Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα, πω πως υπάρχει διαφορά μεγάλη απο μπουρδέλο σε στούντιο
1) Καλύερος χώρος
2) Άνεση χρόνου
3) Καλύτερη συμπεριφορά από τις κοπέλες.
  Βέβαια μπορεί να μου πει κάποιος/οι για το 2ο και το 3ο πως είναι ακριβώς το ίδιο το στούντιο και το μπουρδέλο λάθος
  Στα στούντιο το πως θα σου/σας συμπεριφερθεί μια κοπέλα έχει καθαρά να κάνει με το πως θα συμπεριφερθείς εσύ πρώτα
  απο την στιγμή που θα μπεις σε αυτό το χώρο μέχρι να φύγεις..πηγαίνω πολλά χρόνια σε στούντιο και οι φορές που πέρασα
  άσχημε τις μετράω στα δάχτυλα γιατί δλδ σε μένα να μην συμβαίνουν κακοτοπιές? από άλλον πλανήτη ήτθα εγώ? όχι απλά
  αρκετοί έχουν άσχημη συμπεριφορά απέναντι στις κοπέλες και το εισπράτουν αναλόγως...για τις τσατσάδες δεν αναφέρομαι
  γιατί έχω τσακωθεί πολλάκις...δεν είναι μόνο ο σεβασμός στο να είμαστε καθαροί όταν πηγαίνουμε εκεί...
Αν και offtopic θα ήθελα να αναφέρω κάτι που είχε πει κάποιος σχετικά με τις τιμές των στούντιο (δεν θυμάμαι ποιος)
οτι θα πρέπει να είναι 40 και όχι 50 αν θυμάμαι σωστά, συνάδελφε επέτρψε μου να σε διορθώσω λίγο γιατί κάνεις λάθος..
Πρώτα από όλα δεν έχεις κανένα δικαίωμα να φέρεις άποψη για τις τιμές διότι δεν έχεις κανένα κριτήριο μιας και δεν κάνεις
αυτή τη δουλειά, αν δεν σου αρέσει δεν πας είναι απλό πας οπου αντέχει η τσέπη σου..και να μην ζεχνάς πως τα μεταξωτά βρακιά
είναι για μεταξωτούς κώλους, τα σπίτια στην εκάλη είναι για τους οικονομικά ευκατάστατους όχι για μένα και για τον οποινδήποτε
η ferrari δεν είναι για όλους.. με εννοείς? Θα μου πεις αυτές κερδίζουν μια περιουσία βέβαια...αλλά είδες με τι τίμιμα?? Καμιά
δουλειά δεν μπορείς να υπολογίσεις την αξία της όταν σε αυτή κινδινεύει η υγεία σου..όπως πολλά επαγγέλματα άλλωστε...
Αν θέλεις να βγάλεις χρήματα πολλά μπορείς επίσης να πουλάς χασίς και άλλα ναρκωτικά κινδινεύεις όμως...
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Καλησπέρα, πω πως υπάρχει διαφορά μεγάλη απο μπουρδέλο σε στούντιο
1) Καλύερος χώρος
2) Άνεση χρόνου
3) Καλύτερη συμπεριφορά από τις κοπέλες.
  Βέβαια μπορεί να μου πει κάποιος/οι για το 2ο και το 3ο πως είναι ακριβώς το ίδιο το στούντιο και το μπουρδέλο λάθος
  Στα στούντιο το πως θα σου/σας συμπεριφερθεί μια κοπέλα έχει καθαρά να κάνει με το πως θα συμπεριφερθείς εσύ πρώτα
  απο την στιγμή που θα μπεις σε αυτό το χώρο μέχρι να φύγεις..πηγαίνω πολλά χρόνια σε στούντιο και οι φορές που πέρασα
  άσχημε τις μετράω στα δάχτυλα γιατί δλδ σε μένα να μην συμβαίνουν κακοτοπιές? από άλλον πλανήτη ήτθα εγώ? όχι απλά
  αρκετοί έχουν άσχημη συμπεριφορά απέναντι στις κοπέλες και το εισπράτουν αναλόγως...για τις τσατσάδες δεν αναφέρομαι
  γιατί έχω τσακωθεί πολλάκις...δεν είναι μόνο ο σεβασμός στο να είμαστε καθαροί όταν πηγαίνουμε εκεί...
Αν και offtopic θα ήθελα να αναφέρω κάτι που είχε πει κάποιος σχετικά με τις τιμές των στούντιο (δεν θυμάμαι ποιος)
οτι θα πρέπει να είναι 40 και όχι 50 αν θυμάμαι σωστά, συνάδελφε επέτρψε μου να σε διορθώσω λίγο γιατί κάνεις λάθος..
Πρώτα από όλα δεν έχεις κανένα δικαίωμα να φέρεις άποψη για τις τιμές διότι δεν έχεις κανένα κριτήριο μιας και δεν κάνεις
αυτή τη δουλειά, αν δεν σου αρέσει δεν πας είναι απλό πας οπου αντέχει η τσέπη σου..και να μην ζεχνάς πως τα μεταξωτά βρακιά
είναι για μεταξωτούς κώλους, τα σπίτια στην εκάλη είναι για τους οικονομικά ευκατάστατους όχι για μένα και για τον οποινδήποτε
η ferrari δεν είναι για όλους.. με εννοείς? Θα μου πεις αυτές κερδίζουν μια περιουσία βέβαια...αλλά είδες με τι τίμιμα?? Καμιά
δουλειά δεν μπορείς να υπολογίσεις την αξία της όταν σε αυτή κινδινεύει η υγεία σου..όπως πολλά επαγγέλματα άλλωστε...
Αν θέλεις να βγάλεις χρήματα πολλά μπορείς επίσης να πουλάς χασίς και άλλα ναρκωτικά κινδινεύεις όμως...
Μωραινη Κυριος ον βουλεται απωλεσαι...
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Δεν είναι ακριβώς έτσι. Όσα χρήματα και να δώσεις, το ζητούμενο είναι να μην τα κλαις όταν φύγεις.
Έχω κλάψει 20άρικο σε μπουρδέλο και έχω μετανιώσει που δεν πήρα full πρόγραμμα σε studio.

Ας μην ξεχνάμε τους ρόλους: Εγώ είμαι πελάτης και εγώ πρέπει να φύγω ευχαριστημένος, άλλωστε προπληρώνω...


Καλησπέρα, πω πως υπάρχει διαφορά μεγάλη απο μπουρδέλο σε στούντιο
1) Καλύερος χώρος
2) Άνεση χρόνου
3) Καλύτερη συμπεριφορά από τις κοπέλες.
 Βέβαια μπορεί να μου πει κάποιος/οι για το 2ο και το 3ο πως είναι ακριβώς το ίδιο το στούντιο και το μπουρδέλο λάθος
 Στα στούντιο το πως θα σου/σας συμπεριφερθεί μια κοπέλα έχει καθαρά να κάνει με το πως θα συμπεριφερθείς εσύ πρώτα
 απο την στιγμή που θα μπεις σε αυτό το χώρο μέχρι να φύγεις..πηγαίνω πολλά χρόνια σε στούντιο και οι φορές που πέρασα
 άσχημε τις μετράω στα δάχτυλα γιατί δλδ σε μένα να μην συμβαίνουν κακοτοπιές? από άλλον πλανήτη ήτθα εγώ? όχι απλά
 αρκετοί έχουν άσχημη συμπεριφορά απέναντι στις κοπέλες και το εισπράτουν αναλόγως...για τις τσατσάδες δεν αναφέρομαι
 γιατί έχω τσακωθεί πολλάκις...δεν είναι μόνο ο σεβασμός στο να είμαστε καθαροί όταν πηγαίνουμε εκεί...
Αν και offtopic θα ήθελα να αναφέρω κάτι που είχε πει κάποιος σχετικά με τις τιμές των στούντιο (δεν θυμάμαι ποιος)
οτι θα πρέπει να είναι 40 και όχι 50 αν θυμάμαι σωστά, συνάδελφε επέτρψε μου να σε διορθώσω λίγο γιατί κάνεις λάθος..
Πρώτα από όλα δεν έχεις κανένα δικαίωμα να φέρεις άποψη για τις τιμές διότι δεν έχεις κανένα κριτήριο μιας και δεν κάνεις
αυτή τη δουλειά, αν δεν σου αρέσει δεν πας είναι απλό πας οπου αντέχει η τσέπη σου..και να μην ζεχνάς πως τα μεταξωτά βρακιά
είναι για μεταξωτούς κώλους, τα σπίτια στην εκάλη είναι για τους οικονομικά ευκατάστατους όχι για μένα και για τον οποινδήποτε
η ferrari δεν είναι για όλους.. με εννοείς? Θα μου πεις αυτές κερδίζουν μια περιουσία βέβαια...αλλά είδες με τι τίμιμα?? Καμιά
δουλειά δεν μπορείς να υπολογίσεις την αξία της όταν σε αυτή κινδινεύει η υγεία σου..όπως πολλά επαγγέλματα άλλωστε...
Αν θέλεις να βγάλεις χρήματα πολλά μπορείς επίσης να πουλάς χασίς και άλλα ναρκωτικά κινδινεύεις όμως...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715
Καλησπέρα, πω πως υπάρχει διαφορά μεγάλη απο μπουρδέλο σε στούντιο
1) Καλύερος χώρος
2) Άνεση χρόνου
3) Καλύτερη συμπεριφορά από τις κοπέλες.
  Βέβαια μπορεί να μου πει κάποιος/οι για το 2ο και το 3ο πως είναι ακριβώς το ίδιο το στούντιο και το μπουρδέλο λάθος
  Στα στούντιο το πως θα σου/σας συμπεριφερθεί μια κοπέλα έχει καθαρά να κάνει με το πως θα συμπεριφερθείς εσύ πρώτα
  απο την στιγμή που θα μπεις σε αυτό το χώρο μέχρι να φύγεις..πηγαίνω πολλά χρόνια σε στούντιο και οι φορές που πέρασα
  άσχημε τις μετράω στα δάχτυλα γιατί δλδ σε μένα να μην συμβαίνουν κακοτοπιές? από άλλον πλανήτη ήτθα εγώ? όχι απλά
  αρκετοί έχουν άσχημη συμπεριφορά απέναντι στις κοπέλες και το εισπράτουν αναλόγως...για τις τσατσάδες δεν αναφέρομαι
  γιατί έχω τσακωθεί πολλάκις...δεν είναι μόνο ο σεβασμός στο να είμαστε καθαροί όταν πηγαίνουμε εκεί...
Αν και offtopic θα ήθελα να αναφέρω κάτι που είχε πει κάποιος σχετικά με τις τιμές των στούντιο (δεν θυμάμαι ποιος)
οτι θα πρέπει να είναι 40 και όχι 50 αν θυμάμαι σωστά, συνάδελφε επέτρψε μου να σε διορθώσω λίγο γιατί κάνεις λάθος..
Πρώτα από όλα δεν έχεις κανένα δικαίωμα να φέρεις άποψη για τις τιμές διότι δεν έχεις κανένα κριτήριο μιας και δεν κάνεις
αυτή τη δουλειά, αν δεν σου αρέσει δεν πας είναι απλό πας οπου αντέχει η τσέπη σου..και να μην ζεχνάς πως τα μεταξωτά βρακιά
είναι για μεταξωτούς κώλους, τα σπίτια στην εκάλη είναι για τους οικονομικά ευκατάστατους όχι για μένα και για τον οποινδήποτε
η ferrari δεν είναι για όλους.. με εννοείς? Θα μου πεις αυτές κερδίζουν μια περιουσία βέβαια...αλλά είδες με τι τίμιμα?? Καμιά
δουλειά δεν μπορείς να υπολογίσεις την αξία της όταν σε αυτή κινδινεύει η υγεία σου..όπως πολλά επαγγέλματα άλλωστε...
Αν θέλεις να βγάλεις χρήματα πολλά μπορείς επίσης να πουλάς χασίς και άλλα ναρκωτικά κινδινεύεις όμως...

                         
                                ;  μας δουλεύεις ;

 

Επισκέπτης
Ας μην ξεχνάμε τους ρόλους: Εγώ είμαι πελάτης και εγώ πρέπει να φύγω ευχαριστημένος, άλλωστε προπληρώνω...
μακαρι να ηταν ετσι..
ολα τα προπληρωνεις..
π.χ τα καθημερινης χρησεως στο σουπερ μαρκετ..
αν μεινεις ικανοποιημενος,ξαναψωνιζεις τα ιδια..
αν οχι,πας παρακατω..
το αυτο συμβαινει & με οτιδηποτε αλλο αγοραζεις..
αυτα δε που τα θελεις για μακρα χρηση(αυτοκινητο-σπιτι-τιβι κλπ),ειναι & αυτα που τα τρως στην μαπα επι σειρα ετων χωρις να μπορεις να τα αντικαταστησεις ευκολα..
ποσες τανες εχεις πρωτα γαμησει & μετα πληρωσει???
το καθε μαγαζι κοστολογει το προιον του οσο θελει..
δεν σε υποχρεωνει κανεις να το αγορασεις..
αμα βλεπεις το τυρακι & αγνοεις οτι ΠΑΝΤΑ υπαρχει & φακα,εσυ εισαι ο μαλακας της υποθεσης..
δεν περασες καλα???
δεν ξαναψωνιζεις απο το ιδιο μαγαζι & επειδη υπαρχει το site,ριχνεις & τα καντηλια σου ειτε για να ξεκαυλωσεις,ειτε για να μην την πατησει αλλος συναγωνιστης..

 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Το ίδιο εννοώ.

Βέβαια δεν φαίνεται 'ωραίο' να εξισώνουμε τη γυναικεία συντροφιά με τα τυριά στο σουπερμαρκετ,
αλλά θα πρέπει η κρίση μας να κυμαίνεται ανάλογα με αυτό που λάμβάνουμε και όχι με αυτό που ευελπιστούμε να λάβουμε. Δεν είναι τυχαίο που η κριτική μας πλέον διακρίνεται και από το ειδικό βάρος αυτού που την γράφει, π.χ. Μπακάλης. Ακόμα και η ενημερωση έχει ειδικό βάρος π.χ. πιατσας, και ο σχολιάσμός της π.χ. κοκολογκος ή απόλυτο_αρσενικό.

Το θέμα είναι να έχουμε κρίση και αντίληψη. Για όλα τα θέματα.

μακαρι να ηταν ετσι..
ολα τα προπληρωνεις..
π.χ τα καθημερινης χρησεως στο σουπερ μαρκετ..
αν μεινεις ικανοποιημενος,ξαναψωνιζεις τα ιδια..
αν οχι,πας παρακατω..
το αυτο συμβαινει & με οτιδηποτε αλλο αγοραζεις..
αυτα δε που τα θελεις για μακρα χρηση(αυτοκινητο-σπιτι-τιβι κλπ),ειναι & αυτα που τα τρως στην μαπα επι σειρα ετων χωρις να μπορεις να τα αντικαταστησεις ευκολα..
ποσες τανες εχεις πρωτα γαμησει & μετα πληρωσει???
το καθε μαγαζι κοστολογει το προιον του οσο θελει..
δεν σε υποχρεωνει κανεις να το αγορασεις..
αμα βλεπεις το τυρακι & αγνοεις οτι ΠΑΝΤΑ υπαρχει & φακα,εσυ εισαι ο μαλακας της υποθεσης..
δεν περασες καλα???
δεν ξαναψωνιζεις απο το ιδιο μαγαζι & επειδη υπαρχει το site,ριχνεις & τα καντηλια σου ειτε για να ξεκαυλωσεις,ειτε για να μην την πατησει αλλος συναγωνιστης..
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Κανέναν δεν κοροιδεύω ούτε ειρωνεύομαι...ο καθένας κάνει ότι θέλει δημοκρατία έχουμε άλλωστε..δεν κατακρίνω κάποιον παραθέτω την γνώμη μου απλά..και συνεχίζω να επιμένω
όσο και φασιστικό και αν ακούγεται οτι δεν ειναι όλα για όλους... Υπάρχουν φτωχοί και πλούσιοι...έξυπνοι και μη...δεν κρίνω κανένα...αλλά στην ελλάδα χάρη στους χαζούς φτάσαμε εδω έτσι δεν είναι??
Ένα σημερινό παράδειγμα, ένας φίλος μου τζαμάς δουλευει σε ένα τζαμάδικο σήμερα το πρωί ένα γυαλί του έκοωε το
χέρι γύρω από τον καρπό μαζί και τένοντες και θα μπει χειρουργείο και ίσως να χάσει το αριστερό του χέρι...τα 1200 ε που πέρνει θα του σώσουν το χέρι???
Δηλαδή για να έχει βάρος ο λόγος μου πρέπει να έχω 10000 ποστ? .....
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 61

Γύρισα αργά από την δουλειά και είπα να κάνω ένα ντους να χαλαρώσω. Πριν κοιμηθώ σκέφτηκα να κοιτάξω τα θέματα στην ιστοσελίδα και να πω καμιά κουβέντα με τους φίλους.

Τι το ήθελα:

Antisthenis, θα στο πω ότι δεν τα βάζεις για καλό τα banner στην ιστοσελίδα ...  :booty:

Κοιτάζω αριστερά κοιτάζω δεξιά, διαβάζω Ελπίδα (Κωνσταντινουπόλεως 61) και καταλαβαίνω μέσα στο μυαλό μου έλ(α)-πή(ι)δα

Οπότε (λογικά και φυσιολογικά) παίρνω τον δρόμο για να πάω να πηδήξω

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/78552309323377501521.jpg[/img[/URL]]

Σαφώς η Ελπίδα συμπεριλαμβάνεται στα όρια του προσωπικού γούστου και (επίσης) σαφώς δεν έχει αγγελικό πρόσωπο καθώς και σώμα μοντέλου

Πρόκειται για Βραζιλιάνα (σαφώς μελαχρινή) με μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λο-μέρια, τσιγγανοειδές πρόσωπο, αμακιγιάριστη, μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα με χορταστικά στητά βυζιά και τσιτωμένες ρόγες. Ο κώ(ο)λος της προκαλεί ενδιαφέρον και είναι υπέρ-τροφοδοτούμενος καθώς και χορευτικός σε ρυθμό σάμπας

Ας πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή

Φθάνω στο Κωνσταντινουπόλεως 61 και ανεβαίνω τις πορνοσκάλες

[img]http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/50124313721196793038.jpg[/img[/URL]]

Στο σαλόνι δεν φαίνεται ως μια εντυπωσιακή επιλογή. Θα την χαρακτήριζα χορευταρού, πρόσχαρη και χαμογελαστή.

Στο δωμάτιο, όμως είναι το κάτι άλλο. Θερμή, χορεύοντας σάμπα με τον κώ(ο)λο της που τον στριφογυρνάει στην μάπα σου επιδιώκοντας (πιθανόν) φιλάκια ή γλυψιματάκια.

Δεν κρίνω τις επιλογές ορισμένων συναδέλφων, αλλά τόσα χρόνια στα πουτανογαμήσια δεν έπαθα τίποτε (ούτε απλή μόλυνση στο δέρμα) γιατί ποτέ μα ποτέ δεν έκανα ακάποτο και γλυψίματα (αυτό τουλάχιστον νομίζω). Κλείνω την παρένθεση και συνεχίζω στα σημαντικά

Με τα χορταστικά τεντωμένα βυζιά της μου χάιδεψε για αρκετή ώρα το σώμα, τα αρχίδια και τον πούτσο. Φιλιά στο λαιμό, στα αυτιά και στο σώμα. Προχώρησε σε φτύσιμο και γλύψιμο στα αρχίδια που μου έκανε τον πούτσο να δακρύσει από συγκίνηση.

Στην ιππασία συμμετείχε άψογα. Στο πισω-κω(ο)λητό χάζευα τον στρουμπουλό της κώ(ο)λο. Αρκετά ανθεκτική και πεισμωμένη να με «εξαφανίσει». Παρότι (όπως είπα) λίγο γεματούλα, με κράτησε καυλωμένο στο ιεραποστολικό και συνεχίσαμε στο πλαγιαστό.
Οφείλω να σημειώσω ότι δεν έβαλε σχεδόν καθόλου κρέμα και έμεινε στο δωμάτιο τουλάχιστον 40 λεπτά. Για να είμαι ακριβής, πρέπει να αφαιρέσω πρίπου 2-3 λεπτά που ήθελε να παίξει μαλακία για να τελειώσει (τάχα μου – τάχα μου). Δεν κάθισα να προβληματιστώ αν με δούλευε. Στο κάτω-κάτω ήθελα να πάρω και εγώ μια-δυο ανάσες μετά από 35 λεπτά συνεχούς σφυροκόπημα

Τελειώνοντας με φίλησε και επέμενε για μια ακόμη φορά (όπως και στην αρχή) ότι είχα ξαναπεράσει και γιατί δεν της λέω την αλήθεια

Μην το σκέφτεσαι (της απαντάω)

Το κάνω για να λέω ψέματα στον εαυτό μου ...  :2funny:

Τέτοια ψέματα που πλησιάζουν την αλήθεια (όπως λέει ένας πολύ καλός φίλος)

Καληνυχτίζω και παίρνω τον δρόμο της επιστροφής για να ξεκουράσω το κουρασμένο (πλην όμως)  ικανοποιημένο μου κορμί

[img]http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/13614497924016891843.jpg [/URL]    

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλώς ήλθες στον κόσμο των studio αγαπητέ.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Καλησπέρα, πω πως υπάρχει διαφορά μεγάλη απο μπουρδέλο σε στούντιο
1) Καλύερος χώρος
2) Άνεση χρόνου
3) Καλύτερη συμπεριφορά από τις κοπέλες.
  Βέβαια μπορεί να μου πει κάποιος/οι για το 2ο και το 3ο πως είναι ακριβώς το ίδιο το στούντιο και το μπουρδέλο λάθος
  Στα στούντιο το πως θα σου/σας συμπεριφερθεί μια κοπέλα έχει καθαρά να κάνει με το πως θα συμπεριφερθείς εσύ πρώτα
  απο την στιγμή που θα μπεις σε αυτό το χώρο μέχρι να φύγεις..πηγαίνω πολλά χρόνια σε στούντιο και οι φορές που πέρασα
  άσχημε τις μετράω στα δάχτυλα γιατί δλδ σε μένα να μην συμβαίνουν κακοτοπιές? από άλλον πλανήτη ήτθα εγώ? όχι απλά
  αρκετοί έχουν άσχημη συμπεριφορά απέναντι στις κοπέλες και το εισπράτουν αναλόγως...για τις τσατσάδες δεν αναφέρομαι
  γιατί έχω τσακωθεί πολλάκις...δεν είναι μόνο ο σεβασμός στο να είμαστε καθαροί όταν πηγαίνουμε εκεί...
Αν και offtopic θα ήθελα να αναφέρω κάτι που είχε πει κάποιος σχετικά με τις τιμές των στούντιο (δεν θυμάμαι ποιος)
οτι θα πρέπει να είναι 40 και όχι 50 αν θυμάμαι σωστά, συνάδελφε επέτρψε μου να σε διορθώσω λίγο γιατί κάνεις λάθος..
Πρώτα από όλα δεν έχεις κανένα δικαίωμα να φέρεις άποψη για τις τιμές διότι δεν έχεις κανένα κριτήριο μιας και δεν κάνεις
αυτή τη δουλειά, αν δεν σου αρέσει δεν πας είναι απλό πας οπου αντέχει η τσέπη σου..και να μην ζεχνάς πως τα μεταξωτά βρακιά
είναι για μεταξωτούς κώλους, τα σπίτια στην εκάλη είναι για τους οικονομικά ευκατάστατους όχι για μένα και για τον οποινδήποτε
η ferrari δεν είναι για όλους.. με εννοείς? Θα μου πεις αυτές κερδίζουν μια περιουσία βέβαια...αλλά είδες με τι τίμιμα?? Καμιά
δουλειά δεν μπορείς να υπολογίσεις την αξία της όταν σε αυτή κινδινεύει η υγεία σου..όπως πολλά επαγγέλματα άλλωστε...
Αν θέλεις να βγάλεις χρήματα πολλά μπορείς επίσης να πουλάς χασίς και άλλα ναρκωτικά κινδινεύεις όμως...

Mε καλυψες απολυτα...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν είναι ακριβώς έτσι. Όσα χρήματα και να δώσεις, το ζητούμενο είναι να μην τα κλαις όταν φύγεις.
Έχω κλάψει 20άρικο σε μπουρδέλο και έχω μετανιώσει που δεν πήρα full πρόγραμμα σε studio.

Ας μην ξεχνάμε τους ρόλους: Εγώ είμαι πελάτης και εγώ πρέπει να φύγω ευχαριστημένος, άλλωστε προπληρώνω...
Σε γενικες γραμμες εχεις απολυτο δίκιο.Θα σταθω λιγο στα "κοκκινα¨γραμματα

Ας κανουμε ενα παραλληλησμο:
Ας υποθεσουμε οτι ειμαστε  πωλητες σε ενα καταστημα ρουχων.

Α. Ερχεται ενας πελατης, αγενης, που δεν ευχαριστιεται με τιποτα,κατεβαζει ολα τα ρουχα απο το ραφι, το ενα του ξυνιζει, το αλλο του βρωμαει.Τελικα αγοραζει την Χ μπλουζα, αφου σου εβγαλε την ψυχη.

Β. Ερχεται ενας ευγενικος πελατης, αφου δοκιμασει καποια ρουχα, που στην αρχη δεν του κανουν, σου ζηταει με σωστο τροπο, το χ,ψ νουμερο και στο τελος αγοραζει την ιδια Χ μπλουζα με τον προηγουμενο.
Και οι δυο αφησαν τα ιδια λεφτα στο μαγαζι, και αγορασαν την ιδια μπλουζα.

Με ποιον ομως ο πωλητης ειχε μια ευχαριστη δοσοληψια?
Και το ζητουμενο δεν ειναι να περασει καλα ο πωλητης, αλλα νομιζω πως εαν δουλεψει σε ευχαριστες συνθηκες θα γίνει πιο αποδοτικός και πιο προθυμος να εξυπερετησει.

Νομιζω καταλαβαινεις/καταλαβαινετε που το παω :

Ετσι και οι κοπελες:
Διαφορετικα θα δουλεψουν με ενα πελατη πολιτισμενο, καθαρο, ευγενικο και διαφορετικα με ενα μπορυταλ, βρωμικο, αξεστο.
Τα ιδια λεφτα θα παρουν, το ιδιο "προιον" θα "πουλησουν".

Ομως μεγαλα παιδια ειμαστε και καταλαβαινουμε την διαφορα.


 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σε γενικες γραμμες εχεις απολυτο δίκιο.Θα σταθω λιγο στα "κοκκινα¨γραμματα

Ας κανουμε ενα παραλληλησμο:
Ας υποθεσουμε οτι ειμαστε  πωλητες σε ενα καταστημα ρουχων.

Α. Ερχεται ενας πελατης, αγενης, που δεν ευχαριστιεται με τιποτα,κατεβαζει ολα τα ρουχα απο το ραφι, το ενα του ξυνιζει, το αλλο του βρωμαει.Τελικα αγοραζει την Χ μπλουζα, αφου σου εβγαλε την ψυχη.

Β. Ερχεται ενας ευγενικος πελατης, αφου δοκιμασει καποια ρουχα, που στην αρχη δεν του κανου, σου ζηταει με σωστο τροπο, το χ,ψ νουμερο και στο τελος αγοραζει την ιδια Χ μπλουζα με τον προηγουμενο.
Και οι δυο αφησαν τα ιδια λεφτα στο μαγαζι, και αγορασαν την ιδια μπλουζα.
Με ποιον ομως ο πωλητηςειχς μαι ευχαριστη δοσοληψια?

Νομιζω καταλαβαινεις/καταλαβαινετε που το παω :

Ετσι και οι κοπελες:
Δοαφορετικα θα δουλεψουν με ενα πελατη πολιτισμενο, καθαρο, ευγενικο και διαφορετιακ εμ ενα μπορυταλ, βρωμικο, αξεστο.
Τα ιδια λεφτα θα παρουν, το ιδιο "προιον" θα "πουλησουν".

Ομως μεγαλα παιδια ειμαστε και καταλαβαινουμε την διαφορα.
:thumbsup:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλώς ήλθες στον κόσμο των studio αγαπητέ.......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Καλώς επαν-ήλθα (εννοείς) γιατί ήμουν και παλαιότερα  ;)
Απο την λαδό-κω(ο)λα στα σερβίτσια και από τα σερβίτσια στην λαδό-κω(ο)λα

ευχαριστουμε..
καληνυχτα φιλε..
tnx  :)

[size=12pt]___________________________________________________________________________________________[/size]

Υστερόγραφο κριτικής :

Πήρα το απλό πρόγραμμα στα 50e. Επίσης να σημειώσω ότι θα ήταν πολύ καλύτερη (η Ελπίδα) αν δεν μίλαγε καθόλου. Θέλω να πω ότι ήταν (κατα την γνώμη μου) λίγο αστεία η προφορά της καθώς και οι φράσεις που έλεγε.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Καλησπέρα, πω πως υπάρχει διαφορά μεγάλη απο μπουρδέλο σε στούντιο
1) Καλύερος χώρος
2) Άνεση χρόνου
3) Καλύτερη συμπεριφορά από τις κοπέλες.
  Βέβαια μπορεί να μου πει κάποιος/οι για το 2ο και το 3ο πως είναι ακριβώς το ίδιο το στούντιο και το μπουρδέλο λάθος
  Στα στούντιο το πως θα σου/σας συμπεριφερθεί μια κοπέλα έχει καθαρά να κάνει με το πως θα συμπεριφερθείς εσύ πρώτα
  απο την στιγμή που θα μπεις σε αυτό το χώρο μέχρι να φύγεις..πηγαίνω πολλά χρόνια σε στούντιο και οι φορές που πέρασα
  άσχημε τις μετράω στα δάχτυλα γιατί δλδ σε μένα να μην συμβαίνουν κακοτοπιές? από άλλον πλανήτη ήτθα εγώ? όχι απλά
  αρκετοί έχουν άσχημη συμπεριφορά απέναντι στις κοπέλες και το εισπράτουν αναλόγως...για τις τσατσάδες δεν αναφέρομαι
  γιατί έχω τσακωθεί πολλάκις...δεν είναι μόνο ο σεβασμός στο να είμαστε καθαροί όταν πηγαίνουμε εκεί...
Με αυτό το τμήμα συμφωνώ απόλυτα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Μικρή χτεσινοβραδινή ενημέρωσις

-Ελ Βενιζέλο 40 πολλές κορασίδες έξι τον αριθμό στιβαγμένες όλες στον πρωτο όροφο για να μην ανεβοκατεβαίνει η τσα2, μεταξύ των οποίων και η Αλέξια από Αγαθουπόλεως 54.

-Ελ Βενιζέλο 79 η πρώην νεαρά τσατσά της Ιπποκράτους 144 και Παιωνίου μου επαρουσιασε τη Μόνικα και τη Λολίτα. Προσπεράσαμε σφυρώντας αδιάφορα.

-Ηλία Ηλιού η διοπτροφόρος τσατσά γνωστή παλιόθεν από Ιπποκράτους 144 έκλεινε το μαγαζί ώρα 10. Πρόλαβα όμως και είδα τη Μάιρα, ιαπωνεζικών/ασιατικών χαρακτηριστικών.

-Καρέα 30 μας ενεφάνισαν τη Μπάρμπαρα μια καινούργια ψαρωμένη κοπέλα που ήταν σαν Σουδέζα τουρίστρια που την απήγαγαν από το Ρομίλντα πριν τις διακοπες και την έφεραν στο στούντιο. Αν και μερικές φορές από τέτοιες καταστάσεις βγάζεις λαβράκι, συνέχισα αδιάφορα τη βόλτα. Τη σκέφτομαι ακόμα όμως...

-Δροσοπούλου 95 απερχόταν η Λάουρα και αναλάμβανε η Ειρήνη.

-Λέλας Καραγιάννη η αναιδής, μαλακισμένη, τρισκατάρατη τσατσά μου παρουσίασε με τα χίλια ζόρια (μιας και επέμενε ότι την ξέρω την κοπέλα και δεν χρειάζεται να τη δώ) μια υπερμουνάρα τη Λάουρα. Μου έγινε κάγκελο αμέσως. Ρώτησα για τις τιμές και το πρόγραμμα και η ηλίθια τσατσά συνέχισε να είναι αγενής. Σηκώθηκα κι έφυγα λέγοντάς της ότι "αν είσαστε λίγο πιο ευγενική θα είχα περάσει". Ασταδιάλα! Δεν ξαναπατάω ποτέ πια εκεί. Ξέρει κανείς αν η Λάουρα παίζει μπάλα αλλού;
 
 

vrilissou57

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ_____ ΣΗΜΕΡΑ______  ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ     :-*   ΤΖΑΝΙΝ      :-*   ΧΡΙΣΤΙΝΑ      :-*
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μικρή χτεσινοβραδινή ενημέρωσις

-Ελ Βενιζέλο 40 πολλές κορασίδες έξι τον αριθμό στιβαγμένεςόλες στον πρωτο όροφο για να μην ανεβοκατεβαίνει η τσα2, μεταξύ των οποίων και η Αλέξια από Αγαθουπόλεως 54.


 
Αυτη με το κενο στα δοντια? :o
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom