Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Di Angelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Για τρανς πάντως καποιο πουλάκι μου είπε και την Ευα στα κασσανδρας αν και οπωσ την εχω δει φαινεται αμα τον προσεξεις.............. :2funny: :2funny: :2funny:

Οσο για της κανονικές και για τους αγαπουληδες όπως εμένα Αλεξία στα Κασσανδρας.Αμα το κάνεις και νοιώσει άνετα αυτο το μικρο Ρωσάκι θα νομίζεις ότι κάνεις έρωτα στη γυναίκα σου όταν ήσασταν νέοι.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Για τρανς πάντως καποιο πουλάκι μου είπε και την Ευα στα κασσανδρας αν και οπωσ την εχω δει φαινεται αμα τον προσεξεις.............. :2funny: :2funny: :2funny:
παιχτη εισαι ΛΑΘΟΣ! ΔΕΝ ειναι τρανς η Ευα απο Κασσανδρας και μην λεμε μαλακιες αν δεν το κατεχουμε το αθλημα! :sunglasses:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
παιχτη εισαι ΛΑΘΟΣ! ΔΕΝ ειναι τρανς η Ευα απο Κασσανδρας και μην λεμε μαλακιες αν δεν το κατεχουμε το αθλημα! :sunglasses:
Απλά εχει κανει καμια 100ρια πλαστικες για να τουμπανιασει κι εχει γινει σαν τραβελι  :dancing: :dancing:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παιδες καλησπερα.Εχει κανενας να μου πει καμια αποψη/γνωμη για την Κλαουντια απο Κασσανδρας?Λεω να την επισκευτω και δεν θελω να παω ''αδιαβαστος''
Μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου.

Ανυπαρκτα προκαταρκτικα, υποτυπωδες στοματικο, μηδενικη συμμετοχη στο sex.

Αλλος συναγνωιστης περασε καλα.

Ισως εγω να την πετυχα σε ασχημη μερα.......
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Για τρανς πάντως καποιο πουλάκι μου είπε και την Ευα στα κασσανδρας αν και οπωσ την εχω δει φαινεται αμα τον προσεξεις.............. :2funny: :2funny: :2funny:

Το πουλακι μαλλον δεν δεν ειδε καλα.
ο Ακορεστος τοποθετηθηκε 100% σωστα πανω στο θεμα.

Η Ευα ειναι επισης 100% γυναικα, αλλα λογω των πολλων προσθετικων, σε βαζει σε υποψιες.
 

Di Angelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το πουλακι μαλλον δεν δεν ειδε καλα.
ο Ακορεστος τοποθετηθηκε 100% σωστα πανω στο θεμα.

Η Ευα ειναι επισης 100% γυναικα, αλλα λογω των πολλων προσθετικων, σε βαζει σε υποψιες.


Ύψιστε Cheyenne το πουλάκι που μου το είπε δεν είναι συναγωνιστής.Αλλα από τα ενδότερα του χώρου.Και δεν λέω όνομα γιατί θα γίνει χαμός.Αλλιώς δεν θα μίλαγα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ύψιστε Cheyenne το πουλάκι που μου το είπε δεν είναι συναγωνιστής.Αλλα από τα ενδότερα του χώρου.Και δεν λέω όνομα γιατί θα γίνει χαμός.Αλλιώς δεν θα μίλαγα.
Για ποια Ευα μιλαμε......για τον γιαγκουλα? :think:



Υ.Γ. Οταν λες ενδοτερα τι εννοεις.....κοπελα του μαγαζιου?
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Ύψιστε Cheyenne το πουλάκι που μου το είπε δεν είναι συναγωνιστής.Αλλα από τα ενδότερα του χώρου.Και δεν λέω όνομα γιατί θα γίνει χαμός.Αλλιώς δεν θα μίλαγα.
μεγαλε επιμενεις και εκτιθεσαι!
η κοπελα αυτη ειναι γνωστη στους παιχτες που ψαχνονται απο οταν δουλευε Κεφαλληνιας και δεν ειχε βαλει ουτε βυζια ακομα...

"απο τα ενδοτερα του χωρου" και μαλακιες!!! :jerking:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ύψιστε Cheyenne το πουλάκι που μου το είπε δεν είναι συναγωνιστής.Αλλα από τα ενδότερα του χώρου.Και δεν λέω όνομα γιατί θα γίνει χαμός.Αλλιώς δεν θα μίλαγα.
Η Εύα όπως λένε και οι υπόλοιποι είναι γυναίκα... απλά με τις τόσες "πλαστικές" έχει "χαλάσει"...!!! Άσε το πουλάκι... γιατί εκτίθεσαι όπως λέει ο matrix21...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
μεγαλε επιμενεις και εκτιθεσαι!
η κοπελα αυτη ειναι γνωστη στους παιχτες που ψαχνονται απο οταν δουλευε Κεφαλληνιας και δεν ειχε βαλει ουτε βυζια ακομα...

:thumbsup:







Υ.Γ. Ειναι λιγο ειρωνικο αλλα το Κεφ/νιας ηταν το πρωτο στουντιο που εφερε τρανς :2funny:......στα χρονια τα δικα μου τουλαχιστον!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Παιδιά, η Ράνια από Κατεχάκη τι λέειμέσα? Στις φωτο φαίνεται σούπερ
Επίσης offtopic αλλά ήθελα να πάω στη Νίνα αλλά βλεπω βυζί τούμπανο και αναρωτιέμαι αν είναι trans

Διαφώτιση please
η ρανια ειναι η πρωην δωρα απο φυλης 69 κλπ.ωραιο κορμι,σουπερ κωλος,καλο πιπονι,αλλα ειναι περιεργη μεσα και μη μου απτου...κατσε ετσι και οχι ετσι οπως θελεις,μη αυτο,μη εκεινο κοκ.μπορει να τσαντιστεις ευκολα μαζι της αν δεν στεκεσαι και δεν κανεις αυτα που θελει εκεινη :grin:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Ρε παιδια, αυυτή η Σκαρλετ, αο Αντιοχειας, τι χάλι μαύρο είναι???
Καμία σχέση με τις φωτο. Τρομαξα οταν την ειδα.
Στο Μεταξυ βρίσκεις πολύ ανώτερεσ, εμφανισιακά τουλάχιστον...
Αυτό που μου έκανε ακόμα μεγαλύτερη εντύπωση, ήταν ο κόσμος που είχε. Χαμός μέσα.
Έλεος....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom