Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ρε Πιάτσα.....σάλτα γαμείς ρεεεεεεεεε!!!!! :birdman:
Τον κώλο της φίλης μου, τον ξέρουν όλοι εκτός από μένα!!!!! :headbang:
Και με περιμένει στην Πλάκα......ναι ρε να πάω τώρα που τον ξεπάτωσες!!!!! :tickedoff:
Θα πάω.......αλλά με άλλον κώλο!!!!! ;) :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Picture 555.jpg
    Picture 555.jpg
    197,5 KB · Εμφανίσεις: 42

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν είναι αυτή...  >:( >:( >:( Είναι αυτή που λέει ο Piatsas...!  ;)
Δυνατο κοματι. :rockon:
Εχει τιμηθει με αριστες εντυπωσεις.

Αρχοντικη γυναικα, με πολυ καλες υπηρεσιες......

Να προσθεσω και αξιοπροσεκτο  :tits2:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Γιατι το λες αυτο......
Επειδη ειναι μελαχρινη :think:.....επειδη ειναι Ρωσιδα  :think: .......ή επειδη ειναι προμιλφ :think:
:2funny: :2funny: :2funny:
Τίποτα από τα τρία.....
Αλλά επειδή.....Piatsas speaking!!!!! :grin: :grin: :grin:
Εσύ ξέρεις καλύτερα....... :2funny: :2funny: :2funny:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 13/08  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μαριανα - Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/monika]Μονικα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αλεξια
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Μιχαελα - www.kassandras4-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - Λιζα - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url]

Βριλησου 60: Παολα - Παολα - www.vrilissou60.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Αλλαγες:

Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - Ιρενα - Κλαουντια
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Μιχαελα - Αλεξια
Κασσανδρας 6: Ιρενα - Λιζα - Σαντρα

Βριλησου 60: Παολα - Νινα - Κατια
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Βουλιαγμένης 83, Λίντα με μαύρα (βαμμένα μαλλιά), με 2 λόγια πάρα πολύ καλή. Καμία σχέση με πατσαβούρες ελλειινίδες, ήξερε να αξιοποιήσει κάθε εκατοστό του (ψηλόλιγνου) κορμιού της και του πελάτη. Μπήκε με απίστευτη διάθεση (!?) ευγενέστατη, GFE που πριν 3 χρόνια είχα να δω την ιερή Μιλένα Φυλής 71. Τι να λέω πάτε και μπείτε δεν θα χάσετε!! Άφηνε χαδάκια (ευγενικά και μαλακά) και σε έκανε να αισθάνεσαι πολύ άνετα! Δεκτική και με φαντασία, είναι λίγο στην τσίτα αλλά ένας έμπειρος μπουρδελιάρης την βάζει στο ρέγουλο του.
Από τις λίγες φορές που λες αξίζουν τα χρήματα, όσο σκέφτομαι τις πατσαβούρες τραβελαρίες στο Βουλιγμένης 68 (πριν λίγα χρόνια τώρα δεν ξέρω τι φέρνει) με ελάχιστη ικανοποίηση σε σχέση με το μωρό ;)Λίντα Σκέφτομαι αντί για βόλτες έξω (ποτά, καφέδες, ντυσίματα) να τα καταθέτω κατευθείαν σε αυτήν τι λέτε??
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Βουλιαγμένης 83, Λίντα με μαύρα (βαμμένα μαλλιά), με 2 λόγια πάρα πολύ καλή. Καμία σχέση με πατσαβούρες ελλειινίδες, ήξερε να αξιοποιήσει κάθε εκατοστό του (ψηλόλιγνου) κορμιού της και του πελάτη. Μπήκε με απίστευτη διάθεση (!?) ευγενέστατη, GFE που πριν 3 χρόνια είχα να δω την ιερή Μιλένα Φυλής 71. Τι να λέω πάτε και μπείτε δεν θα χάσετε!! Άφηνε χαδάκια (ευγενικά και μαλακά) και σε έκανε να αισθάνεσαι πολύ άνετα! Δεκτική και με φαντασία, είναι λίγο στην τσίτα αλλά ένας έμπειρος μπουρδελιάρης την βάζει στο ρέγουλο του.
Από τις λίγες φορές που λες αξίζουν τα χρήματα, όσο σκέφτομαι τις πατσαβούρες τραβελαρίες στο Βουλιγμένης 68 (πριν λίγα χρόνια τώρα δεν ξέρω τι φέρνει) με ελάχιστη ικανοποίηση σε σχέση με το μωρό ;)Λίντα Σκέφτομαι αντί για βόλτες έξω (ποτά, καφέδες, ντυσίματα) να τα καταθέτω κατευθείαν σε αυτήν τι λέτε??
σωστος τι καφεδες και αρχιδιλικια
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Λίντα Σκέφτομαι αντί για βόλτες έξω (ποτά, καφέδες, ντυσίματα) να τα καταθέτω κατευθείαν σε αυτήν τι λέτε??

Εγω εκοψα και τη μασα εξω κι εχασα και κιλα (να γραψω και βιβλιο? η διαιτα studiodelo, μονο για αντρες, πως να χασετε κιλα και να το γλεντησετε)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move]  :) :) :) Σημερα 14/08  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μαριανα - Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/eva]Ευα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Μιχαελα - www.kassandras4-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - Αλεξια
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url]

Βριλησου 60: Παολα - Παολα - Αννα
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Χτεσινοβραδυνη βολτα λιγο πριν τις 23.00!!!

Βριλησσου 46: Κιμ!!! :zfuck: :cum: Η καβλα βγηκε στο σαλονι με στολη καμαριερας και με φανατισε αλλα ειχε κοσμο οποτε συνεχιζω τη βολτα.....
Υ.Γ. Δυστυχως στην επιστροφη δεν την προλαβα και αν θυμαμαι καλα σημερα φευγει παλι για διακοπες!!! :-

Βριλ.60: Η Νινα!!!Γνωστο εκφυλο κοντοπουτανο σαλοναρισε μονο με το string και η βυζαρα τουμπανο!!!
Υ.Γ. Το κλιματιστικο στο σαλονι δεν το κλεινουμε με τετοιο καυσωνα κυριες μου και ας εχει αδειασει η Αθηνα!!! :jerking:

Κατεβαινω να δω μια καινουρια Αλεξανδρα στο 55 αλλα μονο καινουρια δεν συναντησα!!!
Η Αλεξανδρα ειναι η Σασα απο το Βουρβαχη οπως γραφτηκε και χτες!!!Εγω την ξερω σαν Αλεξανδρα παλι απο το Κων/λεως 61 και αρκετα παλιοτερα παλι σαν Αλεξανδρα στο Λελας 35 οταν πριν χρονια δουλευε παλι το κατω οπου και την ειχα παρει!!!Ειχα φυγει ευχαριστημενος θυμαμαι αλλα δεν ειχα σχηματισει ολοκληρωμενη αποψη μιας και ειχα τελειωσει πολυ γρηγορα τοτε.....μαλλον θα'ταν αρκετα καλη!!!
Υ.Γ. Το 55 παιζει τις καλυτερες τσοντες που εχω δει σε στουντιο!!! :rolleyes:

Το 57 κλειστο!!!

Απεναντι στο 42 η Φριντα!!!Γλυκια ξανθια κοπελα ολιγον ψυχρη αυρα στο σαλονι και αρκετα μακρια απο τα γουστα μου!!!Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα ενδοτερα και εχω παραξενευτει διοτι δεν το δειχνει στο σαλονι!!!
Υ.Γ. Μετα τις 12 θα ερχοτανε το επρτατο κοντοπουτανο η Λολα!!! :cum:

Πιπινου 118: Αλικη!!!Μελαχρινη ψηλη κοπελα ομορφη με καλο σωμα και χαμογελο!!!Ισως να σας ειναι γνωστη και απο αλλου!!!
Υ.Γ. Η Αφροδιτη απο αρχες Σεπτεμβρη μου ειπε η υπηρεσια!!! :(

Πιπινου 107 κλειστο και αυτο!!!
Υ.Γ. Η ταμπελα ομως παραμενει μονιμως ανοιχτη!!! :think:

Αριστομενους 72: Γιαννα απο Τσεχια!!!Πολυ μετρια κοπελα απο εμφανιση....καστανο προς το κοκκινο μαλλι (το ειχε κοτσο και δεν προλαβα να το δω καλα) με αρκετα περιττα κιλα αλλα στο σαλονι κατι μου ελεγε οτι το κατεχει!!!
Υ.Γ. Αμα την εχει παρει κανεις ας ενημερωσει μιας και ειμαι περιεργος να μαθω..... :rolleyes:

Λελας Καραγγιαννη 35: Εμμανουελα!!!Μετριο και αυτο το κοριτσι αλλα σε αντιθεση με τη Γιαννα!!!Μελαχρινη αδυνατη και αβυζη οπου δεν το εχει καθολου το σαλοναρισμα!!!Με συμπαθητικο ομως προσωπο!!!
Υ.Γ. Ενα απο τα πιο ομορφα στουντιο το κατω ειδικα το μεγαλο δωματιο πισω απο το 2ο σαλονακι!!!Οπως και το Αριστομενους που ειναι και αυτο κορυφαιο!!!

Η ωρα ειχε παει 23 και κατι ψιλα οποτε πηγα Εμμανουελα μιας και ειχε ξεκινησει καπου εκεινη την ωρα στο Δροσ.95!!!Δεν νομιζω να χρειαζεται να πω τιποτα παραπανω..........αλλο επιπεδο η μιλφαρα!!! :knockinb:

Ειχα σκοπο να παω και στο 97 αλλα ξεχαστηκα παλι!!! :headbang:Και επειδη ξερω τι φταιει την επομενη θα ανεβω πριν μπω στο 95!!! :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:2funny: :2funny: :2funny:

Μας μενει τωρα να μαθουμε ποια κοπελα το προσφερει στο προγραμμα της!!!



Υ.Γ. Μου τη δινει οταν σε ενα μαγαζι παιζει τσοντα με anal και οι κοπελες τους δεν κανουν πρωκτικο!!!Αυτο ισχυει για ολα μαγαζια!!!Για προσεξτε το λιγο σας παρακαλω!!! :2funny:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
ξερει κανεις η αλινα απο βουρβαχη 19 ειναι εδω
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ααααααααααααααααχαχαχαχαχα!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

γιατί γελάς κουτάλα?δεν σου αρέσω όπως εμφανίζομαι στο εν λόγω στούδιο?και εν πάσει περιπτώσει τί πιστεύεις ότι πρέπει να αλλάξω στην εμφάνισή μου? :huh:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom