Αν όχι δες την κριτική μου για το Πειραιώς 193..
Οπτικώς φαίνεται πολύ καλό, λαμπάδα για 9-10, αλλά στην αφή είναι λίγο χαλαρό κ το βυζί λίγο πεσμένο, οπότε πέφτει τελικά στο 8..! Εμφανησιακά η Μόνικα είναι πολλή πιο όμορφη..!
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Πειραιώς 193
ΜΟΝΙΚΑ
Ωραίο παιδί : ηλικία 20-25,  ύψος 1.70+ , κορμί λαμπάδα, μελαχρινό (φυσικό), ζιβύ 3+ (φυσικό), μέση δαχτυλίδι, πίσω σύστημα σφριγιλό και γυμνασμένο,(εννοώ γυμνασμένο τουρλωτό κολαράκι, με ωραίες ερωτολαβές,- όχι κουλούρια και τέτοια-) ... γενικά άριστες προδιαγραφές
Στο γήπεδο όμως,....ρετάρει,....δεν το έχει,....κρίμα !
Αν θα την ξανάβλεπα ? Δύσκολα (Αμα το κανε 30 ευρά, αντί 50, θα ξαναπήγαινα ίσως άλλη μιά φορά, για να της δώσω μιά ακόμη ευκαιρία - που δεν την πολυδικαιούται-)
Αν θα την σνυνιστούσα ? Μόνο για τη συλλογή (όσοι ενδιαφέρονται να την εμπλουτίσουν)
Αριστείο στο μαγαζί, που αν και μικρό είναι το πιό καθαρό που έχω δεί !
ΥΓ1 : Κάπως έτσι (με χάλια απόδοση) ξεκίνησαν κι άλλες στο χώρο και τώρα είναι δυνατά ονόματα (εύχομαι τα ανάλογα και για τη Μόνικα - που δεν το βλέπω)ΥΓ2 : Αμα λάχει, μπορεί να γράψω αναλυτική κριτική,....
Η Μόνικα δουλεύει περίπου 3 χρόνια στην Ελλάδα και όπως ήτανε στην αρχή έτσι έχει παραμείνει.Λέει να δοκιμάσεις για 1-2 φορές μόνο για τους καλύτερους βύζους που κυκλοφορούν στην πιάτσα και για τη συλλογή.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 20/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Βιλη - Τζενη
Κασσανδρας 4(κατω): Δεσποινα - Τζενη - Μονικα
Κασσανδρας 4(πανω): Νεα αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Βαλεντινα - Ιρενα - Λαουρα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/laura]Λαουρα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715
Η Μόνικα δουλεύει περίπου 3 χρόνια στην Ελλάδα και όπως ήτανε στην αρχή έτσι έχει παραμείνει.Λέει να δοκιμάσεις για 1-2 φορές μόνο για τους καλύτερους βύζους που κυκλοφορούν στην πιάτσα και για τη συλλογή.

ακριβώς
αλλά την έχω πετύχει πολύ ορεξάτη που ήθελε να της πετάξω τα μάτια έξω, όμως έχω φάει και χλαπάτσα μαζί της (για αδιευκρίνιστους ΄λόγους).
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Η Μόνικα δουλεύει περίπου 3 χρόνια στην Ελλάδα και όπως ήτανε στην αρχή έτσι έχει παραμείνει.Λέει να δοκιμάσεις για 1-2 φορές μόνο για τους καλύτερους βύζους που κυκλοφορούν στην πιάτσα και για τη συλλογή.
Οι γνώμες όλων  σεβαστές απλά μία μίκρη διόρθωση η Μόνικα ήταν πρίν δύο χρόνια στην Ελλάδα και έκατσε περίπου ενα χρόνο και απο τότε μέχρι και τώρα που ξαναήρθε εργαζόταν σε FKK στην Γερμανία , και επίσης κάποιοι την μπερδέυουν και μας ρωτάνε συνέχεια αν είναι η ίδια με τα Κασάνδρας ΟΧΙ δεν είναι......... :-* :-* :-* :-*Καλή μέρα σε όλους.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715
Οι γνώμες όλων  σεβαστές απλά μία μίκρη διόρθωση η Μόνικα ήταν πρίν δύο χρόνια στην Ελλάδα και έκατσε περίπου ενα χρόνο και απο τότε μέχρι και τώρα που ξαναήρθε εργαζόταν σε FKK στην Γερμανία , και επίσης κάποιοι την μπερδέυουν και μας ρωτάνε συνέχεια αν είναι η ίδια με τα Κασάνδρας ΟΧΙ δεν είναι......... :-* :-* :-* :-*Καλή μέρα σε όλους.

ναι οκ, λαμβάνουμε ως νέο έτος το ξεκίνημα του Σεπτέμβρη όπως τα σχολεία.
(Σε ποιο παράρτημα του FKK ήταν;)
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Οι γνώμες όλων  σεβαστές απλά μία μίκρη διόρθωση η Μόνικα ήταν πρίν δύο χρόνια στην Ελλάδα και έκατσε περίπου ενα χρόνο και απο τότε μέχρι και τώρα που ξαναήρθε εργαζόταν σε FKK στην Γερμανία , και επίσης κάποιοι την μπερδέυουν και μας ρωτάνε συνέχεια αν είναι η ίδια με τα Κασάνδρας ΟΧΙ δεν είναι......... :-* :-* :-* :-*Καλή μέρα σε όλους.
τα Χριστουγεννα του 2008 δουλευε σε αλλη αλυσιδα στουντιο αρα οντως ηταν πριν 2 χρονια!
καπου μεσα σε αυτα τα 2 χρονια ελειψε και μαλλον θα ηταν εκει που λες...FFK
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom