Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 359 άτομα (61 μέλη και 298 επισκέπτες)

mulelover

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλή χρόνια σε όλα τα αλάνια του site...

Ξέρει κανένας συναγωνιστής αν δουλεύουν σήμερα η Χριστίνα (Φ69) και η Ντενίζα?
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
ναι φιλε δουλευι ι χριστινα πριν λιγο πηγα καλο  :zfuck:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Στο Φ71Β που τσατσα είναι αυτή η ''μαρκετινίστα'' με το πολύ μπλα-μπλα και η οποία βγάζει γούστα συν τις άλλοις είχε φέρει ένα μωρο σήμερα άλλο πράμα κουκλίτσα με 2άκι βέβαια αλλά χαλάλι της... :) 
όνομα δεν είπε και μύριζε ξεπέτα με την έννοια ότι ήτανε ψιλο αγέλαστη....
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αποψινή βόλτα. Το ένστικτό μου μού έλεγε να δοκιμάσω στην Παιανιέων. Δεν διαψεύστηκα. Πέτυχα (ως εκ θαύματος) σε έκτακτη βάρδια τη Βίκυ τη σχιστομάτα από Διδύμου, Μαγνησίας και αλλού. :rockon:
Έδωσα το εικοσάρικο και με ξεζούμισε εντελώς. Προς το παρόν, θα είναι μόνο στο Παιανιέων 24 κάθε Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη απόγευμα.
Φεύγω και κάνω μια βόλτα από Λιοσίων.
Στην Προύσσης, η Ναταλί έλειπε (μέχρι Τετάρτη θα είναι εκτός δουλειάς). Στη θέση της μια κακάσχημη ώριμη, η Σοφία. Άνετα θα την πήδαγα, αλλά μου μύρισε ξεπέτα κι έφυγα.
Περνάω από Βέργας. Στο 2, η Ρενάτα. Είχα διαβάσει την κριτική του Ακόρεστου, και δεν πέρασα. Ο τσάτσος με κράτησε δύο λεπτά στην πόρτα, δείχνοντάς μου με γκριμάτσες πώς τον παίρνει στο στόμα η Ρενάτα.  :uglystupid:
Στο 6 πάνω, περίμενα να δω τη Ναόμι, τη μαυρούλα. Τελικά, θα λείπει μέχρι Τρίτη. Στη θέση της μια Άννα από την Αρμενία, μελαχρινή, με πολύ τροφαντή κωλάρα. Δεν έκατσα, γιατί κάτι με χάλαγε.
Συνεχίζω ανηφορικά προς Αχαρνών. Σταματάω στο Ιουλιανού. Βρίσκω τη Λίνα (κάτι σαν σέξυ 45άρα δασκάλα, με γυαλάκια και σφιχτό σώμα, αλλά γεμάτο). Δίνω το 25ευρω, δοκιμάζω και δεν βγήκα χαμένος. Άλλο ένα ξεζούμισμα κι εδώ. Ε, σ' εκείνο το σημείο δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Πίνω δύο στυμμένους φυσικούς χυμούς σε παρακείμενο καφέ, ανακτώ δυνάμεις και γυρνάω στη Βίκυ, για δεύτερο ξεζούμισμα.  :rockon: :rockon:
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Στο Φ71Β που τσατσα είναι αυτή η ''μαρκετινίστα'' με το πολύ μπλα-μπλα και η οποία βγάζει γούστα συν τις άλλοις είχε φέρει ένα μωρο σήμερα άλλο πράμα κουκλίτσα με 2άκι βέβαια αλλά χαλάλι της... :) 
όνομα δεν είπε και μύριζε ξεπέτα με την έννοια ότι ήτανε ψιλο αγέλαστη....
ναι μια μελαχροινη καλη ειχε σημερα.Η τσατσα πολυ καυλα,αλλα και πολυ κοσμο ρε παιδια...15ατομα στο σαλονι μετρησα στις 9 το βραδυ....
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
2.811
Στο Φ71Β που τσατσα είναι αυτή η ''μαρκετινίστα'' με το πολύ μπλα-μπλα και η οποία βγάζει γούστα συν τις άλλοις είχε φέρει ένα μωρο σήμερα άλλο πράμα κουκλίτσα με 2άκι βέβαια αλλά χαλάλι της... :) 
όνομα δεν είπε και μύριζε ξεπέτα με την έννοια ότι ήτανε ψιλο αγέλαστη....
Θα τσεκάρω. Δεν έχω πρόβλημα με τις αγέλαστες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Στο Φ71Β που τσατσα είναι αυτή η ''μαρκετινίστα'' με το πολύ μπλα-μπλα και η οποία βγάζει γούστα συν τις άλλοις είχε φέρει ένα μωρο σήμερα άλλο πράμα κουκλίτσα με 2άκι βέβαια αλλά χαλάλι της... :) 
όνομα δεν είπε και μύριζε ξεπέτα με την έννοια ότι ήτανε ψιλο αγέλαστη....
Πιστεύω ότι λετε παιδια την κοντη κοπελιτσα με τα μαυρα μαλλια και τα μπλε ματακια και την οποια πετυχα πριν 2-3 μερες στης ευας,το απογευμα...

Ειναι καινουρια. Φαινεται πολυ μικρουλα και ειναι πολυ εμφανισιμη για τα γουστα μου.

Στο δωματιο ειναι λιγο ψυχακι στυλ Βανεσσας. Κανει κατι παραξενα,αλλά αμα πατε με τα νερα της κανει καλο κρεβατι και ειναι ΚΑΥΛΑ το μωρο.
Το ονομα της μονο δεν συγκρατησα...Ρουμανα ειναι.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
2.811
Πιστεύω ότι λετε παιδια την κοντη κοπελιτσα με τα μαυρα μαλλια και τα μπλε ματακια και την οποια πετυχα πριν 2-3 μερες στης ευας,το απογευμα...

Ειναι καινουρια. Φαινεται πολυ μικρουλα και ειναι πολυ εμφανισιμη για τα γουστα μου.

Στο δωματιο ειναι λιγο ψυχακι στυλ Βανεσσας. Κανει κατι παραξενα,αλλά αμα πατε με τα νερα της κανει καλο κρεβατι και ειναι ΚΑΥΛΑ το μωρο.
Το ονομα της μονο δεν συγκρατησα...Ρουμανα ειναι.
:thumbsup: cool
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
με την τσατσα θελω να παω εγω παντως και χεστε την πιτσιρικα.. :s&m_3: :s&m_3:
 

mulelover

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίχτες πέρασα χτες απόγευμα από Ντενιζόσπιτο, κλειστόν...
Έχουμε καμία ενημέρωση?
 

Επισκέπτης
Στο Φ71Β που τσατσα είναι αυτή η ''μαρκετινίστα'' με το πολύ μπλα-μπλα και η οποία βγάζει γούστα συν τις άλλοις είχε φέρει ένα μωρο σήμερα άλλο πράμα κουκλίτσα με 2άκι βέβαια αλλά χαλάλι της... :) 
όνομα δεν είπε και μύριζε ξεπέτα με την έννοια ότι ήτανε ψιλο αγέλαστη....
Αυτή η "μαρκετινίστα" στο Φυλής 71 κάτω, η Έυα είναι για  κλωτσιές.
Τις προάλλες πήγα μήπως πετύχω την Πολωνέζα Αντζελίνα για δεύτερη κατάθεση.
Είχε την Λούνα.Με θυμήθηκε οτι δεν περνάω με την Λούνα, ήρθε αμέσως στο μέρος μου και άρχισε με δυνατή φωνή να λέει:
"Έρχεστε οι ίδιοι και οι ίδιοι και δεν περνάτε,μπούρου-μπούρου, μην κάνετε μόνο μάτι, κάντε και σεξ"
Και φεύγοντας ενώ όλος ο κόσμος έβγαινε, συμπλήρωσε με την ίδια δυνατή ένταση φωνής που ακουγόταν μέχρι έξω:
"Να ξέρετε οτι κάθε μέρα θα έχω την Λούνα, μην έρχεστε οι ίδιοι και οι ίδιοι"

Τόσο σου κόβει Έυα, που μόλις άρχισες να φωνάζεις, 15 άτομα βγήκαμε αμέσως έξω, λες και ήμασταν συννενοημένοι και έμεινες μόνη σου με την Λούνα.

Από μένα ΜΑΥΡΟ στο Φυλής 71 κάτω και κομμένη η ενημέρωση. 
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αυτή η "μαρκετινίστα" στο Φυλής 71 κάτω, η Έυα είναι για  κλωτσιές.
Τις προάλλες πήγα μήπως πετύχω την Πολωνέζα Αντζελίνα για δεύτερη κατάθεση.
Είχε την Λούνα.Με θυμήθηκε οτι δεν περνάω με την Λούνα, ήρθε αμέσως στο μέρος μου και άρχισε με δυνατή φωνή να λέει:
"Έρχεστε οι ίδιοι και οι ίδιοι και δεν περνάτε,μπούρου-μπούρου, μην κάνετε μόνο μάτι, κάντε και σεξ"
Και φεύγοντας ενώ όλος ο κόσμος έβγαινε, συμπλήρωσε με την ίδια δυνατή ένταση φωνής που ακουγόταν μέχρι έξω:
"Να ξέρετε οτι κάθε μέρα θα έχω την Λούνα, μην έρχεστε οι ίδιοι και οι ίδιοι"

Τόσο σου κόβει Έυα, που μόλις άρχισες να φωνάζεις, 15 άτομα βγήκαμε αμέσως έξω, λες και ήμασταν συννενοημένοι και έμεινες μόνη σου με την Λούνα.

Από μένα ΜΑΥΡΟ στο Φυλής 71 κάτω και κομμένη η ενημέρωση. 

προχθες παντως δεν ειχε την μπαζολουνα αλλα ενα καστανο νεαρο με μικρα βυζακια που δουλευει τον τελευταιο καιρο στο 65 ππανω
 

Επισκέπτης
Αυτό που μόλις μπήκε στο δωμάτιο είπε στον Ακόρεστο "έχεις 5 λεπτά χρόνο";
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αυτό που μόλις μπήκε στο δωμάτιο είπε στον Ακόρεστο "έχεις 5 λεπτά χρόνο";
Kai na συμπληρωσουμε ότι αυτη η οποια μου ειπε πως εχω 5 λεπτα,τελικα εκατσε 15+ λεπτα, χωρις καμια διαμαρτυρια πραγμα σπανιο πλεον στην φυλης....

Ακόμα και στην μπαρμπορα που εχει φανατικο κοινο εχω ριξει μαυρο για το θεμα χρονου,όπου μια φορα με ξεπεταξε στα 6 λεπτα πιεζοντας να τελειωσω γρηγορα,όπου μου ελεγε οτι τελειωσε ο χρονος μας και ετσι οσο καλα λογια και να ακουω τωρα πια για αυτην αν επισκεφτω τον οικο που δουλευει της ριχνω ενα αγριο βλεμμα και φευγω.....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ναι
ο ακορεστος λεει οτι εχει 2-2,5 βυζι.

ουτε με σφαιρες ομως.
1,5 με το ζορι
Πάνω στον ενθουσιασμο μου μαλλον  :grin: .

Πρεπει να παρω σεμιναρια απο τον βυζολαγνοτυπο μου φαινεται,γιατι δεν εχω μαθει να κρινω καλα τα μεγεθη  :tits2:

Παρολα αυτα μηπως λες την αντζελινα?

Αυτη που λεω εγω εχει εντονο βαψιμο γυρω απο τα ματια και μπλε ματαρες!
 

Επισκέπτης
Ακόμα και στην μπαρμπορα που εχει φανατικο κοινο εχω ριξει μαυρο για το θεμα χρονου,όπου μια φορα με ξεπεταξε στα 6 λεπτα πιεζοντας να τελειωσω γρηγορα,όπου μου ελεγε οτι τελειωσε ο χρονος μας και ετσι οσο καλα λογια και να ακουω τωρα πια για αυτην αν επισκεφτω τον οικο που δουλευει της ριχνω ενα αγριο βλεμμα και φευγω.....
καλα κανεις παιχτη για να γαμαμε εμεις με την ησυχια μας..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom