Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

CHRATH

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ενημέρωσις 12η πρωινή

-Κασσάνδρας 3 κάτω η Λάουρα, απίστευτο μελαχρινό ψηλό αδύνατο μοντέλο. 100 ευρώ το a-level.
-Κασσάνδρας 3 πάνω η Αντίνα, μελαχρινή ρουμάνα, λεπτή.
-Κασσάνδρας 6 η Νίνα, υπέροχο ξανθό πετίτ με ωραία μάτια.
-Κωνσαντινουπόλεως 80 αδιάφορη μάλλον αλβανίς
-Βριλησσού 46 η Βαλεντίνα
-Βριλησσού 60 κλειστό
-Βριλησσού 57 κλειστό
-Βριλησσού 55 η Νάνσυ μελαχρινή πλέον
-Βριλησσού 42 κλειστό
-Αριστομένους 72 κλειστό
-Ιωαννίνων μπραζίλ χάουζ 2 μια λατίνα μιλφ με ελιά στο ρπόσωπο και ευτραφής. Αδιάφορη, αν και η τσατσά δήλωσε ότι χορεύει σάμπα στον πούτσο πάνω.
ουτε στο cnn τετοια ενημερωση συντροφε. Ευγε!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τελευταιες δυο επισκεψεις πριν φυγω!πιπινου η βουλγαρα ευα ψηλη μελαχρινη με λιγο στραβο κωλο και πολυ καλο βυζι...και παιωνιου η ρωσιδα νατασα με πολυ ομορφο προσωπο και σωματακι αδυνατο με ικανοποιητικο βυζακι επισης!καλες κι οι δυο αλλα οχι συγκλονιστικες σαν τις χτεσινες...το βραδυ οι κριτικες
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Τελευταιες δυο επισκεψεις πριν φυγω!πιπινου η βουλγαρα ευα ψηλη μελαχρινη με λιγο στραβο κωλο και πολυ καλο βυζι...και παιωνιου η ρωσιδα νατασα με πολυ ομορφο προσωπο και σωματακι αδυνατο με ικανοποιητικο βυζακι επισης!καλες κι οι δυο αλλα οχι συγκλονιστικες σαν τις χτεσινες...το βραδυ οι κριτικες
εκανες υπερωριες εσυ gl. οχι αστεια! :)
 

silverviper

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
115
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες ξερει κανεις αυριο τι παιζει στο κεφαλληνιασ 75.Ψαχνω για την Ελενα.....Γνωριζει κανεις αν δουλευει σημερα η αυριο?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αν εννοεις την γνωστη Ελενα(ξανθια)θα ειναι και αυριο εκει στην πρωινη βαρδια(10-7)
 

Επισκέπτης
Μάγκες το Ιπποκράτους 144,ξεχάστε το.Μίλησα προχτές με μια από τις τσατσάδες και μου είπε ότι έφυγαν από εκεί γιατί το ενοίκιο ήταν υπερβολικά ακριβό.5000 ευρώ το μήνα και άνηκε σε παλαιότερη πουτάνα.Ανοίγουν καινούργιο στούντιο,δεν θυμάμαι σε ποιά περιοχή.Επίσης στο Αριστοτέλους 6 δουλεύει η Πάολα,από Βριλησσού 36,με το όνομα Κίμ.Τέτοια παγωκολόνα δεν έχω ξαναδεί,ούτε τυπικό χούφτωμα δεν σε άφηνε να κάνεις.Άλλαξε όνομα μπας και το σώσει?Την θυμάμαι απο την Λιοσίων και εκείνη την φορά επειδή τις έπιασα λίγο τα βυζιά φεύγοντας μου είπε:¨δεν σου είπαν ότι η Πάολα σιχαίνεται τα λιγούρια?¨και έκλεισε την πόρτα με δύναμη!!!Για εκδίκηση της έστελνα για πελάτες ότι πιο τελειωμένο ήξερα,από άτομο που έκανε μπάνιο κάθε μήνα,μέχρι διανοητικά καθυστερημένο για να του γλείψει τα αρχίδια!Όσες φορές πήγαινα πάντως το έκανα για να απολαύσω το ωραίο γλείψιμο αρχιδιών που έκανε.Μαύρο στο μουνόπανο που δουλεύει σαν πουτάνα και μας την λέει κιόλας.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες αναφερουν οτι στο studio της Νεας Φιλαδελφειας (Αντιοχειας 64) στην βραδυνη βαρδια της 20ης Ιανουαριου επιστρεφει η [size=20pt]Σαμπρίνα[/size]
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες αναφερουν οτι στο studio της Νεας Φιλαδελφειας (Αντιοχειας 64) στην βραδυνη βαρδια της 20ης Ιανουαριου επιστρεφει η [size=20pt]Σαμπρίνα[/size]

Ποια η γνωστη που ειχε γυρισει και τη τσοντα Ελληνιδες σε δραση
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ποια η γνωστη που ειχε γυρισει και τη τσοντα Ελληνιδες σε δραση
Οχι, η πληθωρικη Τσεχα που δουλευε εκει πριν τα Χριστουγεννα και παλιοτερα στο Βριλησσου 57.

Αυτη που λες νομιζω οτι ηταν η Σαμπρινα-Μελινα, αλλη κοπελα.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Οχι, η πληθωρικη Τσεχα που δουλευε εκει πριν τα Χριστουγεννα και παλιοτερα στο Βριλησσου 57.

Αυτη που λες νομιζω οτι ηταν η Σαμπρινα-Μελινα, αλλη κοπελα.

Σωστα,  γιατι αν γυριζε η Σαμπρινα Μελινα θα γινοταν λαικο προσκυνημα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.368
Πόντοι
41.447
η Πάολα,από Βριλησσού 36,με το όνομα Κίμ.Τέτοια παγωκολόνα δεν έχω ξαναδεί,ούτε τυπικό χούφτωμα δεν σε άφηνε να κάνεις.Άλλαξε όνομα μπας και το σώσει?Την θυμάμαι απο την Λιοσίων και εκείνη την φορά επειδή τις έπιασα λίγο τα βυζιά φεύγοντας μου είπε:¨δεν σου είπαν ότι η Πάολα σιχαίνεται τα λιγούρια?¨και έκλεισε την πόρτα με δύναμη!!!Για εκδίκηση της έστελνα για πελάτες ότι πιο τελειωμένο ήξερα,από άτομο που έκανε μπάνιο κάθε μήνα,μέχρι διανοητικά καθυστερημένο για να του γλείψει τα αρχίδια!Όσες φορές πήγαινα πάντως το έκανα για να απολαύσω το ωραίο γλείψιμο αρχιδιών που έκανε.Μαύρο στο μουνόπανο που δουλεύει σαν πουτάνα και μας την λέει κιόλας.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAχαχαχαχαχαχαχχαα!!!!!!!! :2funny:
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Αγ. Μελετίου 37 σήμερα δουλεύουν Νίκη- Σοφία- Κάρμεν :-*
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
  [move]:) :) :) Σημερα 19/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3 (κατω): Λαουρα - Μαρια Ψηλη - Μαρια Ψηλη
Κασσανδρας 3 (πανω): Νινα- Μελινα- Εφη
Κασσανδρας 4: Νταιανα- Ναταλι - Ναταλι
Κασσανδρας 6: Κατια- Νικολ - Νικολ

Θησεως 40(κατω): Μονικα (νεα κοπελα)- Νινα
Θησεως 40(πανω): Νεα αφιξη - ?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Μάγκες το Ιπποκράτους 144,ξεχάστε το.Μίλησα προχτές με μια από τις τσατσάδες και μου είπε ότι έφυγαν από εκεί γιατί το ενοίκιο ήταν υπερβολικά ακριβό.5000 ευρώ το μήνα και άνηκε σε παλαιότερη πουτάνα.Ανοίγουν καινούργιο στούντιο,δεν θυμάμαι σε ποιά περιοχή.Επίσης στο Αριστοτέλους 6 δουλεύει η Πάολα,από Βριλησσού 36,με το όνομα Κίμ.Τέτοια παγωκολόνα δεν έχω ξαναδεί,ούτε τυπικό χούφτωμα δεν σε άφηνε να κάνεις.Άλλαξε όνομα μπας και το σώσει?Την θυμάμαι απο την Λιοσίων και εκείνη την φορά επειδή τις έπιασα λίγο τα βυζιά φεύγοντας μου είπε:¨δεν σου είπαν ότι η Πάολα σιχαίνεται τα λιγούρια?¨και έκλεισε την πόρτα με δύναμη!!!Για εκδίκηση της έστελνα για πελάτες ότι πιο τελειωμένο ήξερα,από άτομο που έκανε μπάνιο κάθε μήνα,μέχρι διανοητικά καθυστερημένο για να του γλείψει τα αρχίδια!Όσες φορές πήγαινα πάντως το έκανα για να απολαύσω το ωραίο γλείψιμο αρχιδιών που έκανε.Μαύρο στο μουνόπανο που δουλεύει σαν πουτάνα και μας την λέει κιόλας.
απο τοτε κρυβεται η σασα? :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
απο τοτε κρυβεται η σασα? :2funny:
Με τετοιες φλασιες που τραβαει με τους πελατες ολο και απο καποιους θα κρυβεται!!! :2funny:





Υ.Γ.Eιχε ξαναδουλεψει πριν κανα 4αρι χρονια παλι στο Αριστοτελους ως Κιμ!!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Την θυμάμαι απο την Λιοσίων και εκείνη την φορά επειδή τις έπιασα λίγο τα βυζιά φεύγοντας μου είπε:¨δεν σου είπαν ότι η Πάολα σιχαίνεται τα λιγούρια?¨και έκλεισε την πόρτα με δύναμη!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Να το πει στον jockerx αυτό Παναγία μου και τί στον κόσμο !!!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
παντως στο ιακχου πριν λιγο καιρο που την πετυχα,φευγοντας απο το δωματιο της ειπα "θα πω σε κατι φιλαρακια οτι ξαναγυρισες στη πιατσα και εχεις το ταδε ονομα",απαντησε.."οχι δεν ειναι αναγκη,αυτους τους πελατες που θελω ξερουν που θα με βρουν". που να φανταζομουνα... :grin:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Σωστα,  γιατι αν γυριζε η Σαμπρινα Μελινα θα γινοταν λαικο προσκυνημα

Δε νομίζω πάλι...άμα είχε καταφέρει να πάρει κανένα κιλάκι οκ, αλλά τελευταίως που την είχαμε στην Ιππονακτως ήτο από την Μπιάφρα...σκελεθρον.
Στα φόρτε της όταν δούλευε Φυλής παλιά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom