Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μήπως είναι μια ευτραφής ξανθιά που δούλευε στο multiplex της Κασσάνδρας;
Aυτη ειναι  :thumbsup:
Νεαρη σχετικα, ξανθια, με μαλλια μεχρι τους ώμους, ευτραφης, οπως ειπες.
Δουλευε το καλοκαιρο του 2009 στα κασσανδρας, οπου και την τιλμησα με καλες αναμηνησεις.
Την ειδα  και στο Βουλιαγμενης 68 πριν λιγους μηνες.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Aυτη ειναι  :thumbsup:
Νεαρη σχετικα, ξανθια, με μαλλια μεχρι τους ώμους, ευτραφης, οπως ειπες.
Δουλευε το καλοκαιρο του 2009 στα κασσανδρας, οπου και την τιλμησα με καλες αναμηνησεις.
Την ειδα  και στο Βουλιαγμενης 68 πριν λιγους μηνες.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Βυζάρες αλλά τα κιλά κιλά!  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Πλάκα είχε στο σαλόνι με την λευκή στολή μπαλαρίνας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μια με καρέ ξανθό μαλλί και βυζάρες;
Αν μιλας για την Ταμαρα ναι.
Milf, με καρε ξανθά μαλλιά.

Προσωπικα δεν με ενθουσιαζει εμφανησιακα, και δεν την εχω τιμησει, ομως ολο και πρεισσοτερες πληροφοριες απο συναγωνιστες συνηγορουν για πολυ καλες υπηρεσιες.
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Αν μιλας για την Ταμαρα ναι.
Milf, με καρε ξανθά μαλλιά.

Προσωπικα δεν με ενθουσιαζει εμφανησιακα, και δεν την εχω τιμησει, ομως ολο και πρεισσοτερες πληροφοριες απο συναγωνιστες συνηγορουν για πολυ καλες υπηρεσιες.
Φιλότιμη κ ευγαμησιμη περίπτωση
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Αν μιλας για την Ταμαρα ναι.
Milf, με καρε ξανθά μαλλιά.

Προσωπικα δεν με ενθουσιαζει εμφανησιακα, και δεν την εχω τιμησει, ομως ολο και πρεισσοτερες πληροφοριες απο συναγωνιστες συνηγορουν για πολυ καλες υπηρεσιες.
Την έχω πάρει ως Χριστίνα στην Καλύμνου. Όπως γράφει και ο gg πήδημα χωρίς ψυχή, διεκπεραιωτικό. Μου κάνει μεγάλη εντύπωση που ως Ταμάρα έχει αποσπάσει καλές κριτικές. Μάλλον η αλλαγη τιμολογίου παίζει κάποιο ρόλο
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κασσανδρας 4 πρωι 6 η ώρα σήμερα και τεμάχια 2 (!).
Η Νικολ και μία άλλη που δεν συγκράτησα όνομα.
πρόγραμμα απλό 50 και ντουμπλφας 100
ήμουνα στο τσακ για διδυμακι άλλα ζήτησα να πάει στο 80άρι και δεν το έριξε η τσα2.
οπότενες πήρα νικόλ λόγω της βυζολατρείας μου (η άλλη ήταν θεοκόμματος αλλά άβυζο το καημένο (μετά πάντως την σκεφτόμουνα)
Η Νικόλ ψωμομένη κοπέλα, εκ μάνας Ρωσίας, προφανώς το επάγγελμά της ήταν στριπτιτζού περισσότερο παρά στουντιατζού.
μπαίνει μέσα και μου λέει: μη βιάζεσαι - να παίξουμε λιγάκι πρώτα...
το παιχνίδι της ήταν πως έκανε ένα ακροβατικό σόου σαλτάροντας δεξιά και αριστερά και μοστράροντας το νιμού της μπροστά μου αλλά χωρίς να με αφήνει να την πιάνω πουθενά...

τεσπα, να μην το πολυλογάω, ούτε γλειφομού, ούτε φιλάκια στο σωματάκι εκ μέρους της ούτε τίποτις, η απόλυτη τυπικότητα
δεν λέω, γαμώ τα κορμιά...αλλά μέχρι εκεί.
η φραπεδιά μετά τσιμούχας συμπαθητική - προσπαθούσε είναι η αλήθεια
στο άλλο κομμάτι....μετριότητα

δεν το έκλαψα...αλλά δεν το ξαναέδινα με τίποτα....(γι αυτό μετά σκεφτόμουνα την άλλη)
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Μας μπέρδεψες, ρε άρχοντα, πιο πίσω γράφεις "πήδημα χωρίς ψυχή". Πως γίνεται να είναι και "φιλότιμη & ευγαμίσιμη";
πηδημα χωρις ψυχη το εγραψες εσυ, μπερδευεις αυτα που γραφεις?

 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Αριστομενους 72 γαβριελλα,μελαγχροινη τσιγγανορουμανα επιπεδου φυλης και μεταξουργειου,κακως την βαλαν εκειΑχαρνων
85 σουζανα ,πολύ καλο ψιλο μελαγχροινο,όχι αλφα κλασης αλλα σιγουρα μπορεις να δοκιμασεις πως είναι μεσα
106 η γνωστη καρμεν, θα τελειωνε η βαρδια της σε λιγο,πιθανον αλικη η¨ λολιτα χωρις να είναι σιγουρο,τελος
Σερβιων 26 ταμαρα,ξανθο mlf,μιλαμε για τη χριστινα από καλυμνου 48 τα πρωινα,πολύ καβλωτικο σωμα για mlf πραγματικα αλλα νομιζω πηδημα χωρις ψυχη..

ΠΗΓΗ xilnik
εχω κανει παραθεση post του φιλου xilink που το ειχε βαλει στο θρεντ για μπουρδέλα
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Αριστομενους 72 γαβριελλα,μελαγχροινη τσιγγανορουμανα επιπεδου φυλης και μεταξουργειου,κακως την βαλαν εκειΑχαρνων
85 σουζανα ,πολύ καλο ψιλο μελαγχροινο,όχι αλφα κλασης αλλα σιγουρα μπορεις να δοκιμασεις πως είναι μεσα
106 η γνωστη καρμεν, θα τελειωνε η βαρδια της σε λιγο,πιθανον αλικη η¨ λολιτα χωρις να είναι σιγουρο,τελος
Σερβιων 26 ταμαρα,ξανθο mlf,μιλαμε για τη χριστινα από καλυμνου 48 τα πρωινα,πολύ καβλωτικο σωμα για mlf πραγματικα αλλα νομιζω πηδημα χωρις ψυχη..

ΠΗΓΗ xilnik
Αυτό ποιος το έγραψε;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Διαβάζω μιά σελίδα πριν, Lastmoican, γιά Νικόλ (Κασσά-μούλτιπλεξ).

Μεγάλε μου, τα λές ωραία και λακωνικά ! Αϊ λάϊκ γιου !!!
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Γάμα το ρε μάστορα...
ΠΗΓΗ xilnik
εαν σου είναι δύσκολο να καταλάβεις τι σημαίνει αυτό τότε σε βλέπω μια ζωή να κουβαλάς λάσπη κ εγώ να κάνω τον μάστορα.
Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!  είναι ο τίτλος του θρεντ
εάν την ενημέρωση αυτή την έχεις πάρει από αλλού αναφέρεις την πηγή.
 

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Προσωπικά θα διαφωνήσω, αλλά μιλάμε για κάτι το υποκειμενικό και ανάλογα τις συνθήκες της συνεύρεσης :) Φημισμένη περισσότερο για προγράμματα ποδολαγνείας! :lheel:
:rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon:Μαζι σου!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom