Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αυτο παντως που με παραξενεψε χτες Σαββατο βραδυ ηταν που δεν ειχε καθολου μα καθολου κινηση στα μαγαζια!!!Πρωτη φορα μπηκαμε στο Καρεα και ειμασταν μονοι μας!!!
Παντου τα ιδια εκτος απο Κασσανδρας που ειχε ελαχιστη κινηση με εξαιρεση το Βριλ.36 βεβαια!!!
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Προσωπικά κυκλοφορώ κυρίως καθημερινές και αργά.
Είναι γεγονός ότι σπανίως συναντώ συναγωνιστή τελευταία σε σαλόνι.

Αυτο παντως που με παραξενεψε χτες Σαββατο βραδυ ηταν που δεν ειχε καθολου μα καθολου κινηση στα μαγαζια!!!Πρωτη φορα μπηκαμε στο Καρεα και ειμασταν μονοι μας!!!
Παντου τα ιδια εκτος απο Κασσανδρας που ειχε ελαχιστη κινηση με εξαιρεση το Βριλ.36 βεβαια!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αυτο παντως που με παραξενεψε χτες Σαββατο βραδυ ηταν που δεν ειχε καθολου μα καθολου κινηση στα μαγαζια!!!Πρωτη φορα μπηκαμε στο Καρεα και ειμασταν μονοι μας!!!
Παντου τα ιδια εκτος απο Κασσανδρας που ειχε ελαχιστη κινηση με εξαιρεση το Βριλ.36 βεβαια!!!

θα έρθουν και πολύ χειρότερες ημέρες στην ελλάδα.Όποιος και όποια είναι ξύπνια θα την κάνει από την ελλάδα σύντομα.Του χρόνου τέτοια εποχή οι πελάτες θα είναι μόνο κάποιοι πλούσιοι έλληνες και οι αλβανοί οι οποίοι όμως δεν είναι σπάταλοι,αλλά φραγκοφονιάδες....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σου'κανε και παιχνιδακια με στο σωληνα το ξεχασες? :s&m_1:

μωρέ σε λίγο με τις αναδουλειές που θα έχουν(και όταν λέμε αναδουλειές εννοώ 2 πελάτες ανά τρίωρο ας πούμε) θα σου φέρνει η σάντρα και η κάθε σαντρα  και άλλα παιχνίδια όπως μονόπολυ,κάστρα και πολιορκητές,γκρινιάρη,μάρκο πόλο,πειρατικό καράβι κλπ...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
μωρέ σε λίγο με τις αναδουλειές που θα έχουν(και όταν λέμε αναδουλειές εννοώ 2 πελάτες ανά τρίωρο ας πούμε) θα σου φέρνει η σάντρα και η κάθε σαντρα  και άλλα παιχνίδια όπως μονόπολυ,κάστρα και πολιορκητές,γκρινιάρη,μάρκο πόλο,πειρατικό καράβι κλπ...
:2funny: :2funny: :2funny:
Θα κατεβαινω τσαρκα με μια τραπουλα στο χερι και λεω:
Παω Βριλησσου για μπιριμπα!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αυτο παντως που με παραξενεψε χτες Σαββατο βραδυ ηταν που δεν ειχε καθολου μα καθολου κινηση στα μαγαζια!!!Πρωτη φορα μπηκαμε στο Καρεα και ειμασταν μονοι μας!!!
Παντου τα ιδια εκτος απο Κασσανδρας που ειχε ελαχιστη κινηση με εξαιρεση το Βριλ.36 βεβαια!!!

η κρίση αρχισε να χτυπάει και τα στούντιο...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ακόμη δεν την έχετε δοκιμάσει βρε αχαϊρευτοι; Θα σας επιπλήξω γι'αυτή την παράλειψη. :2funny:

Και μέσα στο δωμάτιο σκυλί είναι. Όσοι ζητάνε στοργή και προδέρμ ας δοκιμάσουν αλλού την τύχη τους. :rockon:
Ειμαστε αδικαιολογητοι οντως!!! :rolleyes:
Προσωπικα δεν με τρελαινει αλλα ποτε δεν ξερεις........................
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Nεφελη!!!Απο τα πιο ομορφα μιλφ που εχω δει και απ'οτι δειχνει στο σαλονι πρεπει να ειναι και καλη μεσα!!!Μιλφαρα λεμε!!!Ακουτε μερικοι? :grin:

Στα Θησεως 40 πριν τις 12 ειχαν 4 παρατραγουδα που ουτε στο Μεταξι δεν κανουν καριερα!!!

Κασσανδρας 3 πανω η Ναταλι απο Λελας!!!Αρκετα αλλαξε απο περυσι!!!Εχει κανει βυζαρα η κοπελα αλλα κατα τα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο!Για τις επιδοσεις της πιστευω ν α γνωριζουμε ολοι πλεον!!!

Στο κατω ειχε το σκυλι τη Σαντρα και μια αλλη κοκκινομαλλα!!!

Στο 6 η Νικολ!!!Λες και το'σκασε απο αμερικανικη τσοντα η γκομενα!!!Σωματαρα,βυζαρα και πολυ προστυχια!!!Σε στουντιο δεν την εχω παρει και δεν ξερω αν εχει αλλαξει!!!

Στο 4 πανω η Λαουρα!!!Αλλο μελαχρινο σκυλι με βυζαρα και αυτη!!!

Στο κατω μια μελαχρινη με σπαστο μαλλι και καλλουτσικο προσωπο!!!Μεχρι εκει!

Υ.Γ. Στα Κασσανδρας περασαμε μετα τις 12!!!

Μερικα τηλ. πριν αναχωρησουμε οπου εχουμε:

Κων/λεως 94: Λιζα!!!

Κηφ. 30 :Συλβια!!!

Λελας: Αλικη!!!

Αριστομενους: Σιντυ!!!! Μπορει τα δυο τελευταια να τα΄πα και αναποδα,δεν θυμαμαι! :think:

Φραντζη 47: Ρεα!!!

Και στο δρομο της επιστροφης σταση στο Καρεα 30 με Σαρα και Τζινα!!!Σαν να εχουν χαλασει λιγο αυτες τελευταια εμφανησιακα ή μου φανηκε?Οχι οτι εχει σημασια με τετοιο κρεββατι βεβαια αλλα λεμε τωρα!!! :2on1:

Αριστοτελους 6 η Μαργαριτα οπως ανεφερε και ο φιλος Cheyenne παραπανω!!!Σημερα βραδυ η Κιμ-Σασα Παολα και οχι η Κιμ απο το 46!!!

Βριλ.55 οπως παλι ανεφερε ο Cheyenne η Αννα!!!Μελαχρινο κοντο κοριτσακι πολυ διστακτικο στο σαλονι!!!Ισως να ειναι πολυ νεα ακομα............

Στο 46 (Piatsα επρεπε να περασω τι να'κανα,ετσι θα'φευγα!!! :2funny:) Βαλεντινα!!!
Ξανθια πολυ συμπαθητικη και με καλο σωμα αλλα εγω περασα μπας και εβρισκα την εξαφανισμενη πλεον Κιμ!!!

Και τελος Βριλ.36: :bigdick: :bigdick: :bigdick:  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:

αξιος!!! ρε γαμωτο πως διαολο τα καταφερνετε να κανετε τοσο μεγαλες τσαρκες; εγω καθε φορα στο πρωτο που μπαινω καταθετω. >:( εκτος κι αν ειναι σαυρα η εχει απειρο κοσμο, που δε συμβαινει και συχνα  :2funny: :2funny:


 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
αξιος!!! ρε γαμωτο πως διαολο τα καταφερνετε να κανετε τοσο μεγαλες τσαρκες; εγω καθε φορα στο πρωτο που μπαινω καταθετω. >:( εκτος κι αν ειναι σαυρα η εχει απειρο κοσμο, που δε συμβαινει και συχνα  :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: και εγώ ρε γμτ. Η πλάκα ήταν οταν πήγα στο λελας πριν κανα μήνα που η Τσατσά δεν μου έδειχνε την κοπέλα (που δεν την είχα δεί ποτέ) γιατί με είχε σταμπάρει οτι βλέπω και δεν μπαίνω!!!  :2funny: :2funny:
Τελικά την είδα και μπήκα. Ούτε η συμπεριφορά της σκατοτσατσάς δεν εμπόδισε την δύναμη της καύλας!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η τσαρκα εχει γινει ενα ειδος διασκεδασης.

Δεν ειναι και τοσο δυσκολο. Λιγη "προπονηση" θελει.

Ενας τροπος (αλλα λιγο "επωδυνος" :grin: :grin:") για να το συνηθισεις ειναι να πηγαινεις τσαρκα, χωρις να εχεις λεφτα..........

Σταμπαρεις και επιστρεφεις............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Την προυγούμενη Τετάρτη κατά τις 10 είχε στο κασσ. 3 ή 4 μαζί δυο μωρά, ένα μελαχροινο και ένα ξανθό. θυμάστε ποια ήταν γιατί τα σαιτ τους λένε άλλα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Την προυγούμενη Τετάρτη κατά τις 10 είχε στο κασσ. 3 ή 4 μαζί δυο μωρά, ένα μελαχροινο και ένα ξανθό. θυμάστε ποια ήταν γιατί τα σαιτ τους λένε άλλα.
Δεν μας βοηθας και πολυ. :dunno:
Οι περισσοτερες ειναι ξανθες η μελαχροινες.....

Ισως βοηθηθεις εαν κοιταξεις φωτογραφιες των κοριτσιων στα banner των srtudio της οσοιυ Κασσανδρας.
:thumbsup:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τώρα με τα προγράμματα και τα μπάνερ βλέπουμε από πριν τι παίζει και πάμε σε συγκεκριμένη κοπέλα. ;)

Όπως το σινεμά. :2funny:
Σαν την τσαρκα τιποτα........

Ασε που μερικες φορες γινονται αλλαγες της τελευταιας στιγμης και προκυπτουν ευχαριστες ή δυσαρεστες εκπληξεις.......

Τρως και τα βρωμικα μετα.........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σαν την τσαρκα τιποτα........

Ασε που μερικες φορες γινονται αλλαγες της τελευταιας στιγμης και προκυπτουν ευχαριστες ή δυσαρεστες εκπληξεις.......

Τρως και τα βρωμικα μετα.........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σωστος!  :thumbsup:

και μην φανταστεις. μια-δυο μινι βολτιτσες εχω παει εγω.
βασικα το μονο που πρεπει να υπαρχει ειναι η παρεα. αν εχεις παρεα το βλεπεις σαν απλη βολτα για περπατημα.
εγω ειχα παει μονος και ξερω  :grin:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
:2funny: :2funny: και εγώ ρε γμτ. Η πλάκα ήταν οταν πήγα στο λελας πριν κανα μήνα που η Τσατσά δεν μου έδειχνε την κοπέλα (που δεν την είχα δεί ποτέ) γιατί με είχε σταμπάρει οτι βλέπω και δεν μπαίνω!!!  :2funny: :2funny:
Τελικά την είδα και μπήκα. Ούτε η συμπεριφορά της σκατοτσατσάς δεν εμπόδισε την δύναμη της καύλας!

γαμησε τα. αφου σκαει η αλλη με τις βυζαρες εξω και σου λεει η τσατσα με 50 ευρω τη γαμας και γω εχω 50 στο πορτοφολι, πως να πω οχι;
αλλα  το χειροτερο δεν ειναι αυτο, ειναι το αλλο. που μετα αρχιζει με τοσα ευρω κωλο και αλλα τετοια ωραια. κι αν εχω κανει το λαθος κιεχω σηκωσει λεφτα γινεται πανωλεθρια. αν καταφερω και φυγω και εχω ακομα ευρω στο πορτοφολι μου νιωθω νικητης  :2funny: :2funny: Και μετα τρωω μακαρονια μια βδομαδα  :2funny:

γι αυτο ποτε δε ξαναπαω σε στριπ. εκει ειναι τα χειροτερα. απλα δε μπορω να πω οχι σε μια ημιγυμνη πορνη τι να κανω; βοηθηστε με  :2funny: :2funny:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα,αυτη τη στιγμη και μεχρι τις 11 στο στουντιο θα βρισκεται η Τζεσικα :-* :-*
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
παίδες, μήπως ξέρει κάποιος να μου πει αν η Λουίζα που δουλεύει τώρα στο Σ144 είναι η ίδια που εργαζόταν πριν λίγο καιρό στη Μεγάλου Αλεξάνδρου και στην Κωνσταντινουπόλεως;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
παίδες, μήπως ξέρει κάποιος να μου πει αν η Λουίζα που δουλεύει τώρα στο Σ144 είναι η ίδια που εργαζόταν πριν λίγο καιρό στη Μεγάλου Αλεξάνδρου και στην Κωνσταντινουπόλεως;
Οχι δεν ειναι η ιδια κοπελα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η πάμελα που δούλεψε πέμπτη στη συγγρού 144 ξέρει κανείς που είναι σήμερα ή αύριο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom