Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (36 μέλη και 238 επισκέπτες)

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.182
Κριτικές
13
Like
2.745
Πόντοι
2.811
Απογευματινή βάρδια στο Μεταξουργείο, Μεγάλου Αλεξάνδρου 21, όροφος. Όμορφο χαμογελαστό πιπίνι Αλεξάνδρα από Κολομβία. Η τσατσά πολύ βιαστική, γκαρίζει «Αλεξάνδραααααα» στα 5 λεπτά. Η κοπέλα μπαίνει και ετοιμάζεται με αργές κινήσεις. Μιλάει μόνο ισπανικά.

Ανέβασα κριτική.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
459
Κριτικές
198
Like
10.882
Πόντοι
30.733
Απογευματινή βάρδια στο Μεταξουργείο, Μεγάλου Αλεξάνδρου 21, όροφος. Όμορφο χαμογελαστό πιπίνι Αλεξάνδρα από Κολομβία. Η τσατσά πολύ βιαστική, γκαρίζει «Αλεξάνδραααααα» στα 5 λεπτά. Η κοπέλα μπαίνει και ετοιμάζεται με αργές κινήσεις. Μιλάει μόνο ισπανικά.

Ανέβασα κριτική.
Αυτό το επιβεβεονω και γω.
Μετά την πίπα έκανα πόση ώρα να βγάλει το βρακί της και να ξαπλώσει.τυχεο;;;;;
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
459
Κριτικές
198
Like
10.882
Πόντοι
30.733
Πέρασα το βραδάκι από κολονου 32α πάλι
Ήταν η Λάουρα παλιά γνώριμη από κολονου 11 τόρα ξανθιά.
Την πήρα 30 λεπτά.ουτε πίπα ήθελα ούτε γαμιση.μου τον εγλιψε κάνα πεντάλεπτο τον εχωσα πισοκολιτο ιεραποστολικό δε μου έλεγε τίποτα.εχω γαμισει τον αμπακα τελευταία.λες και νιοθουν τίποτα,τι νόημα έχει να της τον χοσεις και να πρεσαρεις.αραξα τα υπόλοιπα 20 λεπτά και την είχα ξαολονενη στο πλάι μου να μου τον παίζει χαλαρά.
Αρχίσαμε να λέμε μαλακίες , με τι ασχολουμε από πού είμαι.χαιδευα την κολοτριπιδα της τα Μαλιά της τα μαγουλακια της σαν γνήσιος πορνογερος, χαμογελούσε το Πάπαρι μου είχε γίνει κατάρτι αλλά εμένα μου άρεσε πολύ αυτή η φάση και δεν ήθελα να γαμησω.μεχρι που έχυσα στο τέλος έτσι κοιτώντας την στα μάτια είχα ένα πολύ έντονο οργασμό.
Θα με ποιτε αγαπουλη το ξέρω.πριν κάνα μήνα γαμουσα σαν κτήνος και τις έβριζα.
Η ψυχίατρος μου μου έγραψε τέσσερα κουτιά ψυχοφαρμακα θα τα πάρω και βλέπουμε.
Στον κόσμο των ναυαγίων τινω να γίνω ο Τιτανικός.
Σιγνομη αν σας κούρασα .
Καλό βράδυ.
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
125
Κριτικές
13
Like
696
Πόντοι
311
Καλημέρα σας
Στο χωμάτιανου 11Α ισόγειο κάπου διάβασα ότι απόγευμα είναι η Σοφία από το δίδυμου
Αληθεύει;;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Καλημέρα συναγωνιστές. Διάβασα την κριτική του συναγωνιστή για τη Ντιάνα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α. Ξέρετε αν είναι καινούρια στο χώρο, ή έχει δουλέψει κάπου αλλού στο παρελθόν με άλλο όνομα ? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :hi:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.594
Κριτικές
19
Like
13.888
Πόντοι
3.246
.................................................
Η ψυχίατρος μου μου έγραψε τέσσερα κουτιά ψυχοφαρμακα θα τα πάρω και βλέπουμε.
.................................................
Τύπε, είναι αντιαισθητικό! Τα ψυχοφαρμακα παχαίνουν! :woldman:
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
585
Κριτικές
19
Like
5.870
Πόντοι
2.036
Απογευματινή βάρδια στο Μεταξουργείο, Μεγάλου Αλεξάνδρου 21, όροφος. Όμορφο χαμογελαστό πιπίνι Αλεξάνδρα από Κολομβία. Η τσατσά πολύ βιαστική, γκαρίζει «Αλεξάνδραααααα» στα 5 λεπτά. Η κοπέλα μπαίνει και ετοιμάζεται με αργές κινήσεις. Μιλάει μόνο ισπανικά.

Ανέβασα κριτική.
Αυτό το επιβεβεονω και γω.
Μετά την πίπα έκανα πόση ώρα να βγάλει το βρακί της και να ξαπλώσει.τυχεο;;;;;
Αν δείς τι έγραψα 2-3 σελίδες πίσω, ο λόγος που δεν πάω πλέον στο πάνω είναι ή τσατσά "John Stamos" που όταν έχει κόσμο φωνάζει στα 5'-7' , όταν δεν έχει κόσμο μπορεί και να σε αφήσει 15' γιατί βρίζεται στο τηλέφωνο συνήθως :cheesy:
Όσο για την Αλεξάνδρα, είναι ίσως η πιό φιλότιμη εκεί μέσα να ξέρετε, αλλά έχει μπει στο κόλπο και αυτή...

Πέρασα το βραδάκι από κολονου 32α πάλι
Ήταν η Λάουρα παλιά γνώριμη από κολονου 11 τόρα ξανθιά.
Την πήρα 30 λεπτά.ουτε πίπα ήθελα ούτε γαμιση.μου τον εγλιψε κάνα πεντάλεπτο τον εχωσα πισοκολιτο ιεραποστολικό δε μου έλεγε τίποτα.εχω γαμισει τον αμπακα τελευταία.λες και νιοθουν τίποτα,τι νόημα έχει να της τον χοσεις και να πρεσαρεις.αραξα τα υπόλοιπα 20 λεπτά και την είχα ξαολονενη στο πλάι μου να μου τον παίζει χαλαρά.
Αρχίσαμε να λέμε μαλακίες , με τι ασχολουμε από πού είμαι.χαιδευα την κολοτριπιδα της τα Μαλιά της τα μαγουλακια της σαν γνήσιος πορνογερος, χαμογελούσε το Πάπαρι μου είχε γίνει κατάρτι αλλά εμένα μου άρεσε πολύ αυτή η φάση και δεν ήθελα να γαμησω.μεχρι που έχυσα στο τέλος έτσι κοιτώντας την στα μάτια είχα ένα πολύ έντονο οργασμό.
Θα με ποιτε αγαπουλη το ξέρω.πριν κάνα μήνα γαμουσα σαν κτήνος και τις έβριζα.
Η ψυχίατρος μου μου έγραψε τέσσερα κουτιά ψυχοφαρμακα θα τα πάρω και βλέπουμε.
Στον κόσμο των ναυαγίων τινω να γίνω ο Τιτανικός.
Σιγνομη αν σας κούρασα .
Καλό βράδυ.
Εγώ πάντως απολαμβάνω τις κριτικές σου, επίσης και εμένα με τα ωραία πιπίνια μία στις 4 μου αρέσει να τις βάζω να με τελειώνουν με το χέρι (χωρίς σκούφο) ενώ πασπατεύω, βέβαια οι μισές δεν ξέρουν να τον παίξουν σωστά αλλά οκ ... :cheesy:
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
125
Κριτικές
13
Like
696
Πόντοι
311
Πέρασα από δυδιμου 22 και ήταν άδειο από κόσμο βγαίνει η ειρήνη και λέει no και πετάγομαι και της λέω εγώ όχι ήρθα για την Μαρίαννα κάθε όχι για εσένα και πήρα την Μαριάννα ..
Το ευχαριστήθηκα
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
585
Κριτικές
19
Like
5.870
Πόντοι
2.036
Φίλε μετά την υπερπλήρης ενημέρωση του Σωτηρακόπουλου το Bou , @n.smirni76, ΓΙΑ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΟΙΚΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΏ!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΗΚΩΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΈΚΛΑ ΟΙ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΝΕ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ η πληροφορία σου για το Ειρηνακι είναι πολύ σημαντική. Εύγε φίλε. Θα κάνεις πολλούς υποψηφίους πελάτες της να το ξανασκεφτουν. Σε συνδυασμό με την "πορτα" που έφαγε σήμερα ο αρχηγός μας η τύπισσα πάει για ολοκληρωτικο μαύρο.

Κοίτα, είναι πολύ ωραίο πιπίνι και δεν έχει και λέπρα, ούτε βρωμάει (βασικά το άρωμα της μένει για ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΏΡΑ το έχουν πει και άλλοι, οπότε αν έχετε γυναίκα σπίτι, μην πάτε, ούτε με ντους δεν φεύγει εντελώς), αλλά να μην γράφουμε μόνο τα καλά η μόνο τα κακά ...
 

Vandersexxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
5
Like
176
Πόντοι
280
H Βίκυ μιλφ με το κοντό μαλλί η τροφαντη που δούλευε μεγάλου Αλεξάνδρου 15 ξέρει κανείς αν εργάζεται και που ? Ευχαριστώ
 

Hanzo

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
0
Πέρασμα από Δ22 κ Ειρήνη.
Ένα καθημερινό όμορφο κοριτσάκι, όχι κάτι wow!
Αν κ σπάνιος επισκέπτης μπουρδελο-οίκων με μετρημένες παρουσίες σε σχέση με άλλες σεξ-εργάτριες κρατάω ότι ήταν όντως δοτική.
Θα γίνει κριτική.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
562
Κριτικές
8
Like
1.211
Πόντοι
486
Ρε μάγκες..κάπου μετάξι εκδίδεται ένα τραβελακι/τρανς... πρωινή βάρδια... θυμάται κάποιο μήπως..οδό και νούμερο?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.098
Κριτικές
52
Like
17.528
Πόντοι
10.686
Καλημέρα σας
Στο χωμάτιανου 11Α ισόγειο κάπου διάβασα ότι απόγευμα είναι η Σοφία από το δίδυμου
Αληθεύει;;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Αληθεύει, την πήρα την προηγούμενη εβδομάδα.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
492
Like
1.994
Πόντοι
201
Θα με ποιτε αγαπουλη το ξέρω.πριν κάνα μήνα γαμουσα σαν κτήνος και τις έβριζα.
Η ψυχίατρος μου μου έγραψε τέσσερα κουτιά ψυχοφαρμακα θα τα πάρω και βλέπουμε.
Στον κόσμο των ναυαγίων τινω να γίνω ο Τιτανικός.
Σιγνομη αν σας κούρασα .
Καλό βράδυ.

Όλα τα χάπια είναι χημικά παρασκευάσματα και σε βάθος χρόνου έχουν σοβαρές παρενέργειες, ενώ τα παρακάτω θεραπεύουν χωρίς τα παραπάνω!
1) Καθημερινός ημίωρος περίπατος σε ήρεμη δασική έκταση (δημόσιος κήπος, πάρκο κ.α)
2) Πολυάριθμα θαλασσινά μπάνια το καλοκαίρι (τουλάχιστον 30 λεπτά κολύμπι την ημέρα)
3) Πρωί και βράδυ δροσερό ντους.
4) Σεξ τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα.
5) Μάθε καλά μια ξένη γλώσσα που σου αρέσει και μπορεί να σου φανεί χρήσιμη τόσο στην προσωπική όσο και επαγγελματική σου ζωή.
6) Καθημερινή ανάγνωση τουλάχιστον 10 σελίδων από λογοτεχνικό έργο ξένου κλασσικού συγγραφέα (Σαίξπηρ, Ντίκενς, Βερν, Ουγκώ, Τολστόι, Ντοστογιέφσκυ κ.α).
7) Τακτική ενασχόληση με ό,τι σε ευχαριστεί ιδιαίτερα.
8) Αποφυγή επαφής με ό,τι και όποιον σε προβληματίζει ιδιαίτερα.

Τα παραπάνω ισχύουν για όλους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom